Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№56 (179) 12 липня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

ДТП на вулиці Мазепи

В п'ятницю, 9 липня, близько полудня, на вулиці Мазепи в Трускавці в районі церкви св. прор. Іллі (УПЦ МП) мотоцикл зіткнувся з автомобілем "Волга". Водій мотоцикла був доставлений в лікарню у важкому стані, повідомляє наше джерело.

У Трускавці ЗНИЖЕНО квартирну плату

Це не рекламна акція, а реальний факт - в той час, як життя дорожчає, ціни зростають, в тому числі і на житлово-комунальні послуги, у Трускавці з липня зменшується квартирна плата. Причиною цього є те, що вдалося вирішити проблему із вивозом сміття, яке тепер з курорту возитимуть не до Стрия, а до Борислава. Займається цим фірма КомЕкоБорислав. А КП "Наше місто" вже розпочало обрахунки щодо зменшення нарахувань по квартирній платі, повідомив на понеділковій нараді 12 липня генеральний директор КП "Наше місто" Юрій Алієв.

Виконком - в кінці липня

Минулого понеділка проходило засідання трускавецького міськвиконкому, про що ми вже повідомляли. Дивно, що позитивна ініціатива міського голови по благоустрою дитячих майданчиків (ремонти існуючих та побудова нових) неоднозначно трактується в окремих ЗМІ - таку думку висловив на понеділковій нараді 12 липня, яку проводив заступник трускавецького мера Ярослав Чистогорський, керуючий справами ТМР Ігор Петранич. Ігор Михайлович повідомив теж, що наступне засідання міськвиконкому планується провести в інці липня, розглядається імовірна дата 29 числа (четвер). На ньому обговорюватимуть підсумки діяльності підприємств міста за І півріччя 2010 року, вирішать і поточні питання.

Заборгованість населення перед КП "Наше місто" зменшується

З 1 червня по 1 липня 2010 року заборгованість населення Трускавця перед КП "Наше місто" зменшилася орієнтовно на 6%, про це 12 липня повідомив Юрій Алієв, генеральний директор підприємства, депутат міської ради від ХДС. Юрій Алієвич висловив вдячність керівникам тих оздоровниць та підприємств, які вплинули на своїх працівників та посприяли покращенню фінансового стану комунального підприємства. Серед названих - санаторій "Військовий" (заборгованість працівників зменшилась на 6,5%), "Карпати" (5%), СГК "Дніпро-Бескид" (10%), "Джерело" (4%), "Кришталевий Палац" (7%), міська лікарня (5%), "Перлина Прикарпаття" (5%), управління праці (8%), санаторій "Весна" (6%), "Батьківщина" (10%) та інші.

Дитячі майданчики для Трускавця можуть робити в Дрогобичі

Як нам стало відомо, найближчі підприємства, які можуть виготовити нові дитячі майданчики для Трускавця, знаходяться в Дрогобичі, їх в наших сусідів є таких аж 2, одне під назвою "Діброва". Акуратні споруди возять, а інколи і складають спеціалісти підприємства не лише по Україні, а й за кордон, тобто працюють і на експорт, а саме до Італії, Росії, Білорусі. Проте підприємці, які взялися за справу ремонту майданчиків, хочуть зробити майданчики не лише красивими, а й міцними. "Складається враження, що нам треба споруджувати майданчики з арматури, так звані вандалозахисні, адже завжди знаходяться ті, хто нищить громадське добро, не зважаючи навіть на те, що призначене воно для потреб найменших, наших дітей, нашого майбутнього", - зазначив один із підприємців Трускавця, який побажав залишитися невідомим благодійником.

В Бориславі пройдуть громадські слухання - це стосується і Трускавця

25 липня о 15.00 в сесійному залі Бориславської міської ради (вул. Шевченка, 42) пройдуть громадські слухання містобудівного обґрунтування розміщення сміттєсортувального заводу та полігону для зберігання відходів по вулиці Братів Лисиків у Бориславі. Розробником проектної документації є ДІМП "Місто-проект" зі Львова, а замовником - ТзОВ "КОМ-ЕКО-Борислав-2010", ця фірма і приймає пропозиції, а знаходиться вона за адресою в Бориславі - вулиця Івасюка, 1 (тел. 03248-5-68-98). Питання є важливим і для Трускавця, адже від сьогодні саме КомЕкоБорислав вивозить сміття з нашого міста-курорту.

Зареєстровано нові організації в Трускавці

У Трускавці зареєстровано міську організацію Клуб спортивно-бального танцю "Вольта", повідомив на понеділковій нараді Олег Блажівський, керівник інформаційно-аналітичної служби міської ради, помічник міського голови. Засновниками "Вольти" виступили пп. Денисюк та Цехмейстер, а юридична адреса цієї неполітичної організації знаходиться по вулиці Данилишиних.

А щодо організацій політичних, то Олег Іванович повідомив, що внесено зміни до свідоцтва про реєстрацію партії всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", тепер ця політична сила, яку очолює Сірков Павло В'ячеславович і яка знаходиться по вулиці Івасюка, називатиметься просто партія "Справедливість". Зареєстровано і нову політичну силу в Трускавці - політичну партію "Нова політика", очолив її Левкович Олег Ігорович. Юридична адреса осередку - вул. Сагайдачного.

Власна інформація

Прокурор зупинив Калапача

У понеділок, 5 липня, дрогобицький міжрайонний прокурор Олег Соболь вніс протест на рішення останньої сесії Стебницької міської ради щодо затвердження структури виконавчих органів. Суть зводилася до того, що Роман Калапач фактично хотів позбутися своїх заступників Богдана Асафата і Лілію Шологон, які на відміну від Геннадія Куцана й Ігоря Говірка не захотіли втілювати в життя ідеї мера. Тепер депутати на сесії захочуть, мабуть, подолати "вето" прокурора, але тоді відбудеться суд, який остаточно встановить справедливість. Чи вистачить депутатам мудрості не потакати Калапачу в усіх його примхах, дізнаємося найближчим часом.

Півмільйона на відмивання коштів?

Позаминулого тижня Львівська обласна рада прийняла рішення виділити Стебнику 550 тисяч гривень на ремонт доріг. Сума не така вже й велика, щоб радіти, але набагато більша, ніж у минулі роки. Ось тільки стебницькі можновладці вміють і гроші витратити, і доріг не зробити. Чи не стануть півмільйона гривень ласим шматочком, який може осісти в кишенях нечесних вуйків?

ОСББ отримали по 900 гривень

Позаминулого тижня керівники об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Стебнику отримали трохи більше 900 гривень. Це борг за минулий рік. Цьогоріч мали би отримати ще близько трьох тисяч гривень, але складається враження, що ці кошти надійдуть від мера і депутатів вже наступного скликання. А поки що голови об'єднань мізкують, куди би притулити отих нещасних 900 гривень. За них ні дах не полатаєш, ні ліфт не відремонтуєш. Хіба що накрити "поляну" для всіх мешканців об'єднання й порадіти, що аж коли на горизонті замаячили вибори, влада згадала про людей.

Калапач "збісився"

На останній вівторковій нараді керівник одного з об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Володимир Возняк задав міському голові питання, чи міг би "Стебникводоканал" допомагати у вирішуванні проблем міста, зокрема з "ліньовками", водовідведенням, витоками води.

Треба було бачити, як змінився на обличчі Роман Калапач. Він назвав запитання Володимира Христофоровича провокативним. "Біситися" Роману Калапачу було чого, бо нині його "діяльністю", пов'язаною з цією фірмою, займається Генеральна прокуратура України. А всю чорнову роботу, пов'язану з водою, в Стебнику здійснює "Дрогобичводоканал".

Подяка депутатам

"Ми, мешканці будинку № 3 на вулиці Січових Стрільців у м. Стебнику, дякуємо старшому лейтенантові міліції п. Кузьміну, секретарю міської ради п. Куцану та депутату Стебницької міської ради п. Губицькій за закриття проїзду по вулиці, що розташована вздовж будинку. Завдяки цьому рух транспорту значно зменшився, і ми спокійно можемо відпочивати біля будинку, гуляти з дітьми".

Газета "Воля громади"

Вісті з Борислава

- 4 липня пройшли панахида та мітинг біля приміщення бориславського краєзнавчого музею, де за перших совітів (1939 - 1941) була катівня НКВС. Ведучим на мітингу був голова БМО Товариства політв'язнів та репресованих Володимир Веприк. Від духовенства виступили отці УГКЦ та УПЦ КП Роман Василів, Григорій Поворозник, Ігор Ткачів, від "ВО "Свобода" Юрій Черкашин, від представників старшого покоління Володимир Копись, Анастасія Закидальська, Мирослав Тиран.
- Факельним походом відзначила бориславська "Свобода" річницю проголошення української державності 30 червня 1941 року у Львові. Пройшли бориславці від офісу парторганізації центральною вулицею Борислава до погруддя С. Бандери, скандуючи гасла "Бандера і Шухевич - наші герої!" та "Україна - для українців!". На короткому мітингу до присутніх звернувся голова БМО ВО "Свобода" Юрій Химин.
- Бажаючі долучатися до акцій бориславської "Свободи" можуть звертатися до громадської приймальні цієї політичної сили - м. Борислав, вул. Міцкевича, 37, тел. 4-20-23.
- За І півріччя 2010 року бюджет Борислава виконано на 76,9%, до плану недоотримано 4,4 мільйона гривень, про це на щотижневій нараді доповів начальник фінансового управління БМР Юрій Петрів.
- За І півріччя 2010 року в Бориславі зафіксовано 79 випаддків покусів людей бродячими собаками, повідомив головний лікар бориславської санстанції Орест Біль.
- Станом на 1 липня "Бориславтеплоенерго" заявив про 51% готовності до опалювального сезону. Натомість ЖЕКи готові до зими лише на 31%, відстає від графіку виконання робіт і бориславський водоканал.
- 8 липня пройшла сесія БМР, основне питання - продаж землі території колишньої фабрики нетканих матеріалів.
- 11 липня о 18.00 в бориславському Палаці культури пройде вистава Бориславського народного театру для дітей та юнацтва авторства Володимира Канівця "Витівки Шинкарки". Вартість вхідного квитка - 10 гривень.
- Сьогодні, 12 липня, в свято Верховних апостолів Петра і Павла Східниця відзначає День міста. Концертна програма в селищі розпочнеться о 17.00.

За матеріалами газети "Нафтовик Борислава"

Вісті з Дрогобича та району

- На 2 доби буде припинено подачу газу в Дрогобичі, Стебнику та Дрогобицькому районі - з 9.00 13 липня, повідомляє адміністрація філії Дрогобицьке УЕГГ.
- З 5 липня до 2 серпня працівники ВАТ "Дрогобицький долотний завод" йдуть у вимушену відпустку, за цей час їм виплатять третину зарплати.
- 7 липня відбулося представлення нового голови Дрогобицької РДА Михайла Сендака, здійснював його заступник губернатора Мирон Янків.
- Чергова 28-а сесія Стебницької міської ради відбудеться 16 липня о 10.00, депутати розглянуть бюджетні, земельні та приватизаційні питання.
- В Дрогобичі зареєстровано нову ГО - структуру під назвою "Віра і справедливість" очолив Іван Головкевич.

За матеріалами дрогобицької преси

Проблеми гірських районів обговорили у Трускавці

В п'ятницю, 9 липня, в курортному Трускавці пройшло засідання круглого столу з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей. За цією довгою назвою криється ряд проблем, які не так легко буде розв'язувати новій владі, особливо після того, як влада попередня теж не надто переймалася їх вирішенням, про це говорилося на круглому столі.

В конференц-залі санаторію "Карпати", однієї з кращих оздоровниць Трускавця, зібралися провідні науковці області, голови РДА, відповідальні за дану проблематику чиновники. Більше трьох годин доповідей та бурхливих обговорень та дебатів показали, що питання є надто масштабними та широкими, щоб їх можна було розглянути за одне засідання. Фактично обговорили лише питання по гірських територіях та розвитку наукового потенціалу Львівщини, натомість питання вільних економічних зон, екології, туризму та рекреації розглянуть додатково, вже в іншому регіоні краю.

круглий стіл з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей круглий стіл з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей
круглий стіл з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей круглий стіл з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей
круглий стіл з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей круглий стіл з обговорення проблематики територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон, гірських територій та туристично-рекреаційних можливостей

Відкриваючи круглий стіл, заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирон Янків зупинився на тому, що даний захід є одним із багатьох по обговоренні пропозицій Президента України Віктора Януковича щодо реформ на найближчі 5 років у нашій державі. Він зазначив, що економіка Львівщини розвивається в основному не за рахунок так званих "старих" галузей як то металургія, вугільна промисловість чи промисловість хімічна, а нових, сучасних інноваційних напрямів, наголосив на потребі розвитку туризму та рекреації в регіоні, тим більше, що певний досвід вже є.

Про те, як розвивати економіку Львівщини, особливо гірських регіонів, говорив і Василь Степанович Кравців, директор Інституту регіональних досліджень, його доповідь не могла не викликати хвилю запитань та дискусії, які могли тривати до безкінечності. Василь Степанович запропонував просту ідею - гірські райони мають ряд преференцій, які їм надає чинне законодавство України, зокрема Закон "Про статус гірських населених пунктів". І все ж варто давати не рибу, а вудочку, інакше кажучи - потрібно обмежити ці пільги, зокрема щодо 25%-них надбавок до зарплат та пенсій, натомість розробити нові правила гри, чіткі та зрозумілі і думати, яким чином можна самим заробляти на прожиття.

Теж Василь Кравців зазначив, що треба змінити принцип визначення статусу гірських населених пунктів. Варто надавати його усім населеним пунктам, що розташовані на територіях від 400 м над рівнем моря. Закон має мати площинну дію, незалежно від перепаду висот на цьому рівні. Він додав, що, окрім змін закону, необхідно ініціювати прийняття державної програми розвитку гірських територій для 4 областей України Карпатського регіону, що стало б інструментом реалізації закону. Також науковець акцентував на тому, що принципи адміністративно-територіальної реформи, які будуть застосовуватися до рівнинних територій країни, не можна калькувати для гірських.

А заступник голови ЛОДА Мирон Янків зазначив, що підтримує пропозицію щодо системних змін розвитку гірських територій і пообіцяв передати їх у комітет економічних реформ Президента. Він закликав присутніх голів районних адміністрацій гірських районів Львівщини виробляти конкретні пропозиції розвитку їх районів.

Своє бачення проблеми висловив і Денис Анатолійович Шмигель, начальник головного управління економіки ЛОДА, голови Сколівської та Турківської РДА Михайло Гнатишин та Василь Чернявський. Суть заперечень "гірських" керівників зводилася до того, що гірські райони і так перебувають в нелегкому становищі, кількість населення скорочується, безробіття значно вище в процентному відношенні, ніж на рівнинах, а якщо ж забрати ще й ці пільги, то в селах залишаться тільки пенсіонери. Хоча заперечувати тезу, що Державна програма розвитку гірських територій потрібна, ніхто не збирався.

Ідеологія розвитку, а не благочинності стосовно гірських територій може стати для них холодним душем, а може і спрацювати як шокова терапія Бальцеровича в Польщі, до цього варто тільки підійти з розумом, з науковим розумінням та поглибленим, а не поверховим вивченням проблеми - до такого консенсусу дійшли учасники круглого столу. Гірські території 4 областей Західної України повинні бути не резервацією, а контуром, щодо якого держава має звертати особливу увагу і якому має допомагати, адже так робиться у всьому цивілізованому світі - наголошували виступаючі.

Другий цикл обговорюваних проблем стосувався більше розвитку наукового потенціалу області. З доповідями виступили доктор економічних наук, професор Львівської комерційної академії Анатолій Іванович Мокій ("Інноваційна стратегія транскордонного співробітництва після розширення ЄС"), голова Західного наукового центру НАН і МОН України, академік НАН України Зіновій Теодорович Назарчук ("Взаємодія влади та науки - ключовий фактор в реалізації програми економічних реформ 2010 - 2014 рр."), в. о. директора Західного регіонального центру інноваційного розвитку Наталія Ігорівна Гурська, яка розповіла про досвід діяльності технопарку в Яворівському районі, проректор з наукової роботи НУ "Львівська політехніка" Зорян Григорович Піх, який зупинився на проблемі інноваційного розвитку регіональної економіки та запропонував керівникам районів співпрацю з Львівською політехнікою, а також інші учасники столу. Зокрема, з виступу п. Наталії Гурської стало зрозуміло, що Львівщина звернеться до Президента з проханням відновити статті 2 і 9 ЗУ "Про вільні економічні зони" щодо повернення пільг технопарком та ВЕЗ. Уже зараз вона запропонувала керівникам районів та міст Львівщини допомогу у підготовці відповідних проектів під надання пільг.

Останньою була доповідь молодого науковця, заступника начальника управління економіки держдепартаменту економічної політики Львівської міської ради Івана Володимировича Дмитрасевича.

Круглий стіл у Трускавці показав, що нова влада не збирається замовчувати існуючі проблеми та вирішувати їх паперовим шляхом. Вимоги до керівників ставитимуться жорстко, під час засідання це було видно з ряду реплік заступника голови ЛОДА до керівників районів. А дійсно, чому не виробляти власний продукт, який був би конкурентоздатним не лише на внутрішньому,а і на зовнішньому ринку? Хіба в Сколівському чи Турківському районі не можна виготовляти певні види так званих "альпійських" сирів, хіба не можна відновити курорт з радоновими ваннами, чого так добиваються австрійці в одному із сіл Сколівського району (такий курорт існував там за Австро-Угорщини), а влада дотепер блокувала вирішення цього питання? Чому дошка в Сколівському районі коштує дорожче, ніж в Києві? - це запитання з гіркотою задавав очільник Сколівщини М. Я. Гнатишин. Хіба інновації - це тільки пропозиції, коли всюди до них ставляться як і до результату, чи і як до продукту? Як перетворити депресивний район на стабільний при тому, що були позитивні приклади Яворівщини за часів функціонування там спеціальної економічної зони, але цей досвід виявився непотрібним кілька років і аж тепер можна буде розраховувати на певні зміни та певне ставлення до проблем місцевих громад? Запитань назбиралося більше, ніж відповідей на них, а тому ця тема буде ще раз розглянута, тим більше, що не виступили через брак часу один із творців ідеї Трускавецького валеологічно-іннноваційного центру (ТВІЦ), екс-мер Трускавця Болеслав Петровський, начальник управління екології ЛОДА, теж екс-мер Трускавця Богдан Матолич, директор Західного центру українського відділення Всесвітньої лабораторії Петро Грицишин, ректор Львівського університету економіки та туризму Ігор Бочан, директор Львівської асоціації розвитку туризму Андрій Мацелюх та інші офіційні особи, які підготувалися до цього круглого столу.

Із заключним словом до учасників круглого столу звернулися Мирон Дмитрович Янків та міський голова Трускавця Лев Ярославович Грицак, після чого гості заходу мали змогу ще поспілкуватися в неформальній обстановці, на фуршеті в танцювальному залі санаторію "Карпати".

Володимир Ключак,
для газети "Бойківська думка",
м. Сколе

P.S. Питання, яке є таким важливим для Трускавця, а саме про спеціальні економічні зони, 9 липня не обговорювалося через брак часу. Але мер нашого міста Лев Грицак запрошений на продовження роботи круглого столу, де цю проблему детально проаналізують та вироблять спільний план дій та відповідні пропозиції для центральних органів влади. Тішить, що обласна влада має таке ж бачення вирішення проблеми, як і влада трускавецька, надання особливого статусу для Трускавця допоможе розвиватися нашому місту ще краще, без блокування чи гальмування здорових ініціатив з чиєї б то не було сторони. Про те, якими будуть результати другої частини круглого столу, ми повідомимо додатково.

"Планета здоров'я" дбає про своїх клієнтів

Наші працівники переконані, що для їхнього закладу важливо не лише заробляти гроші, але й дбати про здоров'я клієнтів. Власне, аптека "Планета здоров'я" і працює заради своїх клієнтів.

Про яке здоров'я можна говорити, якщо не буде потрібних ліків? Клієнта обслужать погано, а заплатити все одно доведеться? Тому в нашій аптеці діє система знижок для постійних клієнтів, здійснюється аналіз цін, які постійно знижуються.

В нашій аптеці діє система накопичувальних знижок для постійних клієнтів. Базова знижка при отриманні карточки постійного клієнта - 5 відсотків. Для пенсіонерів - 7 відсотків базової знижки. Це реальна знижка, яка постійно діє майже на весь асортимент ліків, крім ліків, які регулюються законодавчо.

Отримуючи карточку з п'ятивідсотковою знижкою і накопичивши на ній 700 гривень, клієнт має право на знижку ще на 1 відсоток, а коли накопичення йде в межах півтори тисячі гривень, цей клієнт автоматично переходить на 7 відсотків знижки. А якщо клієнт отримав послуг на чотири з половиною тисячі гривень, то знижка складатиме вже вісім відсотків.

Наша аптека - єдина в Стебнику, яка працює цілодобово. Як відомо, хвороби не приходять у визначений час, а тому аптека й переведена на цілодобовий режим. У випадку гострого болю чи за інших потреб кожний може придбати собі необхідний препарат о будь-якій годині дня чи ночі.

Ми завжди намагаємося йти назустріч клієнтам. У нас працює молодий колектив - як і молодою є сама аптека, адже ми розпочали свою роботу трохи більше року тому. Звичайно, як і в кожному колективі, ми маємо свої недоліки, але будемо раді, якщо наші клієнти висловлюватимуть свої зауваження - негативні чи позитивні - щодо роботи аптеки "Планета здоров'я".

Три аптеки нашої мережі є також у Трускавці, які працюють тут з 2003 року. Оскільки вони непогано себе зарекомендували, було вирішено відкрити аптеку і в Стебнику. Ми вже маємо чимало постійних клієнтів, кількість яких постійно зростає, причому майже немає тих, хто працює на базових п'яти відсотках, а ці відсотки є вищими. Люди відчули ці переваги, почали активно цим користуватись, слідкувати, щоб накопичення постійно здійснювалось.

Крім звичного асортименту, притаманного будь-якій аптеці, у нас широкий вибір дитячого харчування, засоби водолікування, медичні п'явки, екстракти. Ми також робимо акцент на медичну техніку для домашнього користування, тобто вимірювання цукру в крові, тонометри, електронні ваги, масажери, термометри і таке інше. В нас можна придбати і всі необхідні післяопераційні матеріали.

Запрошуємо шановних стебничан до нашої аптеки "Планета здоров'я" на вулиці Грушевського, 10. Довідки за телефоном 44-50-96 (цілодобово).

Тарас Шоп'як,
завідуючий аптеки "Планета здоров'я" у Стебнику,
газета "Воля громади"

Розгром в Уличному

У неділю, 4 липня, ФК "Стебник" в останньому, тринадцятому, турі першого кола грав на виїзді з командою "Карпати" (Уличне).

Ігри між нами завжди проходять у цікавій і впертій боротьбі., результат завжди непередбачуваний. Це свого роду місцеве дербі, і проходить воно за останні роки з перемінним успіхом. За останні тури команда із Уличного підтягнулась догори в турнірній таблиці, і було цікаво, як ми цього разу зіграємо між собою.

Першими на футбольне поле вийшли молодіжні склади. В турнірній таблиці вони знаходяться поруч, і хто переможе - той підніметься догори.. Це й наклало свій відбиток на гру. Команди старались, атакували, але до забитих м'ячів так і не дійшло. По ходу гри краще технічно і тактично виглядали наші молоді футболісти. Але, як сказав після гри тренер молодіжки Олег Володимирович Оринич, одні грали і старались, а інші тільки відбували номер. У цій ситуації треба розібратись і зробити правильні висновки. А гра так і закінчилась нульовою нічиєю.

Потім на футбольне поле вийшли основні склади, і відразу кинулось в очі, що у господарів багато молодих футболістів. Наша команда з настроєм розпочала розминку. На цю гру із Стебника приїхало багато уболівальників, а в перших рядах був наш фан-клуб.

Гра почалась зі взаємних атак. Господарі намагались грати на високих швидкостях, але допускали багато помилок. Наша команда, більш досвідчена і технічна, на самому початку гри забила свій перший м'яч. Це зробив Котик Олег, використавши на сто відсотків свій шанс. Після пропущеного м'яча команда господарів стала поспішати, грати у відкритий футбол. Але тут пішла гра в нашої команди, вона почала грати у своє задоволення, забиваючи у ворота господарів один за одним м'ячі.

Перший хет-трік у цьому сезоні зробив наш молодий нападник Дмитро Мелько, який набирає свою оптимальну форму. Він порадував усіх нас, хто вболівав за команду. Свої м'ячі забили Олександр Куленич (двічі) та Ігор Кіссак. Рахунок став розгромним 7:1 на нашу користь. Такого результату молода перспективна команда господарів не заслуговувала, але на даному етапі ФК "Стебник" сильніший, збалансований у всіх лініях, тому й показує такий результат. У цьому велика заслуга тренера нашої команди Івана Бішка і ветеранів, які підтримують і передають свій великий досвід нашим молодим перспективним футболістам. Наша команда - це сплав молодості й досвіду, тільки щоб у деяких наших молодих гравців голова не пішла обертом.

Оргкомітет СК "Стебник", газета "Воля громади"

З електронної пошти

Допоможіть впіймати злодія!

(мову та правопис збережено без змін, пунктуацію виправлено).

Не так давно, здається, в кінці минулого року, Трускавець облетіла інформація про зухвале пограбування листоноші неподалік міської ради. Пані С. вийшла з товаришками по роботі з певною сумою грошей, які були призначені для пенсіонерів, коротше, з їхніми пенсіями. І от зухвалий молодий грабіжник, який, напевно, вже не раз "засікав" маршрут цієї приємної милої жіночки, вискочив з-поза рогу будинку і притьмом вихопив у неї з рук сумочку з грішми. Цей недоробок без жодного жалю чи співчуття втік із грішми і не допомогли ні голосне волання жінки, ні пізніші пошуки правоохоронців.

В червні місяці в цьому ж районі було викрадено документи з автомобіля одного з депутатів міської ради, теж зухвало - всього лише на кілька хвилин людина відійшла від авто, зайшовши в адмінкорпус ТМР, а злодій, видно, пильнував і притьмом кинувся до вікна, яке депутат мав необережність залишити відчиненим. А минулого тижня була нагода спіймати суку лагерну - бандит підійшов до одного з автомобілів, власник якого теж зайшов по справах у міську раду. Але падло погане не розрахувало, що власник може побачити його з холу міськради, так і сталося. Підприємець вибіг з приміщення мерії, підбіг до злодюги та схопив його за шкибарки. На превеликий жаль, скотині вдалося обманути підприємця - злодій прикинувся п'яним, нібито він падає з ніг, а те, що він підійшов до авто - чисте непорозуміння. Приспавши таким чином пильність підприємця, злодюган дочекався, коли той послабить хватку, а тоді ривком вирвався з рук мужчини та втік і ніхто вже його не бачив.

Таким чином ми звертаємося до кожного, хто міг бути свідком кожної із трьох вищеописаних подій - не мовчіть, зверніться в міліцію, адже на місці пограбованих може бути кожен з нас чи будь-хто з членів наших сімей. Ваше свідчення може допомогти спіймати цю падлюку. Доки такий кондом гулятиме по волі, доти не можна буде спокійно гуляти по місту, таких подонків треба виявляти та ізолювати від суспільства. Очистимо наше місто від всілякої поганої нечисті, зробимо його зоною, вільною від злодіїв та бандитів.

Без підпису

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.