меняется дизайн сайта, возможны перебои в работе сервиса
Трускавецький вісник №113(236)/2010

Інформаційний портал курорту Трускавець  

русский   українська   english

Головна
Санаторії
Готелі
Приватний сектор
Квартири подобово
Нерухомість
Трускавецький вісник
Публікації
Фотогалерея
Каталог сайтів
Контакти

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник
№113 (236) 7 грудня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Катя Бужинська в Трускавці

У Трускавці побуває заслужена артистка України Катерина Бужинська, вона візьме участь у новорічній програмі в ресторані "Мисливський рай". Більш детально довідатися про програму святкування Нового року в цьому ресторані чи замовити столики можна за тел. 5-34-64.

Депутатські запити

В Трускавці пройшло 3 пленарне засідання І сесії ТМР. Розпочалося воно з депутатських запитів. Питання по гужовому транспорті в курортному парку задав депутат Євген Юник, інші два його запити рада підтримала одноголосно - про проведення аудиту використання коштів попередньою владою Трускавця та щодо впорядкування (або і заборони) торгівлі в курортному парку. Рада одноголосно підтримала і запит депутата Юрія Яворського, адресований пп. Азарову (прем'єр-міністр), Горбалю (голова ЛОДА) і Панькевичу (голова ЛОР). В ньому викладено прохання включити місто-курорт Трускавець в програму фінансування з державного та обласного бюджетів, а причина - попередні депутати практично вичерпали внутрішні ресурси курорту. Про проведення різдвяного фестивалю в Трускавці на належному рівні та обов'язковість участі на сесіях керівників підприємств говорив депутат Ігор Пілько. Депутат Павло Швець запропонував оприлюднити в ЗМІ результати виборів депутатів у Трускавці по всіх мажоритарних округах, щоб люди знали, скільки хто отримав голосів 31 жовтня 2010 року. Три запити подав депутат-мажоритарщик Володимир Чапський, стосувалися вони проблем будинків 5,7,9 та інших по вулиці Данилишиних (сходи, поручні тощо).

В Трускавці обрано секретаря ради

З другої спроби було обрано секретаря ТМР. Під поданням голові щодо кандидатури П. Шумина підписалося 32 депутати, за те, щоб цей чоловік став секретарем ТМР, в таємному режимі свої голоси віддали 40 депутатів. Рада також затвердила склад депутатських комісій, їх буде 6.

Заступники, керуючий справами, виконком

7 грудня на сесії ТМР було обрано заступників трускавецького міського голови. Руслан Козир матиме втричі більше заступників, ніж дрогобицький мер Олексій Радзієвський. Стали заступниками Валентина Бодак (куруватиме гуманітарний напрям роботи, займатиметься проблемами молоді, освіти, культури, охорони здоров'я, спорту тощо), Петро Нестерівський (займатиметься житлово-комунальним господарством, комунікаціями, реформуванням та організацією роботи комунальних служб, готовий іти на непопулярні кроки) та Юрій Яворський (розвиватиме курорт). Двоє заступників напишуть заяви про складення депутатських повноважень.

Керуючим справами виконкому призначено стебничанина Олега Ковальчина, який має досвід роботи на державній службі 16 років, в минулому скликанні був депутатом Стебницької міської ради, є членом партії "Громадянська позиція".

Міський голова, секретар ради, троє заступників та керуючий справами ввійшли у склад виконавчого комітету, членами виконкому стало ще 13 чоловік, серед них - пп. Остапчук, Фенчин, Грубер, Михаць, Корнат, Марченко, Андроник, Вронський, Болоховецький, решту ми не встигли записати. Всього у виконкомі Трускавця - 19 осіб.

Китайці мають намір у Дрогобичі будувати сміттєпереробний завод

Сьогодні, 7 грудня, Дрогобицький міський голова Олексій Радзієвський провів зустріч із представниками китайської фірми, яка займається будівництвом сміттєпереробних заводів в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт дрогобицької влади. Участь у зустрічі також взяв перший заступник міського голови Олександр Коростельов. Як поінформував менеджер фірми, китайське місто Шанхай має великий досвід з будівництва сміттєпереробних підприємств. На сьогодні підписаний проект між Китаєм та Україною, на реалізацію якого уряд Китаю виділив 1 млрд. доларів. У рамках цього проекту буде проводитися будівництво сміттєпереробних заводів у 10 містах-мільйонерах України. Дрогобич із 100-тисячним населенням до цього переліку мегаполісів не входить, однак інвестори виявили своє зацікавлення містом. Як зазначив Олексій Радзієвський, питання побудови сміттєпереробного заводу для Дрогобича зараз дуже актуальне. Це може бути регіональне підприємство для Дрогобича, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району. Зі слів Олексія Радзієвського, коштів для фінансування побудови такого підприємства місто не має, тому фінансовий ресурс повинен надати інвестор. Місто забезпечить виділення земельної ділянки під будівництво, а також бере на себе всі організаційні питання. Єдине, як наголосив Олексій Радзієвський, підприємство має бути зареєстроване у Дрогобичі, щоб податки сплачувалися до міського бюджету. Що ж до форми власності, то вона має бути спільною: китайсько-українською. "Якщо у нас буде порозуміння, то ми вам створимо ідеальні умови для роботи", - підсумував зустріч Олексій Радзієвський. За його пропозицією, сьогодні між двома сторонами має бути підписаний протокол намірів.

У Дрогобицькому районі асоціацію місцевих рад очолив Степан Коваль

Головою Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району повторно обраний сільський голова Медвежі Степан Коваль. Таке рішення прийняли 7 грудня члени Асоціації на звітно-виборних зборах, які відбулися в сесійній залі Дрогобицької районної ради, повідомляє офіційний сайт Дрогобицької РДА.

З Днем місцевого самоврядування працівників сільських і селищних рад, депутатів рад усіх рівнів привітали голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Винницький, депутат обласної ради Михайло Задорожний. Найкращі сільські, селищні голови цього та попереднього скликань нагороджені грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради.

Сертифікат 9001

Трускавець чекає сертифікована система управління, про це на сесії ТМР повідомив міський голова Трускавця Руслан Козир. Він зазначив, що "сертифікат 9001 мають в Україні лише декілька міст". Нова система передбачатиме більш прозорий процес прийняття рішень, а робота чиновників характеризуватиме їхню доцільність подальшого перебування на посадах.

Відносно стадіону, то мер висловив впевненість, що якщо державний та обласний бюджет не фінансуватимуть його будівництво, то можна використати кошти міжнародних фондів і саме на них потрібно робити ставку. Питання стадіону підняв депутат від "Свободи" Богдан Габшій, він задав запитання на основі даних з Інтернету. До речі, новий заступник мера міста п. Нестерівський теж вважає саме Інтернет кращим джерелом інформації для себе про Трускавець, про це він заявив на представленні.

Власна інформація

Інформація Трускавецького ДЮСК "Спортовець" про проведення спортивно-масових заходів 3-5 грудня 2010 року

З 03 по 04 грудня у м. Тернопіль команда ДЮСК "Спортовець" приймали участь у відкритому Чемпіонаті Тернополя та Тернопільської області з нагоди святкування Дня Збройних сил України. Учасниками змагань були плавці 1996 - 1999 р. н. із спортивних шкіл міст: Вінниця, Жмеринка, Івано-Франківськ, Луцьк, Надвірна, Рівне, Хмельницький, Тернопіль. Найкращий результат у багатоборстві серед учнів 1999 р. н. показав Савка Богдан на дистанціях 50 м,100 м та 200 м у плаванні брасом - ІІІ місце (тренер - Андрій Жгута).

У ці ж терміни 3-4 грудня у спортивному залі спорткомплексу ДЮСК "Спортовець" відбувся благодійний турнір з волейболу на призи "ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS" (всесвітня мережа готелів). Засновником, почесним президентом та організатором турніру був депутат верховної ради України Андрій Лопушанський і колектив СПА-готелю "Женева".

У турнірі приймали участь команди: "ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS" м. Київ, "П'ятий елемент" м. Київ, "Надзвичайні новини" м. Київ , "Ураган" м. Івано-Франківськ ( команда Європейської партії України), команда "Стрілки" школи-інтернат Самбірського району.

На урочистому відкритті до учасників турніру звернувся директор ДЮСК "Спортовець" Любомир Мацькович, який наголосив, що благодійний волейбольний турнір покликаний розвивати дитячий і підлітковий спорт у регіонах України, матеріально допомагати загальноосвітнім навчальним закладам та сирітським будинкам, популяризувати здоровий спосіб життя - "ЗДОРОВІ ДІТИ - СИЛЬНА УКРАЇНА".

Обслуговували змагання суддівська бригада ДЮСК "Спортовець" (головний суддя Ігор Гургула).

благодійний турнір з волейболу благодійний турнір з волейболу благодійний турнір з волейболу
благодійний турнір з волейболу благодійний турнір з волейболу благодійний турнір з волейболу

Переможцем благодійного волейбольного турніру стала команда "ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS" м. Київ, друге місце посіла команда "УРАГАН" - представник "Європейської партії України" з м. Івано-Франківська, третіми стали гравці команди "5-ЕЛЕМЕНТ" провідного фітнес клубу м. Києва ,четверте місце у активі команди "НАДЗВИЧАЙНІ НОВИНИ" з телевізійного каналу "ICTV", п'ятими стали гравці команди "СТРІЛКИ" Самбірського району ( частина гравців - колишні учні школи інтернату "СТРІЛКИ").

У останньому матчі за Суперкубок між чемпіоном турніру, командою "ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS", та збірною командою інших учасників ( по 2 гравці від кожної команди) - перемогу отримала також команда "ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS".

Всі учасники отримали іменні дипломи, а призери змагань грамоти і медалі. Команді "ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS" було вручено Кубок чемпіона та Суперкубок турніру. Нагородження проводили директор СПА-готелю "Женева" Андрій Юрків та директор Трускавецького ДЮСК "Спортовець" Любомир Мацькович.

На урочистому закритті виступив директор СПА-готелю "Женева" Андрій Юрків який наголосив, що метою проведення турніру є опікування Лаврівським дитячим будинком та школою інтернатом "Стрілки", надання їм реальної фінансової та матеріальної допомоги. Перед початком турніру, всі учасники змагань відвідали ці дитячі заклади, а у школі інтернаті "Стрілки" організатори турніру обладнали комп'ютерний клас і закупили п'ять комп'ютерів.

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук вручив ще один комп'ютер для дітей сиріт школи інтернату "Стрілки" , а ведучий програми "Надзвичайні новини" телеканалу "ICTV" Константин Стогній - оргтехніку для Лаврівського дитячого будинку. Андрій Лопушанський пообіцяв, що вони і надалі будуть опікуватись цими дитячими закладами.

Цей турнір уже став традиційним. Вперше у Трускавці він проводився у червні цього року. Наступний планується проводитись у травні 2011 року з участю зарубіжних команд.

5 грудня у ДЮСК "Спортовець" проведено зональні обласні змагання з міні-футболу серед чоловічих команд за програмою Х Спартакіади працівників освіти Львівщини (головний суддя - Олег Оринич ).

Змагання проводились у двох підгрупах. Команди м. Самбора та Стрийського району вибороли І місця і представлятимуть наш регіон на фінальних обласних змаганнях у м. Львові. Другі місця у підгрупах зайняли освітяни із Стрийського та Жидачівського районів. Треті місця у активі Самбірського району та Трускавця.

Прес-служба ДЮСК "Спортовець"

Служба "102" міста Борислава повідомляє

У період із двадцять першого по тридцяте листопада в Бориславі скоєно дві крадіжки. Маємо також вісім випадків погроз фізичною розправою, два шахрайства, чотири випадки нанесення громадянам тілесних ушкоджень, два факти незаконного зберігання зброї, два випадки пошкодження майна, три факти настання смерті та ще два злочини, віднесені до інших порушень закону.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам встановлено осіб, які погрожували громадянам міста фізичною розправою та нанесли тілесні ушкодження. Працівники міського відділу міліції розкрили справи за фактом вчинення шахрайських дій та провели два вилучення зброї. За двома фактами крадіжки, чотирма випадками навмисного пошкодження майна, одним фактом настання смерті та ще двома злочинами, віднесеними до інших порушень закону, проводять дослідчі перевірки.

Із підсобного приміщення гр. К. невідомий зловмисник викрав особисте майно, чим завдав громадянину шкоди на суму чотири тисячі грн. Комірка знаходиться на прилеглій до будинку території, тож для здійснення крадіжки злочинцеві не потрібно було докладати особливих зусиль. Він посеред ночі просто зламав навісний замок підсобки і виніс звідтіль усі матеріальні цінності. Ображений нечуваним зухвальством злодія власник комірки звернувся із відповідною заявою до правоохоронців, які за фактом крадіжки порушили кримінальну справу. Ведеться слідство.

Слідчі дії проводять також за фактом крадіжки із приватної оселі гр. М. Підібравши ключ, невідома особа проникла у приватний будинок, звідкіль викрала 1550 грн. та 40 доларів США. Крадіжку зловмисник здійснив серед білого дня, між 11 та 12 годинами, коли власниці помешкання не було вдома.

Ніж з ознаками холодної зброї правоохоронці виявили та вилучили у ході проведення операції "Вибухівка та зброя" під час поверхневого огляду гр. Г. Згідно висновку експерта вилучений ніж є холодною зброєю. Правоохоронці вирішують питання про порушення щодо гр. Г. кримінальної справи за незаконне зберігання зброї.

Серйозні проблеми за незаконне зберігання зброї має також гр. С., у машині якого лід час огляду співробітники Державтоінспекції виявили бейсбольну биту. Якщо необачний водій не зуміє переконати правоохоронців, що є палким прихильником бейсболу, то цілком імовірно: щодо нього буде порушено кримінальну справу.

Працюючи юристом Східницької селищної ради, гр. П. шахрайським шляхом заволоділа коштами гр. К. у сумі дві тисячі доларів СІПА. Про це постраждалий повідомив правоохоронців у письмовій заяві. У ході проведення перевірки гр. П. зізналася у скоєному та дала правдиві покази. За фактом шахрайства порушено кримінальну справу. Ведеться слідство.

Заправний пістолет під час заправки автомобіля на АЗС "ОККО" у смт. Східниці пошкодив водій ВАЗ 2103. Оператори виявили пошкодження уже після того, як автомобіль від'їхав від бензоколонки. Тож у ході перевірки правоохоронці встановлюють власника автомобіля та суму нанесених збитків.

Газета "Нафтовик Борислава"

Тетяна Ращупкіна: "Моя місія полягає в тому, аби родини неповносправних діток не були залишені сам-на-сам зі своєю нелегкою ношею"

Третього грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Прикро, але факт, що за останні десять років чисельність осіб з особливими потребами в Україні перейшло 18-ти відсотковий рубіж. Відзначення цієї дати на Дрогобиччині - це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

У нас в гостях профорганізатор Стебницького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів з дитинства "Надія", вчитель математики вищої категорії, старший вчитель ЗОШ № 7 Тетяна Ращупкіна. Вона чудово розуміє біль матерів, які щодня приречені споглядати на хворобу своїх неповносправних діток, адже у неї є сестра-інвалід, у якої в 2-місячному віці під час обстеження лікарі виявили дитячий церебральний параліч.

- Пані Тетяно, скільки неповносправних діток нараховує організація на сьогоднішній день?

- 159, 60 з яких - важкохворі, фактично прикуті до ліжка.

- Який із проведених заходів запам'ятався Вам і, впевнена, усім діткам найбільше?

Іванко Товарницький з татом - Наприкінці травня цього року за сприяння Дрогобицької міської організації Партії регіонів у Дрогобичі, в приміщенні ЗОШ № 14 для дітей-інвалідів була проведена зустріч з учасником 10 Параолімпійських ігор у Ванкувері, майстром спорту міжнародного класу, багаторазовим чемпіоном України з легкої атлетики, чемпіоном Європи, призером чемпіонату світу Олегом Лещишиним. Метою зустрічі було не тільки морально підтримати та утвердити в дітей з особливими потребами віру у власні сили, але і популяризація спорту та здорового способу життя, а також ознайомити дітей з розвитком параолімпійського руху в Україні та світі.

Олег Лещишин розповів про здобутки українських параолімпійців у Ванкувері та про власні досягнення в спорті. Діти з захопленням слухали його розповідь. Та найбільш зворушливим був той епізод, де після продемонстрованих відеороликів про свої спортивні досягнення Олег просто запалив в дітях іскру надії, підкресливши те, що кожен з них вартісний в очах Господа. І ніколи не треба розчаровуватись, які б життєві труднощі не випадали на їхню долю. Треба тільки вірити в себе, в талант, яким Господь щедро наділив кожного з нас. І розвивати його: писати вірші, малювати чудові картини, займатися музикою, живописом тощо. І завжди підтримувати здоровий спосіб життя.

Сказане настільки пройняло наших дітей, що один з наших підопічних Іванко Товарницький, який приїхав на інвалідному візку, сказав у мікрофон: "Я дякую мамі і Богу за те, що я є!". І все було зрозуміло без зайвих слів.

Дуже полюбляють наші підопічні та їх сім'ї фестиваль "Повір у себе", під час якого дітлахи демонструють свої можливості: читають власні поезії, показують малюночки, різні витвори мистецтва дитячої творчості. Тут випадає нагода і батькам хворих діток більше поспілкуватися між собою.

- А хіба вони такі обмежені у спілкуванні?

- Уявіть собі душевний стан матері, яка кожен Божий день споглядає на свою дитину, прикуту до інвалідного візочка? Дитина дивиться у віконечко на вулицю, як бавляться інші дітки, як природа радіє весні, чи першому снігу. А її дитина не може відчути цю радість дитинства у повному обсязі, бо обмежена в рухах. Здебільшого батьки таких дітей (а особливо у нас, в Стебнику) нікуди не їздять у відпустку, не відвідують санаторіїв. Бо не мають можливості. Адже левова частка коштів йде на медикаменти. А за той мізер, який їм виділяє держава, батьки неспроможні навіть прогодувати своїх неповносправних діток. Про те, аби забезпечити їм гідні умови для проживання, не може бути й мови.

Як правило, вони залишені сам-на-сам зі своєю проблемою. Хворобу дитини вони афішувати не хочуть, боячись кривих насмішок, осудів. Наведу звичайний приклад: іноді на вулиці привертає погляд людина на інвалідному візку; і не один озирнеться, розглядаючи дивака старшого віку, який поводиться по-дитячому, щось вигукує. Когось це відлякує, комусь цікаво, комусь байдуже... Але їхні родичі живуть з ними, щодня бачать, люблять їх. Хоч як це непросто. І єдине, що загартовує їхній дух, - це спілкування з родинами таких же дітей з особливими потребами, які, як ніхто інший, розуміють цей біль. Я це знаю з власного досвіду. Мені було лише сім років, коли наша родина дізналася про хворобу сестрички Наталочки.

- Скільки їй зараз років?

- Сорок. Свого часу наша мама об'їздила половину Радянського Союзу, аби дістати необхідні медикаменти та підлікувати Наталю. З цією метою, незважаючи на "залізну завісу" совдепівщини, вона побувала і в Німеччині, і в Ізраїлі (в самому Тель-Авіві). І хоча я сильно переживала, що через жахливу хворобу сестри була обділена батьківською увагою, все ж щиро бажала їй одужати. Звичайно, це дало бажаний результат. Зараз вона може ходити самостійно. Хоча її невпевнені рухи нагадують ходу гумової ляльки, все ж з таким діагнозом - це неабиякий здобуток.

- А яка Ваша місія у товаристві "Надія"?

- Я наче та ланка, яка об'єднує здорових дітей і дітей-інвалідів. Хибною є думка, якої дотримувались і продовжують дотримуватися більшість батьків хворих діток про те, що дитина-інвалід - не така, як всі інші діти. Цим вони самі мимоволі ставлять межу на їх спілкуванні з суспільством, боячись, аби здорові діти не насміхалися над вадами їхніх дітей. Це - своєрідний комплекс, якого слід позбутися. На заходах я намагаюся залучати якомога більше здорових дітей-школярів. Школярі-волонтери розігрують різноманітні сценки, влаштовують дискотеки, заохочують неповносправних діток читати власні вірші, співати пісеньки, разом з ними я неодноразово влаштовую чаювання. Та й батькам випадає нагода порадіти за їхніх дітей, відпочити, поспілкуватися, відчути радість життя. А коли роздаємо речі гуманітарної допомоги з Німеччини (дитячі велосипеди, кріселка, одяг тощо), їхній радості немає меж!

- І звідки у Вас стільки вільного часу, адже маєте донечку-школярку?

- Так. Першокласницю Марусю. Але ж світ - не без добрих людей. Мені допомагають колеги-вчителі, мама, сестра Наталя. І як бачу, ми її дуже розбалували (сміється).

Так склалося історично, що в нашому мікрорайоні живе чимало сімей, у яких є діти з особливими потребами, в тому числі й освітянськими, які не можуть ходити до школи, а змушені навчатися за індивідуальною програмою. Це той же Іванко Товарницький, Ігор Приріз, Марта Песко... Згідно рішення освітньо-педагогічної комісії міської ради, педагоги нашої школи займаються з ними на дому. І, як висловлюються самі батьки неповносправних діток, займаються на совість. Та ще й допомагають порадами, до кого звернутися, аби допомогти їхній дитині хоча б частково оздоровитися. Так, наприклад, одна з наших освітян порадила батькам Ігоря Приріза звернутися до фахового лікаря, що мешкає на Волині. І після того, як Ігорчик пройшов певний курс лікування, його стан здоров'я значно покращився.

- Які у Вас плани на майбутнє щодо товариства "Надія"?

- Мрією нашої організації є створити у приміщенні садочку, яке ми орендуємо, реабілітаційний центр. На разі це неможливо. Ми фінансово неспроможні його відкрити.

Особисто я робитиму усе можливе, аби під час проведених мною заходів приділялася увага не тільки хворій дитині, але й усій її сім'ї. Адже товариство "Надія" створене не лише для потреб неповносправних дітей, але й для родин, у яких вони виховуються. Є чимало сімей, де разом з хворою дитиною підростає й здорова. І з власного досвіду я чудово розумію, як їм ведеться. Саме тому я запрошую до нас усю сім'ю, а не лише маму з неповносправною дитиною (і не тільки на традиційне свято Миколая, до якого ми зараз посилено готуємось, а у будь-який зручний для нас час), щоб здорова дитина також не була обділена батьківською увагою. Бо ж вона й так пережила психологічний стрес за хворих брата чи сестру. Ці діти також є частиною суспільства, просто інші. Де ж має бути їхнє місце у цьому світі ринкових перетворень, високих наукових досягнень, величезних щоденних оборотів великих торгівельних корпорацій, у світі, де всі говорять про демократію, свободу, мораль? Та найчастіше за пустопорожньою балаканиною вони сам-на-сам полишені зі своєю нелегкою ношею. І допомогти їм, полегшити їхню біду є моєю місією. І місією всієї нашої "Надії".

- Щасти вам!

На фото: Іванко Товарницький з татом.

Вікторія Лишик,
газета "Воля громади"

"Новорічний турнір" прийшов у Стебник

У неділю, 28 листопада, в Стебнику розпочався традиційний "Новорічний турнір" з міні-футболу. Ігри відбуваються на міському стадіоні біля ліцею. Наш турнір розширюється, і вперше в ньому бере участь команда "Тростян" з с. Головецьке Сколівського району, а тому боротьба стає цікавішою.

Цьогоріч у нашому турнірі беруть участь 12 команд. П'ять команд представляють наше місто: ФК "Стебник", юнаки ФК "Стебник", "Широке", "Забівка" і "Авангард". У турнірі грають також ФК "Трускавець", "Карпати" (Уличне), "Карпати" (Доброгостів), ФК "Ортиничі", "Фаворит" (Львів), "Юність" (Вільшаник Самбірського району). Вони були розподілені на дві групи по шість команд. Чотири команди з кожної групи проходять в одну четверту фіналу.

Перші ігри показали, що турнір буде цікавим, упертим. В першому турі між собою зустрічались ФК "Трускавець" - "Забівка" (Стебник) 3:0, "Широке" (Стебник) - ФК "Ортиничі" 5:2, "Тростян" (Головецьке) - "Карпати" (Доброгостів) 4:3, "Фаворит" (Львів) - "Карпати" (Уличне) 2:1, "Юність" (Вільшаник) - юнаки ФК "Стебник" 6:1, ФК "Стебник" - "Авангард" (Стебник) 4:0.

Це лише початок, але є вже переживання, є, як кажуть, мандраж. Хто швидше з ним упорався, той і добився успіху за рахунок досвіду.

Є вже в нас лідери серед бомбардирів турніру. Три м'ячі забив І.Юськевич з команди "Широке", по два м'ячі забили Карнадз (Трускавець), Білик (Доброгостів), Петречко (Головецьке), Улей (Вільшаник) і Куленич (ФК "Стебник"). Так що боротьба серед бомбардирів буде впертою і цікавою, як показав перший тур.

Імідж фаворитів підтвердили команди, які вже були переможцями і призерами попередніх турнірів. Двічі перемагала команда "Широке" (Стебник) і один раз ФК "Стебник". Призерами були команди "Юність" (Вільшаник), "Фаворит" (Львів), ФК "Трускавець". Новачок турніру "Тростян" (Головецько) в першому турі здобув перемогу.

Запрошуємо всіх уболівальників приходити й підтримувати свої команди. Загальне керівництво та контроль здійснюється Спортивним клубом "Стебник" та Стебницькою міською радою. Безпосереднє проведення змагань здійснює головний суддя Лукач Сергій. Метою нашого турніру є популяризація спорту, зокрема футболу, в нашому місті та регіоні, виявлення перспективних і талановитих гравців для команди ФК "Стебник".

Дякуємо адміністрації нашого ліцею за співпрацю і надання можливості командам - учасникам турніру переодягатись в їхньому спортзалі.

Йосип Бандура,
голова СК "Стебник",
газета "Воля громади"

До теми

Календар ігор "Новорічного турніру"

11.12. 2010 - Субота
9.30 "Забівка" - "Тростян"
10.30 "Широке" - "Фаворит"
11.30 "Ортиничі" - "Юнаки"
12.30 "Трускавець" - "Авангард"
13.30 "Карпати" (Уличне) - "Юність"
14.30 "Карпати" (Доброгостів) - ФК "Стебник"
19.12.2010 - Неділя
1/4 фіналу
11.00 А1 - В4
12.00 В1 - А4
13.00 А2 - В3
14.00 В2 - А3
12.12. 2010 - Неділя
9.30 "Забівка" - "Авангард"
10.30 "Широке" - "Юнаки"
11.30 ФК "Ортиничі" - "Карпати" (Уличне)
12.30 "Трускавець" - "Карпати" (Доброгостів)
13.30 "Фаворит" - "Вільшаник"
14.30 "Тростян" - ФК "Стебник"
26.12.2010 - Неділя
1/2 фіналу
10.30 Переможець пари А1В4 - В2А3
11.30 Переможець пари В1А4 - А2В3
13.00 Гра за 3-4 місце
14.00 Гра за 1-2 місце
© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.
 © 2007-2018 Информационный портал курорта Трускавец