Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№23 (267) 25 лютого 2011 р.

Новини Трускавця та регіону

Мер та губернатор

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 25 лютого зустрівся з міським головою Борислава Володимиром Фірманом. Про це нас повідомила прес-служба голови Львівської облдержадміністрації. Під час зустрічі голова ЛОДА та мер міста Борислава обговорили питання утилізації твердих побутових відходів у місті, питання соціально-економічного розвитку міста.

У Білорусі відкрилася виставка робіт трускавчанки

Наталія Поліщук 17 лютого в Мінську, в Національній бібліотеці. відкрилася виставка трускавчанки Наталії Поліщук "Я відчуваю тебе". Для Трускавця це теж велика подія і добрий знак, вважає мама Наталії, знаменита художниця з династії Копчаків пані Віра. Презентацію відвідали іноземні дипломати, представники білоруської мистецької спільноти, українська діаспора та журналісти центральних білоруських засобів масової інформації.

На початку заходу, який приурочено до проведення Днів української культури в Республіці Білорусь, до присутніх з привітальними словами звернувся Директор білоруської Національної Бібліотеки Роман Мотульський, він зокрема зазначив: "Шановна громадо, я думаю, ви всі погодитися, що організація виставок українських майстрів в стінах нашої бібліотеки стала вже не просто доброю традицією, і мені важко уявити нашу діяльність без майстрів зі славної України. І сьогодні саме такий день - твори молодої, але талановитої художниці ми представляємо в нашій бібліотеці. І я впевнений, ті хто побачать ці картини не залишаться байдужими до тих буйних кольорів та зможуть доторкнутися до різноманіття творчості та мистецтва Львівщини."

"Коли поступила ця пропозиція і мені сказали, що я буду відкривати рік України в Білорусі, представляти Україну, потрібно було взяти себе в руки, адже це надзвичайно відповідально", так прокоментувала запрошення на виставку пані Наталія провідним білоруським ЗМІ, зокрема Белтелерадіокомпанії (БТРК).

А Посол України в Республіці Білорусь Роман Безсмертний, звертаючись до художниці-трускавчанки, зазначив: "Я уявляю, яким є активним життя у майстрині - доглядаючи двох маленьких дітей, ще й писати такі картини, до того ж проводити стільки виставок, скільки у Наталі було за останні десяток років, то вона наближається до рекордсменів по кількості презентацій своїх робіт. Тому я хочу побажати вам, Наталія, щоб ваша творчість помічалась, цінувалася і люди вам дякували за те, що ви робите. Тому що ваша творчість, це на сам перед ваш світ, те як ви його бачите. Це емоції, щоб вони не залишалися лише вашими, щоб їх бачили люди та переймалися ними. Оглянувши картини, я можу сказати, що ви дуже життєстверджуюча, емоційна людина, яка бачить світло у прекрасних фарбах".

Наприкінці презентації наша землячка подякувала організаторам та гостям заходу за надану допомогу та за цікавість до її творчості. А триватиме виставка Наталії Поліщук в Мінську до 20 березня.

Засідала конкурсна комісія

24 лютого в міській раді Трускавця відбулося засідання конкурсної комісії. На безоплатній основі оголошення міської ради про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад подали "Трускавецький вісник" та газета "Франкова криниця Підгір'я". Було це біля місяця тому, за визначений час свої кандидатури на посади керівника структурного підрозділу міської ради Управління розвитку курорту, а також на заступника начальника даного управління та головного спеціаліста подало достатньо багато осіб, переважно молодого віку. Визначалася конкурсна комісія і стосовно майбутнього кандидата на посаду провідного спеціаліста відділу культури ТМР (ця посада стала вакантною після звільнення талановитої Зоряни Петрас).

Комісія по співпраці із ЗМІ засідала без ЗМІ

У четвер, 24 лютого, в приміщенні оргвідділу, відбулося засідання депутатської комісії ТМР із питань депутатської етики та співпраці із ЗМІ. Одним із питань, які мали бути розглянуті - ситуація із міським радіомовленням. Проте журналістів, які прийшли на засідання комісії, а саме представника газети "Джерела Трускавця" та представника міського радіо, попросили звільнити приміщення. Таким чином питання, які стосувалися курортного парку, управління архітектури, управління комунальним майном міської ради та інші, не можуть бути висвітлені місцевими ЗМІ.

Відносно ж радіо, то як повідомив голова комісії Богдан Процишин, "комісія поки що не готова розглядати це питання", його розглянуть на наступному засіданні, у понеділок, 28 лютого о 11.00.

Вагітна жінка - мішень для влади Трускавця

Виглядає на те, що влада Трускавця повністю хоче знищити комунальне радіо, проте поки що важко сказати, з якою метою це робиться. У четвер, 25 лютого, вперше за двадцять років існування трускавецького радіо, воно не вийшло в ефір. І то не всупереч якимось технічним причинам чи заборгованості перед Укртелекомом, а через прохання влади міста перед паном Знахоренком. Незважаючи на те, що Укртелеком справно отримує кошти за під'єднання до ефіру проводового радіо, керівник установи змушений був виконати доручення, яке отримав, можливо, силою телефонного права.

Як нам стало відомо, хоча директор КП "Трускавецьке радіомовлення" п. Світлана Марецька перебуває на лікарняному, передачі все ж готуються. Невихід в ефір міського радіо - це образа честі та гідності не тільки пані Марецької, а й пані Світлани Швадчак, яку люблять, цінують та поважають трускавчани за її сумлінну працю. Позбавлення трускавчан можливості слухати міське радіо можна розглядати і як втручання у внутрішню політику комунального підприємства, не кажучи вже про тиск на працівників, які від грудня не отримують зарплату.

Світлана Богданівна, яка перебуває у стані вагітності, не може отримати дозвіл на відпустку, а в неї є невикористаних біля 100 днів. "Після написання мною заяви на відпустку мені не надали якусь відповідь, а просто повернули цю заяву із різними зауваженнями", повідомила для "ТВ" п. Марецька у телефонному режимі. Незважаючи на попередні домовленості і мером Русланом Козиром про те, що після відпустки Світлана Богданівна зразу ж піде в декрет на три роки, відпустку їй не дають, готуючи звільнення. Причина таких дій влади міста як мінімум дивна - в мерії не вірять у вагітність директора проводового радіо, а навіть поговорюють, що ніби лікарі можуть видати фіктивну довідку про вагітність. Формальна причина гонінь на п. Марецьку - невідповідність у документах ще з часів перетворення колишньої компанії ТРТ (трускавецьке радіо та телебачення) у КП "Редакція міського радіомовлення". Дивує те, що шляхів як позбутися пані Марецької шукає і керуючий справами ТМР Олег Ковальчин, на захист якого у свій час ставала Світлана Богданівна (коли він заради збереження місця праці був змушений іти у декретну відпустку, а потім під нього створювалася структура ГГРЕС міська на противагу ГГРЕС ЗАТ "Трускавецькурорту").

Важко в цій плутанині достеменно докопатися до істини, проте те, що у справі із вагітною жінкою міський голова Руслан Козир поступає явно не по-джентельменськи, є очевидним. Його вину пом'якшує тільки те, що він крутився у великому бізнесі, а там діють закони вовчої зграї, для яких нема поняття "вагітність" чи "порядність".

Вишиваємо рушничок

Освітні заклади Львівщини беруть участь у заході, який має поєднати всіх задля любові до України та народного мистецтва. Кожне місто області і кожен район мають вишити частину довжелезного рушника, який мандрує Львівщиною. Вчора, 24 лютого, рушник був переданий Трускавцю, згодом він помандрує до Дрогобича. У прийомі рушника та створенні перших орнаментів узору брали участь зі сторони влади міста заступник мера із гуманітарних питань Валентина Бодак та завідувач відділу освіти ТМР Орест Лобик. Вишивку, яка має символізувати наш Трускавець, вишиє керівник гуртка вишивки будинку учнівської творчості Трускавця Лідія Маландій. Зробити це потрібно протягом семи днів, саме стільки часу рушник перебуватиме у нашому місті-курорті. Цілий рушник має 20 метрів. Передають його по області ще від жовтня минулого року і триватиме така "акція" аж до травня.

Модрицька влада допекла не лише Трускавцю, а й Бориславу

Тема захоплення владою села Модричі земель навколишніх міст та районної землі піднімалася неодноразово попереднім головою Трускавця Левом Грицаком, чинним керівником Дрогобицької РДА Михайлом Сендаком. "Засвітилися" Модричі і на прес-конференції міського голови Борислава Володимира Фірмана (відбулася 23 лютого). Володимир Стахович запевнив, що земля по вулиці Модрицькій, яка приглянулася владі сусіднього села, належить Бориславу, його підтримав секретар БМР Ігор Яворський. Нагадаємо, що в Модричах 62 гектари бориславської землі називають "спірними землями".

Натомість війт Модрич Мирон Флюнт взяв участь у прес-конференції 24 лютого, яку проводив у райспоживспілці депутат облради від "Свободи" Михайло Задорожний. Про що говорив модрицький війт на цій прес-конференції, повідомимо додатково, в наступних випусках вісника. А Михайло Задорожний в основному відповідав на закиди керівника Дрогобицької РДА М. Сендака та звинувачував того в упередженому ставленні щодо нього як представника "Свободи".

У Трускавці продовжують святкувати День радянської армії

23 лютого у приміщенні трускавецької організації ветеранів, що на Івасюка, відбувся урочистий прийом з нагоди Дня захисника Вітчизни (колишній День радянської армії). Очолює ветеранську організацію підполковник і відставці Віктор Андрійович Бессарабов.

Колишніх фронтовиків, ветеранів війни і праці, офіцерів у запасі та рядових прийшли привітати міський голова Руслан Козир, його заступник Валентина Бодак, директор терцентру Олена Пилат. Міський голова подякував ветеранам за їх ратний подвиг, за той важливий вклад, який вони внесли у розбудову нашої Вітчизни. Він побажав їм міцного здоров'я та незгасаючої енергії у справі патріотичного виховання молодого покоління, добробуту та сімейного затишку. Міський голова пообіцяв тісно співпрацювати зі Спілкою ветеранів Збройних Сил та ветеранською організацією і обов'язково подарувати організації телевізор. Він і тепер прийшов не з порожніми руками, а зі щедрим солодким гостинцем.

Пан Бессарабов тепло подякував міському голові за участь у святі, а також уважним до потреб ветеранів спонсорам, які подбали про багатий на смачні страви і напитки стіл - Левові Грицаку, Мирославові Гумезі, Олександрові Чебаненку та Олександрові Шишку (керівники санаторіїв "Карпати", "Кришталевий Палац", "Дніпро-Бескид" і "Перлина Прикарпаття").

Власна інформація

У Дрогобичі скандальний будинок потрапив у поле зору прокурора

Початком скандальної справи слід оцінювати задоволення сесією Дрогобицької міської ради протесту прокурора щодо відміни акту приймання багатоквартирного житлового будинку на вул. Т.Шевченка, 36/2, яке відбулося за попередньої влади. Такої думки дотримується міський голова Олексій Радзієвський, - передає кореспондент ЗІКу.

Нагадаємо: скандал навколо цього будинку розгорівся ще на початку зими, коли управління газового господарства відключило індивідуальне опалення в мешканців шостого поверху. Справа в тому, що згідно з проектом, шостого поверху взагалі не існує. На п'ятому поверсі передбачені дворівневі квартири, котли індивідуального опалення яких мали б бути розміщені на п'ятому поверсі, а на другий рівень (фактично шостий поверх) мали б вивести хіба труби та батареї. Чому замість дворівневих квартир п'ятого поверху зробили шостий поверх, можна лише здогадуватися.

Ймовірно, відповідь на це та багато інших питань, пов'язаних зі спорудженням та прийманням цього будинку, знайде прокуратура.

Між тим, міський голова Олексій Радзієвський вважає, цю справу не найгучнішою. Набагато резонансними, на його думку, можуть стати справи, пов'язані з приватизацією попередньою владою комунального майна чи використанням цільових бюджетних коштів.

У Трускавці не прибираються головні вулиці міста

Трускавецьке КП "Парк курортний" на яке покладено функції санітарної очистки, не склало свого першого іспиту з прибирання головних вулиць міста. Станом на вечір, 24 лютого, кільцева дорога не прибрана від снігу. На дорозі від стебницького кільця до залізничного вокзалу "снігова каша" досягає від 30 см до 40 см.

Як стверджують водії маршруту Борислав - Стебник, раніше Трускавець був зразковим містом. А зараз навпаки у Бориславі вулиці почищені, а на трускавецьких дорогах навіть великому транспорту важко проїхати, що вже говорити про легковий.

Нагадаємо, на КП "Парк курортний" покладено функції прибирання та санітарної очистки після ліквідації КП "Наше місто". 15 лютого цього року депутати Трускавецької міської ради одноголосно прийняли рішення провести процедуру досудової санації в КП "Наше місто" у відповідності до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

www.zik.com.ua

Підприємці ринку не раді приходу інвестора

- Є проект та інвестор, але нема бажання голів спілок підприємців ринку на вул. Пилипа Орлика, щоб продовжити будівництво недобудованого критого ринку, - такими словами перший заступник міського голови Дрогобича Олександр Коростельов на оперативній нараді звернувся до мера Олексія Радзієвського. - Думаю, з вашою допомогою ми дійдемо до спільного знаменника вже цього тижня.

Під прицілами телекамер високий посадовець заявив, що найзатятіший супротив чинять саме ті підприємці, в яких найбільше торгових місць, а, зокрема, й голови спілок підприємців. Хоча, за словами пана Коростельова, умови праці в сучасному торговому комплексі будуть набагато кращими, а першочергове право на торгові місця отримають підприємці ринку, вони чомусь вірять чуткам начебто хтось таким чином хоче прибрати ринок до своїх рук. Тому й не поспішають погоджуватися на привабливі пропозиції.

Дмитро Федан,
газета "Вільне слово"

Віктор Бульба: "Пан Вексельберг був, є і залишається дрогобичанином"

Останнім часом особистість одного із 100 найбагатших та найпливовіших особистостей Росії Вексельберга не сходила з екранів телевізора. Чимало відомостей про російського олігарха розміщено і на сайтах Інтернету. Та багатьох він насамперед приваблює тим, що є вихідцем зі Львівщини та уродженцем міста Котермака

Вперше про Віктора Феліксовича масово заговорило теле- та радіомовлення України, коли у 2007-у році в Дрогобичі розпочав роботу благодійний фонд під головуванням підприємця Віктора Бульби, який є представником і довіреною особою пана Вексельберга на Заході України.

Віктор Вексельберг народився і виріс у Дрогобичі

У свій час компанія, що представляє в Україні інтереси російського мільярдера Віктора Вексельберга, перерахувала на благодійний рахунок в "Ощадбанку" кошти для постраждалих від вибуху газу у Дніпропетровську: по 500 тис. грн. сім'ї кожного загиблого та по 50 тис. грн. - на кожного постраждалого в результаті вибуху.

У 2008 році у 9-поверховому житловому будинку на вулиці Самбірській у Дрогобичі стався потужний вибух під час якого загинула одна людина, а семеро постраждали. Благочинний фонд однієї з найбільш потужних приватних російських фірм "Ренова", яким опікується колишній дрогобичанин п. Вексельберг, як повідомив представник російського бізнесмена на Львіщині Віктор Бульба, чий батько колись був дрогобицьким міським головою і чимало зробив для добробуту громади міста, виділив постраждалим від вибуху газу 2 млн. рублів (376 тис. грн.). Усю суму переказано на банківський рахунок управління праці і соціального захисту Дрогобицького міськвиконкому. Один мільйон рублів призначено для сім'ї загиблої Наталії Нафус. Решту коштів отримали сім'ї тих, хто найбільше постраждав - Козари, Данилюки, Міляни та Коломийцеви.

- Найбільше вразила Віктора Феліксовича, - повідомив Віктор Бульба, - загибель молодої матері 2-річної дівчинки. І все - через халатність працівників газової служби.

Раїса Дмитрівна, вчитель математики в колишній ЗОШ№3, далі - покійна Милан Зоя Андріївна, класний керівник п. Віктора, на передньому плані – колишній директор СШ №3 Микола Павлович Коваленко сам Віктор Вексельберг у 1974 році (випускний 10-й клас)
Раїса Дмитрівна Сащикова у 1974 році
третя зліва мама Віктора п. Єлена, поруч (на передньому плані) п. Ірина, сестра Віктора Вексельберга

Віктор Феліксович народився і виріс в Дрогобичі. Навчався в ЗОШ № 3 (на той час - це була СШ №3), закінчив навчання у 1974 році. Походив з благопристойної сім'ї. Батько, Фелікс Соломонович, працював в будівельній організації. Мати, нині вже покійна Єлена Морозова, 40 років пропрацювала на Нафтопереробному заводі (НПК "Галичина") начальником коксового обладнання. Сестра Ірина, самодостатня особистість, на даний час зі своєю сім'єю проживає у Києві.

Мені вдалося поспілкуватися зі старенькою вчителькою Раїсою Дмитрівною Сащиковою, котра викладала в класі, де навчався Віктор Вексельберг курс математики.

- Я навчала Вітю своєму предмету, який згодом став одним із основних в його житті, 5 років. З приємністю можу відзначити, що був він хорошим, старанним учнем. Завжди виконавчим. Коли Віктору заледве виповнилося 11 років, я помітила, що в нього дуже добре розвинене логічне мислення. В 10 класі, де навчався Віктор, я організувала групу "Колективний учень". Роботи, які розв'язували учні мого факультативу, надсилалися від Московського МГУ. І ми їх розв'язували. Коллективно. Віктор проявив неабиякий хист у розв'язуванні задач. І, напевне, вже тоді, у випускному класі, він прийняв своє, як виявилось згодом, доленосне, рішення - поступати в Московський інститут інженерів транспорту.

- Це часом не пов'язано з тим, що 10-класника Віктора Вексельберга "зрізали" на золотій медалі?

- Не буду стверджувати того, чого не знаю достеменно. Але Віктор вчився на відмінно. Завжди приймав активну участь у масовому суспільно-культурному розвитку рідної школи. У тому числі - і у міських олімпіадах з математики. Мені самій було дивно: як так його могли "підрізати" на творах з російської мови?

В школі у нас організовувалися туристичні екскурсії. Потяг"Дружба" "описував" свій маршрут: Рига-Таллін-Вільнюс-Ленінград. Неодноразово возив нас і в Москву. Віктор завжди подорожував з нами. Стверджував, що розширює свій кругозір. Мені здавалося, що він вже тоді наважувався зробити свій життєво важливий крок - як і де правильно зреалізувати свої знання. Вже тоді юний Віктор вмів чітко і конкретно висловлювати свою думку. Логічно обґрунтовувати задачі. І, як виявилося, недаремно. Я горджуся тим, що бодай один з моїх учнів став олігархом!

"…Благочинність фонду через скромність Віктора Вексельберга раніше не афішувалась"

- п. Вікторе, зі своєю дружиною, Марією Добринівною, п. Вексельберг познайомився в студентські роки?

- Наскільки мені відомо - так. В минулому п Марія - науковий співробітник.

- Зараз очолює благодійний фонд "Добрий вік", який допомагає хворим дітям. Донька Ірина закінчила Єльський університет і працює в "Ренові", а син Олександр навчається в США.

- Навіть я не маю більших відомостей про цю Людину.

- Віктор Вексельберг сьогодні посідає 113-у сходинку в рейтингу найбагатших людей світу. За аналізом журналу " Forbes" -у 2010 році його статки складали 6,4 мільярди доларів...

- Я не рахував його статків. Знаю достеменно, що таких висот досяг завдяки своєму розуму. Він ніколи не ліз в політику і не вів брудних закулісних ігор. Мені відомо те, що й широкому загалу: Віктор Вексельберг володіє групою компаній "Ренова".

- У неї входять такі активи, як ЗАТ "Комплексні енергетичні системи", АКАДО, "Російські комунальні системи", аеропорт Кольцово (Катеринбург, Великий пенсійний фонд(недержавний), "Золото Камчатки", Уральський турбінний завод, Меткомбінат, "РеноваСтройГруп", THK-BP (12,5 акцій), "Русал", (6,9% акцій), та інші. Загальна вартість всіх активів групи "Ренова"у 2010 році складала 24,7 мільярдів доларів, виручка в 2009 році складала 6-2 мільярди доларів.

- На Вашому місці я б не дуже довіряв даним Інтернету. Здебільшого вони подають не зовсім достовірну інформацію. Наскільки я знаю, Віктор Вексельберг продав вищезгадані Вами акції і за дорученням Президента Росії Дмитра Медвєдєва, серйозно зайнявся куруванням питання модернізації економіки Росії у загальновідомій Силіконовій (Кремнієвій) долині.

Мене, як довірену особу п. Віктора, передусім цікавить благочинність фонду, про діяльність якого я мав честь розповідати. Донедавна благо чинність фонду "Ренова" через скромність Віктора Вексельберга не афішувалась. І лише його найближчим друзям вдалося переконати, що про функціонування фонду широкому загалу вартувало б знати хоча б тому, щоби ім'я Віктора Феліксовича не асоціювалось з "акулою" бізнесу.

Колишній дрогобичанин за власний кошт відреставрував будинок, у якому раніше мешкав

На стику вулиць Бориславської та Горішньої Брами є добротний будинок, побудований на початку п'ятдесятих. До минулорічного Дня незалежності його мешканці отримали надзвичайний подарунок - після капітального ремонту будинок освячено, відбулася зустріч з меценатом доброї справи.

А благодійником, котрий вклав немалі гроші для надання будинкові належного вигляду, виступив колишній мешканець триповерхівки, російський олігарх Віктор Вексельберг. У будинку відреставровано фасад з усіма його ліпками, металочерепицею перекрито дах, а також викладено бруківкою прибудинкову територію.

Ось які думки з цього приводу висловлюють сусіди:

- Ми надзвичайно вдячні моєму сусідові Вікторові та його батькові Феліксу Соломоновичу за такий щедрий дарунок, - ділиться враженнями мешканка дев'ятої квартири пані Світлана. - Хоча й мешкають тепер в Швейцарії, зате не забувають, що тут народилися й провели більшу частину свого життя.

- Пощастило цим людям, що мають такого мецената-олігарха, - говорить пан Микола, корінний дрогобичанин, віднедавна пенсіонер, котрий мешкає в сусідньому будинку. - А наш меценат - влада, особливо попередньої каденції, не дуже переймається такими "дріб'язками", як ремонт будинків, дахів, про стан комунікаційних підведень уже мовчу. У влади одні клопоти - знову виграти вибори, а для цього хіба обіцяють, обіцяють, обіцяють...

Мешканці будинку на знак вдячності за таку любов та увагу п. Вексельберга, мали намір змонтувати на стіні будинку вивіску, яка би інформувала, чиїм коштом зроблено усе це, однак Вексельберг-старший відмовився: мовляв, поки я живий, не хочу жодної вивіски, яка би нагадувала меморіальну дошку.

Пані Світлана усе життя працювала в ЖЕК-у №3, який згодом реорганізовали в Будинкову Управу, то ж знає, що такий ремонт обійшовся б містові у добрячу копійку, То ж чи дочекалися б мешканці облупленого будинку, який знаходиться у відомстві Будинкової Управи № 3капітального ремонту, якби не безкорислива допомога п. Вексельберга та його батька?

Завдяки коштам п. Вексельберга у школі, де колись він навчався, планується зробити капітальний ремонт

Директор ЗОШ №3 (де колись навчався Віктор Вексельберг) Ігор Лук'янчук стверджує, що завдяки коштом, пожертвуваним фондом "Ренова", вже зроблено заміну вікон у деяких кабінетах. Планується зробити капітальний ремонт, відремонтувати систему опалення. З ініціативи самого п. Віктора вже два роки триває успішна співпраця з фондом.

- Контактуємо з представниками "Ренова". Листуємося за допомогою електронної пошти. Обмінюємося думками. Дуже вдячні фонду, а зокрема самому Віктору Вексельбергу, за допомогу щодо закупівлі обладнання. комп'ютерного класу. Більше говорити не хочу. Боюсь, аби через зайву сказану мною інформацію згодом не спекулювали чесним ім'ям п. Віктора.

На фото: 1) Раїса Дмитрівна, вчитель математики в колишній ЗОШ№3, далі - покійна Милан Зоя Андріївна, класний керівник п. Віктора, на передньому плані - колишній директор СШ № 3 Микола Павлович Коваленко; 2) сам Віктор Вексельберг у 1974 році (випускний 10-й клас); 3) Раїса Дмитрівна Сащикова у 1974 році; 4) третя зліва мама Віктора п. Єлена, поруч (на передньому плані) п. Ірина, сестра Віктора Вексельберга.

Вікторія Лишик

Наразі комунальники "відстрілялися"

Питанням номер один 5-ї сесії 6-о демократичного скликання у порядку денному було затвердження питання щодо Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Стебника на 2011 рік, про яке депутатському корпусу доповів заступник міського голови з питань економіки та інвестицій, керуючий справами виконкому Олег Веклюк. До Програми включено виділення коштів на капітальний ремонт дороги по вул. Трускавецькій (передбачено 640 тисяч гривень з коштів місцевого бюджету), на придбання сміттєвоза - 58 тисяч гривень. Щоправда, за умови, виділення субвенцій із державного бюджету згідно "Загальнодержавної програми реформування та розвитку ЖКГ на 2010-2014 р.р.". Сюди ж входять і кошти, передбачені на реконструкцію системи електроживлення гуртожитків по вул. Симоненка, 21, 23, 24, 25 та С. Бендери, 3 (виготовлення проектної документації) у розмірі 20 тисяч гривень, і кошти на придбання сміттєвоза (58 тисяч гривень).

сесія 6 демократичного скликання сесія 6 демократичного скликання

Ну що ж, час покаже, а громада проконтролює: куди, на що і скільки було затрачено коштів щодо Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Стебника на 2011 рік? Головне, аби ці кошти були вчасно освоєні.

Про ситуацію щодо виконання міського бюджету на 2010-й рік доповідав сам міський голова Стебника Василь Пецюх. Під час доповіді основний акцент було поставлено на реконструкції зовнішнього освітлення вулиць, на який було затрачено близько 40-а тисяч гривень, та на капітальний ремонт житлового Фонду, на який використали 255,3 тисячі гривень. З "куцого" міського бюджету.

Питання, яке стояло під номером три у порядку денному звучало так: "Про перспективи ДГ ХП "Полімінерал". Щоправда, доповідач, директор підприємства Микола Яковлєв в цей день перебував у відрядженні. То ж доповідь до кінця не вислухали. Взяли до уваги лише той факт, що на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.08. 2008 року № 367 про включення Стебницького державного гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал" в перелік об'єктів, які підлягають продажу та наказу Фонду державного майна України від 24,03, 2008 р. № 344 прийняте рішення про приватизацію СДГХП "Полімінерал" шляхом продажу цілісного майнового комплексу на аукціоні. Однак після двох етапів приватизації цілісний майновий комплекс "Полімінерал" не був реалізований у зв'язку з відсутністю попиту.

Виходячи з ситуації, яка склалася, Стебницька міська рада запропонувала розподілити ДГХП "Полімінерал" на два окремі підприємства: перше з них утворити на базі рудника №1, провести його приватизацію з метою відновлення виробництва калійних добрив. Друге підприємство на базі рудника№2 залишити на державному фінансуванні. Для здійснення комплексу природоохоронних заходів. Що дасть можливість надати роботу значній кількості мешканців міста та збільшити доходи державного та місцевого бюджетів.

Пропозиція доволі приваблива. Але, що на це скаже Міністерство промислової політики та фонд держмайна? А депутати відмовилися спілкуватися з виконкомом на цю, доволі делікатну тему, оскільки не вправі вирішувати долю "Полімінералу" без участі Миколи Яковлєва навіть на сесії. Тим більше, що п. Микола також являється депутатом Стебницької міської ради.

Про роботу КП "Ринку"Прикарпаття" доповідала директор підприємства Любов Калапач.

- Прибуток підприємства формується з надходжень від орендної плати та послуг ринку. За 2010-й рік прибуток комунального підприємства "Ринок "Прикарпаття" становив 324,5 тисяч гривень. З них - 87,5 тисяч грн. надійшло в бюджет міста, - почала свою доповідь Любов Миколаївна.

А далі на "закуску" депутатському корпусу було надане - компетентне пояснення: "Якщо відслідкувати динаміку зросту ринкового збору - то це понад 100 відсотків більше, ніж у 2006 році (42,5 тис. грн.)".

Згідно прийнятого нового Податкового Кодексу України, з 1 січня 2011 року ринковий збір скасовано. Замість нього буде введено новий спеціальний збір, ставку якого встановлять місцеві ради. Рішенням сесії Стебницької міської ради було прийнято: керівникові ринку вжити усіх необхідних заходів щодо наповнення місцевого бюджету та підвищення рентабельності підприємства. А це несе за собою підняття тарифів на орендну плату та послуги ринку. Бо левову частку з прибутку ринку місцева влада має намір зобов'язати перерахувати в місцевий бюджет. Підприємцям таке нововведення, навряд, чи буде до снаги…

Не обійшлося й без критики. Депутат Стебницької міської ради Наталія Беднарчик зауважила, що на тротуарі біля ринку "процвітає" стихійна вулична торгівля. Здебільшого, молочними продуктами. Любов Миколаївна відзначила, що зауваження - цілком слушне. Але, не в її компетенції є відслідковування стихійної вуличної торгівлі. Цим повинні займатись правоохоронні органи.

Депутати звернули увагу на те, що більшість підприємців не сплачують фіксованого податку і зачиняються під час перевірок податкової інспекції. Для того, аби ефективніше дбати про надходження коштів з прибутку ринку у місцевий бюджет пролунала пропозиція створити комісію, яка б контролювала діяльність підприємства. Любов Миколаївна зобов'язалась до 1 березня цього року подати фінансовий план розвитку ринку на 2011 рік, згідно якого депутати матимуть можливість відслідкувати: скільки відсотків можна буде відрахувати в бюджет міста.

Ряд депутатів поставили акцент на тому, що у багатьох підприємців реалізатори не є зареєстрованими, як наймана праця. Цікаво, а чи ті депутати, які ставили вищезгадане запитання директору ринку, оформили своїх найманих працівників офіційно?

Що приємно було відзначити, Любов Калапач покритикувала свою роботу у присутності влади. Вона зауважила, що ціни на молочні продукти, які ставлять підприємці на ринку - захмарні.

- Раніше адміністрація ринку робила усе можливе, аби забрати продавців молочних продуктів з тротуару центральної частини міста. Їх навіть було звільнено від ринкового збору. Але я бачу, що вони деруть з людей в "три дорога". У Дрогобичі ціни на молочні продукти - значно дешевші. То ж відтепер з ними панькатися ніхто не буде...

Наступною "жертвою" депутатських розбірок стало КП МВУЖКГ, яке на сьогоднішній день є збитковим. Станом на 1 січня цього року заборгованість перед працівниками підприємства становить 50 тисяч гривень, заборгованість по квартплаті - 336 тисяч гривень, борг перед пенсійним фондом на сьогодні складає 11 тисяч гривень. А ще маємо заборгованість щодо вивезення сміття, яке сягає понад 30 тисяч гривень. Такий звіт було подано директором КПМВУЖКГ Володимиром Вакуленком.

Але, зважаючи на те, що на даний час альтернативної заміни даного підприємства у сфері ЖКГ немає, розформовувати КПМВУЖКГ депутати не поспішають. Натомість, пропонують оптимізацію штату відповідно до обсягу виконаних робіт. Тому п. Вакуленка зобов'язали найближчим часом подати на погодження виконкому та депутатського корпусу штатний розпис підприємства. Пролунала думка скоротити майстра по благоустрою, який отримує заробітну платню у розмірі 1 тисячу 700 гривень. А толку, як зауважили депутати, з цієї посади ніякої, бо роботи від цієї людини не чути й не видно. Сам же п. Вакуленко, аби зекономити на витратах підприємства, запропонував об'єднати посаду обліковця абонентського відділу з бухгалтером абонвідділу і скоротити посаду механіка, який ремонтує машини.

Тут обурилися не лише депутати, але й виконком: як же так - єдину людину, яка запівдурно ремонтує на ладан дихаючі сміттєвози, скорочувати? А чому б таким самим "макаром" не скоротити посаду самого Вакуленка?

Взято до уваги й той факт, що підприємству чимало заборгували за вивіз сміття голови ОСББ (27 будинків) та приватні підприємці. Їхні борги перед КП МВУЖКГ становлять 24, 7 тисяч гривень. Боржником підприємства є і міська рада, як замовник виконаних робіт по благоустрою та прибиранні міста від сміття. За 2010-2011-і р.р. заборгованість міської ради лише по капітальному ремонту становить більше 32-х тисяч гривень. Борги тягнуться ще з минулої каденції. Тож, як бачимо, панове, палка має два кінці: підприємство заборгувало працівникам, а міська рада підприємству.

Аби розрубати гордіїв вузол влада вирішила: провести скорочення керівного складу підприємства (залишити тільки кваліфіковані кадри), а юриста залишити працювати, згідно укладеної з ним трудової угоди.

Ну що ж, подивимось на результати через три місяці. Саме в такий термін п. Вакуленко має прозвітувати перед владою щодо ефективності своєї роботи на підприємстві.

Бігло розглядалися питання про внесення доповнень до переліку видів підприємницької діяльності та розмірів єдиного податку для фізичних осіб на території Стебника. Тут депутати здійняли справжній галас. Думки "вчених" розійшлися. Мабуть консенсусу з приводу даного питання буде досягнуто на наступному пленарному засіданні 5-ї сесії 6-о демократичного скликання Стебницької міської ради.

Вікторія Лишик

Дві статті на тему водопостачання Трускавця

Без "водички" про воду для трускавчан

У Трускавці буде дорожчати вода. Першими цю інформацію озвучили у стінах міської влади, неприємну новину виголосив начальник Трускавецького водоканалу Володимир Возняк.

Йшлося про підвищення вартості води для населення міста, її мають підняти, за словами пана Возняка на 15-20 відсотків. Стало відомо, що після такої новини міський голова Трускавця Руслан Козир надіслав листа на ім'я дрогобицького мера Олексія Радзієвського, у якому всю вину за ситуацію поклав на дрогобицьку владу та КП "Дрогобичводоканал", у якого місто-курорт купує воду.

Щоб мати повнішу інформацію про ситуацію з водопостачанням у Трускавці, кореспондент газети "Франкова криниця Підгір'я" звернувся до начальника КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали.

- Давайте розпочнемо з того, що будь-яка проблемна ситуація сама собою не виникає, - говорить Роман Миколайович. - Ми тісно пов'язані з використанням електроенергії і будь-яке її подорожчання тягне за собою збільшення наших грошових витрат. Відповідно ж, ми їх мусимо покривати за рахунок того, що продає наше підприємство - води.

За словами начальника КП "Дрогобичводоканал", підприємство, яким він керує, споживає 1 млн. 900 тис. кВт. електроенергії і платить 13.3 коп. за кВт/год. А подорожчання води, що насамперед пов'язане з підняттям цін на електроенергію, відбувається згідно розрахунками Національної Компанії Регулювання Енергетики (НКРЕ). Для Дрогобича та Стебника, виходячи з січневих розрахунків, кубічний метр води коштує 6 грн. 20 коп. Для Трускавця вода продається по 4 грн. за куб. м. Для мешканців Трускавця місцевий водоканал воду продає по 2.77 коп. за куб. м., тобто дешевше, аніж купує. Очевидно, при формуванні вартості води для споживачів у Трускавці виходили з того, що якусь її частину брали у місцевому водосховищі.

За інформацією Романа Шагали, проблема з водопостачанням у Трускавці виникла ще й тому, що місцеве водосховище надовго чи не надовго було закрите санепідемстанцією й перестало бути ресурсом води для міста. А 8 тис. куб. м., води, яку помпували з трускавецького озера, не так вже й мало. Усього для потреб міста-курорту треба 18 тис. куб. м.

Щодо інформації про підняття вартості води у Трускавці на 15 чи 20 відсотків, то це є результат розрахунків трускавецьких господарників. За підрахунком начальника КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали, вартість води у Трускавці може підскочити на тих же 8 відсотків, що і в Дрогобичі.

Василь Кирилич,
газета "Франкова криниця Підгір'я"

Дрогобич може забезпечити водою весь Трускавець

"Трускавецький мер Руслан Козир надіслав міському голові Дрогобича Олексієві Радзієвському листа, в якому поскаржився буцімто з вини КП "Дрогобичводоканал" у курортному місті виникла проблема з водопостачанням і попросив влягти до керівника цього підприємства суворі заходи впливу.

Мер Дрогобича не кинувся поспіхом карати керівника комунального підприємства. Натомість вивчив ситуацію, й коли залізна мова цифр переконала його, що проблеми з водопостачання, що виникли на початку року в Трускавці, не залежать від дрогобицького підприємства, то попросив керівника КП "Дрогобичводоканал" зустрітися з журналістами й відкрити їм реальну картину.

За інформацією Романа Шагали, яку він оприлюднив на прес-конференції, чисто арифметичне ситуація виглядає так: звично Трускавець споживає 18 тисяч кубометрів води на добу, з яких 8 тисяч кубометрів місто отримує зі свого джерела (питного озера), а 10 тисяч кубометрів закуповують у КП "Дрогобичводоканал". Біда тільки, що через невідповідність до санітарних норм розпорядженням санітарного лікаря питне озеро вже не раз закривали й тоді починалися проблеми. Закрили й на початку року. Тож дефіцит у 8 тисяч кубометрів води треба було компенсувати, звичайно, купивши їх у КП "Дрогобичводоканал".

На переконання Романа Шагали, в такій простій арифметиці й полягає суть проблеми. Купи - й вона зникне. Та цілий регіон знає про фінансові проблеми КП "Наше місто", в складі якого, м'яко кажучи, не дуже комфортно було й трускавецькому водоканалу. До економіки домішували політику, занижені тарифи на водопостачання й водовідведення не відповідали реальним потребам підприємства, й у результаті маємо те, що маємо - скоріш за все ця структура просто наразі ще фінансове не спроможна купити в достатній кількості води в КП "Дрогобичводоканал". А невдоволення населення та відпочивальників вирішили перекинути на дрогобицьких водопостачальників.

Вихід пан Шагала вбачає в тому, щоб затвердити реальні тарифи й поступово переходити на цілоденне водопостачання. Це буде вигідно й трускавчанам, і КП "Дрогобичводоканал". У ситуації, коли не задіяне питне озеро, навіть якби було достатньо коштів, щоб придбати в повному обсязі воду в дрогобицьких партнерів, чисто технічно зробити це неможливо. Чому? А тому, що воду подають за графіком в години пікового навантаження. Між тим мережа не розрахована пропускати таку велику кількість води. Та якщо її подавати рівномірно протягом дня, КП "Дрогобичводоканал" спокійно може забезпечити курортне місто водою в повному обсязі навіть тоді, коли питне озеро в Трускавці не діє.

Тому насправді проблеми нема. Вона надумана.

Дмитро Федан,
газета "Вільне слово"

Ієрархія серед студентів

Отримали досить оригінальну статтю про життя студентів, написану також мовою сучасної молоді Дрогобича. Публікуємо в оригіналі, за винятком деяких виправлень.

Мова піде про життя студентів в універі біля Вічного Вогню або "ІПТТ-шка на вічному" і поза його межами. Тут будуть як мажорні герої, так і приїжджі "терпіли" (мова оригіналу - прим. ред. ДІ). Випускають тут економістів. Як і у кожному університеті є своя ієрархія.

Найбільш круті - це "гламурні", "с..чки", "малишки" (як вони себе називають) - це нормальні дівчата з Дрогобича і Трускавця, є пару з Борислава і Стрия, але вони погоди не роблять, - це "еліта" універу.

Друга категорія - це "доїжджаючі", "бебечкі". Тут все ясно - навколишні села.

Третя хвиля - "заучки", "морожені" - це як дрогобицькі, так і доїжджаючі, які крім навчання нічого не бачать.

Так само ділимо хлопців: "цьомики", "пацики", "мальчики".

Друга категорія "бикантуси" - дрогобицькі, які не розчехлені, стоять купою, тому їх місце перебування називають "стойлом". Місце перебування гламурних називається "тусняк". Хоча бикантуси кидають понти, але все одно видно, що не еліта - не "прикинуті" (одягнуті), "засмальцьовані" (жирне волосся) і особливо це видно по взутті - болото 3-тижневої давності.

Гламурні ніколи не спілкуються з бикантусами або доїжджаючими за межами універу, так лише "привіт-привіт". "Гламурна раса", як вони себе називають, тільки й роблять, що пліткують і розводять на булочки або сочок пациків. Їх зразу можна визначити по "прикіду": імідж - це все. Шмотки, сленг, пафос. Їх батьки або бізнесмени або представники влади. Є, щоправда, пару дівчат? яких "відчухали" старші дяді. Але про них ліпше не говорити.

Бебечки ходять натовпом. На першому курсі у них всіх при розмові слова мають закінчення "еси", "ейка", "тамка", "сі"... За собою не дивляться, зачухані, на голові можна садити капусту. Переважно відпочивають у сільських клубах або барах, старші тут вже бувають, гонять собі по барах у Дрогобичі…

www.droginfo.com.ua

Що робити молоді в Стебнику?

Минулої п'ятниці на фірмі "Сапсан" відбувся круглий стіл, організований Стебницьким громадським рухом та місцевою газетою "Воля громади". Його тема: "Спорт у молодіжній політиці: проблеми реалізації у місті Стебнику". Ініціатором такої дискусії виступив СК "Стебник". Головуючим традиційно був Павло Побережний.

Який може бути розвиток спорту, коли немає структури його розвитку, та й навіть спортивного залу. Виявляється у Стебнику головний спортзал, що належить відділу культури, не функціонує вже кілька років. Його закрила санстанція. А колись тут не було відбою від відвідувачів. Пригадую сам деколи в ньому бував. Одні спортсмени змінювали інших, чекаючи в черзі на свою годину. Там тренувалися і боксери, і каратисти, і футболісти, всі, хто мав бажання.

Тепер же цінності не ті - і ремонт спортзалу, який перебуває на реконструкції, нікому зробити. А молодь, яка займається спортом, змушена чи то орендувати, чи то випрошувати спортивні зали в школах чи в ліцеї. Звичайно, їм ідуть на зустріч, але часто поскрипуючи зубами. Не хочуть зайвий раз піддавати свої стіни та підлогу нищенню. І це логічно. Хоча хто заважає зробити косметичний ремонт в залі, який пустує вже не перший рік, після якого ніби то санстанція дозволила б відновити його дію? Скажете: "Там холодно!" Так. Але перейдіться по інших залах і побачите, що діти займаються куди в жалюгідніших умовах. Це наша спільна проблема і вирішувати її повинні ми з вами разом! Не хочеться вірити в те, що запустити в дію цей зал не реально. Було б тільки бажання, а кошти знайдуться.

Хотів би дещо відхилитися від теми і навести приклад, як дали собі раду з приміщенням тренер з боксу Тарас Барна та його підопічний Олег Некрасов. Вони обладнали собі тренувальну базу в старій закинутій хатині. І нічого, опалюють "апартаменти" дровами. А подивіться, які результати дають...

Пропонувалися й альтернативні вирішення проблеми спортзалу. Але це скоріше виглядало на перетягування ковдри на себе. Хоча були й цікаві пропозиції. Наприклад, пропонувалося навіть на закинутих складах переладнати приміщення під сучасний, чи не єдиний в Західній Україні легкоатлетичний комплекс. Ніби всі передумови для цього є і, навіть, експертна оцінка зроблена. Але переконати присутніх директору спортивно-мистецького клубу "Сімекс" Петру Журавчаку в цьому було важко, тим паче в нинішній скрутний час.

Побував на круглому столі й гість з Дрогобича, директор міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Ігор Височанський. Він зокрема поділився своїми методами роботи.

Є в Стебнику Богом дані й такі люди, які намагаються підтримувати спорт на належному рівні. Оббивають пороги по різних інстанціях, добиваються хоч якоїсь мізерної підтримки. В першу чергу хотілось би відмітити голову СК "Стебник" Осипа Бандуру, який "боліє" цією справою.

Пригадую, як проходив колись повз місцевий ліцей. Побачив на футбольному полі людей. Вирішив підійти. Виявляється, вони збирали по газоні каміння, готуючи його до дебютного матчу після реконструкції. Робили вони це невимушено. Там можна було побачити капітана місцевої футбольної команди Романа Гарасим'яка, членів фанклубу, того ж п. Бандуру. Такій згуртованості, мабуть, позаздрив би не один колектив. Хочеться звернутися до влади: "Владо! Побач тих людей, почуй їхню думку і вони віддячать сторицею".

Але найголовніше, що в Стебнику є хороші спортсмени. Тут діє спортивний клуб "Фаворит" під керівництвом Михайла Хацкевича; секція з боксу Дрогобицької ДЮСШ "Синєвір", з вихованцями якої займається екс-чемпіон України Михайло Стахнів; СК "Патріот" (Олег Григоренко). В цих колективах виховувалися призери і навіть чемпіони України. Зараз справи значно погіршилися. Для того, щоб делегувати спортсмена на змагання, потрібні кошти. А згадані спортивні клуби працюють на громадських засадах, в яких грошей немає. У батьків, котрі часто-густо ледве зводять кінці з кінцями, їх також немає. А тут ще й проблеми з приміщенням. От і получається біг на місці.

Є сподівання на те, що нова влада почує волання ентузіастів. Тим більше, що в Стебнику вкрай необхідно підтримувати спорт...

P.S. Стало відомо, що на сесії Стебницької міської ради прийнята "Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2011-2015 рр.", а також "Програма розвитку футболу на 2011-2015 рр.".

Орест Хандоняк,
газета "Вільне слово"

Дрогобицькі спортсмени вибороли перше командне місце

ІІ Всеукраїнський турнір із таеквондо 11-12 лютого в спортивному залі Дрогобицького нафтового технікуму відбувся ІІ Всеукраїнський турнір із таеквондо. Організаторами та ініціаторами турніру виступили засновники ФСК "Тайфун" Віталій Шкраба, Олег Войтович, Андрій Андибур за підтримки Львівського обласного представництва Всеукраїнського cоюзу таеквондо. У змаганнях взяли участь спортсмени з шести областей України (всього 125 осіб).

Перше командне місце у напруженій боротьбі здобула Львівська область завдяки професійній майстерності дрогобицьких спортсменів - вихованців ФСК "Тайфун", спортивної секції з таеквондо Івана Харіва, СОЦ "Еней".

Найкраще проявили свої здібності такі спортсменки: Ярина Павлічко, яка виборола перше місце, Марія Павлічко та Оксана Вирста, які розділили друге місце.

Серед хлопців першими були: Сергій Щудло, Олексій Войтович та Андрій Януш, другими - Ігор Грейцеровський, Валентин Шутов, Роман Романів, третім - Василь Герман (ФСК "Тайфун", тренер Віталій Шкраба). Микола Куріца посів друге місце, третім був Ростислав Яців (спортивна секція з таеквондо, засновником і тренером якої є Іван Харів). Вихованець СОЦ "Еней" Володимир Буртовий здобув перше місце, Ян Галевич - друге, Андрій Полиняк (тренер Андрій Шевчук) - третє.

Кращими зі львівських спортсменів були вихованці Тараса Гуменюка (клуби "Тайфун" та "Золотий Лев", м. Львів).

Друге командне місце вибороли спортсмени Кіровоградської області. Третє командне місце розділили між собою харків'яни та кияни.

Турнір відбувся за підтримки ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" (генеральний директор - депутат Львівської обласної ради Микола Баран), центру оперативного друку "Швидкодрук", студії реклами Тараса Конколя "CON COL", спілки безпеки управління "Антикорупція" (голова управління - Олег Балог), магазину "Спортманія" (директор Руслан Данилевич).

На фото: вихованці ФСК "Тайфун" Микола Тряско (зліва) та Сергій Щудло під час поєдинку.

Віталій Шкраба, голова ФСК "Тайфун",
президент Львівського обласного представництва Всеукраїнського cоюзу таеквондо,
президент спортивної федерації таеквондо Львівської області

Олег Некрасов нокаутував грізного суперника в другому раунді

Цієї неділі в Києві у спорткомплексі "FREESTYLE" відбувся вечір професійного боксу. Серед учасників - вихованець бориславського тренера Тараса Барни, боксер-професіонал Олег Некрасов. Суперником нашого спортсмена був представник Вірменії - грізний боєць Марк Авітіян.

Поєдинок видався напрочуд видовищним, хоча, на жаль, закінчився надто швидко. Вже у другому раунді уродженець села Ластівка змусив суперника впасти на коліна, а суддю - припинити поєдинок. Та сам бій видався настільки феєричним, що по його завершенню привітати Олега Некрасова прийшов сам президент Національної професійної ліги боксу України Михайло Зав'ялов.

Для молодого 23-річного спортсмена це вже третій бій на професійному рингу. І жодної поразки! Тому його тренер Тарас Барна вже думає про наступний поєдинок, який відбудеться наприкінці весни в Києві. Суперник наразі ще не відомий, та Олег Некрасов уже налаштований на перемогу.

Віталій Ципко,
газета "Вільне слово"

Оголошення

СПА-готель "П'ятий океан" запрошує на роботу адміністратора. Телефон для довідок: 067 37 100 13.

На роботу в санаторій "Карпати" потрібне кондитер. Довідки за телефоном 6-21-22.

Інформація про проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого комунального майна територіальної громади міста Трускавця

1. Назва об'єкта та місцезнаходження: нежитлове приміщення площею 8,7 кв. м., яке розташоване у вбудовано-прибудованій частині, яка з'єднює корпуси цегляної будівлі міської лікарні за адресою: м. Трускавець вул.Данилишиних,62.
Балансоутримувач: Трускавецька міська лікарня.
Початковий розмір орендної плати за місяць (базовий місяць розрахунку -січень 2011р.) становить без ПДВ - 207,71 грн. , (орендна ставка - 8%).
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.
Вартість майна, що передається в оренду згідно зі звітом про незалежну оцінку станом на 31 січня 2011 року становить 31156,00 грн.(Тридцять одна тисяча сто п'ятдесят шість грн. 00 коп.) без ПДВ.
Умови конкурсу: використання об'єкту - розміщення оптики.

2. Назва об'єкта та місцезнаходження: нежитлове приміщення аптечного пункту площею 30,2 кв.м., яке розташоване на першому поверсі п'ятиповерхової цегляної будівлі міської лікарні за адресою: м.Трускавець вул.Данилишиних,62.
Балансоутримувач: Трускавецька міська лікарня.
Початковий розмір орендної плати за місяць (базовий місяць розрахунку -січень 2011р.) становить без ПДВ - 720,95 грн. , (орендна ставка - 8%).
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.
Вартість майна, що передається в оренду згідно зі звітом про незалежну оцінку станом на 31 січня 2011 року становить 108143,00 грн.(Сто вісім тисяч сто сорок три грн. 00 коп.) без ПДВ.
Умови конкурсу: використання об'єкту - розміщення аптеки.

3. Назва об'єкта та місцезнаходження: нежитлове приміщення загальною площею 39,6 кв.м., яке розташоване на першому поверсі п'ятиповерхового цегляного житлового будинку за адресою: м. Трускавець, вул. Стуса,15.
Балансоутримувач: Відділ приватизації та управління майном Трускавецької міської ради.
Початковий розмір орендної плати за місяць (базовий місяць розрахунку -січень 2011р.) становить без ПДВ - 567,30 грн. , (орендна ставка - 5%).
У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції.
Вартість майна, що передається в оренду згідно зі звітом про незалежну оцінку станом на 31 січня 2011 року становить 136147,00 грн.(Сто тридцять шість тисяч сто сорок сім грн. 00 коп.) без ПДВ.
Умови конкурсу: використання об'єкту - розміщення оздоровчого закладу для дітей та молоді.

Основні умови конкурсу для об'єкту.

1. Найбільш запропонований розмір місячної орендної плати за використання об'єкта оренди порівняно з початковим розміром.
2. Своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати (щомісяця не пізніше 25 числа , наступного за звітнім місяцем) з урахуванням індексу інфляції.
3. Страхування орендованого майна протягом 1-го місяця з дати укладання договору оренди.
4. Строк оренди 2 роки 11 місяців.
5. Забезпечити збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, здійснювати заходи протипожежної безпеки.
6. Своєчасно здійснювати поточний ремонт орендованого майна за згодою орендодавця.
7. Використання об'єкта оцінки за цільовим призначенням.
8. Укладання окремих угод з комунальними службами за надання комунальних послуг або орендодавцем, а також угоди про відшкодування земельного податку .
9. Не чинити перешкод при перевірці орендодавцем правильності використання орендованого майна.
10. Заборона суборенди орендованого майна.
11. Виконувати зобов'язання, визначені договором оренди, у повному обсязі.
12. Інші пропозиції учасника конкурсу.

Конкурс буде проведено 25 березня 2011 року .

Документи приймаються ВПУМ до 24 березня 2011 року за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 1 (4-й поверх). Тел.6-75-07, 5-38-60.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

- Заяву про участь у конкурсі.
- Відомості про учасника конкурсу:

- для учасників, які є юридичними особами:

1) документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
2) копії установчих документів, посвідчені нотаріусом;
3) відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
4) довідку від учасника конкурсу про те що до нього не порушено справу про банкрутство;

- для учасників, які є фізичними особами:

1) копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
2) свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;
4) декларацію про доходи за останній рік;

Пропозиції подаються у конвертах з написом "На конкурс", запечатаних печаткою учасника конкурсу.

Завідувач відділу приватизації та управління майном ТМР
Габшій М.Д.

Інформує СБУ

В Управлінні СБУ у Львівській області відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів вищих навчальних закладів Служби Безпеки України.

10 лютого 2011 р. Управління СБ України у Львівській області гостинно відкрило двері для майбутніх абітурієнтів відомчих навчальних закладів Служби безпеки України. З різних куточків Львівщини приїхали ті, хто зацікавився інформацією щодо пошуку Службою безпеки України талановитої, фізично загартованої та патріотично налаштованої молоді з високими показниками у навчанні та успіхами у вивченні профільних дисциплін.

В рамках проведення професійно-агітаційної роботи, юнакам, дівчатам та їх батькам посадові особи Управління розповіли про суть відкритого конкурсного відбору до Національної академії СБ України (м. Київ) та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету "Юридична академія України ім. Я. Мудрого" (м. Харків). Цьогорічних випускників загальноосвітніх шкіл ознайомили із умовами вступу до вузів, особливостями навчання у них та науково-педагогічним потенціалом навчальних закладів СБУ. Майбутні абітурієнти та їхні батьки ознайомилися з історією створення та становлення національної спецслужби і Львівського УСБУ зокрема, побачили в яких умовах СБУ готує майбутніх офіцерів.

Служба безпеки України чекає на молодь, яка готова обрати непросту але почесну долю оперативного співробітника спецслужби. Контактний телефон відділу кадрів Управління СБУ у Львівській області (032) 25-88-322. Детальна інформація про НА СБ України та правила прийому розміщені на офіційному сайті навчального закладу за інтернет-адресою: www.academy.ssu.gov.ua. В Академії функціонує телефонна лінія приймальної комісії з питань вступу на навчання: (044) 527-76-24. Про Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України читайте на сайті www.jur-academy.kharkov.ua.

Прес-служба УСБУ у Львівській області

© 2008-2011 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.