меняется дизайн сайта, возможны перебои в работе сервиса
Відпочинок та лікування на курорті Трускавець

Інформаційний портал курорту Трускавець  

русский   українська   english

Головна
Санаторії
Готелі
Приватний сектор
Квартири подобово
Нерухомість
Трускавецький вісник
Публікації
Фотогалерея
Каталог сайтів
Контакти

ВІДПОЧИНОК ТА ЛІКУВАННЯ НА КУРОРТІ ТРУСКАВЕЦЬ

Для того, щоб повноцінно відпочити на водах, не обов'язково їхати далеко за кордон. Зовсім поруч мудра природа розмістила цілу систему цілющих джерел. У самого підніжжя мальовничих Карпат розташований цілий ряд водних курортів і санаторіїв, в їх бюветах вода має цілющу дію на організм. Але Трускавець це воістину перлина Прикарпаття. Саме тут, на порівняно невеликій території зосередилися аж п'ятнадцять джерел цілющої води! Кожна з них має унікальний склад і вплив на організм. Завдяки цьому достатку і внутрішньому облаштування санаторіїв зовсім недавно Трускавець офіційно назвали кращим водним курортом світу.

Саме тому з кожним роком збільшується кількість людей, які вибрали для відпочинку саме Трускавець. Щорічно курорт приймає близько трьохсот тисяч гостей з країн СНД та східної Європи. У Трускавці можна отримати комплексне лікування, яке складається з прийняття вод декількох джерел відразу. А вибрати є з чого. Це "Марія", "Софія", "Броніслава", "Едвард", "Юзя". Кожна має унікальний набір цілющих властивостей. Але основою основ і кращою з трускавецьких мінеральних вод вважають воду "Нафтуся". Це перше джерело, яке було відкрите у Трускавці, і воно ж принесло місту-курорту всесвітню популярність. Чого тільки не лікує ця водичка! Вона тонізує і підвищує імунітет організму, допомагає при хворобах шлунково-кишкового тракту, органів травлення, сприяє нормальній роботі сечостатевої системи. До складу цієї води входить велика кількість адапогентов, вона має специфічний запах нафти, за що і отримала свою назву.

Інші мінеральні води використовують у лікуванні неврологічних хвороб, хвороб печінки і жовчних шляхів, при урологічних проблемах.

Крім лікування водами Ви можете отримати широкий спектр інших послуг: наприклад, лікування трускавецькою сіллю або гірським воском. Його видобувають неподалік. Це єдине його родовище озокериту. Він має протизапальну дію, відновлює нормальну гемодинаміку в організмі, має знеболюючу дію. А трускавецька сіль - аналог Карловарскої "Барбари". Її використовують при лікуванні дихальних шляхів, косметичних процедурах.

У Трускавці є можливість вибору санаторію на свій смак і гаманець. Все залежить від рівня сервісу. В кожному санаторії встановлено сучасне діагностичне і лікувальне устаткування. Вам підберуть персональний набір процедур, які допоможуть поправити здоров'я або ж просто добре відпочити.

Крім того в Трускавці вам буде ніколи нудьгувати. Для вечірнього проведення часу ви можете підібрати щось на свій смак серед розважальних закладів міста. Ви можете відправитися в нічний клуб або в казино. Можете провести час в численних басейнах, на тенісних кортах або у спортзалах. А якщо Вам захотілося помандрувати, то Ви можете вибрати один з екскурсійних турів по містах західної України, Будапешт, Краків чи Прагу.

 © 2007-2019 Информационный портал курорта Трускавец