Курорт Трускавець - один з найбільш знаменитих бальнеологічних курортів в Україні. Це доволі велике місто, де одночасно можуть лікуватися та відпочивати до 15 тисяч людей, а за рік курорт приймає майже 200 тисяч туристів зі всієї України, а також з Росії, Білорусі, Німеччини та інших іноземних держав. Трускавець сьогодні - це відкриття все нових і нових пансіонатів, санаторіїв, готелів. Бурхливими темпами розвиваються санаторії Трускавця, а також приватний туристичний сектор. Але найбільше багатство бальнеологічного курорту Трускавець - це його унікальні цілющі мінеральні води.

Трускавець завоював славу та популярність завдяки лікувальній воді "Нафтуся". Ця мінеральна вода сприяє виходу дрібних камінців та піску з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчевивідних шляхів, нормалізує обмін речовин, покращує діяльність кишково-шлункового тракту, підшлункової залози, виводить з організму радіонуклиди та шлаки.

Санаторії Трускавця

всі санаторії ► ► ►
Санаторій Карпати Санаторій "Карпати"
Сучасний санаторно-курортний комплекс з розвиненою інфраструктурою, власним бюветом мінеральних вод, центром відпочинку, оздоровчим та лікувальним корпусами.
Санаторій Женева Санаторій "Женева"
Санаторій "Женева" упродовж багатьох років радо приймає гостей з усього світу, надаючи високого рівн сервіс та комплексне санаторно-курортне лікування.
СПА готель П'ятий океан СПА готель "П'ятий океан"
Готель кардинально нового рівня комфортабельності, вишуканості та креативу. Створений з надзвичайною фантазією і вишуканим смаком, комплекс вражає своєю неповторністю й ексклюзивним дизайном.

Приватний сектор

всі вілли та котеджі ► ► ►
Вілла Камелія Вілла "Камелія"
Нова приватна вілла на 12 номерів на віддалі 400 м. від центрального бювету мінеральних вод. Чудовий вигляд з вікна на Карпатські гори у більшості номерів. Велика зелена територія з альтанками та зоною відпочинку.
Вилла Шоколад Вілла "Шоколад"
Нова приватна вілла (відкрилась у березні 2009 року), розташована в центрі курорту Трускавець в 100 метрах від бювету мінеральних вод. До Ваших послуг - 10 номерів класу "стандарт", "люкс" і "суперлюкс".
Вілла Рома Вілла "Рома"
Триповерхова вілла на 14 номерів На віллі функціонує кафе-їдальня, сауна з басейном і кімнатою для відпочинку, офіс з комп'ютерною технікою. Територія вілли гарно впорядкована, є гараж і місце для стоянки автомобілів.
Вилла Таврида Вілла "Таврида"
Приватна вілла в центрі курорту Трускавця в районі санаторію "Кришталевий палац" пропонує до Ваших послуг 10 номерів класу "люкс" та "суперлюкс".
Вілла РАНІ Вілла "РАНІ"
Нова приватна вілла в районі залізничного вокзалу курорту Трускавець. До Ваших послуг номери класу "Люкс" та "Напівлюкс". Зручне розташування надає можливість відвідувати бювет мінеральних вод, пройти курс лікування в реабілітаційному центрі "Медпалас", курортній поліклініці.