Інформаційний портал курорту Трускавець  

русский   українська   english

Головна
Санаторії
Готелі
Приватний сектор
Квартири подобово
Нерухомість
Трускавецький вісник
Публікації
Фотогалерея
Партнери
Контакти

Ласкаво запрошуємо на сайт "Інформаційний портал курорту Трускавець"!

Курорт Трускавець

Курорт Трускавець - один з найбільш знаменитих бальнеологічних курортів в Україні. Це доволі велике місто, де одночасно можуть лікуватися та відпочивати до 15 тисяч людей, а за рік курорт приймає майже 200 тисяч туристів зі всієї України, а також з Росії, Білорусі, Німеччини та інших іноземних держав. Трускавець сьогодні - це відкриття все нових і нових пансіонатів, санаторіїв, готелів. Бурхливими темпами розвиваються санаторії Трускавця, а також приватний туристичний сектор. Але найбільше багатство бальнеологічного курорту Трускавець - це його унікальні цілющі мінеральні води.

Трускавець завоював славу та популярність завдяки лікувальній воді "Нафтуся". Ця мінеральна вода сприяє виходу дрібних камінців та піску з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчевивідних шляхів, нормалізує обмін речовин, покращує діяльність кишково-шлункового тракту, підшлункової залози, виводить з організму радіонуклиди та шлаки.

Санаторії Трускавця

всі санаторії ► ► ►
Санаторій Карпати Санаторій "Карпати"
Сучасний санаторно-курортний комплекс з розвиненою інфраструктурою, власним бюветом мінеральних вод, центром відпочинку, оздоровчим та лікувальним корпусами.
Санаторій Женева Санаторій "Женева"
Санаторій "Женева" упродовж багатьох років радо приймає гостей з усього світу, надаючи високого рівн сервіс та комплексне санаторно-курортне лікування.
СПА готель П'ятий океан СПА готель "П'ятий океан"
Готель кардинально нового рівня комфортабельності, вишуканості та креативу. Створений з надзвичайною фантазією і вишуканим смаком, комплекс вражає своєю неповторністю й ексклюзивним дизайном.
 

Відпочинок в Трускавці: приватний сектор

всі вілли та котеджі ► ► ►

Вілла Камелія Вілла "Камелія"
Нова приватна вілла на 12 номерів на віддалі 400 м. від центрального бювету мінеральних вод. Чудовий вигляд з вікна на Карпатські гори у більшості номерів. Велика зелена територія з альтанками та зоною відпочинку.
Вилла Шоколад Вілла "Шоколад"
Нова приватна вілла (відкрилась у березні 2009 року), розташована в центрі курорту Трускавець в 100 метрах від бювету мінеральних вод. До Ваших послуг - 10 номерів класу "стандарт", "люкс" і "суперлюкс".
Вілла Рома Вілла "Рома"
Триповерхова вілла на 14 номерів На віллі функціонує кафе-їдальня, сауна з басейном і кімнатою для відпочинку, офіс з комп'ютерною технікою. Територія вілли гарно впорядкована, є гараж і місце для стоянки автомобілів.
Вилла Таврида Вілла "Таврида"
Приватна вілла в центрі курорту Трускавця в районі санаторію "Кришталевий палац" пропонує до Ваших послуг 10 номерів класу "люкс" та "суперлюкс".
Вілла РАНІ Вілла "РАНІ"
Нова приватна вілла в районі залізничного вокзалу курорту Трускавець. До Ваших послуг номери класу "Люкс" та "Напівлюкс". Зручне розташування надає можливість відвідувати бювет мінеральних вод, пройти курс лікування в реабілітаційному центрі "Медпалас", курортній поліклініці.

игровые автоматы
 © 2007-2022 Информационный портал курорта Трускавец