Інформаційний портал курорту Трускавець  

русский   українська   english

Головна
Санаторії
Готелі
Приватний сектор
Квартири подобово
Нерухомість
Трускавецький вісник
Публікації
Фотогалерея
Партнери
Контакти

ЛІКАР КОЗЯВКІН ДОПОМАГАЄ ХВОРИМ ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ

Володимир Ілліч Козявкін Володимир Ілліч Козявкін є автором принципово нової системи для допомоги хворим дитячим церебральним паралічем. Володимир Ілліч Козявкін - доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Герой України, генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування і Реабілітаційного центру "Еліта", Почесний громадянин міста Києва, лікар невролог і мануальний терапевт.

Володимир Козявкін народився 9 червня 1947 в Україні. У 1971 році Владимир Козявкін закінчив Гродненський медичний інститут. З 1989 року і по сьогоднішній день очолює Львівський реабілітаційний центр "Еліта", а також створений в 1996 році Інститут проблем медичної реабілітації. Доктор Козявкін нагороджений орденом Національного фонду "Україні-дітям" і медаллю Баварського державного міністерства праці і соціального порядку "За заслуги у допомозі дітям з обмеженими можливостями".

Міжнародний центр відновного лікування Козявкіна знаходиться в місті Трускавець Львівської області.

Офіційна статистика. У 2004 році групою запрошених дослідників був проведений аналіз медичної документації групи пацієнтів (12 256 чоловік), які протягом 12 років проходілі курси відновного лікування по методу Козявкіна. Результати такі: 89% в групі складали пацієнти з різними формами ДЦП, 6% - з вертеброгенною патологією, 3% - з наслідками органічних уражень нервової системи (інсульти, травми), 2% - з іншими захворюваннями. Зниження спастичності м'язів відмічене в 94% випадків, в останніх 6% тонус залишився на колишньому рівні. Підвищення об'єму активних рухів відмічене в 91% випадків, об'єм пасивних рухів зріс в 84%. Крім того, почали тримати голову лежачи 75% пацієнтів з відсутнім до лікування контролем голови; 62% почали сидіти, 28% почали самостійно стояти, 19% раніше не ходячих хворих почали ходити.

Курс лікування по методу Козявкіна включає:

- біомеханічну корекцію хребта (дуже потужний масаж всього тіла);
- рефлексотерапію (збудження біологічно активних точок струмом низької напруги);
- мобілізуючу гімнастику;
- процедури мобілізації суглобів (робота на тренажерах);
- апітерапію (бджолиний віск нагрівають і використовують як парафін на певних ділянках тіла);
- ритмічну гімнастику і деякі інші процедури.

Процедури з цього переліку призначає лікуючий лікар. Курс лікування триває зазвичай два тижні.

Відгуки батьків про результати проходження курсу вагаються в діапазоні від "відмінно" до "невелике поліпшення". Ніхто не вважає поїздку до Трускавця, в клініку Козявкіна даремною.

Побутові питання. У Трускавці при клініці Козявкіна є готель. Батьки прагнуть попасти туди. У приватному секторі Трускавця житло відвідувачі клініки Козявкіна прагнуть не знімати, лише в крайньому випадку. Відсутність зручностей ускладнює життя мамам з хворими дітьми.

Упорядкованих готелів при центрі Козявкіна дві. Одна розташована в корпусі самої клініки Козявкіна, там же знаходяться і всі процедурні приміщення. Друга - в центрі "Еліта", побудованому пізніше. У готелі при клініці номери коштують дорожче. Дев'ятиповерховий центр "Еліта" знаходиться недалеко від клініки, забезпечений ліфтом. На кожному поверсі розташовуються 10 кімнат і 2 санвузли, проблем з гарячим водопостачанням не буває, в кожній кімнаті - умивальник. У "Еліті" номери бронюють заздалегідь.

У вартість проживання в готелях при Міжнародному центрі відновного лікування Козявкіна входить триразове харчування. Відгуки - найдоброзичливіші. На прохання батьків кухарі центру можуть приготувати будь-яку страву для дитини, яка потребує дієти або має непереносимість відносно окремих продуктів харчування. Працює пункт прокату: можна узяти в тимчасове користування інвалідну коляску, побутову техніку.

Центр Козявкіна в Трускавці оформлений художниками Львова. Виглядає ошатним і повертає надію.

Міжнародний центр відновного лікування Козявкіна працює не лише як лікувальний центр, але і як дитячий курорт. Тут організовують дозвілля хворих дітей, проводять зустрічі й олімпіади. Відношення - щиро доброзичливе, жодної байдужості та лицемірства. По відгуках багатьох батьків, вони і самі отримали тут певну психологічну підтримку та дуже високо її оцінюють.

У плані загальної реабілітації найкращу допомогу по методу Козявкіна надають в Трускавці. Якщо потрібна конкретно консультація невролога, то краще звернутися в реабілітаційний центр, розташований у Львові. Консультація в цій лікувальній установі, по відгуках батьків, коштує дорожче, ніж у Трускавці, але неврологи тут кращі.

Ціни для жителів України і для іноземців відрізняються в рази. Ціни як курсу лікування, так і проживання постійно зростають, тому їх краще відразу взнавати по телефону.

Контактний телефон Міжнародного центру відновного лікування Козявкіна в Трускавці: +38 (03247) 6-52-00.
Львівський реабілітаційний центр "Еліта" знаходиться на проспекті В.Чорновола 45а, Тел.: +38 (032) 272-50-30

Дешевый ламинат Классен на сайте нашего партнера.
 © 2007-2022 Информационный портал курорта Трускавец