РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ СПА ЦЕНТР "МЕД-ПАЛАС"

Спа центр "Мед-палас" У грудні 2006 року всім гостям курорту відкрив свої двері новий, фешенебельний і ультрасучасний реабілітаційно-діагностичний SPA центр "МЕД Палас", оснащений по останньому слову медичної техніки і Spa–індустрії, що пропонує оздоровлення і лікування в атмосфері вишуканого сервісу і розслабляючого комфорту.

Комплекс включає реабілітаційний центр, СПА-центр і медичний центр.

Реабілітаційний центр (водолікарня) - пропонуються процедури водолікування і теплолікування, апаратна фізіотерапія та інгаляційна терапія, а також надаються консультації фізіотерапевта і проктолога. Висококваліфікований медичний персонал готовий надати професійну допомогу і підтримку. Всі процедури проводяться на суперсучасній унікальній апаратурі з використанням нових технологій, в атмосфері підвищеної уваги та приємного сервісу.

СПА-центр - продовжує вікові традиції оздоровлення водою і пропонує ефективні програми гідро- і таласотерапії з використанням найсучаснішого устаткування. Наші фахівці підберуть індивідуальну програму процедур, які допоможуть Вам стати красивішими та молодшими, забути про втому, поганий настрій і безсоння. Комфортні умови, висока якість процедур, привітний та доброзичливий персонал розташовує до повторних відвідин центру.

На території spa-центру розташовані:

- 2 басейни з мінеральною та звичайною водою;
- ванни-джакузі;
- комплекс саун і лазень: фінська сауна, російська парна, римська терма, інфрачервона сауна;
- тренажерний і фітнес-зали;
- вітамін-бар.

SPA центр "МЕД Палас" Медичний центр - надає діагностичні і лікувальні послуги. Висококваліфіковані лікарі центру допоможуть при лікуванні захворювань:

- сечостатевої, гепатобіліарної, серцево-судинної, дихальної систем;
- органів опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і ендокринної сфери;
- при неврологічних захворюваннях та психоневрозах.

Жінкам надається консультація гінеколога, ультразвукове і кольпоскопічне обстеження.

Фахівці підберуть індивідуальну програму процедур, які допоможуть повернути тілу тонус, а Вам – гарний настрій. Комфортні умови, висока якість процедур, новітні технології, привітний і доброзичливий персонал - все це розташовує до повторних відвідин spa центру "МЕД Палас".