Інформаційний портал курорту Трускавець  

русский   українська   english

Головна
Санаторії
Готелі
Приватний сектор
Квартири подобово
Нерухомість
Трускавецький вісник
Публікації
Фотогалерея
Партнери
Контакти

МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ ТРУСКАВЦЯ

Як встановлено науковими дослідженнями останніх десятиліть, "Нафтуся" є продуктом унікального підземного біотехнологічного процесу трансформації (перетворення) пластових бітумів за участю автохтонних мікроорганізмів у водорозчинні органічні сполуки, котрими насичується інфільтрована атмосферна вода.

Джерело Едвард
Джерело "Едвард"
Джерело Фердинанд
Джерело "Фердинанд"
Джерело Броніслава
Джерело "Броніслава"
Джерело Юзя
Джерело "Юзя"

Джерело "Нафтуся" - гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабо мінералізована вода з високим вмістом органічних речовин" нафтового походження. Має специфічний присмак і легкий запах нафти, особливо для тих, хто вживає воду вперше. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює виведення дрібних камінців, піску з нирок, жовчного міхура, сечо- та жовчовивідних шляхів, зменшує літогенність сечі та жовчі, тобто усуває небезпеку повторного каменеутворення, нормалізує обмін речовин, зокрема вуглеводний обмін у хворих на цукровий діабет, а також діяльність шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, захищає і відновлює печінкові клітини, виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокислені продукти обміну, речовин. Має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, знеболюючу дію, знімає запальний процес в нирках, сечових і жовчних шляхах, печінці, кишківнику тощо. Завдяки імуномоделюючій дії відновлює захисні сили організму, попереджує онкологічні захворювання.

Джерело №1 "Марія" - хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Загальна мінералізація - 5 г/л, знижує шлункову секрецію, стимулює моторну функцію кишківника, підсилює жовчоутворення і жовчовиділення, сприяє розрідженню слизу та його евакуації зі шлунку, зменшенню запального процесу травного тракту.

Джерело №2 "Софія" - мінеральна хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Загальна мінералізація - 9 г/л, успішно використовується для лікування захворювань органів травлення. Стимулює шлункову секрецію, має виражену жовчогінну дію, нормалізує моторну функцію шлунка та кишківника, покращує обмін речовин.

Джерело №3 "Броніслава" - хлоридно-сульфатно-натрієва вода з мінералізацією від 12 до 20 г/л зі слідами сірководню і вмістом вуглекислоти в кількості до 60 г/л. В зв'язку з недостатнім дебітом недалеко від цього джерела пробурена свердловина №7 з аналогічною по складу водою, що в даний час використовується з лікувальною метою.

Джерело "Юзя" - джерело краси. Воно містить у собі багато складників і володіє слабкою мінералізацією та дуже незначною твердістю. Має здатність омолоджувати та поліпшувати наш зовнішній вигляд. Юзя благотворно впливає на очі та шкіру.

Степан ІВАСІВКА,
доктор медичних наук

Джерело: Газета "Джерела Трускавця" - спецвипуск.

Елайнери Львів стоматологія dentalknysh ціна елайнери ціна Львів.
 © 2007-2021 Информационный портал курорта Трускавец