Що подарувати шефові на день народження?

02.07.2023

День народження шефа - це особлива подія, яка вимагає уваги та гарного подарунка. Вибір подарунка для шефа може бути трохи складним завданням, оскільки ви хочете показати свою повагу, але при цьому не переступити межі професійних відносин. Однак, є кілька варіантів подарунків, які можуть стати відмінним вибором та справити гарне враження на вашого шефа.

подарунок для шефа

Вибрати оригінальний подарунок для шефа і не тільки можна у спеціалізованому Інтернет-магазині «Дарунок» на сайті https://darunok.ua.

1. Класичний подарунок: ручка або стільниця

Якщо ваш керівник багато працює в офісі, підписує багато документів, контрактів тощо - класична ручка може бути чудовим подарунком. Ви можете обрати стильну ручку з дорогоцінного матеріалу або замовити гравірування на ній, щоб зробити її особливою. Щодо стільниці, вона може бути виготовлена з дерева або металу і стане чудовою практичною прикрасою на робочому місці керівника.

2. Книга або підписка журнал

Якщо шеф цінує знання та постійно розвивається, подарунок у вигляді гарної книги або підписки на журнал може бути доречним. Ви можете обрати книгу, яка стосується його професії, лідерства або мотивації. Це покаже вашу підтримку та бажання бути у курсі його інтересів.

3. Подарункові сертифікати

Шеф завжди зайнятий і стресує, тому подарунок, який допоможе йому розслабитися та відновити сили, буде відмінним вибором. Подарунковий сертифікат на спа-процедури або масаж може бути відмінною можливістю для керівника насолодитися моментом релаксації, особливо, якщо керівник - жінка. Також в Інтернеті можна знайти пропозиції багатьох інших подарункових сертифікатів - як от майстер-класи, прогулянки на конях, екскурсії, вечеря в ресторані і навіть стрибок із парашутом. Вибір такого сертифікату на подарунок залежить від особистих уподобань начальника (особливо якщо розглядати стрибок з парашутом).

4. Персоналізовані подарунки

Якщо ви добре знаєте свого начальника (начальницю) та його (її) інтереси - ви можете подарувати щось персоналізоване. Наприклад, фотокнигу з спогадами про спільні моменти або індивідуально прикрашений предмет, такий як келих або підставка для ручки з його ім'ям або ініціалами.

Важливо пам'ятати, що подарунок має бути адекватний і відображати ваші відносини з шефом. Вибирайте щось, що буде приємним для нього та підкреслить вашу повагу і вдячність за його роботу та лідерство. Сподіваємось, наші поради допоможуть вам зробити вибір.