САНАТОРІЇ ТРУСКАВЦЯ

Трускавець - один з найбільших курортів України, який прославився своїм різноманіттям мінеральних вод, найвідомішою з яких є "Нафтуся". Ця мінеральна вода здійснює лікувальний вплив на хронічні запальні захворювання нирок, печінки та жовчних шляхів, а також хвороби обміну речовин, у тому числі цукровий діабет і багато інших. Мінеральні ванни, озокерито- і фізіотерапія також є дуже відомими і не менш корисними лікувальними чинниками курорту Трускавця.

Вся більша і більша кількість людей вибирає для себе і своїх рідних лікування в Трускавці. На відпочинок і лікування на курорт Трускавець щороку приїжджає близько 300 тисяч відпочивальників зі всієї України, близького і далекого зарубіжжя. Лікування в Трускавці включає зцілення за допомогою великої кількості лікувальних джерел: "Юзя", "Броніслава", "Софія", "Едвард", "Марія", а королевою цілющих вод називають мінеральну воду "Нафтуся". Саме вона і прославила цей бальнеологічний курорт.

Санаторії Трускавця - цього чудового курорту - активно використовують мінеральні води в лікуванні, які сприятливо впливають на систему травлення, обмін речовин і сечостатеву систему людини. У санаторіях курорту Трускавець успішно застосовують озокеритолікування (лікування гірським воском) захворювань шлунково-кишкового тракту, а також печінки, жовчних доріг, урологічних і неврологічних хвороб і лікування мінеральною водою, яка в Трускавці представлена чотирнадцятьма природними підземними джерелами.

Рівень цін в більшості санаторіїв курорту Трускавець визначається рівнем сервісу. Всі санаторії Трускавця оснащені сучасним лікувальним та діагностичним устаткуванням. Номери для проживання можна вибрати на будь-який смак та гаманець.

Конкурентом знаменитої карловарської солі є трускавецька сіль "Барбара", котру добувають з високомінералізованої ропи. Недалеко від курорту знаходиться єдине в світі родовище озокериту. Так-званий "чорний віск" має анальгетичну та протизапальну дію і підсилює гемодинаміку в хворому організмі. У санаторіях Трускавця лікують захворювання сечовивідних шляхів і нирок, органів травлення, обміну речовин, а також захворювання органів дихання, серцево-судинної системи, шкіри, суглобів та позвоночника.

Основні покази для лікування і оздоровлення в санаторіях Трускавця:

- захворювання сечогінних каналів і нирок: сечокам'яна хвороба, хронічний пієлонефрит, залишкові явища перенесеного гострого пієлоніфріта, стан післяопераційного, інструментального і апаратного видалення каменів з нирок та сечових шляхів, хронічний простатит, хронічний цистит;
- захворювання органів травлення: хронічні гастрити, функціональні захворювання жовчного міхура і жовчних шляхів, жовчекам'яна хвороба, хронічні гепатити, хронічний панкреатит, функціональні розлади шлунку і кишечника, дизбактеріоз кишківника;
- порушення опорно-рухового апарату: обмінно-дистрофічні захворювання хребта, поліатріти, остеохондрози, посттравматичні артрити;
- захворювання обміну речовин: ожиріння, цукровий діабет, сечовий діатез.

Лікування на курорті Трускавець - це унікальні методики лікування і профілактики великої кількості захворювань. Гостинні санаторії курорту Трускавець чекають на Вас!