ВІДПОЧИНОК ТА ЛІКУВАННЯ НА КУРОРТІ ТРУСКАВЕЦЬ

Для того, щоб повноцінно відпочити на водах, не обов'язково їхати далеко за кордон. Зовсім поруч мудра природа розмістила цілу систему цілющих джерел. У самого підніжжя мальовничих Карпат розташований цілий ряд водних курортів і санаторіїв, в їх бюветах вода має цілющу дію на організм. Але Трускавець це воістину перлина Прикарпаття. Саме тут, на порівняно невеликій території зосередилися аж п'ятнадцять джерел цілющої води! Кожна з них має унікальний склад і вплив на організм. Завдяки цьому достатку і внутрішньому облаштування санаторіїв зовсім недавно Трускавець офіційно назвали кращим водним курортом світу.

Саме тому з кожним роком збільшується кількість людей, які вибрали для відпочинку саме Трускавець. Щорічно курорт приймає близько трьохсот тисяч гостей з країн СНД та східної Європи. У Трускавці можна отримати комплексне лікування, яке складається з прийняття вод декількох джерел відразу. А вибрати є з чого. Це "Марія", "Софія", "Броніслава", "Едвард", "Юзя". Кожна має унікальний набір цілющих властивостей. Але основою основ і кращою з трускавецьких мінеральних вод вважають воду "Нафтуся". Це перше джерело, яке було відкрите у Трускавці, і воно ж принесло місту-курорту всесвітню популярність. Чого тільки не лікує ця водичка! Вона тонізує і підвищує імунітет організму, допомагає при хворобах шлунково-кишкового тракту, органів травлення, сприяє нормальній роботі сечостатевої системи. До складу цієї води входить велика кількість адапогентов, вона має специфічний запах нафти, за що і отримала свою назву.

Інші мінеральні води використовують у лікуванні неврологічних хвороб, хвороб печінки і жовчних шляхів, при урологічних проблемах.

Крім лікування водами Ви можете отримати широкий спектр інших послуг: наприклад, лікування трускавецькою сіллю або гірським воском. Його видобувають неподалік. Це єдине його родовище озокериту. Він має протизапальну дію, відновлює нормальну гемодинаміку в організмі, має знеболюючу дію. А трускавецька сіль - аналог Карловарскої "Барбари". Її використовують при лікуванні дихальних шляхів, косметичних процедурах.

У Трускавці є можливість вибору санаторію на свій смак і гаманець. Все залежить від рівня сервісу. В кожному санаторії встановлено сучасне діагностичне і лікувальне устаткування. Вам підберуть персональний набір процедур, які допоможуть поправити здоров'я або ж просто добре відпочити.

Крім того в Трускавці вам буде ніколи нудьгувати. Для вечірнього проведення часу ви можете підібрати щось на свій смак серед розважальних закладів міста. Ви можете відправитися в нічний клуб або в казино. Можете провести час в численних басейнах, на тенісних кортах або у спортзалах. А якщо Вам захотілося помандрувати, то Ви можете вибрати один з екскурсійних турів по містах західної України, Будапешт, Краків чи Прагу.