ТРУСКАВЕЦЬ - КУРОРТ, КОТРИЙ ПОВЕРТАЄ ЗДОРОВ'Я

Курорт Трускавець В передгір'ї Українських карпатських гір, в долині річки Воротище розташувалося місто-курорт, історія якого налічує століття. Ні, це місто ніколи не було великим торговельним центром, в ньому також немає промислових гігантів, під його стінами жодного разу не проходили знамениті битви. Але щороку в це невелике містечко приїжджає більше 200 тисяч людей, щиро сподіваючись, що саме тут - серед букових та хвойних лісів вони знайдуть те, що для кожної людини є найголовнішим у її житті – здоров'я. Саме тут, недалеко від обласного Львова, на берегах гірських річок Вишниця і Воротище, розмістилося чудове місто Трускавець - курорт, який повертає здоров'я.

Трускавець прекрасний у будь-яку пору року - і помірно холодною зимою, коли стовпчик термометра рідко опускається нижче 12 градусів, і теплою сухою осінню, і звичайно ж, не дуже спекотливим літом. Адже в умовах дещо пониженого атмосферного тиску (700-735 мм рт.ст., досить характерного для передгір'я Карпат), температура повітря влітку рідко досягає відмітки +30°С. Найбільш сприятливі пори року для відпочинку у Трускавці - літо, рання весна та початок осені.

З 1827 року, коли була відкрита перша водолікарня, Трускавець офіційно отримав статус міста-курорту і зайняв належне місце серед найвідоміших європейських курортів. Унікальні сульфатно-гідрокарбонатні і магнієво-кальцієві мінеральні води, які не мають аналогів у світі, з красивими поетичними назвами, такими як Нафтуся, Марія, Софія, Броніслава чудово лікують хронічні захворювання печінки та жовчних шляхів, а також виразкову хворобу шлунку та гастрити. Мінеральні води курорту Трускавця не лише запобігають каменеутворенню в нирках, але й підвищують активність функцій залоз внутрішньої секреції, виводять з організму радіонукліди і шлаки, сприяють відновленню імунної системи людського організму. У бальнеолікуванні також широко використовують вуглекислі та смарагдові ванни, води джерел застосовують також у вигляді промивань, зрошувань, інгаляцій і гідромасажу, що у сукупності з іншими процедурами дуже сприятливо впливає на організм.

З 1861 року на курорті Трускавець широко використовується озокеритотерапія та грязелікування при захворюваннях хребта і суглобів (артрити, артроз, остеохондроз), периферичної нервової системи, гінекологічних захворюваннях.

Окрім основної спеціалізації, на курорті Трускавець практикується лікування різних супутніх патологій. Медиками курорту розроблені й ефективно застосовуються спеціальні методики комплексного лікування серцево-судинних, шкірних захворювань, а також захворювань дихальних шляхів.

Поряд з цим оздоровниці курорту проводять курси інтенсивної реабілітації по спеціальних програмах: лікування пародонтозу, клімактеричного синдрому, ожиріння, залишкових явищ після гінекологічних операцій та ін. Величезним успіхом користуються скорочені курси цільової реабілітації по нозологічних формах, а саме: антистресова програма, косметологічна програма, програма омолоджування організму та інші.

Лікувальні властивості мінеральних вод, мінеральних солей та озокериту, прекрасна природа, кристально-чисте гірське повітря і сучасні лікувальні методики – ось ті чинники, які забезпечують ефективне лікування, здавалося б невиліковних хворіб.

Звичайно ж, жоден курс лікування не буде ефективним, якщо він не підкріплений гарним настроєм і максимальною кількістю позитивних емоцій. Відпочинок в Трускавці - це відвідини музею художника Біласа та міського музею курорту Трускавця, автобусні екскурсії, зокрема до Львова, відвідини національного парку "Сколівські Бескиди", під'йом на канатно-крісельній дорозі на гору Тростян. Незабутнє враження залишить у Вас екскурсія у Почаївську Лавру, де окрім богослужіння в Успенському соборі Ви зможете побачити мощі святого Іова та чудотворну ікону Божої Матері. А любителям романтики дуже сподобаються відвідини Мукачівського замку і монастиря, замку Шернборга, Ужгородського замку.

Якщо Ви приїдете до Трускавця з дітьми - можете бути повністю впевненими, що для маленьких гостей в цьому чудовому місті-курорті створені всі необхідні умови, для того, щоб вони відчували себе щасливими всі дні, які вони проведуть у Трускавці - курорті, котрий повертає здоров'я.