Справедливість є, за неї варто боротися!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№1 14 серпня 2008 р.

Дорогі трускавчани!

Сьогодні Ви тримаєте в руках перший випуск нового тижневика - газети виключно трускавецької, яка видається ентузіастами та патріотами, яким небайдужа доля рідної України та нашого Трускавця. В ній ви зможете знайти об'єктивну та неупереджену інформацію про події, що відбулися протягом останнього часу в нашому місті-курорті та аналітичні огляди загальноміської ситуації. Адже не таємниця, що Трускавець потопає в корупції, хабарництві, безладі та нахабному беззаконні в той час, коли люди, завданням яких є боротьба з вищезгаданими явищами, самі потурають цьому всьому, отримуючи прибутки з людських сліз та наживаючись на людській кривді.

Освіта, охорона здоров`я, правоохоронні органи, місцева влада, культура, політичне життя в місті, підприємництво - кожна з цих та інших галузей нашого повсякденного життя має свої хиби. Про них багато говорять, про факти кричущої несправедливості знають ніби всі, але страх, який прищепила нам проклята комуністична система, на жаль, ще не вивітрився з душ українців, в тому числі і трускавчан. Тому той, хто не боїться відкрито сказати правду, є одночасно і героєм, яким захоплюються, і ізгоєм, якому бракує підтримки інших.

Наш "Трускавецький вісник" закликає Вас до гуртування - гуртування всіх трускавчан, як корінних, так і тих, для кого Трускавець став дійсно рідним містом - гуртування з метою подолати той безлад, в якому потопає наше місто та очистити Трускавець від сил зла, яких, на жаль, в ньому ще так багато.

Редактор

Новини міста

- Розрита центральна частина міста-курорту (біля церкви св. Миколая та нижнього бювету) вселяє надію на тимчасовість таких страшних картин та недопущення такої халатності в майбутньому.
- В результаті ДТП минулого тижня сильно постраждав Державний реєстратор Трускавця І. М. Гарбузинський.
- Генеральний директор "Трускавецького водоканалу" та колишній депутат Трускавецької міської ради Володимир Возняк прогнозує до кінця року цілодобове водопостачання у Трускавці. Натомість поки що вода в Трускавці подається за графіком, який далеко не задовольняє мешканців міста-курорту.
- 6 серпня у Львові відбувся судовий процес за позовом 7 екс-депутатів ТМР до партії "Батьківщина" щодо нібито неправомірного позбавлення їх депутатських повноважень. Наступне судове засідання призначено на 3 вересня цього року.
- В інтерв`ю міському трускавецькому радіо головний міліціонер Трускавця Василь Бурик пообіцяв повністю навести лад із несанкціонованою торгівлею в курортному парку та активніше, ніж його попередники, боротися із злочинністю.
- Цього тижня продовжували пікетування міської ради подружжя підприємців Ольга та Валерій Копєйкіни. Вони звинувачують теперішню міську владу у переслідуванні їх через принципову позицію та неоднакове ставлення до різних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю.

Власна інформація

Тема номера: Дитсадок чи МАУП?

В 2008 році закінчується термін оренди недержавним комерційним вузом Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), філію якого в Трускавці очолює дружина завідуючого міського відділу освіти п. Людмила Лобик, приміщення колишнього дитячого садочка "Берізка", що по вулиці Івасюка. У мешканців цієї та прилеглих вулиць з`явилася надія на відновлення функціонування цієї дошкільної установи, яка є досить необхідною, тим більше , що українська держава задекларувала курс на підтримку сім`ї та материнства. Хочеться сподіватися, що міська влада не ставитиме чиїсь вузько корисливі інтереси вище за інтереси молодих матерів та їхніх дітей і не продовжить термін оренди, а зробить все для того, щоб ця споруда функціонувала за призначенням. Колишній дитсадок "Берізка" був розформований, частина дітей та вихователів переведені в дитсадок "Ялинка", що по вулиці Стуса. На той час це може і мало своє виправдання, але тепер, в період "бебі-буму" та бажання молодих матерів допомагати своїм чоловікам в процесі матеріального забезпечення сім`ї, його відсутність створює чимало проблем, тим більше, що близькі дитсадки переповнені і влаштувати дитину в дошкільний заклад є для окремих родичів неабиякою проблемою. Очікуємо, що "Берізка" ще не втрачена для Трускавця, а МАУП орендуватиме інше, краще та просторніше приміщення, яке б відповідало його статусу комерційного вузу.

Поезія

Україно наша славна! Вітчизно єдина!
Добре, що тебе ми маєм, наша Україно!
Ще живеш і будеш жити, доки світ існує,
Поки й люди на цім світі, хоч ворог лютує.
Хоч є зрадники, що хочуть ще тебе продати,
Та поки є українці - цьому не бувати.
Будеш, ненько-Україно, у славі та силі,
А зрадники-запроданці будуть у могилі.
Про твоїх героїв люди пам`ятати будуть,
А всіляких демагогів і ім`я забудуть.
Рости ж, наша Україно, цвіти, розвивайся,
А на брехні і підмови ти не піддавайся.
Будь матір`ю своїм дітям і в тяжку хвилину,
А ми тебе не покинем, наша Україно!

Реклама та оголошення

Громадська приймальня Блоку Юлії Тимошенко в місті Трускавець (вул. Мазепи, 21, офіс 27) працює щоденно, крім вихідних ( 9.00-13.00, 14.00-17.00). Безкоштовні консультації адвоката по четвергах з 11.00 до 14.00. Тел. 6-94-51.

Маєте проблеми з алкоголем чи наркотиками? Тоді ця інформація для Вас. При благодійному фонді "Карітас" СДЄ УГКЦ в місті Дрогобичі (вул. Чорновола, 4) діє реабілітаційний центр "Назарет" та група підтримки AA-AN (щонеділі зустріч о 15.00). Всі довідки за телефонами 8 (03244) 2-24-54 та 8-096-46-65-016.

Фірма "Оперативна поліграфія" в Дрогобичі. Поліграфічні послуги. Тел 8 (244) 3-34-54

© 2008 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.