Справедливість є, за неї варто боротися!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

додаток до №6 16 вересня 2008 р.

Звернення Ради Блоку Юлії Тимошенко в місті Трускавець до трускавчан та гостей міста

Шановні трускавчани та гості міста-курорту!

Після виходу "Нашої України" з демократичної коаліції та заяви Президента Ющенка, в якій він висловлює абсурдні звинувачення на адресу Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, стає зрозуміло, що в державі готувався антиконституційний переворот, метою якого було введення прямого президентського правління та узурпація влади кланом Балоги та іншими бандитськими формуваннями.

Ми пам`ятаємо, хто саме підписував універсал з Януковичем та комуністами і хто подавав Януковича на прем'єра в 2006 році.

Ми пам`ятаємо, хто обіцяв боротися з залишками кучмізму, а сам запровадив неокучмізм в Україні. Ми знаємо, що грати роль патріота та щирого українця - це одне, а давати Кіркорову та йому подібним звання народного артиста України, а Ківалову - звання заслуженого юриста України - це зовсім інше. Адже саме наш теперішній Президент не підписав подання на посмертне нагородження звання "Герой України" ні Степану Бандері, ні Роману Шухевичу. Замість сприяти політичній злагоді в державі, він оголошує "Балога - це я!" і ототожнюється в народу не як Президент України, а як президент "Нашої України".

Його дії по розколу демократичної коаліції вже засудили такі прогресивні правоцентристські та праві політичні сили, як "Народна Самооборона" Юрія Луценка, РУХ, який очолює Борис Тарасюк, Християнсько-Демократичний Союз Стретовича, Партія Захисників Вітчизни Кармазіна, ВО "Свобода" Олега Тягнибока та інші.

Нашвидкуруч створена партія "Єдиний Центр" на чолі з Крілем стала наступницею кучмівської "За єдУ" і від співпраці з нею вже відхрестилася НДП на чолі з Л. Супрун. Ця структура сантехніка президента Балоги від самого свого утворення розпалювала ворожнечу в державі, розколола партію "Наша Україна" та готувала сценарій антиконституційного перевороту, який мав завершитися введенням прямого президентського правління. В час, коли Прем'єр-міністр перебувала у відпустці, на її адресу лунали безпідставні звинувачення з грузинського питання (а вона ж заявила, що підтримує територіальну цілісність Грузії, а її позиція щодо російської агресії повністю збігається з позицією ЄС), в прокремлівській політиці (а позиція Кремля щодо Ю. Тимошенко завжди була однозначно негативною), у невмінні працювати та інші абсурдні речі. Побоювання за свою шкіру зі сторони президентського оточення змусило їх стати на шлях чергової зради - зради не лише принципів демократії в Україні, а зради національних інтересів.

Ющенкові ближчими стали Гавриш, Богатирьова, Ахмєтов, Балога, Кріль, Черновецький, Ківалов та Костенко, аніж Тимошенко, Луценко, Жванія, Тарасюк, Гриценко, Кармазін, Стретович. Ющенкові ближчими стали олігархи, які живуть "по понятіях" та вбивці Чорновола і Гонгадзе, аніж ті, які стояли за свободу та справедливість на Майдані в 2004 році.

Ми - помаранчевий електорат і ми пам`ятаємо обіцянки Юлії Тимошенко не входити в коаліцію з Януковичем. Теперішній ситуативний союз всіх політичних сил в парламенті свідчить, що загроза демократії в Україні зі сторони Ющенка - це не міф, а сьогоденна реальність. Ми повинні не допустити кровопролиття в Україні та закликаємо Президента припинити розвалювати демократичну коаліцію та плести інтриги на шкоду національним інтересам.

А Вас, шановні трускавчани та гості нашого міста, ми закликаємо до розуміння та спокою, до молитви за мир та добробут неньки-України. Сподіваємося на швидке мирне розв'язання цієї складної ситуації, в яку потрапила Україна після розвалу демократичної коаліції, який своїм виходом з неї спричинила партія Президента.

Голова Ради Блоку Юлії Тимошенко в місті Трускавці
Руслан Крамар
10 вересня 2008 року

© 2008 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.