Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№63 (186) 29 липня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Мер взяв участь в колегії

29 липня мер Трускавця Лев Грицак взяв участь в колегії ЛОДА, на якій, між іншим, розглядалися питання надходжень до держбюджету та підготовки до Х Міжнародного форуму 7 - 8 жовтня у Трускавці. Оскільки питання безпосередньо стосується нашого міста-курорту, міський голова вирішував у Львові важливі питання та уточнення і напередодні, 28 липня. 30 липня міський голова Лев Грицак знову особисто зустрічається з Василем Горбалем, головою ЛОДА.

Трускавець готується до Міжнародного форуму

З 16 до 17 години 29 липня тривала нарада міського голови з керівниками санаторіїв, вілл, готелів та пансіонатів, а також керівниками відділів та управлінь ТМР відносно підготовки до Х Міжнародного економічного форуму у Трускавці, який пройде 7 - 8 липня на базі готелю "Ріксос-Прикарпаття". В форумі планується участь Президентів України Віктора Януковича, Польщі Броніслава Коморовського, Білорусі Олександра Лукашенка, Словаччини Івана Гашпаровича, Румунії Траяна Бесеску, Угорщини Шалома Васлу, в. о. Президента Молдови Міхая Гішлу. В форумі візьмуть участь представники кількох десятків солідних європейських та міжнародних організацій, президент Європарламенту Єжи Бузек, віце-президент Марек Сівєц та ряд євро парламентарів, мери Відня, Брно, Кракова та Вроцлава, посли Польщі, Австрії, Німеччини, Великобританії, Словаччини, США, Румунії, Білорусі, Російської Федерації, Угорщини, Молдови, Литви та інших держав, голови ОДА, воєводи та маршалки кількох воєводств Польщі (Любельського, Малопольського, Підкарпатського, Поморського, Мазовецького, інших). Від уряду візьмуть участь прем'єр-міністр Азаров, а також С. Тігіпко, Б. Колесніков, В. Яцуба, В. Кулиняк, К. Грищенко, Ю. Бойко, В. Цушко, Ф. Ярошенко, К. Єфименко (віце-прем'єр-міністри, міністри регіонального розвитку та будівництва, культури, закордонних справ, економіки, палива та енергетики, фінансів, транспорту). Назва форуму - "Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє".

Нагадаємо, що минулого року 1-2 жовтня у форумі в Трускавці брали участь Президент Віктор Ющенко та Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, глав інших держав не було.

Лев Грицак зачитав присутнім список організаційного комітету з питань проведення форуму, який очолить Борис Колесников, а голова ЛОДА Василь Горбаль буде одним із заступників голови оргкомітету і зауважив, що Трускавець має докласти всіх зусиль, щоб провести цю знакову подію на найвищому рівні, адже від цього в значній мірі залежатиме і імідж міста в подальшому. Міський голова з кожним з керівників готелів, вілл, пансіонатів та санаторіїв уточнив кількість номерів, місць та можливість прийому (чисельно) гостей форуму. Щоправда, окремих із крикунів, які постійно говорять про промоцію курорту, на зустрічі не було, серед них керівники двох готелів і лідери однієї з нових політичних сил у місті.

Всі заходи по підготовці до форуму відбуваються згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.07.2010 р. Потрібно не вдарити обличчям у бруд - така позиція щодо форуму нашого видання.

В Трускавці пройде "Карпатія"

В рамках проведення Х Міжнародного форуму у Трускавці 7 - 8 жовтня заплановано проведення етнічного фестивалю регіональної культури "Карпатія-2010", повідомив міський голова Лев Грицак. У програмі, яка буде подана на затвердження в Київ заступником голови ЛОДА Мироном Янківим - ярмарок народних ремесел, майстер-класи, пленер художників. Наукові конференції, виступи фольклорних колективів з України (Львів, Трускавець, Закарпаття, Івано-Франківщина та інші), Польщі, Словаччини, Угорщини. Окрім того пройде обрядова дискотека, виставка-презентація закладів-оздоровниць, гратиме молодіжний симфонічний оркестр, свою виставу покаже Львівський театр "Воскресіння", свій клас покажуть майстри карпатської кухні, у курортному парку відбудуться спортивні заходи, пройде свято карпатського меду, а все завершиться салютами та феєрверком.

Теплі напутні слова

За рахунок коштів БФ "Відродження Трускавця" 29 липня інваліди-члени ТМАІ здійснили екскурсію в Шевченківський гай у Львові. З напутнім словом до них, проводжаючи автобус, виступили представник фонду, заступник генерального директора санаторію "Карпати" Іван Скибак та заступник міського голови Ярослав Чистогорський. Інваліди щиро їм подякували за турботу, яку влада проявляє до інвалідів не вряди-годи, а постійно.

Трускавець повинен співпрацювати з обласною та державною владою

Після виборів 31 жовтня Трускавець повинен посилити співпрацю з обласною та державною владою щодо залучення коштів та інвестицій в рамках багатьох програм на розвиток нашого міста. Так вважає міський голова, про це він повідомив нашого кореспондента. "Трускавець повинен готуватися до Євро-2012, не повинна припинятися робота по промоції курорту, по відновленню вільної економічної зони Курортополіс Трускавець" - сказав Лев Грицак. Водночас він не приховує, що існує ряд проблем, які важко вирішити без підтримки зверху, а саме щодо надання курорту статусу державного. Теж однією із загроз для міста Лев Ярославович вважає спроби приватизувати мінеральні води та курортний парк. "Окремі сили в місті знають, що доки я буду міським головою, я не допущу цього ні в якому випадку" - твердо заявив чинний мер.

Завтра - міськвиконком

В п'ятницю, 30 липня, о 10.00 - засідання міськвиконкому ТМР.

Власна інформація

Вісті з міліції

- 28 липня. До Бориславського райвідділу міліції звернулись відразу двоє місцевих мешканців. 20-річний хлопець повідомив, що на одній з вулиць Борислава невідомий забрав у нього мобільний телефон "Соні - Еріксон к 800 і" , а 19-річний Петро поскаржився, що у нього невідомий, обманувши, забрав телефон "Нокія". За грабіж і шахрайство затриманий та притягується до відповідальності раніше судимий місцевий мешканець.
- Працівниками Дрогобицького відділку міліції 28 липня в ході проведення санкціонованого обшуку в будинку 28-річного непрацюючого жителя, було виявлено та вилучено 8,7 грам маріхуани.
- 26 липня. В парку культури та відпочинку міста Борислава серед білого дня у 51-річної місцевої мешканки відібрали 600 гривень. Грабіжником виявився 38-річний місцевий мешканець.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,
www.milicia.lviv.ua

Гумор

Після багатогодинних трансляцій Першим національним патріарха Кирила телеканал сміливо можна перейменувати в УТ-1 МП.

За останнім соціологічним опитуванням, більшість українських націоналістів виступають за легалізацію одностатевих шлюбів у Росії.

Оголошення

Благодійний фонд "Відродження Трускавця" в рамках програми розвитку духовності та культури Трускавця запрошує мешканців міста на концерти в зал санаторію "Карпати". Безкоштовні запрошення можна отримати у благодійному фонді, телефон 6-21-35.

Керівництво благодійного фонду "Відродження Трускавця"

Соціальні рейси на дачні ділянки

За ініціативою міського голови Трускавця Лева Грицака організовується безкоштовне перевезення всіх пільгових категорій населення без обмеження посадочних місць в автобусі на дачні ділянки с. Станиля та с. Модричі.

Графік руху: кожного вівторка та суботи.
Час відправлення на с. Станиля: з м. Трускавця о 7.45 (біля колишнього ресторану "Червона Рута", Стуса, 4).
Час відправлення з с. Станиля - 20.00 (кінець села на початку дачних ділянок).
Час відправлення на с. Модричі: з м. Трускавця 0 10.00 (з Стебницького кільця).
Час відправлення з с. Модричі - 20.00 (на початку дачних ділянок).

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.