Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№84 (207) 2 жовтня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

В понеділок – сесія

У понеділок, 4 жовтня, о 10.00 депутати Трускавецької міської ради зберуться на пленарне засідання сесії. Чи стане воно в цій каденції останнім та зворушливо-патетичним чи депутати знову чубитимуться та все ще збиратимуться для обговорення важливих для міста питань, залишається неясним.

Процес триває…

Продовжують відбуватися партійні конференції у Трускавці щодо висунення кандидатів на пост міського голови. 1 жовтня після обіду в конференц-залі санаторію "Карпати" відбулися три з них.

Спочатку продовжила свою роботу ТМО УСДП (голова - Роман Проць), згодом відбулася конференція ТМО ПР (голова - Святослав Павлечко). Ці політичні сили висунули кандидатів у депутати по одномандатних округах Трускавця, адже списочників висунули вже раніше.

О 16.30 розпочала свою роботу конференція Трускавецької міської організації партії "Відродження" за участю представника ТВК та преси. З 15 делегатів участь у ній взяло 14, було затверджено список кандидатів по багатомандатному виборчому округу, який очолив лідер партії Йосип Свіжинський. До першої п'ятірки потрапили також Галина Гурба, Володимир Маринкевич, Володимир Чуба та Олександр Кропивницький. Другу п'ятірку списку очолює Володимир Ключак, а замикає Мирослав Бурик. Окрім того, партія висунула кандидатів у депутати по мажоритарних округах, серед них - Володимир Маринкевич, Володимир Наконечний, Галина Гурба, Володимир Чуба, Олександр Кропивницький, Олександр Грищенко, Олександр Кузнєцов, Олег Блажівський, Ігор Стасик та інші.

Нам відомо, що в цей день провели свої партійні конференції і інші політичні сили, але за браком конкретної інформації не можемо нічого повідомити про це.

Натомість в суботу багато представників політичних еліт Трускавця взяло участь в обласних конференціях. Серед них - із партій "Відродження" та "Батьківщина".

Повідомляє міська ТВК

1 жовтня відбулося засідання Трускавецької міської ТВК, на якому було зареєстровано перших 6 кандидатів на пост міського голови та перших 18 політичних партій. Робота ТВК розпочалася о 18.00 і тривала біля півтори години. Реєстрація пройшла без жодних ускладнень, на щастя, в нашій комісії всі її члени працюють злагоджено, професійно, добросовісно. Отже, список кандидатів на міського голову Трускавця такий: Грицак Лев Ярославович, Яворський Юрій Михайлович, Юник Євген Володимирович, Крамар Руслан Ярославович, Козир Руслан Ярославович, Юрків Андрій Павлович, Матолич Богдан Михайлович, Шиманський Володимир Михайлович.

Партії в списку по багатомандатному виборчому округу розташуються в такому порядку:

1. Партія Регіонів
2. Українська соціал-демократична партія
3. Народна партія
4. Європейська партія
5. Рідна Вітчизна
6. ПОРА
7. Батьківщина
8. КУН
9. Фронт змін
10. Свобода
11. УНП
12. Права воля України
13. Жінки за майбутнє
14. Українська партія
15. "УДАР" Віталія Кличка
16. Народна Самооборона
17. ХДС
18. Партія промисловців та підприємців України

Реєстрація кандидатів у депутати та на міського голову триватиме ще кілька днів.

Ямельниця рулить

На найближчу суботу, 9 жовтня, припадає спомин святого апостола та євангеліста Івана Богослова. В с. Ямельниця Сколівського району, в принципі не так далеко від Трускавця, на Івана Богослова - храмове свято. В селі є одна церква, в якій почергово здійснюється богослужіння громадами УГКЦ та УПЦ КП. Очікується, що цього року греко-католики матимуть свято в день спомину, 9 жовтня, в суботу, а православні - 10 жовтня, в неділю.

Традиційно на храмове свято приїжджає дуже багато вихідців із села, в тому числі і з міст нашого регіону - Трускавця, Дрогобича, Борислава, Стебника. Шановні ямельничани, не забувайте за празник, помоліться на могилах ваших предків та візьміть участь в Службі Божій в день патрона села, апостола Івана Богослова.

За Дрогобич варто поборотися

Серед претендентів на крісло мера Дрогобича - чинний міський голова Микола Гук (від ХДС), Михайло Ваврин (Батьківщина), Олексій Радзієвський (НДП), Роман Шагала, Богдан Мозоль (ПЗВ), Петро Суда ("УДАР"), Богдан Іванців (НУ). Чи подали вони всі документи в міську ТВК - нам не відомо.

Власна інформація

Про Трускавець і не тільки

- В суботу, 25 вересня, на пожертви громади і міського голови Лева Грицака в церкві Покрови Пресвятої Богородиці було встановлено новий купол, оскільки старий протікав і давно потребував заміни.
- В Трускавці побувала делегація з Польщі (біля 560 чоловік). Представників різних міст сусідньої країни привезли познайомитися, спізнатися з Трускавцем давні друзі - голова ради нашого найдавнішого польського побратима Ліманови Річард Кульма і бурмістр Марек Чечутка. Нагадаємо, що початок дружби між Трускавцем і Лімановою лежить ще у 1996 році. І з того часу стосунки не перериваються, а стають лише щораз теплішими і сердечнішими. В суботу 25 вересня представники Ліманови - голова ради Річард Кульма, бурмістр Марек Чечутка, директор міської бібліотеки і галереї штуки Галіна Матрас, ресторатор готелю "Сивий бжег", який завжди тепло зустрічає трускавчан, Славомір Каліш мали зустріч з міським головою Трускавця Левом Грицаком. Обидві сторони запевнили, що зацікавлені в подальшій співпраці. Поляки на підтвердження цього навіть привезли і вручили міському голові символічний "Акт підтримання приязні міст партнерських" Ліманови та Трускавця. Сувеніри і мисливський трофей в кабінет меру завершили офіційну частину, далі на поляків чекали екскурсійні і відпочинкові програми.
- Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, що відома як "Метод Козявкіна" і визнана у багатьох країнах світу, буде впроваджена на Арабатській Стрілці Генічеського району Херсонщини на базі наявної тут водолікарні. Тут запланували побудувати п'ять спеціалізованих високоефективних реабілітаційних центри за різними напрямками, серед яких - неврологія, ортопедія, педіатрія та інші. Роботи на бальнеологічній лікарні були розпочаті у 2005 році. У рамках реалізації проекту будівництва Міжнародної клініки відновлювального лікування професора Козявкіна вже освоєно капіталовкладень на суму понад 40 мільйонів доларів США. Будівництво на Арабатській Стрілці Міжнародної клініки відновлювального лікування викликало великий інтерес у Європі, а також в Японії та Кувейті. Укладено кілька договорів із зарубіжними бізнесменами щодо будівництва і функціонування зазначеної клініки. Введення в експлуатацію цього медичного закладу дозволить використовувати лікувально-оздоровчий потенціал Арабатської Стрілки не тільки влітку, а й протягом всього року.
- Найбільш улюбленим місцем відпочинку серед наших громадян є курорти Криму. Саме там, у селищі Берегове, неподалік міста Форос, на базі "Кастрополь" з 9 по 16 серпня проводилась молодіжно-християнська сарепта організації "Українська Молодь Христові" (надалі "УМХ"). Кожен з учасників сарепти мав гарну можливість не тільки фізично відпочити під лагідними променями кримського сонця чи у солоних водах Чорного моря, але й зрости у духовно-моральному плані. Для цього було створено всі умови, адже кожного дня вранці служилась Божественна Літургія, котру звершував духовний опікун "УМХ" о. прот. Володимир Бондарчук, а ввечері - Молебень. Всіх учасників заохочувалось приступити до Святої Тайни Покаяння. Крім цього, на сарепту було запрошено двох семінаристів із Дрогобицької Духовної семінарії Володимира Івасівку та Андрія Гладкого, котрі проводили катехитичні зустрічі з молоддю.
- З 22 по 26 вересня у Львові проходив VIII Всеукраїнський тенісний турнір на кубок пам'яті Сильвестра Дмитріва. Трускавчанин, вихованець ДЮСК "Спорт овець" Остап Ількович (тренер Ігор Микитин) зайняв друге місце серед юнаків до 16 років.

За матеріалами газети "Франкова криниця"

Вісті зі Стебника

- Цього тижня маємо перших висуванців на міського голову Стебника. Партія "Громадянська позиція" своїм кандидатом висунула Петра Старосольського, Партія регіонів - Миколу Гориславського, Народний Рух України - Василя Пецюха, "Єдиний Центр" - Романа Калапача, Партія захисників Вітчизни - Марію Губицьку, "Батьківщина" - Ігоря Боднара. Міські партійні організації висунули також кандидатів у депутати до Стебницької міської та Львівської обласної рад.
- Працівники Стебницького відділення міліції затримали стебничанина, який серед білого дня вільно розгулював містом, маючи при собі відкидний кийок (кистень), з закрученим вістрям. Це класифікується як холодна зброя. При затриманні молодик поводився досить нахабно, погрожуючи правоохоронцям фізичною розправою. Найімовірніше, що затриманого притягнуть до відповідальності за ст. 263, ч. І Кримінального кодексу України.
- До суду скеровано справу щодо цигана, який займався крадіжками індивідуального майна громадян. Злодій розгортав свою діяльність у маршрутних автобусах сполученням "Стебник-Трускавець" та "Стебник-Дрогобич". Правоохоронці затримали його на гарячому, коли ром викрав у жінки, що їхала маршрутним таксі "Стебник-Дрогобич", мобільний телефон. Справний віртуоз уже встиг поцупити в пасажира, що їхав в тому ж маршрутному таксі, гаманець з грішми. Міліціонери, що стежили за злодієм, конфіскували у нього викрадені речі і повернули законним власникам. Йому загрожує чотири роки позбавлення волі.

Газета "Воля громади"

Звернення міського голови Трускавця Лева Грицака

Шановні керівники політичних партій, громадських організацій, кандидати в депутати до Трускавецької міської та Львівської обласної рад, на посаду голови міста!

7-8 жовтня в Трускавці проходитиме Х ювілейний Міжнародний економічний форум "Транскордонне співробітництво: погляд у майбутнє". Участь в ньому візьмуть найвищі посадові особи України та сусідніх з нею держав. На кілька днів наш Трускавець стане економічною та культурною столицею Європи, своєрідним українським Давосом, місцем, де вирішуватимуться важливі питання, затверджуватиметься стратегія транскордонного співробітництва, міжнародна співпраця.

Приймати таких почесних гостей - це надзвичайно велика честь і відповідальність для Трускавця, тим більше що вирішуватимуться і питання, які безпосередньо стосуються нашого міста: будівництво стадіону, підготовка до Євро-2012, розвиток інфраструктури, водопостачання міста, ремонт доріг. Передбачається укладання угод, надзвичайно важливих для Трускавця - щодо розвитку туризму, популяризації мінеральних вод та самого курорту, інвестиційної політики.

Звертаюся до Вас із проханням на період проведення Економічного форуму у своїй політичній наглядній агітації прорекламувати наше місто, його природні багатства, потенціал Трускавця з прийому та лікування гостей, ресурси, привабливість для вітчизняних та зарубіжних інвесторів. А також прошу всіх, хто вболіває за долю та майбутнє нашого міста-курорту, докласти всіх зусиль, щоб Трускавець, який є обличчям України для гостей Форуму, вразив своєю чистотою, привітністю, дбайливим ставленням та любов'ю всіх його жителів до рідного міста. Трускавець повинен гідно репрезентувати Україну перед високоповажними гостями. Від цього виграємо ми всі - і політики, і прості мешканці, і місто загалом.

З повагою,
міський голова Лев Грицак

Політичні етюди

Частина перша. Хто залишиться мером?

Отже, перших 8 кандидатів на пост мера Трускавця зареєстровано. Залишається лише вгадувати, чи подадуть свої документи для реєстрації інші евентуальні кандидати, про яких ми неодноразово згадували - Андрій Кульчинський, Ігор Кісак, Зенон Ших, Євген Кулик. Цікаво теж, чи висуватиме свого кандидата на пост мера "Свобода", як поведуть себе ті, що декларували об'єднання опозиції - єднатимуться чи йтимуть кожен до переможеного кінця. А з теперішнього списку вже видно, що підтверджуються наші головні здогадки - йтиме боротьба в форматі "1 проти 4", тобто Лев Грицак з однієї сторони і опозиція в особі Крамара, Яворського, Козира та Юника з іншої. Відверто жаль колишнього мера міста Богдана Матолича, який в цьому списку виглядає як гість із минулого. Йому було б поборотися за місце депутата в обласній раді. Хоча цілком імовірно, що це проект для чиєїсь підтримки, але от для чиєї?

Погляньмо, від яких політичних сил ідуть кандидати. Отже, по порядку реєстрації. Грицак - Партія Регіонів, Яворський - Пора, Юник - Європейська партія, Крамар - Батьківщина, Козир - Фронт змін, Юрків - КУН, Матолич - УНП. На жаль, нам не відомо, від кого йде В. Шиманський, адже всі дані по кандидатах ми брали з різних джерел, по цьому кандидату інформації знайти не вдалося. Вже зрозуміло, що якщо йтиме Кульчинський, то від Народної Самооборони, якщо йтиме Кісак, то від Української партії, якщо йтиме Кулик, то або від Соцпартії, або від УРП "Собор", або від РХП.

Питання в підзаголовку не є риторичним, боротьба за крісло мера буде нелегкою. Різні кандидати мають як плюси, так і мінуси, багато залежить від їхньої агітації. Фактично з 8 вже зареєстрованих кандидатів активна агітація велася задовго до виборів в тих, хто потрапив у першу п'ятірку. Нам не хотілося б займатися прогнозами, але чомусь напрошується думка, що саме в такій послідовності і будуть розподілені симпатії наших виборців.

Частина друга. Ці списки варто подивитися

В міській ТВК списки кандидатів-списочників були вивішені для ознайомлення згідно чинного законодавства зразу ж після її засідання. 18 партій - не межа, є припущення, що ще як мінімум 7 принесуть документи для реєстрації, одні зроблять це в суботу, інші - в неділю, ще інші - наступного тижня.

Пройдемося трішки по списках і подивимося, наскільки потужними є ці чи інші політичні сили і які люди їх представляють. Як повідомив лідер ТМО Партії регіонів Святослав Павлечко спеціально для "Трускавецького вісника", першу п'ятірку партії склали: Павлечко Святослав Іванович, Симович Володимир Іванович, Вронський Сергій Михайлович, Дикало Олег Павлович, Губерська Оксана Іванівна. Першу партійну десятку замикає підприємець Володимир Павлишин. Партія подала список з 23 кандидатів, теж буде ставити своїх кандидатів по 23 мажоритарних округах Трускавця. Конференція ТМО ПР з висунення кандидатів по мажоритарці відбулася 1 жовтня в санаторії "Карпати" (з 16.00 до 16.30). Очікується, що кандидатами в обласні депутати від ПР по Трускавці будуть Жданов Віктор Миколайович та Стечкевич Василь Миронович.

В цей же день проходила конференція УСДП, по мажоритарці були висунуті такі кандидати цієї політичної сили: Роман Проць, лідер партії по округу № 6, лікар Василь Кіндракевич по округу № 9, по інших округах - Одрехівський Ярослав Богданович, Петранівський Василь Львович (викладач ДДПУ), Петранич Наталія Михайлівна, Петрусик Руслана Іванівна, Димочко Сергій Михайлович (готель "Європа", власник), Казакова Галина Іванівна, Барабаш Володимир Йосипович. №№ 1 - 5 партійного списку: Проць Роман Омелянович, Мудрий Стефан Володимирович, Петранівський Василь Левкович, Петрусик Руслана Іванівна, Петранич Наталія Михайлівна.

Народну партію на вибори у Трускавці веде п. Людмила Чебаненко, абсолютна більшість кандидатів від неї - працівники СГК "Дніпро-Бескид". Очікується, що кандидатом в обласні депутати від цієї партії стане заслужений лікар України Олександр Чебаненко.

Список Європейської партії очолив Юник Євген Володимирович. Далі в першій п'ятірці (№№ 2 - 5): Зануда Валентина Вікторівна, Остапчук Юрій Іванович, Болоховецький Олександр Іванович, Драч Олександр Володимирович

"Рідна Вітчизна" в першій п'ятірці представлена лідером партії Наталією Гулик, а також депутатом Ігорем Гарванком, Іваном Збитком, депутатом Наталією Петрівською, Юрієм Хоруженком.і

"Пору", як і очікувалося, поведе Юрій Яворський, другою в списку є голова ГО "Довіра" мешканців гуртожитку на Сагайдачного, 3 Іванна Спурза.

А ось перша десятка "Батьківщини": Руслан Крамар, Наталія Пономаренко, Юрій Беднарчук, Михайло Гладкий, Володимир Корнат, Мар'яна Пристай, Василь Герльовський, Олег Шоломіцький, Ярослав Лаврись, Роман Гарасим'як. Половина з них - підприємці. Другу десятку очолила керівник громадської приймальні БЮТ Галина Чайківська.

Конгрес українських націоналістів поведе очільник Ігор Ластовецький, в списку - давні націоналісти як Ігор Банковський чи Юрій Хом'як.

Фронт змін представлений в основному підприємцями. Очолює партію та список Валентина Бодак, далі йдуть Сергій Мицик, Сергій Мойсеєв, є в списку Ігор Грубер, Володимир Попик, Теодозій Копко, а замикає список один з журналістів газети "Джерела Трускавця". Очікується, що Петра Іванишина Фронт змін висуне кандидатом в обласні депутати.

Свобода йде на вибори під проводом Павла Швеця. Очікується, що кандидатами в обласні депутати від цієї політичної сили будуть Олексій Балицький та Володимир Щигель.

Права воля України - її список очолює Олександр Ткаченко, є в списку і прізвище Віктора Марченка.

Всі вищеназвані 12 партій подали документи для реєстрації в ТВК 29 вересня. А 30 вересня подало документи 6 партій. Ось їхні кандидати в депутати.

"Жінки за майбутнє" в своєму списку мають левову частку жінок, хоча є і чоловіки. Перші трійка - Олена Пилат, Орест Лобик, Галина Умнова. Є в списку Руслана Болюк, Ігор Гургула, Любомир Мацькович, Надія Заблоцька. Очікується, що кандидатом на область партія висуне Миколу Федоричака.

Українська партія йде під проводом Ігоря Кісака.

Потужно йде на вибори "УДАР" Віталія Кличка, акумулювавши чи не весь цвіт ЗАТ "Трускавецькурорту". Очолює список Анатолій Стародуб.

Не менш потужно йде і Народна Самооборона. Перша трійка виглядає так: Андрій Кульчинський, Богдан Процишин, В. Возняк. Є в списку і Юрій Врублевський, Володимир Чапський, Степан Сенишин.

Християнсько-Демократичний Союз очолює Юрій Алієв, партія висунула як списочників, так і мажоритарщиків. Найбільш знакові прізвища цієї політичної сили - Юрій Алієв, Теодозій Сидір, Орест Бачинський.

Партія промисловців та підприємців України список до ТМР сформувала невеликий, очолює його В. Кіндракевич, є в списку і депутат Віктор Бац.

Насамкінець зауважимо, що вибори - річ серйозна. Інколи чоловік та дружина, батько і син йтимуть по різних списках, від різних політичних сил, а отже конкуруватимуть між собою. Навряд чи стало б кісточок на рахівниці, щоб порахувати всіх, хто ще в 2006 був сим патиком однієї політичної сили, а тепер йде на вибори від іншої. Але таке життя.

Ми інформуватимемо вас і про інші політичні сили, як тільки вони подадуть документи для реєстрації, а ТВК їх зареєструє.

Частина третя. Залишаймося людьми

Менше місяця залишилося до того часу, коли результати волевиявлення трускавчан стануть відомі. А менше тижня залишається до Форуму, який до місцевих виборів не має жодного стосунку. Варто перебороти спокусу виносити сміття з хати, показувати болячки та витягати на гора брудну білизну, яка є в кожного. Гидко та неетично буде, якщо ми гостям кидатимемо у вічі, що в нас те погано, те недобре, кому ж тоді потрібна така пташка, яка гадить у власне гніздо?

Час виборчої кампанії летить стрімко. Після 31 жовтня знову будемо всі разом ходити на пиво чи на льоди, молитися в одній церкві, а якщо не в одній, то одному Богові, будемо вітатися та робити один одному ту чи іншу послугу. Не варто отруювати собі та іншим життя через те, що амбіції інколи беруть голову над здоровим глуздом. Не варто впадати в дикість, ставати варваром, робити собі плями в репутації на все життя, адже воно - значно довше, ніж цей місяць жовтень, який є для всіх нас випробуванням.

Та й життя в контексті вічності - це секунда, тож чи варто його паплюжити взаємними чи односторонніми обмовами, чи варто йти наосліп туди, де тебе зовсім не чекають. Нехай кожен виконує свою роботу на своєму місці, нехай конкуренція проходить у цивілізованій формі, ми ж всі так згадуємо, що ми - ЄВРОПА! І не тільки географічно, а й яко стан душі, адже ще для наших дідусів та прадідів поїхати на Чехи, у Відень, до Буди та Пешту або ж на Балкани було без проблем. Це наші предки несли порядок та високу мораль на американський континент, а чи достойні ми будемо гідного імені Українця та Трускавчанина, якщо опускатимемося до ницості, до обпльовування, до брудного піару, чорних технологій?

Люди, будьте взаємно ввічливими, закликала Велика Поетеса Світу Ліна Костенко ще в далекі радянські часи, то ж чи не актуальними є ці її слова в наш час, а тим більше в час передвиборчого марафону? Як зупинити лавину компромату, ненависті, як змусити всіх пригадати, що ми люди, а не двоногі істоти з політичним інстинктом?

Боже Великий та Всемогутній, дай мені побільше любові, щоб я у кожному виборці, в кожному конкуренті, в кожній ситуації бачив не ворога, а брата та партнера, щоб я залишався Людиною, сотвореною на Твій образ та Твою подобу, щоб я був світлом для світу і прагнув до святості, як Ти навчаєш нас. Дай розуму нашій трускавецькій громаді, обдаруй дарами Духа Святого всіх учасників цих виборів, дай сили та терпеливості героїчним людям - членам виборчих комісій та благослови всіх нас і місто наше. Амінь.

Попередній абзац - це невеличка спонтанна молитва, неначе крик душі, неначе голос волаючого в пустелі. Важко достукатися до серця, клямка якого зсередини давно заіржавіла, важко бути людиною справедливою в цьому світі, але інакше не можна. 31 жовтня - вибори. Не загубімо до цього часу своєї гідності та честі. Залишаймося людьми при любих розкладах і тоді все буде гаразд.

Володимир Ключак

Учителем школа стоїть

Коли Іван Франко проголошував ці слова, учитель справді був у пошані, на ньому трималася не лише школа, освіта, а й, в ширшому значенні цього слова, - суспільство, політичні й економічні процеси в державі.

Нині школа радше стоїть меценатами, спонсорами, ніж учителями. Коли дивишся на пошарпані приміщення наших шкіл, лише дивуєшся недолугості державних чиновників, які не розуміють, що саме в освіту слід вкладати чи не найбільше коштів, аби забезпечити гідне майбутнє України. Так роблять усі цивілізовані держави, добиваючись значних успіхів.

Вчитель нині зведений до рангу передавача знань дітям з підручника. Про виховну роль у широкому значенні цього слова вже давно не йдеться. Лише одиниці вчителів для дітей є авторитетами. Більшість же приходить на роботу задля отримання невеличкої зарплати. Звідси - й низька віддача від педагогічного процесу. Школа мала би стати базою виховання підростаючого покоління, але в нинішніх умовах не може виконати своєї основної функції.

Боляче спостерігати за тим, як у багатьох школах вчителі в буквальному розумінні цього слова гризуться між собою за те, аби відібрати один в одного години, а молодь виживає пенсіонерів. Де вже там говорити про якість знань і виховний процес! Ось і маємо ситуацію, коли в переповнених маршрутках наші учні сидять, не поступаючись місцем старшим. А звідки наркоманія, алкоголізм, ранні статеві стосунки? Звичайно, можна частину провини скинути на батьків, але ж ті не є професійними вчителями, педагогічних університетів не закінчували, у вихованні не тямлять...

Школа стоятиме учителем лише тоді, коли держава повернеться обличчям до проблем освіти.

Анатолій Власюк,
газета "Воля громади"

Офіційно

Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів
Трускавецька міська виборча комісія Львівської області
82200, Львівська область, м. Трускавець, вул. Бориславська, 2

ПОСТАНОВА № 10 від 25 вересня 2010р.
"Про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів з виборів депутатів Трускавецької міської ради Львівської області згідно абзацу першого частини п'ятої статті 17 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"

Трускавецька міська виборча комісія постановляє:

1. Утворити одномандатні мажоритарні виборчі округи з виборів депутатів Трускавецької міської ради Львівської області згідно абзацу першого частини п'ятої статті 17 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", згідно Додатку.
2. Довести зміст цієї постанови до відома суб'єктів виборчого процесу.

Голова комісії Козловська Г.В.

Додаток № 1 до Постанови № 10 Трускавецької міської виборчої комісії від 25.09.2010р.

ВІДОМОСТІ
про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів з виборів депутатів Трускавецької міської Ради Львівської області

Номер
одномандатного
мажоритарного
виборчого
округу
Назва населеного пункту, опис територіальних меж одномандатного мажоритарного виборчого округу Орієнтовна кількість виборців
1 м. Трускавець, вул. Дрогобицька, вул. Коцюбинського,  Крушельницької, Стефаника,  Хмельницького 760
2 м. Трускавець , вул. Мазепи 2,4,6,6А,8    770
3 м. Трускавець, вул. Мазепи  3,3Б,5,7,9,10,11,13,14, 15,15А,16,17,18,19,19Б,20 840
4 м. Трускавець, вул. Мазепи 21,22,24,25,25А,26,28,30  Довженка 815
5 м. Трускавець, вул. Мазепи 32,34,36,38, вул.  Л.Українки 840
6 м. Трускавець, вул. Сагайдачного  1,1А,3,5,6,7,8,9,10,11 660
7 м. Трускавець, вул. Сагайдачного  12,16,18,20, вул. Садова, Кобилянської, Куліша, Довбуша, Курбаса, Заньковецької, Вишенського, Лисенка 675
8 м. Трускавець, вул. Бориславська 33, 37-49, вул. Суховоля, Роксолани, Котляревського, Я.Мудрого, Грушевського, Черемшини 705
9 м. Трускавець, вул. Сагайдачного 13,15,19,21,22,24,26,28 720
10 м. Трускавець, вул. Героїв УПА, вул. Бориславська 1-32, 35,36 вул. Шевченка, вул. Біласа , б-р. Ю. Дрогобича, вул. Бандери, Гоголя, Шашкевича, Д.Галицького, Франка, Кравченко, Антонича, Городище, Бортнянського 820
11 м. Трускавець, вул. Івасюка 1,1А,3,5,7,10 820
12 м. Трускавець, вул. Івасюка 13,15,17,19 815
13 м. Трускавець, вул. Воробкевича, Річки, пров. Тихий, вул. Стебницька 5,7,8,9,9А,9Б,10,11, 13,15-26, 28,30,32,34,35,36,37,38,40,42,44,44А,48,50,52,54,56,60,62,63, вул. Івасюка 9 710
14 м. Трускавець, вул. Стебницька 64,66,70,72 745
15 м. Трускавець, вул. Стебницька  73 «А»,74,76,78 645
16 м. Трускавець, вул. Стуса 2,4,6,10 670
17 м. Трускавець, вул. Стуса 12, 14, 16,18 , Данилишиних 21 610
18 м. Трускавець, вул. Стебницька 80,84, 86,88 755
19 м. Трускавець, вул. Стебницька 90,92,96,99,102,104 660
20 м. Трускавець, вул. Стуса 1,3,9, вул. Скоропадського 645
21 м. Трускавець, вул. Стуса 5,7,11,13,15 665
22 м. Трускавець, вул. Данилишиних 1-6,7-9,12-20, 22-46А,48,52,54,56,58 770
23 м. Трускавець, вул. Данилишиних 47,49,51,53,55,57,59, вул. Пристая, Симоненка, Бойківська, Помірецька 830

Голова Трускавецької міської виборчої комісії Козловська Г.В.
Секретар Трускавецької міської виборчої комісії Пілько О.А.

А владі начхати на те, що будинок може вибухнути!

Стебницька міська рада зобов'язала голів ОСББ до 27 вересня терміново представити ДКП "Стебниккомуненерго" акти готовності внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону 2010-2011 років.

Це вкрай обурило голову ОСББ "Любисток" Богдана Данилишина. Вже більше двох тижнів минуло з того часу, коли міською радою була створена комісія з розгляду питань щодо усунення проблем затоплення каналізаційними стоками підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку на вул. Мельника, 4. Головою комісії був секретар стебницької міської ради Геннадій Куцан. В склад комісії входив майстер стебницької дільниці КП "Дрогобичводоканал" Роман Денека. І, як не дивно, після того, як п. Денека оглянув місце події, на наради чомусь він перестав ходити.

- У зв'язку з затопленням підвалу складається надзвичайна ситуація. Вода, що постійно підіймається до рівня електрощитової, створює небезпеку короткого замикання проводки, - вже вкотре наголошує. п. Данилишин. - Весь Стебник знає, хто приєднався до нашої труби ливневої каналізації з жилових будинків №8, 10, 12. А наша комісія, котра спеціально була створена для того, аби вияснити це питання, не може або не хоче називати винуватців, які спричинилися до загострення украй небезпечної для мешканців будинку на Мельника, 4 ситуації. Зовнішні мережі фекальної та каналізаційної ливневої на балансі ОСББ не перебувають, коштів на їх прочищення та ремонт не передбачено. А вищезгадане рішення Стебницької міської ради щодо термінового подання актів готовності внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону 2010-2011 років сприймаю як насміхання нашої влади над головами об'єднань та громадських організацій зокрема. Це наруга над громадянськими правами, гарантованими Конституцією України! Як можна подати акти готовності для "Стебниккомуненерго", коли до підвалу добратися неможливо? Скоро й електрощитову затопить фекаліями!

Геннадій Куцан, який був головою комісії щодо усунення проблем затоплення каналізаційними стоками підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку на Мельника, 4, коментувати цю вкрай небезпечну для мешканців будинку ситуацію, відмовився. Посилався на якийсь нікому невідомий протокол, без якого вирішення справи неможливе.

Богдан Данилишин провів зібрання мешканців будинку на Мельника, 4, яке відвідали й голови ОСББ. Питання стояло руба: або найближчим часом влада відреагує на звернення людей, або до Дрогобицької міжрайонної прокуратури буде скеровано скаргу щодо притягнення міськвиконкому та начальника КП "Дрогобичводоканал" Романа Шагали до відповідальності за непередбачувані наслідки, які найближчим часом можуть виникнути у вищезгаданому будинку. Відповідні документи стосовно ситуації вже подано до міністерства з надзвичайних ситуацій.

- Не дай Бог, якщо будинок вибухне, владні структури крайнім зроблять мене, - сказав п.Данилишин. Тому в жовтні він має намір скласти з себе усі повноваження голови будинкового об'єднання.

А місцевій владі на це, як завжди, начхати!

Вікторія Лишик,
газета "Воля громади"

ФК "Трускавецькурорт": перемогу присвячуємо трускавчанам!

Протягом двох днів у Львові відбувалися футбольні баталії за участі дитячих команд. У турнірі на честь Ігоря Кульчицького взяли участь чотири команди: ФК "Карпати" (м. Львів), СДЮШОР-4 (м. Львів), ФК "Львів" та ФК "Трускавецькурорт" (м. Трускавець). Трускавчани виставили футболістів молодшої вікової групи, які стали прикладом для наслідування старшим копунам, зайнявши почесне друге місце.

Спеціально перенісши календарні матчі другого туру відкритої першості міста Львова, організатори турніру, який уже набув статусу традиційного з поміж львів'ян, захотіли бачити серед його учасників й нашу команду, на окремих футболістів якої вже полюють селекціонери "Карпат", "Галичини" та інші.

Тренер команди Іван Павлик із задоволенням погодився на запрошення, а профспілковий комітет ЗАТ "Трускавецькурорт" (голова Іван Терещук) та благодійний фонд "Трускавчани" (голова Євген Юник) надали посильну фінансову допомогу для поїздки команди.

Скажемо відверто, організатори турніру заздалегідь розраховували на фінал дитячих команд провідних клубів Львова - ФК "Львів" та "Карпати". Однак сталося не так як гадалося. Фіналу дісталися команди ФК "Карпати" (м. Львів) та ФК "Трускавецькурорт" (м. Трускавець).

Щоб там не говорили, але перехідний кубок ім. І Кульчицького віддавати господарям трускавчанам аж ніяк не хотілося. "Карпатам" допомагали всі: і судді, і авторитет, і фортуна. Друге місце для ФК "Трускавецькурорт" теж доволі вагомий результат та крок уперед щодо росту загального рівня майстерності.

Красень кубок за друге місце, індивідуальні призи та надсмачний солодкий стіл - цілком прийнятні для трускавецьких футболістів, які вже націлилися наступного разу підкорити вершину п'єдесталу першого місця міжнародного дитячого футбольного турніру родини Кульчицьких.

Газета "Трускавецькурорт"

Стебницькі футболісти зберігають першість у турнірній таблиці

Цієї неділі, 26 вересня, наші футболісти грали з командою "Беркут" (Нижні Гаї). В цьому матчі не виступали наші троє досвідчених футболістів, які у складі трускавецької команди грали на міжнародному турнірі. Крім того, тренер нашої команди Іван Бішко пробив ногу, і його виступ у цьому матчі був під знаком питання. Проте наш лікар Михайло Гусаківський обробив йому рану, й Іван Бішко успішно виступив за команду. Його присутність на футбольному полі була потрібною всім гравцям.

Наша команда в цікавій і впертій боротьбі, продемонструвавши волю до перемоги, добилася позитивного результату, обігравши команду "Беркут" (Нижні Гаї) з рахунком 2:1. Голи в нашій команді забили Дмитро Мелько і Олександр Куленич. Добре й надійно зіграла вся команда, показавши високий клас і колективну гру.

Але першими на футбольне поле вийшли юнацькі склади команд. Вони задали тон грі старших товаришів. Наші футболісти перемогли футболістів із Нижніх Гаїв. Маємо надію, що стебницькі юнаки ввійдуть до трійки призерів, а, можливо, замахнуться й на чемпіонство, якщо будуть грати наполегливо, з самовіддачею. Було видно, як після цієї перемоги горять очі в наших хлопців. Віримо, що їм це вдасться.

Вдячні представникам фан-клубу за встановлення лавок для запасних гравців, розмітку поля і взагалі за підготовку стадіону до гри. Якщо ми разом - ми переможемо. Вдячні тим уболівальникам, які масово прийшли на стадіон й активно підтримували нашу команду.

У неділю, 3 жовтня, стебницькі футболісти грають на виїзді з командою "Локомотив" (Лішня). Бажаємо нашим хлопцям перемоги й удачі.

Оргкомітет СК "Стебник"

Духовні вправи на жовтень-2010

Бути грішником - це наше нещастя, але бути свідомим цього - це наша надія. Фалтон Шін.

О біла Гостіє, ти бережеш білизну моєї душі, я боюсь такого дня, коли б могла Тебе покинути! Св. Фаустина Ковальська.

Для багатьох Христос - вода, якої прагнеш; для декого - повітря, котрим дихаєш. Жільбер Сесброн.

Там, де дух не водить рукою художника, там немає мистецтва. Леонардо да Вінчі.

Яка ж то честь, як це святе й величне - мати в небі Отця! Св. Франциск з Ассізі.

Брама до святині Добра й Істини низька. Ввійдуть до неї лише ті, котрі схилять голови. Лев Толстой.

Намагайся досягти найвищого ступеню досконалості, бо яким помреш - таким і залишишся на всю вічність. Св. Максиміліан Марія Кольбе.

Три особи кривдить той, хто пліткує: того, на кого зводить наклеп, слухаючого і самого себе. Св. Василій Великий.

Душа неспроможна осягнути спасіння, якщо вона не увірує, доки перебуває во плоті. Отже, плоть - це якір спасіння. Тертулліан.

Ти - митар? Можеш стати євангелістом. Ти - богохульник? Можеш стати апостолом. Ти - розбійник? Можеш потрапити до раю. Немає такого гріха, котрий не згладився б покаянням. Св. Йоан Златоустий.

Чисте сумління - найкраща подушка. Прислів`я.

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.