Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№88 (211) 11 жовтня 2010 р.

Зі святом Покрови!

Новини Трускавця та регіону

Мощі блаженного Якова Стрепи у Трускавці

20 жовтня 2010 року в Трускавці перебуватимуть мощі блаженного Якова Стрепи, покровителя Львівської архідієцезії РКЦ в Україні. Виставлені вони будуть для поклоніння в римо-католицькому костелі Успення Найблаженнішої Діви Марії (вулиця Суховоля, 1). Молитва при мощах триватиме в цей день від 9 до 16 години. О 11.00 буде відправлено Службу Божу українською мовою, а о 15.00 - польською, повідомив нас настоятель храму о. Христофор Щигло CSSR. У Трускавці з 10 жовтня триває дев'ятниця до цієї події. Можна подавати письмові просьби і в тих інтенціях буде відправлена Свята Меса при мощах блаженного Якова.

Мощі бл. Якова Степи перебуватимуть і в Бориславі - 19 жовтня.

Готуємося до храмового свята

В четвер, 14 жовтня, престольне свято в трускавецькому храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день традиційно вважається козацьким святом та Днем УПА. Урочиста Служба Божа в храмі на вулиці Дрогобицькій на храмове свято традиційно збирає велику кількість вірних трускавчан.

Свято Жнив відбудеться у листопаді

Свято Жнив, або ж День подяки Богу за врожай, у Трускавці пройде в середині листопада. Ініціатором та організатором його проведення в нашому місті традиційно виступає церква "Добра Новина". Спочатку Свято Жнив планувалося провести в кінці жовтня, проте згодом з ряду причин його було перенесено на листопад.

В п'ятницю відбудеться презентація передвиборчої програми

В суботу, 16 жовтня, о 18.00 відбудеться презентація передвиборчої програми кандидата на пост міського голови Лева Грицака. На понеділковій нараді 11 жовтня в міській раді Лев Грицак заявив, що йде у передвиборчу відпустку та зазначив, що до закінчення виборів на офіційних нарадах з працівниками мерії не зустрінеться.

Презентація передвиборчої програми Лева Грицака відбудеться в залі кінотеатру "Злата", очікується, що на ній відбудеться і презентація нового фільму про Трускавець часів Лева Грицака. Нагадаємо, що зі всіх кандидатів найпершим презентацію своєї програми провів Євген Юник - 9 жовтня в ПК імені Шевченка.

Ще один форум - ще одна реклама для Трускавця

Як нас повідомили в Трускавецькій міській раді, 15 жовтня 2010 року об 11 год. в конференц-залі санаторію "Карпати" відбудеться Міжнародна конференція "Трускавець-Італія. Промоція і співпраця по розвитку курорту Трускавець". Відбудеться вона за участю Трускавецької міської ради, Львівської облдержадміністрації і Президента Торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале. До участі у конференції запрошуються керівники санаторно-готельних закладів, туристичних фірм, підприємці. Конференцію вже називають "Форум після Форуму", адже її мета - презентувати Трускавець для Італії, відкрити наш курорт для італійських інвестицій, продовжити роботу по промоції Трускавця в Європі в цілому та в кожній з європейських країн зокрема.

Головне - не переборщити

Триває агітаційна кампанія і, на жаль, не всі прислухаються до нашого звернення вести пропаганду чисто, чесно, по-християнськи, без жодного бруду. Приклад - встановлення палаток "Трускавець без Грицака", випуск агіток не за когось, а проти когось, випуск агітаційних чи інформаційних матеріалів без вихідних даних. Фактично можна зауважити, що порушення чинного законодавства вже є, можливо часто несвідомі чи такі, що не вплинуть на волевиявлення виборців. Ще раз звертаємося до всіх суб'єктів виборчого процесу - будьмо взаємно ввічливими, толерантними, не губімо свого людського обличчя.

"Трускавецький вісник" офіційно заявляє, що на час кампанії (до 31 жовтня) на нашому ресурсі не буде розміщено жодного образливого чи компрометуючого когось матеріалу, ми не підемо на жодні провокації і будемо старатися залишатися чистими, хоча б все навколо було в бруді. Витримаймо ще ці 3 тижні, утримаймося від образ кого б то не було і даймо людям можливість зробити свій вибір, базований на свідомому аналізі фактів та розгляді тверезих аргументів, а не на крикливій агітації, гарно ілюстрованій брехні чи підтасовуванні інформації. Також просимо не звертатися до нас з проханнями публікувати матеріали, які суперечать нашим моральним принципам.

Власна інформація

Служба 102 міста Борислава повідомляє

У період із двадцятого вересня по перше жовтня в місті скоєно вісімнадцять крадіжок. Маємо також чотирнадцять випадків погроз фізичною розправою, одне хуліганство, вісім випадків нанесення громадянам тілесних ушкоджень, чотири злочини по лінії боротьби з економічною злочинністю, одне шахрайство, один факт підробки документів, сім випадків пошкодження майна, один факт порушення умов адміннагляду, два випадки ухилення від сплати аліментів та ще п'ять порушень закону, які віднесені до категорії інших злочинів.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам розкрито злочини за десятьма фактами крадіжки та одним випадком шахрайства. Працівники міського відділу міліції розкрили чотири злочини по лінії-боротьби з економічною злочинністю, а також встановлені особи зловмисників, які погрожували громадянам фізичною розправою, причетні до вчинення хуліганських дій, підробки документів, ухиляються від сплати аліментів та нанесли громадянам міста тілесні пошкодження. За фактом порушення умов адміннагляду, семи випадками ушкодження майна та п'ятьма злочинами, які віднесені до категорії інших порушень закону, проводяться дослідчі перевірки.

Два мобільних телефони поцупив мешканець Стебника, перебуваючи у Бориславі. Спочатку у магазині "Сафарі" він поцупив смартфон "Нокія Е-70", а через декілька годин по вул. А. Міцкевича зумів заволодіти мобільним пристроєм "Самсунг С-130", який належав продавцю магазину "Вікна-двері". На щастя, в обох випадках власники, виявивши факт викрадення мобільних телефонів, відразу звернулися у чергову частину міського відділу міліції. Завдяки вмілому проведенню оперативно-пошукових заходів злочинця було затримано. Викрадені телефони вилучено. Тепер вони фігурують у кримінальній справі, як речові докази.

Речові докази працівники міліції вилучили під час проведення оперативно-пошукових заходів у двох інших випадках крадіжки. На цей раз ними були пляшки горілки "Франківська" та "Львівська правдива". "Франківську" поцупив із магазину "Барвінок", що знаходиться по вул. С. Коваліва 52 Г, мешканець міста гр. К., а "Львівською правдивою" вирішив "порозкошувати" непрацюючий мешканець м. Новояворівська гр. Д. Тепер обидва "шанувальники" оковитої мають проблеми, адже їх дії кваліфіковані як крадіжка, за яку закон передбачає відповідальність аж до позбавлення волі.

П'ять буферних пружин із ліфтів будинків по вул. С. Коваліва поцупили невідомі зловмисники із трьох житлових будинків у мікрорайоні по вул. С. Коваліва у період від 15 до 30 вересня. Зокрема, із другого під'їзду будинку № 22 викрадено дві буферні пружини, ще дві кабінці буферні пружини викрадено з другого під'їзду будинку № 26 та одну із ліфта будинку № 44. Вартість збитків, нанесених ліфтовому господарству міста, встановлюється. Очевидним залишається факт, що викрадені пружини стали черговою здобиччю місцевих "металістів", які у пошуках заробітку не зупиняються ні перед чим. Жоден ліфт без буферних пружин працювати не зможе. Працівники міліції будуть вдячні мешканцям міста за будь-яку інформацію, яка допоможе затримати зловмисників, для яких прагнення леткої наживи стало важливішим від інтересів людей.

Газета "Нафтовик Борислава"

політична реклама
політична реклама
політична реклама
політична реклама
політична реклама

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.