Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№93 (216) 21 жовтня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Дебати в прямому ефірі

Тривають зустрічі кандидатів на посаду міського голови Трускавця з виборцями. Відомо, що Євген Юник зустрічався з людьми 20 жовтня, йому прийшлося відповідати на досить гострі питання. Богдан Матолич 20 жовтня мав зустріч з колективом міської лікарні, він з подивом зауважив, наскільки багато позитивних змін відбулося в цьому закладі за час його відсутності у місті. Презентація програми Руслана Козира та книги про трускавецькі родини має відбутися в цю суботу у "Златі".

А 20 жовтня ввечері біля гуртожитку на Сагайдачного, 3 зустрілися віч-на-віч кандидати Лев Грицак та Юрій Яворський. Мешканці спілкувалися досить емоційно, їх досі болить те, що могли залишитися бомжами. Відомо, що панове Яворський та Чебаненко, які представляли правлячу коаліцію в міській раді, допомогли людям, юрист від міської ради відвідувала теж всі судові засідання і врешті-решт спільно ми перемогли ворога, п. Собенка, який хотів продати "Консулу" гуртожиток разом з людьми. Міський голова Лев Грицак оглянув помешкання в гуртожитку та вислухав людей - його реакція на нагальні проблеми не забарилася, того ж дня він вичитав комунальників, які на ніч скручують теплопостачання. В цей же день з мешканцями цього гуртожитку спілкувався і кандидат в депутати обласної ради від "Української партії" Ігор Кісак.

21 жовтня Лев Грицак зустрінеться з мешканцями мікрорайону "Вишенька" на Сагайдачного.

А наступного тижня, орієнтовно вівторок, середа чи четвер, відбудуться дебати кандидатів на посаду мера Трускавця - в Палаці культури імені Шевченка. Їх організує міська ТВК.

"Наша Україна" створила собі сайт

Щораз більше людей розуміє, наскільки потужною силою сьогодні є Інтернет і щораз більше трускавчан визнає "Трускавецький вісник" найпотужнішим інформаційним джерелом Трускавця. Сьогодні хочемо повідомити, що ТМО партії "Наша Україна" має офіційний сайт, на якому можете ознайомитися з офіційною позицією осередку по тих чи інших питаннях. Адреса сайту - www.nasha-ukraina.at.ua. Партія на цих виборах не має власного висуванця на міського голову, а вирішила підтримувати висуванця УНП Б. Матолича. Не всі партійці з цим погодилися, тому декого довелося навіть виводити з передвиборчих списків "НУ". Ми ж вважаємо, що для самої партії це була велика помилка, краще б вони підтримали все-таки Р. Козира, але це їхні внутрішні справи.

Власна інформація

Наш прогноз по мажоритарних округах

Задум зробити подібний матеріал визрів давно. "За" є багато, адже люди вже давно обговорюють, хто ж має хоча б якісь шанси на успіх по мажоритарних округах у Трускавці, а в кого їх немає і чому. Одні з кандидатів у депутати активні, іноді аж занадто, інших не видно і не чути. Проте було і є кілька "проти" цієї статті, адже можуть ставити під сумнів об'єктивність нашого дослідження. По-перше, сам автор балотується в міську раду від партії "Відродження" (хоча тільки по партійному списку, не по мажоритарці), по друге, він же є довіреною особою кандидата на пост міського голови і відповідно зацікавленою особою. Та все ж про потрібність цієї публікації нам сказало кілька осіб з зовсім різними поглядами, з різних, часто ворожих, політичних таборів.

Кожен з 23 депутатів, яких оберуть по багатомандатному округу, стане депутатом від партії і змушений буде прислухатися до її лінії. Ті ж, кого обере народ по мажоритарних округах, відчуватимуть свою зобов'язаність перед мешканцями того чи іншого мікрорайону, будуть дужче самостійними - хоча партія їх і висунула, але переможуть вони часто своїм авторитетом, власними зусиллями, тому й будуть більш незалежними.

Отже, вашій увазі пропонуємо по три особи - ті, які станом на даний момент (дослідження проводилося до 20 жовтня) мають реальні шанси стати депутатами від того чи іншого округу. Думаємо, що після 31 жовтня більшість з тих, хто стоїть першим в наших списках, стане депутатом Трускавецької міської ради. Проте не виключено, що можуть стати і ті, хто не потрапив у наш список. Дана стаття не є замовною і не носить агітаційного характеру. Біля прізвищ не будемо вказувати політичної сили.

№ 1: Микола Іваник, Сергій Мойсеєв, Вадим Бєляк.
№ 2: Теодозій Сидір, Анатолій Собко, Сергій Мицик.
№ 3: Володимир Павлишин, Віктор Бац, Володимир Новицький.
№ 4: Зоряна Домбровська, Віталій Попадинець, Роман Вальчук.
№ 5: Іван Прохна, Галина Казакова, Орест Бачинський.
№ 6: Петро Шумин, Андрій Кісак, Віктор Морозов.
№ 7: Олександр Кропивницький, Ігор Пілько, Степан Пецюх.
№ 8: Михайло Марфіян, Любомир Поливка, Іван Грушай.
№ 9: Олександр Грищенко, Анатолій Стародуб, Василь Кіндракевич.
№ 10: Людмила Чебаненко, Олександр Ткаченко, Ігор Горічко.
№ 11: Володимир Чуба, Андрій Кульчинський, Олег Карпин.
№ 12: Ігор Стасик, Юстина Когут, Ігор Кекіс.
№ 13: Ігор Гарванко, Анна Бєляєва, Галина Шиманська-Карп'юк.
№ 14: Юрій Алієв, Ігор Ластовецький, Орест Бродович.
№ 15: Андріан Копинець, Михайло Хомич, Микола Рибалов.
№ 16: Володимир Наконечний, Василь Герльовський, Валерій Ченцов.
№ 17: Василь Белз, Олег Габриш, Тарас Уєчко.
№ 18: Василь Петранівський, Юрій Остапчук, Володимир Лаврінок.
№ 19: Михайло Слободян, Наталія Петранич, Богдан Стасишин.
№ 20: Володимир Маринкевич, Віталій Керч, Валентина Бодак.
№ 21: Наталія Пономаренко, Сергій Саранча, Ліліана Шалагіна.
№ 22: Наталія Потічна, Любомир Прокопович, Володимир Чапський.
№ 23: Андрій Степаненко, Юрій Врублевський, Микола Мацько.

Що ж стосується виборів до Львівської обласної ради, то вважаємо, що по верхній частині Трускавця трійка виглядатиме так: Олександр Чебаненко, Ігор Кісак, Микола Федоричак, шанси має і Віктор Жданов, а по нижній - Петро Іванишин, Василь Стечкевич, Павло Гурба, шанси має і Олексій Балицький, хоча це теж виключно аналітика (по обласних депутатах жодного дослідження нами не проводилось). Є дані, що до міської ради Трускавця може потрапити біля 6 - 7 нових політичних сил, серед них - Фронт змін, Партія регіонів, Народна партія, Європейська партія України, УДАР Кличка, натомість окремі з тих політичних сил, які пройшли в раду в 2006, вже до неї не потраплять.

Прохання толерантно вести агітаційну кампанію в останній тиждень перед виборами та спільно докласти всіх зусиль до того, щоб ці вибори були чесними, прозорими, демократичними, а також не піддаватися на провокації, яких, на жаль, побільшало останнім часом. Обираймо достойних.

Володимир Ключак

Доброта як стан душі

Пам'ятаю, як вперше потрапив у офіс трускавецької міської асоціації інвалідів, це був 2008 рік. Облуплені стіни, гнила підлога, маленьке приміщення двохкімнатної квартири в напівпідвалі. Темно, сиро, сумно. Тоді подумалося - ну як тут збираються ті інваліди, та ж сама атмосфера не сприяє радості, наганяє смуток, думки про неминучу смерть.

Тоді інваліди з болем у серці розповідали про невиконані обіцянки тих, хто сьогодні, в жовтні 2010 року, рветься до депутатства чи навіть і в мерське крісло. Один пообіцяв відремонтувати комп'ютер, та й слід за ним простив. Інший обіцяв кожній сім'ї, де є інвалід, дати по продуктовому набору, потім перевів мову, що тільки інвалідам з вулиці Івасюка - по сьогоднішній день ніхто нічого не отримав. Інший розщедрився на знижку на хліб по 50 копійок, тож інвалідам додатковий клопіт - ходити щомісяця по хлібні талони, а інколи і задурно, бо їх то нема, то в магазині не хочуть брати.

Ще тоді, коли я був різким противником Лева Грицака, бачив, як інваліди з повагою говорять про цю людину, як надіються на нього і не міг зрозуміти, чому ж так, адже Грицак для мене тоді був мало що не уособленням зла. Та пройшов час, а час все ставить на своє місце і я побачив, хто ж реально допомагає цим і не тільки цим людям у Трускавці і від кого походить добро, а від кого - зло, обмови, нарікання, чорна невдячність. І не даремно я став палким прихильником Грицака і я не шкодую і не пошкодував жодного разу за мій вибір. Грицак - хороша людина і купує він інших не за гроші, а своєю порядністю, добрим ставленням, розумінням та величчю думки, слова, діла, особистості.

Останні два роки в житті асоціації інвалідів багато що змінилося. Одні відійшли в кращі світи, інші стали немічними, появилися нові волонтери. І багато добрих справ за цей час було зроблено міським головою Левом Грицаком, ніколи не відмовив він тим, хто потребує допомоги і просить її. Бо він - Людина, яка має доброту в серці, а не напоказ. І вчить робити добро інших, своїх підлеглих, своїх друзів.

День 20 жовтня видався похмурим днем - пізня ж бо осінь. Холодний вітер пронизує тіло, проймає до кісток, люди, закутані та втомлені божевільною виборчою гонкою активістів, наче ховаються самі в себе, втікають в інший світ спокою без політики, без агітації, без облудних слів та фальшивих посмішок. І важко знайти місце, де було б затишно, де було б просто добре, де ніхто до нічого тебе не змушує. Таке місце - серед друзів, у родині.

Справжніми друзями і великою родиною стали одні для одних члени Трускавецької міської асоціації інвалідів. Я знову потрапив до них у офіс, але я його не впізнав. Нові двері, замість страшної кухні - робочий кабінет, а замість двох кімнаточок з прогнилою підлогою, мокрими від сирості стінами та темрявою - ошатна, світла, простора зала. Це все - заслуга Лева Грицака, який пообіцяв допомогти інвалідам в ремонті офісу. Пообіцяв - зробив. Бригада майстрів під керівництвом п. Бачинського, меблі з санаторію "Карпати", євроремонт, нові стільці, щира вдячність тих, хто про такий офіс навіть не мріяв.

Доброта як стан душі Доброта як стан душі

За святковим столом збираються інваліди. Збираються після освячення приміщення - цей чин здійснює парох церкви Покрови отець Володимир, кожному на згадку дає іконки, щоб пам'ятали, який це незабутній день.

Слова подяки, поваги, пошани, слова любові до свого, як вони тут називають Лева Грицака, міського голови, лунають з вуст багатьох інвалідів. Надія Заблоцька, голова ТМАІ, Марія Біляк, волонтер, Марія Мельникович, інвалід, Галина Урмус, інвалід, Зінаїда Датольєва, інвалід - всі вони не можуть стримати хвилювання, адже для них Лев Грицак - людина слова, той, хто вміє вислухати, порадити, допомогти.

Лев Грицак не любить багато говорити, не вміє себе хвалити - та й не потрібно. За нього говорять його добрі справи, а хвалять його інші. А в народі кажуть: "Не хвали себе сам, хай тебе інші похвалять". В цьому товаристві людей, які всупереч долі борються, живуть, вміють радіти та любити, сміятися і розвеселити інших, він - на почесному місці. Робота не дозволяє з ними бачитися часто, але він про них пам'ятає завжди, як і вони його - у своїх молитвах, у своїх розповідях про людину, яка змінює цей світ і вміє бути доброю не напоказ, а насправді.

От і тепер Лев Ярославович не забуває нагадати, щоб забрали потребуючі інвалідний візок від Осипа Свіжинського з міської лікарні, слухає про поїздку інвалідів у Шевченківський гай, за яку вони дякують та спростовує інформацію, що ті, хто пропонує по 200 гривень за голос, то "люди Грицака", як сказав на зустрічі один з кандидатів, спеціально кидаючи тінь на Лева Ярославовича. Люди вірять йому, бо переконалися в тому, що Грицаку можна вірити, люди шанують його, бо знають - такого міського голову треба поважати та обирати знову.

Проблеми є, але не такі вони великі, як надуті. Та й все бачиться в порівнянні. Погані дороги? Сядьте на маршрутку та й проїдьтеся до Стебника, тоді замовкнете. Бардак? А ви в Дрогобичі коли останній раз були? Нема води? А хтось у Трускавці в тазиках на Святий Вечір сніг топив, як мешканці вулиці Коваліва у Бориславі, щоб приготувати вечерю? Отож то.

А пригадуєте 90-ті роки, страшні тротуари і не менш страшні дороги? Хтось тоді думав за людину, за її проблеми? Чи робилися тоді ремонти по під'їздах? Чи може зарплати не затримували?

Інваліди переважно старші люди, вони пам'ятають все. Багато хто з них живе для своїх дітей та онуків, для майбутнього. І вони знають, що добре майбутнє для міста, для трускавчан, для них зможе забезпечити тільки добра та порядна людина. Така як Лев Грицак.

Володимир Ключак

Від Альп до Карпат … на шляху до здоров'я

Трускавець

Тільки той, хто мав можливість побачити Трускавець близько десяти років тому, може помітити величезні зміни, які відбулися; місто у постійному русі, постійному просуванні вперед у пошуку своєї єдиної індивідуальності!

Звичайно, підприємці, які це створили, багато чого вартують, продемонструвавши свою сміливість у часи глобальної економічної кризи, яка охопила цілу планету. Коли в інших регіонах України усі обережно чекають, дбаючи про свої інтереси, підприємці Трускавця не зупиняються, продовжуючи свій шлях. Спільнота, яка бореться, яка відчуває дух нових часів та великих перемін.

Витягнути виграшний квиток достатньо просто, але для цього потрібно відчувати потреби часу, правильно плануючи свої дії, організовуючи, розділяючи завдання, і тільки тоді починати поспішати, в скоординованому русі..... Це перегони, в яких достойно бути серед перших !!!

Факти...

Трускавець, оазис здоров'я та краси. Територія, яка ще не є достатньо відомою для тих, хто слідкує за собою, для тих, хто вважає що здоров'я - найважливіше за все.

Вірити......та втілювати в життя. Підприємці, великі та малі, усі натхнені однією і тією ж мрією.... прийняти участь у реалізації чогось, що буде однією з "несучих колон" для української землі

Грандіозна ідея.... великий успіх. Зараз ми дійшли до того моменту, коли усі можуть побачити, що мрії здійснюються, Наступив момент для того, щоб призупинитися, обдумати усе як слід, та обрати правильний шлях.

Перед тим, як зробити - сплануй!!! Без проекту неможливо було б звести будівлі... Але маючи серйозний проект, який професійно зроблений, можна збудувати навіть і хмарочос.

Якщо гора не йде до Магомета.... Не є мудрим також і рішення чекати, допоки ті, кого ми чекаємо, прибудуть до нас самостійно, та побачать наскільки ми є досвідченими. Отож, шукаймо до співпраці та запрошуємо до нас перед тим, як це зроблять за нас інші.

Всі разом - і до виграшу! Мати намір прийти першим може дорого обійтися...Отже, чому не спробувати прийти першими всім разом... та при цьому розподілити витрати...? Діє насправді!!!

Ідея…

- Оцінити ситуацію, виходячи з актуальних потреб, проаналізувати те, що роблено, та перевтілити в "інструмент для успіху".
- Планувати розвиток впорядкованим чином, через професійні проекти розвитку та шукати підтримки в тих, хто може її надати.
- Поєднати зусилля, компетентність, економічні ресурси та ідеї... в єдину виграшну спілку підприємців.
- Шукати джерела фінансування для створення якісних проектів, задіюючи органи влади, які зацікавлені в них, однак пам'ятаючи , що кожен підприємець повинен враховувати свою частину ризику.
- Привертати увагу ринку, виходячи за рамки статичності, знаходячи свого клієнта та пропонуючи послуги тим, які зможуть гідно оцінити те, що їм пропонують.
- Шукати клієнта, безпосередньо на його території, дати йому зрозуміти, що він ще й досі не звернув на нас уваги, продемонструвати, що в Трускавці він може знайти найкраще співвідношення якості та ціни.
- Організувати постійне представлення своїх послуг в країнах, представників яких хочемо бачити в нашій місцевості, бути присутніми там, де попит шукає пропозицію, щоб бути першими.
- Пропонувати себе за допомогою засобів масової інформації, які присутні на ринку, донести до всіх надзвичайний потенціал міста.

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні готова запропонувати максимальну підтримку даному проекту, задіюючи свою професійність, зв'язки з Італією, здатність створення професійного бізнес-проекту, а також оперативно керувати ним до досягнення бажаних результатів.

Реалізація консорціуму підприємців полягає в тому, щоб поєднати сили та компетентність усіх учасників при підтримці українських та італійських Державних адміністрацій, використовуючи можливість використання штаб-квартири та персоналу Торгово-промислової Палати Італії в Україні в Італії з гарантованою присутністю професіоналів від бізнесу з обох країн, та спромогти підприємців Трускавця трансформувати у факти те, що за звичайних обставин залишалось лише ідеєю... це і є основними складовими для досягнення задовільного результату для всіх.

Окрім того, Торгово-промислова палата Італії в Україні організовує короткотривалу бізнес-місію італійських підприємців, які прибудуть, щоб представити місту усі продукти та послуги у галузі готельного бізнесу та краси, та надати можливість місцевим підприємцям уникнути посередників та мати зв'язки безпосередньо з виробником, отримуючи максимально якісний та технологічний продукт.

Віктор Авраменко,
відповідальний проекту промоції Трускавця,
project@ccipu.org

З електронної пошти

Слово нічого не варте без діла

Коли закінчується старий рік і ми готуємося до зустрічі Нового, завжди оглядаємося назад і аналізуємо, що ж було зроблено, що було гарного, приємного, корисного, а що варто залишити в минулому році назавжди. І одночасно з надією дивимося в майбутнє, щось плануємо, від нового року очікуємо добра, щастя, здоров'я, успіхів.

Подібно і з виборами. Коли раз на 4 чи 5 років відбуваються вибори в місцеві ради, оцінюємо діяльність депутатів та дивимося, чи достойними вони є, щоб їх обирати знову. Інколи є так, що в комусь ми розчаровуємося настільки, що за жодних умов не хочемо бачити цю людину виразником наших інтересів. Є, щоправда, і приємні винятки - коли депутат робить більше, ніж від нього очікують. Серед таких депутатів, хто повністю виправдав довіру та очікування виборців - Наталія Пономаренко, обрана від Блоку Юлії Тимошенко. Працюючи на посаді секретаря Трускавецької міської ради, Наталія Анатоліївна не відірвалася від простих людей, їхніх проблем, а завжди залишалася разом із ними, поруч, завжди підставляла своє тендітне, але таке надійне плече тоді, коли чоловіки уникали тягара відповідальності, ховалися за чиїсь спини, перекладали вирішення питань на інших.

За сприянням Наталії Пономаренко побачили широкий світ десятки, якщо не сотні талановитих юних трускавчан, відчули впевненість у своїх силах, отримавши наснагу з її ласкавих та теплих рук. Для багатьох із них Наталія Анатоліївна стала наче другою матір'ю, яка не просто говорить, а реально діє в їхніх інтересах. Тут доречно буде згадати проект "Золоті діти", танцювальний ансамбль дитячої школи мистецтв під керуванням Ніни та Олександра Мойсеєнків. Саме з легкої руки секретаря Трускавецької міської ради та її підтримки колектив взяв участь в кількох всеукраїнських фестивалях - і переміг! Тепер цей колектив - предмет нашої гордості та пошани.

Древнє місто Слов'янськ на донецькій землі, відоме своєю святинею Святогірською Лаврою - тепер місто-побратим Трускавця. Саме сюди з ініціативи Наталії Пономаренко трускавецькі діти занесли частину нашого українського духу, розповіли та показали наші древні українські традиції, обряди, змусили задуматися над тим, що всі ми - українці, живемо в одній державі і маємо любити свій край, свій народ, любити один одного. Ця поїздка відбулася в січні 2009 року, діти з Слов'янська також погостювали в нас, відвідали Трускавець і їхали звідси зі сльозами радості та словами щирої вдячності пані Наталії за організацію цих зустрічей та поїздок.

І вже вся талановита Україна в Трускавці в направду феєричному дійстві в січні 2010 року - фестиваль "Яскрава країна у Трускавці", який обіцяє бути традиційним. А скільки б міг розказати юний співак-трускавчанин Роман Салань, якого із захопленням слухали Київ та Стокгольм - і теж про Наталію Анатоліївну, яка допомагала батькові-продюсерові торувати шлях на велику сцену для Ромчика.

Культура - далеко не єдина справа, чим займалася Наталія Анатоліївна за 4 роки перебування на посаді секретаря міської ради. Працюючи в комісії по наданні допомог, набачилася вона людської біди та горя, знає не з чужих слів, що це таке, коли горе не можна описати чи висловити словами. Тому і намагалася допомогти кожному згідно потреб, хоча, як це в нас вже буває, не завжди на все знаходяться кошти. Проте інколи для людини навіть добре слово є дуже важливе, а доброти, любові, поваги, чуйності та розуміння для ближніх в Наталії Пономаренко ніколи не забракло.

І не забракне, бо така вже вона народилася - усміхнена, коли інші сміються і зажурена, коли когось спіткало горе, яка вміє і порадіти з іншими, і поспівчувати, допомогти, підтримати. Коли дивишся на неї, таку красиву та тендітну, то інколи задаєшся питаннями - чи варто їй займатися такою нелегкою справою, політикою і чому інші політики, зокрема і в нашому місті, так не подібні на неї? І сам собі відповідаєш, що варто, адже серед темряви завжди повинен бути промінчик світла, серед мороку повинен бути ліхтарик, який не дозволить зійти на манівці, який поведе правильною дорогою. Може це буде пафосно сказано, але Наталія Пономаренко - це наша совість і те, що в Трускавці ще більш-менш цивілізована передвиборча боротьба порівняно з іншими регіонами - це і її заслуга. А те, що так мало в Україні таких щирих та людяних політиків - так це вже наша вина, дивімося ж, кого обираємо.

Цього разу Наталія Пономаренко теж іде на вибори депутатів Трускавецької міської ради, вона є і в першій п'ятірці списку партії "Батьківщина", адже є заступником голови ТМО "ВО "Батьківщина" Руслана Крамара, а також балотується по виборчому округу № 21. Про те, що було зроблено на цьому окрузі саме завдяки її стараннями, мешканці цих кількох будинків по вулиці Стуса добре знають. Пам'ятають теж вони і її ініціативу "Трускавець - чисте місто", коли разом з чоловіком Русланом та донечкою Світланою вона далеко ще до виборів, в 2007, 2008, 2009, брала в руки щітку і білила бордюри біля свого будинку, як вона добилася асфальтування внутрішньоквартального проїзду, який спеціально залишили біля кількох будинків на її окрузі "на закінчення", знають, що їй можна довіряти і у великому, і в малому.

Її чоловік, Руслан Борисович, теж шанована та поважана людина в місті, не раз посеред ночі спішив він на допомогу хворим дітям та літнім людям в якості сімейного лікаря, дотепер вдячні йому багато змужнілих хлопців та дорослих дівчат за врятовані життя. Раз добром нагріте серце ввік не охолоне, писав поет і ці слова дуже влучно характеризують подружжя Пономаренків, людей, які на своєму місці служать іншим, не чекаючи на подяку.

Наталія Пономаренко цілком заслуговувала б керувати Трускавцем, жаль, звичайно, що вона не балотується цього року на цей пост. Але і будучи просто депутатом, вона здатна відстоювати інтереси простої людини, мешканця міста, здатна вислухати, допомогти і не забути після цього, а залишитися другом, порадником. Вона зуміла залишитися чистою при всіх брудних партійних іграх, спеціально спровокованих чи замовлених, вона зуміла залишитися людяною в цьому часто дикому і варварському світі.

Коли приходить час виборів, інколи важко розібратися з кандидатами, визначитися. Нелегко буде зробити свій вибір і трускавчанам - 10 кандидатів на пост міського голови, 29 партій, по кожному мажоритарному окрузі від 12 до 19 кандидатів у депутати. Виборцям з округу № 21 дещо легше, адже більшість із них свій вибір зробила вже. Наталія Пономаренко була хорошим депутатом, є хорошим депутатом і повинна ним залишатися. За такими людьми майбутнє, з такими як Наталія Пономаренко Україна підніметься з колін і стане на них тільки перед Богом. І з такими як Наталія Пономаренко Трускавець має перспективу розвитку, процвітання, добробуту, адже влада повинна бути людяна, відкрита та прозора, чесна.

В'ячеслав К.

З електронної пошти

Я голосую за Партію Регіонів

Шановна редакціє! Пишу цього листа, бо хочу, щоб і мій голос почули. Я такий самий український патріот, як і всі ми трускавчани, я люблю рідну Україну, люблю Трускавець і хочу, щоб все в нас було добре. Мене як і всіх нас нервує напруження перед виборами, агітації, ходіння по квартирах та опитування, мітинги, зустрічі. Та особливо не можу терпіти брехні, дивитися, як нас хочуть обманути і показати себе ідеальними, білими та пухнастими, а когось очорнити.

Я є безпартійний, ніколи не був і не збираюся вступати в ніяку партію. Я розчарувався в Помаранчевій революції, адже важко пережити такий обман. Я стояв тоді і мерз на Майдані з першого дня - і так два тижні. Під кінець я побачив, що це маски шоу. Я не можу пробачити їм, за кого ми готові були йти на смерть, що вони нас так обманули - перегризлися між собою, розподілили посади між своїми, а на нас просто забили.

Я не вірю ультраправим ні ультралівим, влада має належати не крикунам, а тим, хто має слово. Я дивуюся, як у нас роблять ворога, шукають його, бо без нього не можуть жити. На цих виборах ворогом хочуть зробити партію регіонів, але ж я знаю, що це не так.

По перше, люди, які йдуть в міську раду Трускавця від партії регіонів, я їх знаю особисто, хоч і не всіх. Вони такі ж самі патріоти України як і всі ми, вони люблять свій Трускавець не менше, ніж з інших політичних сил. Приклад - Володимир Павлишин, підприємець, за якого кожен з його працівників стане горою. Інший приклад - Святослав Павлечко, теж підприємець, займається туристичним бізнесом (Тур Галичина), дійсно порядна людина, яких мало. Я знаю Володю Симовича, знаю Сергія Вронського, чий батько користувався величезною повагою і в Дрогобичі, і в Трускавці, добре знаю Губерських і дивуюся, як хтось може говорити, що ці люди - не патріоти чи що за них не можна віддавати жодного голосу. Та побільше б нам таких людей і Україна дійсно стала б заможною, багатою, а справедливість восторжествувала б.

Я не буду тут вести жодну агітацію чи пропаганду, не буду говорити проти когось, бо навряд чи треба когось переконувати, ви свій вибір зробили. Але я теж маю право на висловлення своєї думки, я не хочу чути дурниць, що партія регіонів не має пройти, бо вони вороги України. Ще не знати, чи ті, хто це говорить, самі не є ворогами України.

Як ми виберемо депутатів до міської ради, то хіба вони там вирішуватимуть питання другої державної мови чи НАТО або російських військ у Севастополі? Хіба ви в це вірите, нас же обманюють. В кожній отарі є паршива вівця і прийде час, що партія регіонів очиститься від Табачника та інших йому подібних, бо вони не висловлюють думку всієї партії. А більшість в регіонах - порядні нормальні люди, патріоти, які служать українській нації ділом.

Хіба не вирішують у міській раді питання нагальні - комунальне господарство міста, ремонт вулиць, дахів, водопостачання та теплозабезпечення, розгляд розподілу витрат соціальної сфери та інше? Кого хочуть обманути ті, хто займається окозамилюванням? Нас не обманеш, бо ми вже навчилися відрізняти правду від брехні.

Мені імпонує те, що партія регіонів у Трускавці не вихваляє себе, що вона найкраща, але якщо чесно, то там дійсно непогані хлопці і я за них буду голосувати. І тільки за них, за партію регіонів. Бо фактично всі ми трускавчани і нас має хвилювати питання рідного міста, а не чийсь рейтинг. Серед депутатів мають бути люди, які розуміються в чомусь, а не просто є політиками, які вміють гарно говорити, а ще краще вирішувати свої справи.

Я знаю, що партія регіонів у Трускавці пройде однозначно і що люди не будуть вірити брехливим соціологічним опитуванням чи різним замовним статтям. Я дуже хочу, щоб ми в Трускавці жили добре і саме тому я підтримую партію регіонів.

Василь С.

Оголошення

Біблії та книги відомих християнських авторів поштою! Більш ніж 100 видів Біблій різних форматів та видавництв. Широкий асортимент християнської літератури. Замовлення та детальна інформація за тел. 096 95 51 394, 063 23 61 018, мейл tsehmeister@rambler.ru.

В неділю, 24 жовтня, о 13.00 відбудеться урочисте відкриття та посвячення пам'ятника митрополиту Андрею Шептицькому (нижче церкви св. Миколая). Запрошуємо славну трускавецьку громаду.

З 2 жовтня щосуботи та щосереди о 22. 00 год. в ефірі телеканалу "Алсет", що ретранслюється на частоті "Нового каналу", дивіться телепрограму "ТРУСКАВЕЦЬ: ВЛАДА І ЧАС" про Трускавець, про людей, про владу в місті, про те, чим живе курорт вчора, сьогодні і завтра. Формат програми - інтерв'ю. Субота, 23 жовтня - інтерв'ю з Володимиром Козявкіним. Середа, 27 жовтня - інтерв'ю з Левом Грицаком.

Редактор Інтернет-видання "Трускавецький вісник" Володимир Ключак просить Вас, дорогі трускавчани, підтримати на виборах до Трускавецької міської ради його кандидатуру. Ваш голос за партію "Відродження" може бути вирішальним для того, щоб в раду пройшла саме ця людина, яка очолює другу п'ятірку партійного списку. Партія "Відродження" - №22 у виборчому списку.

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.