Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№22 9 грудня 2008 р.

Новини Трускавця та регіону

І ці люди кажуть нам шанувати закон?

Незважаючи на закон та порушуючи право громади на висловлення своєї думки, в Трускавці без проведення громадських слухань було підвищено тариф на опалення - на 100 гривень. В квитанціях, які прийшли до оплати за листопад, ціна 1 кв. м. опалювальної площі становить 5,31 грн., а 1 Гкал. коштує 285,74 грн. Підігрів води, який невідомо коли буде здійснюватися, для 1 мешканця обійдеться в 47,69 грн. на місяць, а при наявності лічильника - 18,76 грн. Якщо до цього всього ще порахувати квартплату (1,245 грн/м. кв.), холодну воду з каналізацією (3,74 грн./м. куб.) плюс газ, кабельне, електроенергію, то виходить така сума, що ого-го. І це при тому, що в кранах часто тої води нема, а плата за неї наступного року теж зростатиме і то не раз (це зазначив генеральний директор водоканалу). Щоправда, знайшли винуватця, через якого немає цілодобового водопостачання - це журналіст Орест Лещишин, який доніс людям правдиву інформацію про всі перипетії навколо водопостачання в Трускавці. Принаймні такий висновок випливає зі статті в інформаційному бюлетені ТМР.

Ракети "Земля - вода"

Міська влада Трускавця хоче вдвічі збільшити плату за оренду земля в І санітарній зоні виключно для ЗАТ "Трускавецькурорт" - проект рішення вже опубліковано. Цікаво, що для інших орендарів в цій зоні - дрібних підприємців - оренда залишиться на рівні трикратного земельного податку, тоді як для ЗАТу вона становитиме шестикратний розмір земельного податку. У відповідь на такий недружній крок в ЗАТ "Трускавецькурорт" розглядають можливість запровадження оплати за воду і тоді, як повідомив нам представник цієї структури, який побажав залишитися неназваним, "ці ж "Карпати", той же "Дніпро", інші великі і дрібні санітарно-курортні заклади змушені будуть нам в такий спосіб компенсувати наші збитки, які ми отримаємо після прийняття такого рішення".

День міського самоврядування

у Трускавці пишно відсвяткували в п'ятницю, 5 грудня. Щоб не було перешкод для святкування та щоб не псувати один одному настрій, з цієї нагоди навіть було перенесено пленарне засідання сесії на невизначений термін. Міський голова Трускавця в цей день привітав працівників міськвиконкому зі святом.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж

Таку назву відтепер носитиме Дрогобицький механічний технікум. Як повідомив його директор Степан Яким, про це вже є відповідний наказ міністра освіти та науки України Івана Вакарчука. Назву змінили з метою покращення якості підготовки фахівців.

Ще одне телебачення в Дрогобичі

Окрім звичного "Алсету", в Дрогобичі з`явилося ще одне - вже WEB-телебачення, яке в Інтернеті можна переглядати на www.drohobych.tv. Стоїть за цим проектом п. Василь Кирилич, тісно пов`язаний з правими силами Дрогобича (не плутати його з В. Кириличем з МЗС України). Нове телебачення є досить популярне серед емігрантів, які живуть в Західній Європі і згадують про Дрогобич з ностальгією.

Трускавець поки що немає жодного телебачення і програє в цьому відношенні не те що Дрогобичу, а навіть Стебнику, де є чудовий стебницький канал з інформацією, концертом вітань та іншими місцевими цікавинками.

Присяга на вірність Україні

була складена новобранцями в Дрогобичі у п'ятницю, 28 листопада. Військові лави дрогобицької частини поповнило 40 чоловік, про це ЗМІ повідомив командир частини Олег Христенко.

Переляк та шок суддів

нашого регіону викликало затримання з хабарем 2 млн. грн. та 1 млн. доларів (це в загальному кілька кілограмів паперових грошей) 7 суддів Львівського адміністративного апеляційного суду. Голова цього суду п. Ігор Зварич перебуває в приватній клініці "Богдан" після обшуку в робочому кабінеті та вдома (після того як теща відмовилися відкрити двері, працівники СБУ їх просто-напросто виламали). Виявлено теж схеми-таблиці як речовий доказ у справі (в них було зазначено, які справи і як потрібно "порішати"). Прізвища інших суддів-хабарників не оприлюднюють в інтересах слідства.

Нагадаємо, що відмова Господарського суду Львівської області трускавецькій партії "Батьківщина" у справі незаконного підвищення тарифів на квартплату з 1 березня, теж асоціюється в трускавчан з неправильним суддівством за винагороду. Хоча в цьому випадку - не впіймав, не кричи, що злодій. Подібно і з суддями в Трускавці та Дрогобичі.

Обережно: Андрія!

13 грудня церква вшановує святого апостола Андрія Первозванного, який, за переказами, був єдиним апостолом, хто побував на нашій українській землі та поставив перший хрест на Дніпровських кручах. Для багатьох трускавчан цей день не асоціюється зі святом, а радше зі збитками, які часто наносять людям далекі від віри та Святої Церкви молоді люди. Хлопці можуть і будку для поповнення рахунку перекинути, і сміття під двері висипати, і контейнери зі сміттям поперекидати, і скло в машині вибити - і мало що ще їм може прийти на гадку. Так що не забуваймо про це, хто знає, а хто не знає, то маймо на увазі та будьмо обережними, щоб не наразитися на якусь прикру неприємність.

Стебник - мікрорайон Дрогобича чи місто районного підпорядкування?

Саме за таке зниження статусу нашого сусіда висловився заступник мера Дрогобича з ЖКГ та найбільш імовірний претендент на посаду міського голови Дрогобича від "Нашої України" п. Богдан Іванців в інтерв'ю стебницькій газеті "Воля громади". Він висловив сумнів у доцільності у Стебнику міської ради та зазначив, що відставка мера Калапача в листопаді була непродуманим кроком. Нагадаємо, що тепер мерські обов'язки в Стебнику виконує секретар міської ради Геннадій Куцан (від "Нашої України"), який вже започаткував особистий прийом громадян щовівторка від 14 до 17 години.

Сміття перероблятимуть

1 - 2 грудня тривали переговори між міською владою Дрогобича та канадською фірмою щодо будівництва сміттєпереробного заводу. Гості з Канади побували на сміттєзвалищі в Брониці та на міському базарі і в супермаркеті "Фуршет", щоб мати уявлення про структуру нашого сміття, теж мали розмову з Іваном Лепким, директором дрогобицького комбінату з вивезення твердих побутових відходів.

Красуні зустрінуться у Трускавці

21 грудня в Трускавці буде проведено регіональний конкурс "Красуня Дрогобиччини-2008", в програмі - фітнес-конкурс, модельний конкурс, конкурс співаків і молодих виконавців Дрогобиччини та інші забави та змагання.

Жалобна Свята Літургія

за померлим Патріархом Московським і всея Русі Алексієм ІІ була відслужена в храмі святого пророка Іллі, що на Мазепи. Нагадаємо, що на даний час виконуючим обов'язки (місцеблюстителем) Патріаршого Престолу є архієпископ Смоленський та Калінінградський Кирило.

Власна інформація

Подарунок для вуаєристів

Вуаєризм, або візіонізм - це схильність до підглядання за статевим актом або актами сечовипускання та дефекації. При чому тут Трускавець, адже таких збоченців та недолюдків у нашому місті є, можливо, одиниці? А при тому, що для них зроблено великий подарунок - при заміні старих вікон у школі № 1 на металопластикові, в туалеті не зробили затемнення чи занавіски для нижньої їх частини і тепер кожен бажаючий може собі поспостерігати чи то з їдальні, чи з інших приміщень, чи з вулиці за тим, як неповнолітні справляють нужду. Справжнє тобі безкоштовне реаліті-шоу "За склом", тут вам і Інтернет не потрібний. А саме виконання робіт по ремонту санвузлів у всіх трьох школах міста, а особливо в третій, дивує - за 160 - 190 тисяч гривень олігархи могли б собі зробити такі санвузли з позолотою. Тому логічними є і питання, які ми ставимо нижче для розминки мозку:

Чи пов'язані ремонти в школі № 3 з тим, що в інтимно наближеної до керівництва особи появився новий автомобіль?

Чому представникам батьківських комітетів всіх трьох шкіл міста одночасно прийшла в голову ідея "рішуче стати на захист" представників освіти від наруги депутатів міської ради?

Хто з освітян купив собі шубку за 4 тисячі гривень, так, льогко…?

Чи враховуються в бюджет виконаних робіт по школах внески в цьому плані батьків учнів, і то внески немалі?

Коли вже вчителі матимуть власну гідність, а не співатимуть і не танцюватимуть під дудку свого керівництва?

Будьте пильні в супермаркетах

В п'ятницю 5 грудня став свідком неприємного інциденту в супермаркеті "Рукавичка", що на Довженка. Жінці, яка взяла товар на суму орієнтовно 40 грн., було пред'явлено до оплати чек на суму 120 грн., як згодом виявилося через помилку комп'ютера, який приправу "Мівіна" замість гривні з копійками вибив на суму 80 грн. Але це ще нічого, бо гроші їй не поспішали повертати, а пропонували їй іти додому по паспорт, писати заяву, хоча очевидною була помилка касира, а не покупця. На іншій касі в цей же час комп'ютер картопляне пюре "Мівіна" замість 2,15 вибив по 50 грн., але цьому покупцеві обійшлося без тріпання нервів. До речі, це вже не перший випадок, коли покупці скаржаться на порушення своїх прав у трускавецьких супермаркетах - в "Барвінку", "Рукавичці", "Колібрісі", "Фуршеті" тощо - або проставлені ціни не відповідають закладеним у комп'ютері, або прострочені товари розморожують та переклеюють новий цінник з новою датою, або ціну одного товару ставлять перед товаром, який насправді є набагато дорожчий, а до того часто люди змушені вистоювати великі черги, щоб оплатити товар. І не кожен дивиться зразу на чек, і не кожен звернеться в Управління захисту прав споживачів, що при міській раді його очолює п. Умнов. Чи не пора органам влади взяти це питання під свій контроль і захистити від свавілля в супермаркетах?

Андріан Марічик

Інтерв'ю "5 запитань" для Андрія Пристая

Сьогодні ми розмовляємо із власником одного з двох сайтів, на якому ви, шановні трускавчани, маєте можливість читати наш "Трускавецький вісник". Сподіваємось, що інтерв`ю із господарями іншого сайту ви зможете прочитати вже після Нового року.

1. Андрію, ти є в списку тих 7 кандидатів в депутати Трускавецької міської ради від БЮТ, яких міська виборча комісія всупереч закону вперто не хоче зареєструвати депутатами. В чому суть справи і чи змирився ти з цим?

- Суть в тому, що члени Трускавецької територіальної виборчої комісії визначились, хто для них господар. Дотримання закону не дає вигідних посад, приміщень, землі.

Поведінка голови ТВК, члена партії ВО "Батьківщина", обраного за квотою БЮТу, буде розглянута на засіданні статутного органу партії. Завдяки йому і тим членам партії, що були виключені з організації, наша молода партійна організація отримала великий досвід. Тепер випадковим, фальшивим людям буде дуже важко використовувати партійну організацію в своїх цілях.

Стосовно реєстрації, то готові всі необхідні документи для позову, який буде поданий найближчим часом, і я впевнений в перемозі у суді.

2. Будучи корінним трускавчанином, тепер ти живеш і працюєш у Львові і відвідуєш Трускавець не так часто. Як зі сторони виглядає наш курорт, щось змінюється в ньому, на краще чи на гірше?

- Місто динамічно розвивається, отримує великі інвестиції завдяки своїй унікальності. Зараз в моді вкладати гроші в нерухомість міста. Збільшується кількість робочих місць. При цьому смішна зарплатня та відсутність захисту працівників зі сторони міста. Отримані прибутки міська влада засвоює, але чомусь ніяк не хоче надати чесну інформацію - скільки і на що витрачено, про це ще буде дослідження на сторінках www.protruskavets.org.ua. Також влада міста не дуже спішить виконувати передвиборчі обіцянки, тому ми про них будемо активно нагадувати.

Викликає "повагу" героїзм КП "Наше місто" та Трускавецького водоканалу, з яким нас забезпечують гарячою та цілодобово холодною водою, вважаю, що їх вже давно пора "нагородити" за такі зусилля.

3. Якщо я не помиляюся, ти в ВО "Батьківщина" від часів Помаранчевої революції. Чим близька тобі ця політична сила і чи не розчарувався ти в ній, особливо в теперішній час, коли мова йде про зближення БЮТ з Партією Регіонів?

- Я був на Майдані не за Ющенко чи Тимошенко, а через те, що не люблю, коли мене "розводять". Там я зрозумів, що ми, маленькі Українці, гуртом можемо поставити на місце будь-якого "Наполеона", можемо творити свою справедливу Країну. Після Майдану стало питання вибору політичної сили для участі у змінах міста, країни. Я вибрав "ВО "Батьківщина" і не шкодую - тепер я маю однодумців та друзів розумних, чесних та сміливих. Наша політична сила реально допомагає людям, не залишила нас в біді, коли товстосуми хотіли приватизувати організацію в Трускавці.

Щодо можливості коаліції з регіонами, то якщо це принесе користь країні, прийдеться змиритись. Якщо ж це просто змова для "дерибану" - вийду з партії.

4. Сайт www.protruskavets.org.ua, який ти запустив в Інтернет на початку листопада, став одним з найбільш відвідуваних трускавчанами поряд з www.turportal.org.ua, офіційним сайтом міської ради, сайтом "Трускавецький клуб" та ще двома - трьома. В чому причина успіху?

- До успіху ще далеко. Просто є необхідність незалежно інформувати громадськість про події в місті принаймні раз в тиждень. В міських друкованих виданнях вже з першої сторінки зрозуміло, для кого пише ця газета. На Інтерв'ю-ресурсах інформація про події оновлюється нестабільно. На www.protruskavets.org.ua, подібно як і на www.turportal.org.ua читач отримує актуальну інформацію. В нас він може сам її надавати і після перевірки на достовірність ми обов'язково таку інформацію розмістимо. Основою даного сайту є новини інформаційного бюлетеня "Трускавецький вісник", який виходить двічі на тиждень.

Попереду ще велика робота, щоб новини були вчасними і цікавими. В планах забезпечити користувачів анонсами всіх подій, що відбуватимуться в місті, налагодити спілкування з користувачами для отримання інформації про наболілі питання.

Наголошую, що www.protruskavets.org.ua повністю приватний проект, який фінансується особисто мною, а про умови зміни редакційної політики можна дізнатись на сайті.

5. У Трускавці мером є поки що п. Грицак. Якого мера заслуговує, на твою думку, трускавецька громада, які якості він повинен мати?

- Не можу заперечити вміння теперішнього мера використовувати принцип "Поділяй і владарюй", це досвідчений, жорсткий, прагматичний політик "радянського" гарту. Та майбутнє влади в місті, на мою думку - це команда нового покоління з відносинами, які базуються на партнерстві, а не по схемі "ПАН - Челядь". Тому що при схемі "ПАН - Челядь" люди відточують не професійні навики та вміння, а мистецтво отримання доступу до "тіла" - підлабузництво, що зле впливає на ефективність влади міста, її авторитет.

Трускавецька громада має мати такого мера, щоб мати можливість його контролювати впродовж всього терміну керування. Така можливість є, якщо кандидат на голову міста підпорядковується партійній дисципліні, звітує міській партійній організації, яка складається з відповідальних, порядних громадян міста, що збираються працювати на його користь тривалий час.

Якщо партійна організація налічує близько півтисячі членів і якщо ці люди висловлять довіру якомусь із кандидатів на мери - це половина перемоги.

Висловлюю подяку тобі, Володя, та іншим дописувачам "Трускавецького вісника" за можливість використовувати Ваші матеріали на своєму сайті.

Інтерв'ю взяв головний редактор "Трускавецького вісника" В. Ключак

Таємниче

Пропонуємо вашій увазі твори, які ви сприймете по-різному. Для когось вони - маячня хворої людини, для когось - справжні пророцтва, дуже схожі на катрени Нострадамуса, для іншого - витівки шарлатана, який пробує себе виставити знавцем майбутнього. Застерігаємо зразу - ці твори написані не так давно, в липні 2002 р. Отже, читайте і з часом провіряйте, чи справджуються ці передбачення.

Невпорядковане a la Nostradamus

Як правити почне нехрещений вусатий,
А вслід за ним прийде білявий головатий,
Навпроти Жовтий Князь додому повернеться,
То в місті на ріці неспокій розпочнеться.

* * *

Коли сестра і брат, зачаті не як люди,
Зростуть; і жінка, й муж - одна сім`я з них буде,
Тоді на небі знак появиться черлений,
Побачить хто його - лиш той буде спасенний.

* * *

Коли погрузне світ в розпусті і в мороці,
Прийде Альбін-Андрій у тридцять першім році,
Порядок наведе, сусідів трьох звоює,
Та він перед Лицем нічого не вартує.

* * *

Як жінка без коси засяде на престолі,
Котру в 15 літ ще трахнули в стодолі,
Неждано для усіх розвалиться держава,
Згорить знаменний знак, пропаде велич й слава.

* * *

Коли в Святій Землі пророк свій слід залишить,
Здаватися буде, що ніби спокійніше,
З арабом жид буде перетись на Законі
Й засяде у одних могутній Пан на троні.

* * *

Як втопиться міністр в одній новій країні,
Зруйнує землетрус святиню на руїни,
Разом і сміх, і плач буде в одній палаті,
Тоді замерзне Негр у своїй рідній хаті.

Коли б Ведмідь і Лев з Драконом посварились
Й за 40 днів-ночей, на лихо, не змирились,
Тоді буде війна, якої не бувало,
А скористає Лис, що не вживає сало.

* * *

Коли залізний стовп похилиться і впаде,
То сила в тім краю зів`яне і пропаде,
І підніметься Бомж, і буде панувати -
Далекий він сусід від веселеньких хати.

* * *

Я бачу: в час отой, як Лисий геть відходить,
То Лисий в парику на трон його приходить
І ставить Міс Краси нешлюбну доньку свою -
Дощенту б`є вулкан все місто під горою.

* * *

Коли загомонять середні Дикі гори,
В одній біді страшній живе змертвіє море,
Загине Дикий Світ - єдиний, що існує
І неповторний звук ніхто вже не почує.

* * *

Коли московський кат загине від удару,
Тоді його земля свою понесе кару,
Та гірше є тому, хто цим втішатись буде,
Бо це лише вода, а той вогонь здобуде.

* * *

Як Добрий Чорний принц візьме принцесу білу,
Народиться у них дитиночка несміла,
Її передрікань послухати вартує,
Бо знатиме вона, що майбуття готує.

21.07.2002

День інваліда в Трускавці

Трускавецька міська асоціація інвалідів - громадська організація, яка об`єднує інвалідів міста, гарантує захист прав інваліда, реабілітації здоров`я та фізичного загартовування, повернення до активного життя та праці, інтеграції в суспільство. В Трускавці є 1354 інваліди, ТМАІ працює в нашому місті 11 років і має на обліку 538 інвалідів. Основний принцип нашої організації: кожна людина незалежно від здоров`я є особистістю і має право на навчання, працю, повноцінне життя і захист прав.

3 грудня - Міжнародний день інвалідів. Це скоріше не свято, це якраз момент аналізу зробленої роботи, день милосердя, день подяки побудова планів. Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ запросила членів Трускавецької міської асоціації інвалідів (ТМАІ) провести відзначення цього дня на обласному рівні в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької (02.12.2008).

За сприянням міського голови Л. Я. Грицака пан Козявкін В. І. з Міжнародної клініки відновного лікування "Еліта" надав комфортний автобус і 18 трускавецьких інвалідів, в тому числі і інваліди І групи, "колясочники" змогли поїхати до Львова. Вразив своєю красою цей храм мистецтва! В програмі були: урочиста частина за участю керівництва області, нагородження активістів інвалідного руху Львівщини, в тому числі нагородження голови ТМАІ п. Н. Заблоцької, конкурс пісні та творчості інвалідів громадських організацій ЛОАІ (від Трускавця виконував пісню інвалід Володимир Ковалишин, прекрасний музикант, без якого не обходяться вечори органної музики в трускавецькому костелі), засідання "круглого столу" активу ЛОАІ ВОІ СОІУ. Повернулись ми в Трускавець аж ввечері, веселі та задоволені.

Ті ж, що не змогли поїхати до Львова, були запрошені на святкування в кафе "Пельменна", де інвалідів вітало керівництво Трускавця, працівники терцентру та Управління соцзахисту, чекали концертна програма та накриті столи. Привітала інвалідів і директор центральної бібліотеки Трускавця п. Катерина Ківацька, а працівник дитячого абонементу бібліотеки, що на Стебницькій, відома в Трускавці композитор та виконавиця п. Леся Цісінська зробила все, щоб святкування проходило в невимушеній, жартівливій та пісенній атмосфері. Актив ТМАІ нагородили почесними грамотами, а генеральний директор СГК "Дніпро-Бескид" п. Олександр Чебаненко презентував великий торт для запрошених.

А 4 грудня на святкування запросила релігійна організація "Вістка миру" (на вулиці Роксолани), для інвалідів організовано концертну програму, солодкий стіл, загадки, призи, цікаве спілкування. З нагоди цього дня інваліди отримали і гуманітарну допомогу (одяг).

ТМАІ щиро вдячна всім, хто має співчуття в серці, хто допомагає інвалідам, хто не байдужий до чужого горя. А це і міський голова Грицак Л. Я. (кошти для матеріальної допомоги найбільш потребуючим інвалідам та на передплату газети "Благовіст", організація святкування міжнародного дня інвалідів), і Омельянчук В. П. із ЗАТ "Трускавецькурорт" (кошти для організації солодкого столу на святкування Міжнародного дня інваліда), і Козявкін В. І. (матеріальна допомога і автобус на поїздку до Львова), і генеральний директор санаторію "Карпати" Маринкевич В. М. (матеріальна допомога), і депутат ТМР п. Шишко О. з "Перлини Прикарпаття" (меблі, машина для перевезення), і п. Чебаненко О. І., і п. Крамар Р. Я., депутат від БЮТ та голова партії "Батьківщина" в Трускавці, і голова однієї з громадських організацій Трускавця, який встановив телефон та Інтернет в офісі ТМАІ та посприяв щодо продуктових наборів для інвалідів, і директор "Ринку" п. Н. Петрівська, і депутат Ю. Яворський з партії "Пора", і релігійна організація "Вістка миру", і санаторій "Либідь", і аптека "Зелена планета" (ПП Моісеєв С. В.) та інші наші доброчинці. Нехай Бог вас має в своїй опіці за ваші добрі справи. Від імені всіх трускавецьких інвалідів доземний вам уклін!

Надія Заблоцька, голова ТМАІ,
члени правління ТМАІ

Новини області

- У Львівській області Державна інспекція з контролю за цінами провела перевірку підприємств щодо дотримання встановлених торговельних надбавок при формуванні цін на основні продовольчі товари та задекларованих оптово-відпускних цін. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. За результатами перевірок виявили, що 80% підприємців Львівщини неправомірно підвищують ціни на продукти. Зокрема, підприємці перевищують рівень торговельних надбавок від 15,6 до 62,3%, замість 15%, як передбачено у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації.

- Із 19 грудня працівники управління муніципальної дружини Львівської міськради проводитимуть рейди містом у виявлені псевдогідів, тобто тих, хто проводить екскурсійну діяльність без наявності бейджа від Львівської міської ради, який можна отримати безкоштовно, здавши попередньо копії необхідних документів. Про це, 6 грудня, під час медіа-сніданку повідомив начальник культури і туризму Львівської міської ради Андрій Сидор. "Такий бейдж можна отримати безкоштовно, хоча його виготовлення коштує 34 грн. Бейдж №1 отримав - екскурсовод Петро Радковець", - зазначив чиновник. У випадку відсутності бейджа муніципали дадуть усне попередження та складуть акт про порушення і подадуть його у відділ туризму і рекреації управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Ті, в свою чергу, передадуть акт про порушення в органи внутрішніх справ, органи державної податкової служби України та інші. Екскурсоводи-іноземці не матимуть права проводити екскурсії на території Львова. За виявлення такого екскурсовода буде складено акт і передано у відповідне консульство.

- 1 січня 2009 року біля пам'ятнику Степанові Бандері в день його сторіччя в м. Стрий на Львівщині заплановано провести мітинг, якому передуватиме встановлення і освячення меморіальної дошки з барельєфом Провідника ОУН на приміщенні СШ №7, де він навчався. Про це повідомив власкор ZAXID.NET у Стрию. Авторами меморіальної дошки є львівські митці - архітектор Орест Скоп та скульптор Василь Ярич. Вони зобразили на червоно-чорному прапорі, виконаному з граніту, портрет Степана Бандери в бронзі.

- Новим керманичем головного управління охорони здоров'я Львівщини став проректор із лікувальної роботи Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького Віктор Кімакович. Вдруге. Його кандидатуру, подану губернатором Львівщини, погодило Мінохоронздоров'я України. Представлення нового начальника підлеглим запланували на наступний тиждень. Пан Кімакович у 2002 - 2005 рр. вже очолював обласне управління охорони здоров'я.

- Склади боєприпасів на Львівщині та інші військові об`єкти вже кілька днів залишаються без світла. Причина банальна - борги за електроенергію. Найскладнішою ситуація є в Брюховичах, де розміщено більше тисячі тонн бойових снарядів, про це повідомив керівник прес-центру Західного оперативного командування Олександр Поротнюк. І Міністерство оборони України, і "Львівобленерго" наводять докази на свою користь - перші, що відключати військові об`єкти за борги не можна, оскільки це становить загрозу і для мирного населення, інші - що борги треба сплачувати.

- У Старосамбірському районі міліціонери провели операцію "Побут", оскільки в районі часто трапляються випадки насилля в сім'ях. З особами із таких сімей протягом 10 днів проводили профілактичні бесіди, - повідомив заступник начальника Старосамбірського райвідділу міліції Ігор Марадь. "Схильних до сімейних бійок на Старосамбірщині близько 100 осіб, а з початку року на таких порушників побутового спокою склали 112 протоколів. Варто зазначити, що до насилля в сім'ї належать фізичні, психічні, сексуальні, економічні "тортури", - зазначив Ігор Марадь.

За матеріалами Інтернет-видань ЗІК, Захід-нет, Купол,
Львівський портал, Галінфо, Суботня Пошта

У Києві є свій царьок, а в Трускавці є свій, а я сиджу й дивуюся - невже це вибір мій
У Києві є свій "царьок", а в Трускавці є свій,
А я сиджу й дивуюся - невже це вибір МІЙ?!!

Реклама та оголошення

ляльковий театр 21 грудня о 17:00

РЕСТОРАН "ОСКАР"
запрошує на виступ
ЛЯЛЬКОВОГО ТЕАТРУ

Квитки можна придбати за адресою:
провулок Тихий, 8.

тел. (247) 6-66-01

Громадська приймальня Блоку Юлії Тимошенко в місті Трускавець (вул. Мазепи, 21, офіс 27) працює щоденно, крім вихідних ( 9.00-13.00, 14.00-17.00).Тел. 6-94-51

Єпархіальний музей Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ в Трускавці по вул. Бандери, 19 працює щодня, крім вихідних, з 10.00 до 18.00. Вхід вільний.

Запрошуємо вас відвідати вечори органної та скрипкової музики, духовної поезії та співу в трускавецькому костелі (вул. Суховоля, 1) у вівторок, п`ятницю та неділю о 20 год. Вхід вільний.

© 2008 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.