Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№98 (221) 3 листопада 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Результати виборів

По всьому регіоні змінилися керівники міст. У Трускавці перемогу здобув Руслан Козир, в Бориславі - Володимир Фірман, в Дрогобичі - Олексій Радзієвський. Зі Стебника маємо інформацію, що мером став Василь Пецюх. Таким чином, "Фронт змін" на мерських виборах святкує перемогу в Трускавці та Бориславі, НДП - в Дрогобичі, а НРУ - в Стебнику.

Розрив по Трускавці невеликий, фактично перша четвірка вималювалася таким чином: Козир - Юник - Грицак - Матолич, хоча до останнього шанси стати мером мали представники першої трійки. За представника "Фронту змін" Козира проголосувало 2372 виборці, за представника "Європейської партії України" Юника - 2249, за представника Партії Регіонів Грицака - 2186 (дані попередні).

Станом на ранок, 3 листопада, офіційних результатів ще не було. Євген Юник, можливо, оскаржуватиме результати виборів, принаймні по дільниці в СШ № 3 (№ 26009). Кажуть, що там могли бути порушення.

По мажоритарному округу № 15 в Трускавці до Львівської обласної ради перемогу здобув Олександр Чебаненко, по № 16 - Петро Іванишин (за іншими даними - Олексій Балицький). До міської ради пройшли нові партії, серед них - "Фронт змін", "Права воля України", до трійки лідерів входить і ВО "Свобода". Це попередні дані, інформації з ТВК ми ще не отримували.

По мажоритарних округах пройшли: Андрій Юник (№ 1), Олег Ярема (№ 2), Василь Вовчанський (№ 3), Юрій Беднарчук (№ 4), Михайло Малащак (№ 5), Петро Шумин (№ 6), Ігор Пілько (№ 7), Олександр Біліченко (№ 8), Олег Кіселичник (№ 9), Михайло Кіселичник (№ 10), Андрій Кульчинський (№ 11), Ігор Стасик (№ 12), Ігор Гарванко (№ 13), Юрій Алієв (№ 14), Михайло Хомич (№ 15), Володимир Наконечний (№ 16), Василь Белз (№ 17), Євстахій Буняк (№ 18), Богдан Стасишин (№ 19), Іван Герльовський (№ 20), Наталія Пономаренко (№ 21), Володимир Чапський (№ 22), Богдан Габшій (№ 23).

Таким чином, за попередніми даними, ситуація в міській раді виглядатиме наступним чином (по партіях).

ВО "Свобода", 5 депутатів: Швець Павло, Струбіцький Ігор, Данилюк Тарас (список), Буняк Євстахій, Габшій Богдан (по округах).
"Батьківщина", 5 депутатів: Крамар Руслан, Гладкий Михайло (список), Беднарчук Юрій, Герльовський Іван, Пономаренко Наталія (по округах).
"Фронт змін", 4 депутати: Бодак Валентина, Мицик Сергій, Мойсеєв Сергій (список), Стасишин Богдан (по округах).
"Права воля України", 4 депутати: Ткаченко Олександр, Павлик Віктор, Калічак Роман (список), Кіселичник Олег (по округах).
"Народна Самооборона", 4 депутати: Процишин Богдан, Возняк Володимир (список), Кульчинський Андрій, Чапський Володимир (по округах).
"Європейська партія України", 4 депутати: Юник Євген, Зануда Валентина (список), Юник Андрій, Біліченко Олександр (по округах).
Партія Регіонів, 3 депутати: Павлечко Святослав, Симович Володимир (список), Белз Василь (по округах).
"Наша Україна", 3 депутати: Шиманська-Карп'юк Галина (список), Ігор Пілько, Петро Шумин (по округах).
"УДАР" Віталія Кличка, 3 депутати: Стародуб Анатолій, Саліженко Сергій (список), Кіселичник Михайло (по округах).
"Пора", 2 депутати: Яворський Юрій (список), Вовчанський Василь (по округах).
"Відродження", 2 депутати: Наконечний Володимир, Стасик Ігор (по округах).
ХДС, 2 депутати: Алієв Юрій, Хомич Михайло (по округах).
"Жінки за майбутнє", 1 депутат: Пилат Олена (список).
УНП, 1 депутат: Ярема Олег (по округах).
Народна партія, 1 депутат: Малащак Михайло (по округах).
КУН, 1 депутат: Ластовецький Ігор (список).
Рідна Вітчизна, 1 депутат: Гарванко Ігор (по округах).

9 дільниць здали всі документи по виборах ще 1 листопада після обіду та ввечері і вночі. Проблеми з документацією та скарги є тільки по дільниці № 26009.

Інформація Трускавецького ДЮСК "Спортовець" про проведення спортивно-масових заходів 26 - 28 жовтня 2010 року

спортивно-розважальні ігри Старт до Олімпу 26 жовтня у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК "Спортовець" під патронатом міського голови Лева Грицака та сприянням міської спортивної молодіжної організації "ЗМАГ" відбулися спортивно-розважальні ігри "Старт до Олімпу" серед дітей дошкільних установ міста, присвячені 20 річниці створення Національного Олімпійського Комітету України.

Організатори змагань - відділ освіти Трускавецької міської ради (завідувач Орест Лобик) та ДЮСК "Спортовець" (директор Любомир Мацькович). Обслуговували змагання тренери ДЮК "Спортовець". Багато батьків прийшли підтримати своїх дітей, адже це для них був перший в житті серйозний спортивний старт.

Присутній на урочистому відкритті змагань завідувач відділу освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик вітав учасників змагань та їх батьків. Зокрема він сказав: "… маленькі діти вперше у такому великому спортзалі. Вони хвилюються. Нехай сьогоднішній день стане для них першим кроком у Світ Спорту. Ми маємо спільно з Вами, шановні батьки, зробити все для того, щоб цей спортивний комплекс став для них рідною домівкою. Саме тут у них будуть перші успіхи і перші невдачі…"

Директор ДЮСК "Спортовець" Любомир Мацькович наголосив, що двері спортивно-оздоровчого комплексу будуть завжди відкриті для наших дітей, адже основна мета і завдання закладу, це збільшення рухової активності школярів, залучення їх до систематичних занять видами спорту, що культивуються у клубі та забезпечення потреб учнівської молоді для повноцінного формування їх фізичного удосконалення.

Приймали участь у змаганнях команди: "Спритні Дзвіночки" , "Сонечко" , "Ялинка" ( ІІІ місце), "Зірочка" ( ІІ місце) та "Теремок" (І місце).

Нагородження проводили міський голова Лев Грицак, директор ДЮСК "Спортовець" Любомир Мацькович та президент міської спортивної молодіжної організації "ЗМАГ" Ігор Гургула.

Під час нагородження міський голова щиро вітав учасників змагань, побажав їм успіхів та перемог у подальшому житті і особисто вручив кожній дитині медаль і грамоту , якщо не за призове місце, то за активну участь і підготовку до своїх перших спортивних стартів. Команди призери отримали пам'ятні кубки, а всім командам учасницям було вручено солодкі призи - спеціально виготовлені для цього свята п'ять тортів з символічним написом "Юні Олімпійці" .

І організатори, і учасники, і батьки залишились вдячними одні одним за чудове спортивне свято, по завершенні якого у порожньому спортивному залі ще довго витали дитячій сміх, стук юних сердець та проміння радості щирих оченят.

З 27 по 28 жовтня за підтримки міського голови Лева Грицака у спортивному залі ДЮСК "Спортовець" проведено перший міжобласний юнацький турнір з боксу серед учнів 1996-1999 р.н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківська, Долини, Львова, Мукачева, Самбору, Стрия, Меденич, Дрогобича. Стебника та дитячо-юнацького спортивного клубу "Спортовець". Всього приймали участь біля 73 боксери.

Змагання організовані відділом освіти та відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради за сприяння міської спортивної молодіжної громадської організації "ЗМАГ". Безпосередню підготовку місця проведення та організацію турніру здійснював ДЮСК "Спортовець". Обслуговувала змагання суддівська бригада федерації боксу Львівщини.

Найкращих результатів добились юні боксери Трускавецького ДЮСК "Спортовець" - Коваль Василь - І місце; Ковальчук Григорій - ІІ місце;Штим Віталій та Петрович Тарас - ІІІ місця.

Всі переможці отримали дипломи та медалі, а міський голова Лев Грицак був нагороджений спеціальною грамотою та медаллю Федерації боксу України за активну участь у підтримці та розвитку ще одного олімпійського виду спорту у Трускавці.

14 листопада - важлива подія

В неділю, 14 листопада, в Палаці культури імені Шевченка, що в Трускавці, відбудеться важлива подія, на яку варто прибути трускавчанам. В цей день о 15.00 відбудеться захід, кий минулого року довелося скасувати в зв'язку із забороною проводити публічні акції через так звану епідемію "свинячого грипу". Минулого року ця подія мала відбутися теж в ПК Шевченка, правда, 8 листопада. Та тоді її довелося скасувати. Але в 2006, 2007, 2008 роках такі заходи вже відбувалися у Трускавці.

Отже, 14.11.2010 р. о 15.00 в ПК Шевченка розпочнеться Свято Жнив, або ж Свято подяки Богу за врожай, ініціатором та організатором якого в Трускавці виступає церква "Добра Новина". У програмі - виступи з Народного Дому міста (гурт мандоліністів, Марія Гусяк та інші), з школи мистецтв (хореографічний колектив "Золоті діти"), гурту "S. O. J.", дитячих та дорослих колективів. Інформація для "Трускавецького вісника" надана церквою "Добра Новина".

Власна інформація

У Трускавці роботи щодо забезпечення міста цілодобовим водопостачанням виконано на 45%

Міський голова Трускавця Лев Грицак заявляє, щодо забезпечення цілодобовим водопостачанням у місті вже витрачено близько 30 млн. грн. Про це він сказав 28 жовтня, в четвер, у Трускавці в приміщенні кінотеатру "Злата", де відбувалася зустріч громади Трускавця з кандидатами на посаду міського голови.

"Власної прісної води курорт не має і ми змушені купувати її у "Дрогобичводоканалі". Тому на сесії ухвалили нову концепцію розвитку водопостачання міста, що передбачає створення нового водозабору на річці Стрий, заміну всіх старих міських мереж, ці роботи вже виконано на 70%. Та планується запровадити контроль за витратами в системі водопостачання. Крім, цього щоб запобігти гідроударів спричинених перепадами по висоті було погоджено, що на вулицях Мазепи та Городище на гілках водопроводів будуть встановлені камери з регуляторами тиску", - сказав він.

На сьогоднішній день збудовано насосну станцію. В систему міської водомережі як резервне включене Доброгостівське озеро. Що дозволило мешканцям так званого 4 мікрорайону мати цілоденне водопостачання. "Можна зробити 99% проекту, але він не запрацює. На сьогоднішній день програма реалізована відсотків на 45"- сказав Лев Грицак.

Трускавецька міська рада та ТзОВ "Альфа плюс" на виконання концепції реформування водопровідного-каналізаційного господарства міста Трускавця інвестувала 33,424 млн. грн. згідно договору про виконання взаємних обов'язків по розвитку водопостачання та водовідведення в місті Трускавці: ТзОВ "Альфа плюс" інвестувала 21,233 млн. грн., Трускавецька міська рада 12,191 млн. грн.( в тому числі за рахунок коштів міського бюджету -10,538 млн. грн. та пайової участі ТзОВ "Трускавецький водоканал - 1,652 млн. грн.).

Власна інформація

Лев Грицак виграв вибори!

Незважаючи на те, що міським головою Трускавця на виборах 31 жовтня 2010 року було обрано висуванця "Фронту змін" Руслана Козира, є всі підстави вважати, що ці вибори виграв Лев Грицак.

По-перше, відрив між Русланом Козиром та Левом Грицаком виявився мінімальним - всього на 186 голосів, у процентному відношенні це взагалі мізер. Так, за попередніми даними, з майже 11 тисяч трускавчан, які взяли участь у голосуванні, за Козира проголосувало 2 тисячі 372 виборці, а за Лева Грицака - 2 тисячі 186. Це означає, що підтримка Лева Грицака трускавчанами дуже солідна і результати показали правильність його політики в попередні роки.

По-друге, і це найголовніше, Руслан Козир не допустить приватизації мінеральних вод Трускавця закритим акціонерним товариством "Трускавецькурорт". Справа, якій присвятив 8 років свого керівництва Трускавцем Лев Грицак, не вмре, не загине. Руслан Козир, хоч як би парадоксально це не звучало, відстоюватиме інтереси Трускавця так само ревно і дбайливо, як Лев Грицак, він теж стоятиме на сторожі основного нашого багатства.

Кандидат на посаду міського голови Трускавця, який програв ці вибори, директор однієї з філій ЗАТ "Трускавецькурорт" Євген Юник, хоче визнати ці вибори недійсними. Яким чином? Підкупом членів ТВК? Підкупом суду? Якими аргументами - незначними дрібницями, які на результат виборів жодним чином вплинути не могли?

Як би там не було, та Лев Грицак категорично відмовився брати участь в затягуванні оприлюднення результатів чи опротестуванні на виборах у Трускавці. "На посаду міського голови Трускавця прийшов нормальний молодий чоловік, який має своє бачення і зможе щось зробити для Трускавця. Головне - він не дозволить ЗАТу забрати наші мінеральні джерела. Сьогодні з мінімальних порушень намагаються зробити ці вибори недійсними. Я ж вважаю, що потрібно консолідувати трускавецьку громаду навколо переможця і дати можливість йому працювати. І чим швидше - тим менші втрати будуть для Трускавця", - прокоментував цю ситуацію Лев Грицак.

Володимир Ключак

Служба 102 міста Борислава повідомляє

У період із одинадцятого по двадцять перше жовтня 2010 року у місті скоєно дев'ять крадіжок та одне пограбування. Маємо також вісім випадків погроз фізичною розправою, два злочини по лінії боротьби із економічною злочинністю, дев'ять випадків нанесення громадянам тілесних ушкоджень, по одному факту настання смерті та підробки документів, один факт ухилення від сплати аліментів, один випадок порушення умов адміністративного нагляду, одне самогубство та ще п'ять злочинів, віднесених до категорії інших порушень закону.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам розкрито справи за двома фактами крадіжок та пограбуванням. Працівниками міліції встановлено осіб, які погрожували фізичною розправою та нанесли громадянам міста тілесні ушкодження. Встановлено також осіб причетних до вчинення злочинів по лінії економічної діяльності. За сімома фактами крадіжок, п'ятьма випадками пошкодження майна, п'ятьма злочинами, віднесеними до категорії інших порушень закону, а також за фактами самогубства, настання смерті, ухилення від сплати аліментів та підробки документів проводяться дослідчі перевірки.

Шляхом самогубства звела порахунки із життям 34- річна мешканка мікрорайону вул. С. Коваліва. Медики, які каретою швидкої допомоги приїхали на місце події, нічим зарадити уже не змогли. За фактом самогубства проводиться дослідча перевірка.

Причину смерті 81-річного мешканця Східниці гр. Ж. кваліфіковано як нещасний випадок. Разом із сином гр. Ж. обривав яблука у саду. Знаходячись на драбині, не втримав рівноваги впав на землю. Внаслідок падіння зазнав серйозної травми голови із втратою свідомості. Потерпілого було доставлено у реанімаційне відділення ЦМЛ м. Борислава, де він помер, не приходячи до свідомості.

Сумку із документами та гроші у сумі 30 тисяч гривень викрала невідома особа у гр. П. Зловмисник вміло скористався надмірною безпечністю постраждалого, який, перебуваючи у магазині "Плюс" залишив сумку без догляду на одній із холодильних камер. Злочинцеві було байдуже, що гр. П. є власником холодильної камери і приїхав до Борислава із Городоцького району у справах. Тепер необачний підприємець має клопоти, адже, окрім значної суми грошей, він втратив також документи, поновлення яких є дуже клопіткою справою.

До чергової частини міського відділу міліції надійшла письмова заява учениці однієї із шкіл міста, у якій вказувалось, що наприкінці вересня на автобусній зупинці по вул. С. Коваліва невідома особа відкрито заволоділа її мобільним телефоном "Моторолла С-350". Завдяки вміло проведеним оперативно-пошуковим заходам співробітники міліції встановили, що даний злочин скоїв мешканець вул. В. Великого гр. Г., який дав правдиві покази.

Газета "Нафтовик Борислава"

Духовні вправи на листопад-2010

Бог сотворив людину, щоб у світі була істота, здатна цінувати Його творіння. Він створив світ для людини, а людину для себе. Св. Лактанцій.

Не треба занурюватись у власному "я" або розпорошуватись у почуттях, а - ступаючи по землі - треба тримати голову в небі, поки не перенесемось туди остаточно. Болеслав Прус.

Батьківщиною душі є сам Бог, що її сотворив. Св. Августин.

Той, хто грішить - людина; хто кається в гріхах - праведник; а хто вихваляється гріхами - диявол. Сара Маргарет Фаллер.

Заняття з книгами дають поживу юності, старість звеселяють, щастя прикрашають, в нещасті дають притулок і втіху, вдома радують, поза домівкою не заважають… Цицерон.

Забобонність - релігія слабкого розуму. Едмунд Берк.

Я не знаю Бога, але Він мене пізнав, і в цьому - моя надія. Рауль Фольро.

Око християнина бачить далі - помічає вічність. Св. Йоан Марія Віанней.

Плітки зазвичай наносять удари найбільш достойним людям; так черв`яки віддають перевагу найкращим фруктам. Джонатан Свіфт.

Всі наші добрі вчинки є нашими дітьми. Св. Кесар з Арльс.

Зазвичай ті, що надто багато прощають собі, особливо суворі по відношенню до інших. Св. Франциск з Салези.

На колінах святої матері виховуються святі. Св. Урсула Лєдуховська.

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.