Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№99 (222) 8 листопада 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Будуть нові вибори

Сьогодні, 8 листопада, з виборчих дільниць відповідальні особи повинні забрати урни для голосування та відвезти їх на склад в КП "Наше місто". Про це на понеділковій нараді сказав Ігор Петранич, керуючий справами ТМР. Урни будуть потрібні, адже вибори 31 жовтня 2010 року - не останні.

Головні комунальні проблеми

Через те, що багато трускавчан встановило собі автономне опалення та відключилося від централізованого, в КП "Наше місто" побільшало проблем. Виходять з ладу труби, муфти, ліквідація цих всіх наслідків - головна проблема на даний час, повідомив на понеділковій нараді 8 листопада генеральний директор КП "Наше місто" Олексій Балицький. А заступник міського голови Віктор Марченко додав, що не менш важливими для комунальників проблемами є і питання виплати заробітної плати, а також оплата за газ, спожитий в попередній опалювальний період.

Подаруй книгу

В центральній міській бібліотеці Трускавця триває акція "Подаруй книгу". Кожен може принести книги в бібліотеку, що на Дрогобицькій, 12 та подарувати їх. Відомо, що багато людей, роблячи в помешканні ремонт чи звільняючи місця для життєвого простору, викидають книги на смітник. Саме для таких ми і подаємо цю новину - книга може бути ще потрібною для інших, чи то художня, чи довідкова, чи інша література.

До речі, фаворит виборчих перегонів у Трускавці Руслан Козир відвідав міську бібліотеку 2 листопада. Він подарував бібліотеці 3 примірники книги "З Трускавця у світ хмародерів" о. Олекси Пристая - 1 в читальний зал і 2 на абонемент.

Паніка в міській раді

В Трускавецькому міськвиконкомі багато чиновників вважають себе в підвішеному стані, очікуючи масових звільнень з роботи. За чутками, новий міський голова після вступу на посаду може змінити до 80% керівного складу у виконкомі (начальники відділів, служб, завідувачі, інші керівники). Вже мусується інформація із вказанням конкретних прізвищ. Що цікаво, найбільша загроза звільнення висить над тими, хто на час виборів не зайняв жодної чіткої конкретної позиції, адже такі люди - найнебезпечніші.

Жодного підкупу виборців не було

Трускавцем ходять чутки про те, що нібито окремі політичні сили та кандидати на посаду міського голови купували голоси виборців. Офіційно це не відповідає дійсності. Як повідомляє наше джерело в правоохоронних органах, в день виборів не було зафіксовано жодного звернення, що хтось комусь пропонував якісь гроші за голос.

Збирався міськвиконком

Минулого тижня, у вівторок, 2 листопада, відбулося засідання міськвиконкому. Про це було сказано на понеділковій нараді 8 жовтня. На ньому було вирішено багато технічних питань, зокрема по архітектурі, впорядкуванні реклами тощо. Очікується, що новий склад виконавчого комітету буде оновлено більш ніж на половину, подібно як це є і зі складом нової Трускавецької міської ради.

Запрошує ПК імені Шевченка

8.11, 20.00 - концерт народного артиста України Павла Зіброва.
9.11, 20.00 - концерт Ігоря Слуцького.
10.11, 16.00 - концерт народного ансамблю пісні і танцю "Трускавчанка", 20.00 - концерт народної артистки України Н. Шестакової.
12.11, 20.00 - концерт народного артиста України Володимира Гришка.

Власна інформація

З електронної пошти

Суд заборонив оприлюднювати результати виборів

Для забезпечення позову кандидата на посаду Трускавецького міського голови Євгена Юника, суд ухвалою заборонив Трускавецькій міській виборчій комісії Львівської області оприлюднювати результати виборів міського голови Трускавця

Офіційна прес-служба
кандидата на посаду Трускавецького міського голови
Євгена Юника

Склад Дрогобицької міської ради VI скликання

Склад Дрогобицької міської ради VI скликання Недбальський Богдан Петрович, Пукало Роман Михайлович, Ваврин Михайло Васильович, Лужецький Михайло Петрович (Батьківщина), Тюска Віктор Миколайович, Метик Тарас (КУН), Хомин Роберт Ярославович, Розлуцький Ігор Миколайович, Ямелинець Ігор Петрович, Іванців Богдан Михайлович (Наша Україна), Шагала Роман Миколайович (НДО Україна), Дівчур Галина Григорівна, Ільницький Іван Миколайович, Лепкий Іван Іванович (Партія Захисників Вітчизни), Гориславський Сергій Орестович, Федак Степан Володимирович (Партія Регіонів), Рупняк Микола Ярославович, Шеремета Михайло Михайлович, Походжай Микола Михайлович, Кулина Володимир Романович, Сушко Петро Ярославович (Пора), Буга Осип Степанович (ПППУ), Курчик Роман Михайлович (Рух), Хрущ Олег Васильович, Петруняк Михайло Романович, Скрипух Олег Тарасович, Білоган Володимир Євгенович, Котула Володимир Михайлович (Свобода), Янів Андрій Євстахович, Скірко Орест Володимирович, Хом'як Ігор Миколайович, Танчук Василь Володимирович, Панькевич Лариса Іванівна, Возняк Володимир Христофорович, Скотний Валерій Григорович, Красногурський Богдан Миронович (Сильна Україна), Ямельницький Володимир Ярославович, Суда Петро Станіславович, Пудлик Ігор Павлович (Удар), Пристай Богдан Романович (УНА), Звір Богдан Іванович (УНП), Росоха Ростислав Васильович, Росоха Юрій Васильович, Яцків Юрій Орестович, Шевкенич Андрій Романович, Бернадович Володимир Анатолійович, Мельник Остап Стефанович, Николаїшин Богдан Никифорович, Карлова Лариса Володимирівна (Фронт змін), Муль Роман Миколайович (ХДС).

Дрогобицьким міським головою став Олексій Радзієвський, випередивши найближчого конкурента на 2563 голоси

За неофіційними даними, у Дрогобичі найбільшу кількість голосів серед кандидатів на посаду міського голови набрав Олексій Радзієвський, висунутий Народно-демократичною партією. За нього проголосували 12064 виборці. Серед інших кандидатів в мери голоси розподілилися так: Богдан Мозоль (Партія захисників Вітчизни) - 9501, Микола Походжай (ГП "Пора") - 3201, Олег Хрущ (ВО "Свобода") - 2892, Микола Гук (ХДС) - 2037, Богдан Іванців ("Наша Україна") - 1728, Сергій Гориславський (Партія регіонів) - 1029. Не підтримали жодного кандидата 2452 виборці, 1207 бюлетенів визнані не дійсними. У голосуванні взяло участь 36111 виборців. Засідання міської територіальної виборчої комісії, на якому планують затвердити результати голосування до Дрогобицької міської ради, розпочнеться о 17 годині.

Дрогобицькі депутати зібралися на останню сесію

5 листопада під головуванням Дрогобицького міського голови Миколи Гука відбулася остання, 49-та сесія, міської ради. Міський голова подякував депутатам за спільну роботу і зазначив, що впродовж цієї каденції вдалося багато зробити для освіти, культури, медицини і громада бачила цю роботу. За словами Миколи Гука, Дрогобич вдалося "просунути" у розвитку. На думку голови фракції Партії промисловців і підприємців Леоніда Мищатина, ця каденція не зробила того, що мала зробити. Довідка: 10 депутатів нинішньої каденції ввійшли до складу міської ради наступного скликання.

Відома політична діячка Віра Байса завершила депутатську діяльність із стажем понад 20 років

Відома на Львівщині політична діячка назвала 5 каденцію Дрогобицької міської ради каденцією втрачених можливостей. Про це вона заявила сьогодні, 5 листопада, під час останньої, 49, сесії міської ради. З її слів, 16 депутатів Дрогобицької міської ради, які балотувалися у своїх округах, програли вибори. Віра Байса балотувалася до Львівської обласної ради і, за її словами, "гідно програла вибори". За неї проголосувало майже 2 тисячі дрогобичан. Сьогодні Віра Байса, яка є активною членкинею Народного Руху України і Союзу Українок, заявила, що завершує свою депутатську діяльність і вступає місце молодим, на яких покладає багато надій. Нагадаємо, Віра Байса знана в Дрогобичі ще з початків національного відродження наприкінці 80-х минулого століття. Серед політикуму Львівщина вона відома як непримиренний борець за справедливість. Віру Байсу неодноразово обирали депутатом Дрогобицької міської та Львівської обласної рад. Загальний стаж її депутатської діяльності становить понад 20 років.

У Дрогобичі вшанують пам'ять жертв Голодомору

4 листопада заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних питань Богдан Пристай провів засідання оргкомітету з вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років. Зі слів Богдана Пристая, усі заходи проходитимуть під гаслом "Голодомор 1932-33 років - геноцид українського народу". У навчальних закладах відбудеться перегляд фільму "Голодомор-33", пройдуть уроки історії, присвячені цій трагічній сторінці. Основні загальноміські заходи заплановано на 25- 26 листопада: вечір пам'яті жертв Голодомору в Центрі душпастирства молоді Української Греко-католицької церкви і віче-реквієм на площі Ринок, під час яких прозвучать виступи очевидців, скорботні пісні і поезії.

Офіційний сайт ДМР,
www.dvvp.at.ua

Вбивство на Війтівській горі

На електронну адресу редакції ДрогІнфо прийшов лист без підпису. Але ми просто зобов'язані його опублікувати, бо йдеться про нещодавнє вбивство, що трапилося у Дрогобичі.

"Доброго вечора! Вже, нарешті, закінчилися виборчі перегони, і можна повернутися до нашого дрогобицького життя, в якому поряд з приємними подіями є, на превеликий жаль, і трагічні моменти.

21 жовтня трагічно загинув 21-річний Артур Корнєєв. Його зарізали біля магазину "Ромашка" на Війтівській горі. Ця трагедія пройшла непоміченою пресою та суспільством через вибори, але, в основному, через те, що хлопець мав тільки маму, яка й до того ж є інвалідом. Тобто за нього абсолютно нікому заступитися, вірніше за його честь.

Ховали його друзі, знайомі. Але, на жаль, вони не зможуть відстояти справедливість через свій вік, через відсутність коштів адвокату. Вбивця має родину - міліціянтів. І цей фактор дуже суттєво впливає на хід слідства. Вже і ніж став з мисливського майже "відкривачкою", і вбивство одного хлопця і каліцтво іншого (який дивом залишився живим, але й досі в важкому стані) стало самозахистом...

А, отже, вбивцю швидше усього не покарають. Дуже сумно і страшно, що в нас усе вирішують зв'язки та гроші. І якщо це відсутнє - ти є ніхто..."

Додамо, що конфлікт, що призвів до вбивства, стався через дівчину. Причому суперечка виникла між зловмисником та потерпілим (Сергієм), що зараз знаходиться у лікарні. Артур став жертвою обставин. Третій хлопець, що був з ними, зумів утекти, і зараз дає свідчення по справі. Можливо, з нього також зроблять обвинуваченого. У хлопців добрі характеристики з місць проживання та навчання. Не відрізнялися вони ніколи ні агресивністю, ні шкідливими звичками, не вели асоціальний спосіб життя.

З власних джерел редакції відомо, що вбивство та замах на вбивство були вчинені кривдником з повним усвідомленням скоєного, в тверезому стані. Пом'якшуючих обставин немає, межі необхідної самооборони значно перевищені.

www.droginfo.com.ua

Трилер по-трускавецьки

Останній тур першого кола чемпіонату Львівщини з футболу серед дитячих команд подарував масу вражень від гри мільйонів його шанувальникам. Принаймні трускавчанам.

Волею жеребу лідери першості ФК "Трускавецькурорт" (м. Трускавець) та ДЮСШ (м. Борислав) напередодні місцевих виборів з'ясовували з-поміж себе, хто в якому настрої піде голосувати за зміни на краще, а якщо не чіпати політики, то яким буде настрій під час зимових канікул чемпіонату.

Якось так повелося, що трускавецькі копуни здебільшого одноліткам з Борислава хоча і в упертій боротьбі, але програвали. Цього разу налаштовувалися бодай на нічию, і вона була зафіксована серед гравців старшої вікової групи - 0:0. Моменти для взяття воріт були і в одних, і в інших, проте ніхто їх так і не використав. Принаймні, нікому необразливо. Все вийшло по-дружньому, по-сусідськи.

Інша справа футболісти молодшої групи. Спортсмени обох команд закрутили на полі такий трилер, що, напевне, учасники Ліги чемпіонів "Ліон" та "Бенфіка" вирішили б і собі таке спробувати та потішити вболівальників.

Програючи після першої половини зустрічі з рахунком - 0:3, трускавчани не знітилися, а навпаки вийшли на другий тайм, як на останній найважливіший бій у житті. Натомість нафтовики почувалися занадто впевнено та розкуто. Та якби ж вони знали, що станеться далі. А далі були неймовірна гра у виконанні футболістів ФК "Трускавецькурорт" та м'ячі у ворота гостей. Можна сказати, що, окрім результату матчу, магічним у цей день було й те, що голи забивали футболісти з одним ім'ям - Роман. Р.Хомин двічі розписався у воротах суперника, ще по разу м'ячі бориславцям забивали Павлічко та Котула, зрозуміло, теж Романи. Щоб не забути, трускавчани здобули свою найбільш феєричну перемогу - 4:3, таким чином подарувавши море приємних вражень собі, вболівальникам та тренеру Івану Павлику.

"Це якесь божевілля, просто фантастика - ділиться своїми враженнями тренер ФК "Трускавецькурорт" І.Павлик. - У моїй тренерській роботі таке, здається, вперше. Я задоволений, і задоволений не тільки результатом, а й грою, самовіддачею хлопців та тим, що ми нарешті здолали цю неприємну традицію програвати нашим сусідам з Борислава. До речі, ще не знаю, як зіграли інші, можливо, ми й закінчили перше коло десь на другому-першому місцях. А це чудово".

Цього тижня відбудуться матчі останнього туру відкритої першості м. Львова, в якому трускавчани гратимуть з однолітками СДЮШОР-4. Сподіватимемося, що цього разу хлопці потішать і своїх спонсорів, і наставників, і вболівальників.

Віктор Стецько,
газета "Трускавецькурорт"

Оголошення

Свято подяки Богу за врожай

Примітка. Замість "8 листопада" слід читати "14 листопада".

СПА-готель "П'ятий океан" запрошує гостей міста Трускавця зупинитися, відпочити, оздоровитися. На території комплексу функціонує СПА-центр "П'ятий океан" і ресторан "Мисливський рай". Елітність, професійність, конфіденційність та небагатолюдність гарантовано. Детальніша інформація - на сайті www.karpatypremium.com.

Не всі люди алкоголіки і наркомани, але всі алкоголіки і наркомани - люди

Не всі люди алкоголіки і наркомани, але всі алкоголіки і наркомани - люди

Ця тема на сьогоднішній день є дуже важливою, оскільки хвороба не спить. Якщо Ти бажаєш допомогти своєму Братові чи Сестрі, своїй дитині - приходь, не відкладай на завтра. Потрібна допомога Тобі - ми чекаємо на Тебе і будемо дуже раді. Чим більше нас - тим менше сил залишається хворобі.

Ми збираємося у м. Дрогобичі, вул. Трускавецька, 67, КП (консультативний пункт) "Довіра" (вівторок - 17.30, неділя - 15.00).

Щосереди та п'ятниці о 15.00 - надання психологічної допомоги з питань алко-наркоузалежнення, а також робота з батьками. Телефони: 093 574 64 02 (Ігор), 093 613 17 63 (Роман), 066 649 82 80 (Ігор).

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.