Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№100 (223) 9 листопада 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

До кінця тижня вже все буде ясно

9 листопада на своєму засіданні трускавецька ТВК планує прийняти рішення про визнання міським головою Трускавця Руслана Козира, повідомило наше джерело. Попереднє її рішення № 31/12 від 4 листопада було скасоване комісією на підставі ухвали Львівського окружного адміністративного суду, повідомила нас офіційна прес-служба на посаду трускавецького міського голови Євгена Юника. Незважаючи на це, рішення ТВК від 4 листопада висить на офіційному сайті ТМР та було опубліковане в газеті "Джерела Трускавця". Люди з близького оточення Руслана Козира висловили впевненість, що жодних перевиборів по місту чи окремих дільницях не буде. Натомість наше джерело в міській раді інформує, що до кінця цього тижня ситуація повинна прояснитися остаточно. Євген Юник виграв львівський суд у справі визнання рішення міської ТВК недійсним та таким, що підлягає скасуванню, але програв трускавецький суд та подав по цій справі апеляційну скаргу до Львівського апеляційного суду. Суд цієї інстанції повинен розглянути цей позов в найближчі дні. Таким чином, наступного тижня вже може відбутися інавгурація нового мера Трускавця.

Піша хода проти Податкового кодексу

В четвер, 11 листопада, Трускавцем пройде піша хода проти нового Податкового кодексу. Про це "ТВ" повідомили організатори акції. Біля 10.00 підприємці Трускавця зберуться біля стін трускавецької мерії, щоб звідти організовано, дружньою ходою пройти до місцевої податкової інспекції, яка розміщена на проспекті Чорновола. "Ми виступаємо проти податкового терору, який душитиме малий та середній бізнес, виступаємо на захист наших родин та нашого бізнесу" - говорить один з учасників майбутньої акції. В пішій ході візьмуть участь представники різних об'єднань трускавецьких підприємців та роботодавців, а також громадських організацій.

Вистава про Кирила Осьмака

27 листопада в с. Орів в сільському клубі відбудеться прем'єра вистави про Голову УГВР Кирила Осьмака за книгою Дмитра Павличка. Про це нас повідомив член правління Львівської ГО "Сумління" Богдан Гуцило. Вистава розпочнеться о 13.00, на ній побуває і донька К. Осьмака Наталія. Нагадаємо, що Голова УГВР Кирило Осьмак був поранений в боях власне неподалік с. Орів Сколівського району.

День Незалежності

11 листопада наші сусіди-поляки відзначають День Незалежності. Саме цього дня в 1918 році після розпаду Австро-Угорщини та на закінчення І світової війни було відновлено польську державність. Польща після цього мала ще ряд воєн, в тому числі і з нами, проте державності вже не втрачала, за винятком німецької окупації та маріонетковості режиму ПНР. Редакція "ТВ" вітає поляків Трускавця та Борислава зі святом.

В Бориславі перейменували ряд вулиць

21 жовтня 52 сесія Бориславської міської ради перейменувала ряд вулиць, повідомляє газета "Нафтовик Борислава". Так, Бічна-Джерельна тепер носитиме ім'я Йоана Зеги, Зелена-Діброва - Романа Дашкевича, Тиха-Діброва - Георгія Бойка, Лісна-Діброва - Івана Калиновича, Весела-Діброва - О. Довбуша, Озерна - Крушельницької, а Садова - Михайла Драгана. Всього в Бориславі є 102 вулиці, 10 провулків та 1 площа.

В Модричах - перевибори

Сільським головою Модрич переобрано Мирона Флюнта, 1971 р. н. Проте в селі будуть перевибори по одномандатному округу № 15. В разі, якщо балотується один кандидат чи двоє переможців мають однакову підтримку, призначаються перевибори. Всього в Модрицькій сільській раді повинно бути 16 депутатів.

Власна інформація

У Дрогобицькому районі освятили новий храм Успіння Пресвятої Богородиці

У с. Опака Дрогобицького району освячено новозбудований храм, названий на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Будівництво храму тривало понад 10 років. Святу Літургію очолював і виголосив проповідь владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Юліян Вороновський. У богослуженні взяли участь 40 священиків та близько трьох тисяч мирян.

Після освячення храму гостей та прихожан привітав голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Сендак, який подякував громаді та о. Іванові Розлуцькому за вагомий внесок у скарбницю духовного життя Дрогобиччини. "Політикани спекулюють питанням віри, намагаються поділити церкву. Ваше село показало добрий приклад згуртованості та єдності, - сказав Михайло Сендак.

Нагадаємо, що в Опаці є два греко-католицькі храми, успішно відновлюється зруйнована радянською владою Хресна дорога - вже відбудовано більшість стацій.

У Трускавці спіймали колишнього "зека", який вкрав у листоноші 48,7 тис.грн.

У Трускавці правоохоронці затримали злодія, який вкрав у листоноші сумку з грошима для пенсіонерів. Про це ЗІКу повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

Як встановили правоохоронці Трускавецького відділку міліції, раніше судимий 34-річний місцевий житель у лютому місяці цього року, вихопив листоноші сумочкою в якій знаходилось 48 700 гривень, які вона отримала на пошті для пенсіонерів.

У Дрогобичі бракує 8 млн. грн. на зарплату бюджетникам

Для забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери у Дрогобичі бракує 8 млн. грн. Про це повідомив на оперативній нараді в Ратуші перший заступник міського голови Петро Суда, - передає кореспондент ЗІКу. "Приблизно такий дефіцит коштів для виплати зарплати бюджетникам мають і в інших містах - Бориславі. Самборі, Стрию, - каже Петро Суда. - Причиною цього є спад виробництва, який відбувся в усій країні". Петро Суда доручив начальникам відділів подати уточнені дані щодо потреби в коштах для забезпечення виплати заробітної плати до кінця року, щоб оформити позику у казначействі.

www.zik.com.ua

У "Каменярі" в Бориславі побили вікна

У середу, десь о 23-й годині, невідомі особи двома цеглинами вщент розбили величезне скло кінотеатру "Каменяр". Хто це зробив, не встановлено. Сподіваємося, це станеться пізніше, адже у нас є міліція.

Теоретично, а майже фактично, закладом осередку культури завідує сім'я Бриничів. В. родина вивозила на смітник побите скло. Діру довелося чимось латати. Це не перші збитки, що їх вона зазнала - фасад кінотеатру дуже змінився і скло тут уже рідкість.

Власне, кінотеатр давно не крутить кіно - нема гідної апаратури, зате крутить дискотеки для молоді, яка на них ходить. Результати її діяльності найліпше знають прибиральниці припаркової зони, в котру входить кінотеатр, адже це - центр міста.

Сумлінний опер міліції після кожних таких розваг мав би бути на місці скоріше, аніж приходять жінки з мітлами. Але в нас так не прийнято.

Газета "Нафтовик Борислава"

Офіційно. Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

Постанова Бориславської міської виборчої комісії № 16 від 04 листопада 2010 року

Бориславська міська виборча комісія Львівської області постановила:

- За підсумками голосування визнати Фірмана Володимира Стаховича Бориславським міським головою;
- За підсумками голосування у одномандатних мажоритарних виборчих округах депутатами Бориславської міської ради визнані:

Михаць Ігор Романович (БМО ПП "Фронт змін"),
Дорожовець Тарас Юрійович (БМО ВО "Свобода"),
Мельников Олександр Валерійович (БМО ПП "Фронт змін"),
Ліцман Володимир Миколайович (БМО ПП "Фронт змін"),
Городиський Богдан Миколайович (БМО ПП "Фронт змін"),
Кекіс Роман Ігорович (БМО ПП "Фронт змін"),
Станько Микола Володимирович (БМО РХП),
Гопшта Михайло Володимирович (БМО ПП "Фронт змін"),
Яворський Ігор Романович (БМО ПП "Фронт змін"),
Хауляк Володимир Іванович (БМО РХП),
Кірчей Андрій Володимирович (БМО ПП "Фронт змін"),
Паньків Галина Осипівна (БМО ПП "Фронт змін"),
Піх Василь Миколайович (БМО ПП "Наша Україна"),
Мельник Ігор Володимирович (БМО ПП "Фронт змін"),
Головчак Віталій Степанович (БМО ПП "Фронт змін"),
Драган Володимир Іванович (БМО УРП "Собор"),
Ревкевич Віктор Володимирович (БМО ПП "Фронт змін"),
Кравецький Ігор Чеславович (БМО ПП "Фронт змін"),
Ровенський Андрій Костянтинович (БМО ПП "Фронт змін"),
Кігічак Михайло Пантелеєвич (БМО РХП),
Краснопольський Орест Володимирович (БМО ВО "Свобода"),
Маринін Володимир Степанович (БМО ПЗВ),
Пронів Євген Васильович (БМО ПП "За Україну!").

- За підсумками голосування у багатомандатному виборчому окрузі депутатами Бориславської міської ради визнані:

Макоус Зіновій Йосипович (БМО Партії Регіонів),
Кобилецький Ігор Миколайович (БМО ПП "Наша Україна"),
Галушка Іванна Михайлівна (БМО ПП "Наша Україна"),
Чабан Василь Іванович (БМО ВО "Батьківщина"),
Мутка Наталія Михайлівна (БМО ВО "Батьківщина"),
Лазар Михайло Іванович (БМО РХП),
Манько Володимир Зіновійович (БМО РХП),
Зварич Олександр Йосипович (БМО ПП "Фронт змін"),
Городиський Олег Богданович (БМО ПП "Фронт змін"),
Андросов Андрій Георгійович (БМО ПП "Фронт змін"),
Яворський Роман Степанович (БМО ПП "Фронт змін"),
Костів Андрій-Василь Орестович (БМО ПП "Фронт змін"),
Радецький Андрій Михайлович (БМО ПП "Фронт змін"),
Василишин Маркіян Романович (БМО ПП "Фронт змін"),
Кравцов Костянтин Олександрович (БМО ПП "Фронт змін"),
Панів Юрій Миколайович (БМО ПП "Фронт змін"),
Химин Юрій Мирославович (БМО ВО "Свобода"),
Черкашин Юрій Сергійович (БМО ВО "Свобода"),
Одрехівська Лілія Петрівна (БМО ВО "Свобода"),
Угрин Андрій Зенонович (БМО ВО "Свобода"),
Гобдич Андрій Йосипович (БМО ВО "Свобода"),
Барнацький Богдан Степанович (БМО ПЗВ),
Когут Богдан Михайлович (БМО ПЗВ).

Голова Бориславської міської виборчої комісії Львівської області Олег Тагаєв
Секретар комісії Наталія Хомик

Спільними силами повернемо Бориславу стабільність

Звернення до міської громади Борислава

Сердечно дякую всім бориславцям і східничанам, які підтримали мене на виборах міського голови. Це сприймаю не тільки як високу довіру бориславської громади, але й надії наших краян на рішучі зміни в міському житті. Дуже важливо, що ми поволі відходимо від того сприйняття, що суспільство наше поділяється на поганих і добрих за партійною ознакою. Нам про такий поділ потрібно забути, а пам'ятати, що ми бориславці, мешканці міста з великими традиціями. Оцінювати людей потрібно не за гарними словами, а за гарними ділами і вчинками.

Дякую за мудрість і розважливість наших людей, які підтримали і мене, і політичну силу, яку я представляю - політичну партію "Фронт змін", адже половина депутатського корпусу цьогорічних виборів - представники партії Арсенія Яценюка. В основі нашої діяльності - прагматичний підхід до вирішення кожної справи.

Але ми повинні пам'ятати й те, що з неба нам манна не впаде. Для того, аби чогось досягти, всім спільно потрібно буде працювати. Зі свого боку наша команда докладе всі зусилля, знання й наше уміння, аби добитися зрушень у міській господарці. Аби наш Борислав був самодостатнім, в міста була перспектива, молодь залишилася жити і працювати на рідних теренах, а не подавалася в далекі світи, аби були робочі місця, пенсії для пенсіонерів, а місто було гарне, безпечне.

Передвиборча ейфорія пройшла - нам потрібно опуститися на землю. Нас чекає дуже важка зима. Якщо її вдасться пережити вдало, гадаю, в нас є велике майбутнє. Мусимо зробити так, аби перейти її з найменшими втратами. Постараємося сформувати таку команду, яка б виправдала сподівання наших людей. Найперше -маємо зупинити падіння міста вниз. Далі нема вже куди падати. Проблем дуже багато. Але спільними силами їх обов'язково вирішимо, повернемо Бориславу стабільність.

Володимир Фірман,
міський голова Борислава,
газета "Нафтовик Борислава"

Офіційно. Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

Постанова Східницької селищної виборчої комісії

Східницька селищна виборча комісія м. Борислава Львівської області постановила:

1. Затвердити результати голосування в одномандатному виборчому окрузі з виборів Східницького селищного голови та визнати новообраним Східницьким селищним головою Піляка Івана Євгеновича.
2. Затвердити результати голосування в одномандатних виборчих округах з виборів депутатів до Східницької селищної ради таких новообраних депутатів:

Виборчий округ № 1, Сокаль Микола Євстахович
Виборчий округ № 2, Бобешко Роман Ігорович
Виборчий округ № 3, Гаврилюк Уляна Іванівна
Виборчий округ № 4, Радванський Василь Ярославович
Виборчий округ № 5, Яців Андрій Степанович
Виборчий округ № 6, Журавчак Юрій Дмитрович
Виборчий округ № 7, Федьків Наталія Петрівна
Виборчий округ № 8, Дубленич Ігор Миронович
Виборчий округ № 9, Голяк Володимир Любомирович
Виборчий округ № 10, Шепетяк Ярослав Семенович
Виборчий округ № 11, Подоляк Роман Миколайович
Виборчий округ № 12, Жереб Ігор Зіновійович
Виборчий округ № 13, Бобешко Роман Васильович
Виборчий округ № 14, Шкумбатюк Михайло Миколайович
Виборчий округ № 15, Дубленич Роман Павлович
Виборчий округ № 16, Миськів Володимир Ярославович

Голова Східницької селищної виборчої комісії
Я. Верхоляк

Підсумки голосування за кандидатів на посаду селищного голови Східниці

Дмитришин Богдан Мирославович, 1956 р. н., освіта вища, проживає смт. Східниця, вул. Зарічна, 1, тимчасово не працює, позапартійний - 329 голосів.

Копчак Роман Миколайович, 1972 р. н., освіта вища, проживає смт. Східниця, вул. 16 Липня, 1, Східницький селищний голова - 483 голоси.

Піляк Іван Євгенович, 1969 р. н., освіта вища, проживає смт. Східниця, вул. Лесі Українки, 13, директор ТзОВ "Здоров'я", за сумісництвом - заступник директора ТзОВ "Олександрит", позапартійний - 578 голосів.

Газета "Нафтовик Борислава"

Офіційно. Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

Список депутатів Станильської сільської ради, обраних на виборах 31.10.2010 р.

Одномандатний виборчий округ № 1. Рудий Василь Зіновійович, 1985 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, інженер КВПІА фірма "СВІГ", позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 2. Кучинський Руслан Михайлович, 1989 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с. Станиля, тимчасово не працює, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 3. Сащук Мар'ян Михайлович, 1990 р. н., освіта повна загальна середня, місце проживання: с. Станиля, студент Львівського державного національного університету ім. І. Франка, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 4. Кравчук Зеновій Михайлович, 1959 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с. Станиля, приватний підприємець, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 5. Павлічко Богдан Петрович, 1961 р. н., освіта повна загальна середня, місце проживання: с. Станиля, оператор котельні ЗАТ "Трускавецькурорт", член партії "Народний Рух України", самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 6. Сисан Мирослав Миколайович, 1959 р. н., освіта повна загальна середня, місце проживання: с. Станиля, директор ПП "Ягуар 777", член партії "Батьківщина", висуванець партії ВО "Батьківщина".
Одномандатний виборчий округ № 7. Добровольський Микола Миколайович, 1992 р. н., освіта повна загальна середня, місце проживання: с. Станиля, студент Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, позапартійний , самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 8. Стецик Галина Михайлівна, 1962 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, головний бухгалтер сільської ради с. Станиля, позапартійна, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 9. Копач Богдан Михайлович, 1955 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с.Станиля, начальник диспетчерської служби Трускавецького водоканалу, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 10. Пристай Іванна Кіндратівна, 1964 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с. Станиля, завідувач сільського ФАПу с. Станиля, позапартійна, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 11. Гарба Леся Мирославівна, 1978 р. н.., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, секретар сільської ради с. Станиля, позапартійна, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 12. Мотика Михайло Васильович, 1983 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с. Станиля, тимчасово не працює, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 13. Мручок Юрій Михайлович, 1965 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, хірург санаторію "Карпати" м. Трускавця, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 14. Рудий Іван Зіновійович, 1986 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, сантехнік фірми "СВІГ", позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 15. Рудий Зіновій Іванович, 1959 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, приватний підприємець, позапартійний, самовисування.
Одномандатний виборчий округ № 16. Ільчук Володимир Олександрович, 1980 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Станиля, приватний підприємець, член партії "Батьківщина", висунений від партії ВО "Батьківщина".

В. Кіселичник, голова Станильської сільської виборчої комісії,
В. Бучковська, секретар комісії

Сільський голова Станильської сільської ради, обраний на виборах 31.10.2010 р.

Сащук Михайло Васильович, 1961 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання с. Станиля, сільський голова с. Станиля, член партії "Народний Рух України", висуванець від партії "Народний Рух України".

Газета "Галицька зоря"

Оновлений регіон

Вибори завершилися, хоча і не всюди. Ще невідомо, чим завершиться протистояння в Трускавці між кандидатами Юником та Козиром, чи не будуть перевибори по всьому місту або ж по окремих округах. Та певні висновки з виборів 31 жовтня можна робити вже. Тотальна зміна влади, заміна всіх без винятку голів регіональних міст Дрогобиччини, упадок одних сил та розквіт інших.

Щоб не бути голослівними, пропонуємо вам ознайомитися зі змістом таблиці, підготовленої спеціально для "Трускавецького вісника" аналітичною групою однієї з громадських організацій Трускавця. В ній - розклад сил в містах Дрогобич, Трускавець, Борислав.

  Дрогобич Трускавець Борислав Всього
«Фронт змін» 8 4 23 35
ВО «Свобода» 5 5 7 17
ВО «Батьківщина» 4 5 2 11
«Наша Україна» 4 3 3 10
«Сильна Україна» 8 0 0 8
«ПОРА» 5 2 0 7
«Партія регіонів» 2 3 1 6
Партія захисників Вітчизни 3 0 3 6
УДАР В. Кличка 3 3 0 6
РХП 0 0 5 5
Європейська партія України 0 4 0 4
Права воля України 0 4 0 4
Народна Самооборона 0 4 0 4
КУН 2 1 0 3
ХДС 1 2 0 3
Відродження 0 2 0 2
УНП 1 1 0 2
Народна партія 0 1 0 1
За Україну! 0 0 1 1
УРП Собор 0 0 1 1
Рідна Вітчизна 0 1 0 1
НДО Україна 1 0 0 1
УНА 1 0 0 1
ПППУ 1 0 0 1
НРУ (Рух) 1 0 0 1
Жінки за майбутнє 0 1 0 1
Всього депутатів в раді 50 46 46 142

Окрім вищенаведених цифр, варто звернути увагу на нелюбов дрогобичан та бориславчан до колишнього мера. Так, за в. о. мера Борислава, секретаря БМР, члена партії "Батьківщина" Василя Чабана проголосувало всього 747 виборців, що становить 4,48% бориславців, які взяли участь у виборах. Для порівняння - за В. Фірмана, переможця перегонів - 6 634 (39, 82%), за свободівця Юрія Химина - 2 751 (14,51%), за Михайла Лазара від РХП - 2 160 (12,97%), за нашоукраїнця Ігоря Кобилецького - 1 289 (7,74%). Навіть колишній мер Іван Удовенко, який балотувався від ПР, набрав більше - 812 голосів і відповідно 4,87%.

В Дрогобичі ж Микола Гук (колись КУН, тепер ХДС) удостоївся підтримки тільки 2037 виборців (переможець Радзієвський набрав 12 064). До речі, передача влади в Дрогобичі відбудеться вже найближчої п'ятниці, 12 листопада. Микола Гук чи то жартома чи серйозно сказав, що "Дрогобич вдалося просунути у розвитку" та що він залишає місто наступнику (а водночас і попереднику) в хорошому стані. Ноу комментс, як кажуть британці.

В Стебнику до влади повернувся теж колишній мер, як і в Дрогобичі. Це рухівець Василь Пецюх. Проте повноваження у нього надто урізані, щоб можна було говорити про повну свободу дій. Склад депутатського корпусу СМР нам наразі невідомий.

Приємно здивував Трускавець - трійка лідерів добігла до фінішу майже на одному подиху, з майже однаковими симпатіями виборців. Та навіть можна говорити, що 4 фаворити перегонів - це 4 бачення розвитку міста: стабільність (Грицак), оновлення та зміни (Козир), ностальгія (Матолич) та соціальний захист (Юник). Кожного з вищеназваних кандидатів підтримало біля однієї п'ятої виборців (близько 20%).

Насамкінець спрогнозуємо, що найлегше буде собі давати раду з депутатським корпусом бориславський міський голова - його штиків у раді є 23 з 24 необхідних і зробити міцну коаліцію йому буде порівняно з іншими містами регіону дуже легко. Та й два обласні депутати від Борислава - від "Фронту змін" (Володимир Голобутовський та Василь Кочержат). Тверда рука Радзієвського теж зіб'є коаліцію, невідомо хіба як поставляться регіонали до нового мера, який в останній момент прийняв рішення балотуватися від маловідомої та не дуже популярної в регіоні НДП. На кого ж спиратиметься мер трускавецький - теж зрозуміло: на свою партію плюс на союзників, яким мусить щось не просто пообіцяти, а й дати. Але хто буде цим мером - Козир чи Юник, ось загадка, вирішення якої залежить вже не від виборців.

Швидше за все, трускавецьку громаду очолить Руслан Козир, який потребуватиме підтримки Лева Грицака та більшості в раді, де інтереси ЗАТ "Трускавецькурорту" відстоюватимуть Європейська партія України та УДАР. Йому легше буде змагатися з непокірними депутатами, ніж це довелося б робити Леву Грицаку. Втім, вже можна сказати, що громада має прийняти нову владу та підтримати її, незалежно чи мова йде про Трускавець, чи про Стебник, Дрогобич, Борислав. Нагадаємо, що в Біблії так і сказано: "всяка влада є від Бога".

Володимир Ключак

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.