Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№23 (49) 20 березня 2009 р.

Новини Трускавця та регіону

10 років без В'ячеслава Чорновола

26 березня в центральній бібліотеці Трускавця пройде вечір пам`яті В'ячеслава Чорновола "Покликаний для України", приурочений 10-й річниці від дня трагічної загибелі патріота. Початок - о 16.00.

Встановлять ще один світлофор

У Трускавці планується встановити ще один світлофор - на перехресті вулиць Стуса, Карпатської та Данилишиних. Загрозлива ситуація на цій ділянці руху спричинена як нерівним рельєфом, так і відсутністю обмежувальних знаків. Світлофор "полегшив" би життя як водіям, так і пішоходам, особливо тим, які йдуть пішки до міської лікарні.

Новий телефон міського таксі

В Трускавці, щоб викликати додому таксі, необхідно тепер набирати з домашнього телефону не 067, як раніше, а 1567.

Навіть не пригальмовують

водії біля пішохідного переходу на Мазепи неподалік від зупинки, що навпроти автосервісу. На цьому місці вже мала місце одна трагедія, коли загинула молода людина, проте мало хто зробив з цього висновок. Щоб перейти дорогу на цьому пішохідному переході, приходиться інколи очікувати по кілька хвилин і рідко хто з водіїв зупиниться, щоб пропустити пішоходів. Ми вже раз писали про цю проблему, проте поки що жодної реакції не було.

Відмова від загальнодержавного тестування

В Трускавці 10 учнів - випускників загальноосвітніх шкіл відмовилися від участі в загальнодержавному тестуванні. Про це повідомив начальник міського відділу освіти п. Орест Лобик.

Суховоля пішохідною не стане

Міська влада Трускавця вирішила відмовитися від свого наміру зробити вулицю Суховоля пішохідною. Такі наміри викликали обурення як відпочивальників з санаторіїв нагірної частини нашого міста, так і тих працівників, які добираються туди маршрутками, зокрема, "двійкою". Проте заїзд на цю вулицю буде здійснюватися лише за наявності відповідного дозволу. Про це повідомив заступник трускавецького мера Віктор Марченко на засіданні трускавецького міськвиконкому.

З вуличною торгівлею знову боряться

На міськвиконкомі вкотре було піднято питання боротьби з вуличною торгівлею. Ця боротьба триває вже не один рік, міську владу Трускавця звинувачують в тому, що з одними вона "бореться", тоді коли на дії інших стихійних торговців закриває очі. Вулична торгівля в Трускавці часто є вимушеним кроком тих людей, які не мають іншого джерела заробітку та можливості реалізувати продукцію законно - тобто на обладнаних ринках. Приклад цьому - ринок дерев`яних та інших сувенірів "Вернісаж", на якому вільних місць немає, а також інші ринки міста, де часто плата аж надто велика для дрібних підприємців. В той же час селяни інколи вважають за вигідніше реалізовувати молочну продукцію в кварталах Трускавця, дещо віддалених від ринків, що є зручним для жителів цих кварталів, як от на Стебницькому кільці біля поштового відділення чи на Мазепи.

Прокуратура не дрімає

Прокуратура міста Трускавця слідкує за дотриманням в місті норм трудового законодавства, про це в інтерв'ю міському радіо повідомив заступник прокурора п. Іван Савка. Він зазначив, що у випадку незаконного звільнення з роботи чи затримки чи невиплати зарплати кожен може звернутися з заявою до суду, а окремим категоріям громадян (пенсіонери, інваліди, малозабезпечені, одинокі матері та інші) прокуратура надасть в таких справах всю можливу підтримку та юридичний супровід. З ініціативи трускавецької прокуратури до міського суду лише з початку цього року подано 22 заяви, 4 позови та 10 подань. Проте в Трускавці становище щодо заборгованості по виплаті по зарплатах та щодо звільнень на даний час поки що чи не найкраще в цілій Львівській області.

Трускавчани знову побували в Слов`янську

Дванадцятеро дітей працівників ЗАТ "Трускавецькурорт" побували на Донеччині. Хлопців-учасників футбольного клубу товариства супроводжували в поїздці до міста-побратима Трускавця Слов`янська головний лікар санаторію "Янтар" п. Оксана Іваницька та тренер Іван Павлик. Діти відвідали Святогірську Лавру, краєзнавчий музей, соляні шахти, ізоляторний завод, страуси ну ферму та інші цікаві місця. Про це повідомила газета "Трускавецькурорт".

Відкрито музей української книги в Дрогобичі

В Дрогобичі 19 березня відкрито музей української книги. За браком приміщення він поки що розмістився в одному з залів картинної галереї музею "Дрогобиччина", повідомив директор музею Зеновій Бервецький. В музеї планують зібрати раритетні видання минулого та позаминулого століть, яких немає в бібліотеках міста.

В цьому ж музеї на даний час триває і виставка воскових фігур з Санкт-Петербурга. Серед особливо "популярних" фігур - Путін, Ющенко, Чарлі Чаплін, Жан-Поль Бельмондо, Жерар Депардьє, Гаррі Поттер.

Власна інформація

Холдинг "ТКС" продовжують звинувачувати у махінаціях на декілька мільйонів гривень

Директор ПП "Компанія ПОЛІТЕРМ" Джумбер Дзігуа продовжує звинувачувати холдинг ТКС, гендиректором якого є Іван Торський, у несплаті коштів за виконані роботи та обладнання на трьох об'єктах - житлово-офісних будинках у місті Трускавці на вул. Скоропадського 3,7,9. Про це 19 березня під час прес-конференції "Будівельна афера по-трускавецьки триває. Міська влада Трускавця на службі Івана Торського", яка відбулася у Львові на Площі Ринок, 15 повідомив Д.Дзігуа.

За словами Д. Дзігуа, його ПП винні кошти у сумі 1 млн. 600 тис. грн. "Неустойка становить більше 3 млн. грн. Проте ТКС і пан Торський стверджують, що вони з нами повністю розрахувалися і подали до суду щодо захисту честі і гідності. У мене є запис телефонної розмови з паном Торським (цей запису було озвучено під час прес-конференції), який підтверджує їх зобов'язання. Крім того, у мене є низка підтверджень того, це спростовує Іван Торський, що він є причетним до ТКС", - додав Д.Дзігуа. Він також наголосив на позитивній роботі щодо розслідування цієї справи ГУ МВСУ у Львівській області: "Прокуратура мовчить, немає ніяких приписів. Найбільше правопорушення в цій ситуації полягає у тому, що приміщення у трьох будинках, незважаючи на те, що в них не завершено роботи по теплопостачанню, водовідведенню, електрообладнанню, вже прийняті в експлуатацію рішенням виконкому Трускавецької міськради від 8 серпня 2008 без акту державної комісії. Людям видали ордери. Ми вимагатимемо через суд скасувати ордери і визнати рішення про прийняття будинку в експлуатацію недійсним".

www.zaxid.net

В Дрогобичі стартує міський етап IV Всеукраїнського шкільного чемпіонату з футболу "DJUICE ГОЛ 2009"

DJUICE ГОЛ 2009 Протягом двох днів, 21 та 22 березня, у Дрогобичі відбувається міський етап ІV Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед школярів "DJUICE ГОЛ 2009" - другий із чотирьох етапів турніру.

За право вийти до наступного раунду чемпіонату боротимуться школярі в 64 містах України. До юних футболістів долучаться дівчата з груп підтримки у рамках чемпіонату "DJUICE ФАН 2009".

Мета міського етапу - серед кращих команд, які раніше успішно пройшли кваліфікацію, визначити команди, котрі представлятимуть місто на регіональному етапі та поборються за звання чемпіона "DJUICE ГОЛ 2009". У Дрогобичі за право грати на міському етапі змагалися команди з 18 шкіл. За результатами кваліфікаційного відбору до міського етапу пройшли команди зі шкіл № 2, 16, 7, 4, 14, 10, 8, 15, 3, 9, 11, 17, 6, 1, гімназії та Трускавецької школи № 1. У складі футбольної команди виступає семеро гравців із різних класів, двоє з них запасні. На міському етапі команди зіграють 2 тайми по 15 хвилин із 10-хвилинною перервою.

До юних футболістів на міському етапі приєднаються дівчата з груп підтримки. 21 березня вони розпочнуть змагання за звання чемпіонів "DJUICE ФАН 2009". Взяти участь у цьому чемпіонаті можуть групи підтримки лише з тих шкіл, які за результатами кваліфікації пройшли до міського етапу. У складі групи виступає 7 дівчаток. Кожна група повинна представити на суд журі спортивно-танцювальний номер тривалістю від 2 хв. до 2 хв. 30 сек. Троє членів суддівської колегії оцінюють виступ за двома параметрами: техніка та артистизм. По кожному з критеріїв група може отримати максимум 12 балів. Далі оцінки суддів сумуються і діляться на три - це і є оцінка виступу групи підтримки.

Одночасно зі спортивними змаганнями стартував конкурс на кращий прапор футбольної команди для всіх уболівальників. Юні художники залучили всі свої таланти й фантазію і на початку березня представили на суд публіки результати кількамісячної творчої праці. Переможця визначить он-лайн голосування на сайті чемпіонату www.football.djuice.com.ua, яке триватиме до 16 травня. Проголосувати за найоригінальніший і найбарвистіший футбольний прапор може кожен охочий.

Загалом чемпіонат "DJUICE ГОЛ 2009" складається з чотирьох етапів. Кваліфікаційний етап відбувся 20-21 грудня 2008 р., а попереду ще два етапи: · регіональний (11 квітня 2009 р.),

національний (16 травня 2009 р.). Усі учасники чемпіонату на кожному його етапі отримають призи від "DJUICE", а на переможців, крім титулів чемпіонів, чекають захопливі призи: юні гравці отримають поїздку до Німеччини на футбольний матч найкращих європейських клубів, кращі танцівниці - майстер-клас із відомим українським хореографом Дмитром Коляденком, а автори найкращого футбольного прапора - квитки на футбол.

"DJUICE ГОЛ" - один із важливих елементів стилю життя від "DJUICE": здорового, активного, успішного, енергійного, різнобічного, спрямованого на краще майбутнє.

http://drogobych.com

Підприємства Дрогобича та Стебника заборгували працівникам 3,7 млн грн зарплати

Заборгованість із виплати зарплати у Дрогобичі та Стебнику сягнула 3 700 тис. грн. Ці дані були наведені на засіданні колегії з питань соціально-економічного розвитку, яку провів перший заступник Дрогобицького міського голови Петро Суда. Найбільшу суму заборгованості мають ВАТ "Дрогобицький долотний завод" - 731,5 тис. грн, ВАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" - 469,5 тис. грн., дочірнє підприємство "Кераміка" - 259,9 тис.грн., ТзОВ "Українсько-німецьке підприємство "Картер" - 109,1 тис. грн. Було прийнято постанову, якою затверджено заходи щодо якнайшвидшого погашення заборгованості заробітної плати. Зокрема, вже до кінця місяця вона має зменшитися на 700 тис. грн.

У Дрогобичі братимуть позики для виплатити зарплати бюджетникам

Дрогобич має проблеми із наповненням бюджету через перебої в роботі промислових підприємств. Щоб забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, а також оплату за енергоносії, дрогобицька міська влада вимушена вдаватись до запозичень.

Перший заступник міського голови Петро Суда провів нараду з начальниками відділів і управлінь - розпорядниками коштів. На ній обговорено питання щодо перенесення термінів виплати заробітної плати з тим, щоб був час на оформлення позики у Львівському управлінні державного казначейства.

www.zik.com.ua

Інтерв'ю з головою депутатської групи БЮТ в Трускавецькій міській раді Юрієм Беднарчуком

Юрій Беднарчук На наше звернення до представників різних політичних сил одним з перших відгукнувся голова депутатської фракції БЮТ в Трускавецькій міській раді п. Юрій Беднарчук.

1. З 11 депутатів, обраних за списком БЮТ до Трускавецької міської ради, залишилося 4. Чи важко виконувати обов'язки голови депутатської групи такої потужної політичної сили, опираючись на таку мізерну кількість депутатів?

Насамперед люди обирали 11 депутатів від БЮТ. Але на даний час їхній вибір представлений лише чотирма, що вже є грубим порушенням. Певним політичним силам та владі вигідно щоб депутатів від БЮТ було менше, тому що вони завжди опираються на думку людей та відстоюють інтереси простих трускавчан. І саме тому нам так важко виконувати свої обов'язки, але цієї роботи ми не боїмося і справляємося з нею вчотирьох краще ніж перед тим 11.

2. Останнім часом багато говориться про нецільове використання коштів у Трускавці, отриманих від продажу землі. Що Ви як член земельної комісії можете сказати з цього приводу?

Політика міської влади в даний час спрямована на те, щоб максимально отримати гроші від продажу комунальної землі та іншого майна і чимшвидше та якомога більше витратити ці кошти. На будь-що, не беручи до уваги питання доцільності та необхідності. Влада діє за принципом "Після нас хоч потоп" і цей "потоп" ми почали відчувати вже в комунальній сфері, в соціальному житті, а в майбутньому ця тенденція набере загрозливих масштабів.

3. Що стоїть на заваді реєстрації наступних 7 депутатів за списком БЮТ до міської ради і що робить Ваша фракція для пришвидшення цієї процедури?

Згідно рішення міжпартійного з"їзду БЮТ влітку 2008 року було достроково припинено повноваження 7 депутатів Трускавецької міської ради. Нас підставі цього ж документу територіальна виборча комісія міста Трускавця зобов'язана була в семиденний термін зареєструвати наступних за списком депутатів. Однак цього не зробила і не робить цього по сьогоднішній день. Ми неодноразово зверталися в комісію від партії та від фракції з вимогою зареєструвати наступних по списку депутатів, однак ці вимоги головою ТВК п. Савчином М. не виконувалися. Мабуть тому, що невдовзі після того п. Савчин М. обійняв серйозну посаду в інспекції Держбудконтролю м. Трускавця. Ми і в подальшому будемо наполягати на реєстрації аж до вирішення питання в судовому порядку.

4. Як Ви вважаєте, фракція БЮТ в міській раді виконала свою програму, з якою йшла на вибори 2006 року чи ні? І чому саме так?

На початку каденції ми підтримували та схвалювали наміри голови та виконавчої влади реалізовувати і свою програму, і програму нашої політичної сили, спрямованої на вирішення нагальних проблем мешканців. Але протягом короткого часу нам стало зрозуміло, що міський голова та люди, які його оточують, не мають наміру на ділі втілювати свої обіцянки. І ми перейшли в опозицію до бездіяльності та нахабства міської влади. Це заважає нам втілювати свої програмні засади в життя. Однак ми все одно допомагаємо людям, намагаємося вирішувати їхні наболілі проблеми та допомагати побачити істину.

5. В Трускавці саме депутати від "Батьківщини" найактивніше відстоюють інтереси простих трускавчан. Це піар чи дійсно прагнення допомогти людям, адже відомо, що деякі депутати навіть не приховують своєї зневаги до місцевого люду?

Піар в політиці входить в активу фазу за 2 - 3 місяці до виборів, коли певні політичні сили хочуть "надути" собі швидкий рейтинг. Ми працюємо системно, стабільно і довший час. Ми насправді хочемо допомогти людям і будемо робити це, незважаючи ні на що інше. А потім нехай люди вирішують, які депутати їм потрібні.

6. В Трускавці депутатським корпусом прийнято бюджет розвитку на 2009 рік понад 25 млн. грн. Яка була позиція депутатської групи БЮТ при розгляді даного питання?

Позиція групи БЮТ полягала в тому, щоб вказані 25 мільйонів використати на розробку та втілення концепції теплопостачання з врахуванням переходу до індивідуального опалення, причому ці кошти мали бути спрямовані в тому числі на встановлення автономного опалення людям, які не в змозі встановити його самостійно. Ця позиція групи БЮТ відображає вказівки уряду з розробки та втілення Програми енергозбереження в Україні. А крім цього, дає змогу трускавчанам в 4 - 5 разів заощадити кошти. Також ми настоювали на виділенні коштів для утеплення та реконструкції фасадів багатоквартирних будинків старого житлового фонду ("хрущовки" по вулицях Івасюка та Сагайдачного), реконструкція електромереж багатоквартирних будинків, реконструкція дахів житлових будинків, а також встановлення нових європейських дитячих майданчиків в місті. Натомість міський голова та більшість депутатського корпусу вважали за необхідне витратити кошти на чергові ямкові ремонти доріг, будівництво "нагально необхідних" та "надто важливих" пам'ятників ціною понад 8,5 млн. грн. та надати черговий транш коштів на басейн. Тому такий бюджет розвитку нашою депутатською групою підтриманий не був і відповідно відповідальність за використання коштів лягає на плечі тих депутатів, які підтримали таке рішення.

Розмовляв Володимир Ключак

Історія Церкви - мовою філателії

Роман СмикПротягом березня-квітня 2009 року у Єпархіальному музеї триває виставка "Патріарх Йосиф Сліпий у філателістичних і пропам`ятних виданнях" зі збірки матеріалів, зібраних впродовж тридцяти років відомим популяризатором та пропагандистом ідей Патріарха доктором медицини Романом Смиком.

Хранитель пам'яті Ісповідника віри, ревного борця за єдність Церкви, послідовного продовжувача справи, розпочатої своїми попередниками - галицькими митрополитами Роман Смик народився на Івано-Франківщині, але його родина в 1950 році емігрувала у США. Маючи фах лікаря, він упродовж років поєднував професійну діяльність із справою, яка стала для нього покликанням. Але колекціонування й філателія у його випадку не мало жодних натяків на бізнес чи задоволення власних амбіцій. Він служив святій справі - організація виставок, інформування широких кіл громадськості на Заході про УГКЦ і одного з найбільших її подвижників. Пан Роман Смик передав для нашого Єпархіального музею збірку про Йосифа Сліпого, яка послужила основою для створення музею і є постійно діючою його експозицією. Частина збірки міститься у фондах музею. Із нагоди 117- річниці народження Патріарха Йосифа Сліпого 17 лютого цього року Єпархіальний музей зі своїх фондів виставив частину подарованої експозиції. Як філателіст-меценат доктор Смик сформував і подарував аналогічні колекції музеям в Едмонтоні, Воррені, Римі, Мельбурні, Львові, Теребовлі, Бережанах, Українському Національному Музеєві в Чикаґо. За своє меценатство він удостоївся численних відзначень і нагород.

Виставлена експозиція музею побудована насамперед на основі матеріалів зі збірки доктора Романа Смика. Відвідувачі мають нагоду побачити поштові марки, конверти, листівки і пам'ятні стрічки, присвячені Йосифу Сліпому. Ці експонати повертають нас у минуле, коли Патріарх відвідував місця проживання української діаспори (І963-І984 рр.). Є тут також пам'ятні медалі, жетони і стрічки, присвячені Патріархові, поетичні твори мирян, репортажі з місць перебування, офіційні поштові марки і конверти, спеціальні пам'ятні поштові штемпелі, видані поштою незалежної України в 1992-І994 рр., документальні фотографії з похорону Патріарха Йосифа в Римі, афіші виставок філателістичних і пам'ятних видань, інші матеріали. Ці матеріали випускались у США, Канаді, Австралії, деяких інших країнах. Виконані на високому мистецькому та професійному рівні, вони демонструвались на міжнародних виставках, про них писала світова преса.

Усі матеріали у вересні 1992 року доктор Роман Смик передав у власність Української Греко-католицької церкви з домовленістю, щоб виставку показувати в різних містах України.Частину виставленої у музеї експозиції складають таблиці зі світлинами, на яких зображено певний маршрут подорожування виставки містами і селами України (Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Самбір, Дрогобич та інші).Виставлені таблиці також містять цікавий матеріал щодо перепоховання тлінних останків Патріарха Йосифа Сліпого у серпні 1992 року. Велике враження справляють фотографії похорону Ісповідника Віри в присутності Папи Івана Павла ІІ. Мовою поштових листівок, пропам`ятних стрічок інших пам`ятних видань експозиція розповідає про життєвий шлях Митрополита про його діяльність на ниві згуртування української діаспори світу. У цих філателістичних марках пропам'ятних стрічках відображена історія нашої Церкви. Це надзвичайно цінний матеріал для майбутнього дослідника УГКЦ. Сподіваємося що праця та щирий ентузіазм доктора Романа Смика заохотять інших до подібної праці на ниві церкви.

Тарас Шафран, директор Єпархіального музею

Крик душі

Ми ще живі, але нас вже немає.

Ми живемо в останній час, коли рівень беззаконня, розпусти і вседозволеності надзвичайно високий. Люди, які не збагнули справжню цінність свого життя, помирають в гріху. Це розповідь молодої дівчини, крик душі до світу, який зруйнував її життя. Дівчина хвора на СНІД. Дуже часто ми не бачимо цієї страшної проблеми, не бачимо, як мільйони людей від неї вмирають. Невже вони народились, щоб так умерти.

"Мені 18 років. Звати Світлана. Ось вже два роки, як я хвора на СНІД. У лікарні я не сама, тут у мене є подруги і друзі. Тепер на все дивлюсь по іншому, ніж раніше.

Навіщо ви, дорослі, нас, дітей своїх, "під танк" кинули? Навіщо зім'яли сексом, "порнухою", наркотиками? Ми були ще дітьми, а "папаші" тягнули нас в постіль. "Мамаші" отримували за дітей гроші. Ви розвели "голубих" і заохочуєте "порнуху". Афішуєте "вільні зв'язки", "режисерів-гоміків", ви лелієте все оце, задовольняєте своє біснування. А ми вмираємо!

Ми поволі вмираємо, і не треба брехати, що нічого з нами не трапиться, що ми будемо жити... У нас не буде кохання, не буде сімей, ми не народимо дітей. Чи розумієте ви, що відбувається з нами, - поколінням, яке прийшло після вас? Ми ще живі, але нас вже немає. Нас позбавили дитинства і відібрали майбутнє. Коли я зустрічаю на вулиці людей похилого віку, мене охоплює незрозуміле почуття, - не знаю, з чим його порівняти. У ньому образа, злість, безвихідь, страх, заздрість, безсилля і неможливість щось поправити, змінити. Пізно! Ми не знали, що означає любов, не знаємо понять "сором", "моральність", "ганьба". Усе це зникло зі школи з життя. Але ж ви це знали! Ви доживаєте до 70-80 років, навіть більше, а ми не доживемо! Ми помремо молодими! За що? Чому? Четверо моїх друзів, вчорашніх школярів, померли. У моргах лежать холодні. Ми вже ховаємо один одного..

Чому ви нас не попередили про ваш "безпечний секс"? Нам хочеться жити! Краще б нам цілину орати, трактор водити, аніж в іномарках помирати від СНІДу. СНІД та сифіліс стали у молоді чимось, ніби нежить.

Я боялась чоловіків, а тепер нічого не боюсь, мені тепер все одно. Нехай вони мене бояться, бо коли поведуться вільно, отримають "нагороду"... Ми були маленькими, не знали, як народжуються діти, думали, що знаходять їх у капусті чи приносять лелеки. Нехай би продовжували знаходити в капусті, не знати б нам нічого іншого якнайдовше.

І ніхто вас не буде судити за нас. Ви ж нікого з нас власноруч не вбивали. Ви розбещували нас, ви "відкрили" нам очі в школах, як "добре" цим займатися не в підвалах, а "цивілізовано", і демонстрували фільми, давали брошури. Таких насильників нині не судять, їх заохочують, вибирають до влади. Ви продовжуєте це робити з іншими дітьми, які молодші за нас. Зупиніться! Не мовчіть, якщо вам не байдуже життя нашого покоління.

Яка я була б тепер вдячна тому, хто вирвав в мене з рук цигарку, хто відшмагав би мене кропивою по задньому місці, коли мене ще можна було спинити, витягнути "з - під танка".

Допоможіть тим, хто вболіває за народ, зупиніть те, що відбувається скрізь. Прийміть закони і забороніть порнорекламу, порнолітературу, фільми, наркотики, горілку. Ми гинемо, і ви також.

Хто там на танку? П'яні, "голубі" "вільні" від сором'язливості? Ми під ними... Нас переїхали. Все!"

Підготувала, Ольга Дутчак,
матеріал спеціально для "Трускавецького вісника"
надіслав Валентин Опря

Без коментарів

Відповідь депутата Трускавецької міської ради Руслана Крамара на звинувачення в його адресу, висунуті мером Трускавця Грицаком Л. Я. та його оточенням в Інтернет-виданні ЗІК

"Я з великим здивуванням прочитав коментарі міського голови Трускавця Л. Грицака в Інтернет - виданні ZIK про причину його хвороби.

На мою думку, Лев Грицак не давав таких коментарів щодо мене, а за нього перестаралися його "піддані", адже отримавши інфаркт міокарда, я думаю, в людини зовсім інші думки і турботи, ніж давати інтерв'ю.

В тому, що міський голова в дійсності хворий, я не сумніваюся і бажаю йому якнайшвидшого одужання.

Хочу зазначити, що я сприймаю Л. Грицака виключно як політичного противника, а не як особистого ворога і у мене є претензії виключно до його діяльності на посаді міського голови. І кінцеву та єдино правильну оцінку діям міського голови Л. Грицака дадуть мешканці міста у спосіб, який вони, а не я, будуть вважати за необхідним.

Користуючись нагодою, хочу спростувати наведену в Інтернет - виданні ZIK нібито мою цитату, що я все життя буду йому мститися. Я ніколи не позволяв собі подібних виразів не тільки щодо Лева Грицака, але і щодо жодної людини. Я хочу мати ласку в Бога, а тому вважаю, що судити людей і мститися це не за мною".

20.03.2009 р.

Політичний гумор

Свобода Тягнибока Політичний гумор
Політичний гумор

© 2008-2009 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.