Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№47 (73) 25 червня 2009 р.

Новини Трускавця та регіону

Трускавець правди шукає в Києві

Трускавець правди шукає в Києві "Звернутися до ЗМІ через УНІАН шляхом проведення прес-конференції нас змусила ситуація, яка склалася в місті Трускавці і пов'язана вона з житловим будівництвом та конфліктом, який виник між будівельною компанією "Делакс Житлобуд", пайовиками та підрядниками…" - такими словами депутата Трускавецької міської ради від БЮТ Руслана Крамара розпочалася прес-конференція на УНІАН 23 червня. На прес-конференції були присутніми та виступили також директор компанії "Політерм" Джумбер Дзігуа та депутат Дрогобицької районної ради Ігор Дзядик, права якого як пайовика компанія "Делакс Житлобуд" оспорює в судовому порядку, про що ми писали в минулому номері "Трускавецького вісника". "Державний акт прийому будинків 3, 7, 9 по вулиці Скоропадського в Трускавці не підписали дві ключові фігури - головний архітектор Трускавця Олександр Грищенко та заступник міського голови Віктор Марченко і тим не менше, на мою думку, грубо порушуючи чинне законодавство України, мер Трускавця Лев Грицак виносить дане питання на засідання трускавецького міськвиконкому. Восьмого серпня 2008 року даний державний акт затверджується виконкомом", - продовжує розповідати Крамар та зазначає, що це відбувається при тому, що забудовник виконав далеко не всі роботи, щоб будинки можна було прийняти в експлуатацію, а саме - на той момент будинки взагалі не були під`єднані до водо-, газо-, електропостачання.

"Забудовником "Делакс Житлобуд" здаються в експлуатацію 200 квартир - це 50% всіх квартир, зданих в експлуатацію за 2008 рік у Трускавці. Є рішення Трускавецької міської ради, що до 7% кількості квартир переходять у комунальну власність міста. Замість 14 у власність міста передається лише одна квартира і перераховується 150 тисяч гривень на міський рахунок. Я не думаю, що міський голова не вміє рахувати і не знає, скільки це 7%", - додає Крамар і зачіпає не менш важливі питання як от продаж земельної ділянки площею 17 гектарів (справу розслідувала Львівська міжобласна природоохоронна прокуратура та виявила порушення), інші важливі для жителів міста проблеми.

Скромність прикрашає

Представник Трускавця, професор, доктор медичних наук Володимир Козявкін здобув ще одну нагороду - тепер російську (Росія вперше визнала досягнення українця на такому високому рівні). А нещодавно Володимир Ілліч презентував свою методику лікування дітей, хворих на ДЦП, у Європарламенті і зустріли його там стоячи та з оваціями. Тим не менше професор - засновник клініки "Еліт" у Трускавці, продовжує залишатися на диво скромною людиною (що було видно по його виступі на День Міста) і поряд з цим справжнім професіоналом.

"Гражда" приймала гостей

21 червня після офіційного виступу на святкуванні Дня Міста Трускавця та Дня Медика, VIP-особи прдовжили святкування в ресторані "Гражда" неподалік "Карпат". Окрім консулів Росії та Польщі, присутніми були і представники міст-побратимів, а також "вершки" Трускавця, хоча і не всі.

В Дрогобичі люди - за автономне опалення

Нещодавно в Дрогобичі, в кіноконцертному залі "Верховина" відбулися збори громадян - мешканців міста, на яких люди обговорили проблеми теплопостачання в місті. Перед присутніми виступили голова товариства "Юрій Дрогобич" та керівник центру енергозберігаючих технологій Володимир Кондзьолка та начальник КП "Дрогобичтеплокомуненерго" Ігор Хом'як. Перший розповідав про позитиви від автономного опалення, а другий - про те, що внаслідок неконтрольованого відключення від централізованого теплопостачання в майбутньому страждатимуть найбільш тнезахищені верстви населення Дрогобича. Дискусії дуже нагадували суперечку Крамара та Алієва на сесіях міської ради Трускавця.

Більшість громадян висловилися на підтримку ідей п. Кондзьолки. Результатом зборів громадян стала резолюція, направлена в Ратушу про доручення відстоювати ідеї громадян в цьому плані товариству "Юрій Дрогобич" та Центру енергозбереження та альтернативної енергетики.

В Трускавці води буде більше

З осені трускавчани матимуть можливість отримувати воду більше 6 годин на добу та ще й чистішої. Справа в тому, що після встановлення дозаторів на гіпохлорит, який очищає воду набагато краще від хлору і є значно безпечніший для здоров`я (гіпо - нижче, Cl - хлор), воду споживачам подаватимуть не лише з водозабору "Гірне - Стрий", але і з питтєвого озера. Планується також встановити коагулянтні дозатори, які зменшують каламутність води і вбивають бактерії. Якщо не буде особливих пауз у виділенні коштів, а потрібно біля 900 тисяч гривень, то за два місяці дані роботи будуть завершені, повідомляє газета "Франкова криниця Підгір`я". Проте це ніяк не вплине на вартість одного кубометра води для трускавецьких споживачів.

16 липня суд поставить крапку?

16 липня в Господарському суді у Львові розглядатиметься питання щодо законності продажу земельної ділянки площею 17 гектарів. Нагадаємо, що цю землю було продано на аукціоні 25 грудня минулого року, купила її івано-франківська компанія, яка активно веде свій бізнес у Москві, і, як кажуть, до цього був причетний і керівник одного з санаторіїв Трускавця, який, будучи депутатом, "допоміг братові". Мова йде і про те, що до цієї справи має певний стосунок і обласний депутат-"свободівець" Говірко, який не так давно стрілявся зі своїм компаньйоном по бізнесу Торським (компанія ТКС). Саме він був ініціатором того, що природоохоронна прокуратура взялася вивчати деталі оборудки та вилучила з мерії Трускавця всі документи по цій справі. На ділянку претендує і Модрицька сільська рада. Хоча дана ділянка знаходиться поза межами населених пунктів як Модрич, так і Трускавця, в Дрогобицькій райдержадміністрації цю землю вважають своєю, натомість головний архітектор Трускавця Олександр Грищенко більш ніж переконаний, що земля належить (належала, поки не продали) трускавецькій громаді.

У випадку визнання недійсним продажу цієї землі Трускавцю доведеться, напевно, повертати не лише "вторговані" 25 мільйонів гривень, з яких вже сплачено податки і які вже гарненько "освоєні", будучи кинутими в "бюджет розвитку", але і більшу суму, адже виходить, що покупців "кинули", а це люди серйозні.

Суд справи не розглядатиме

З 26 червня по 3 липня, тобто весь наступний тиждень, трускавецький міський суд не розглядатиме жодних справ у зв'язку із звітним періодом за ІІ квартал та І півріччя 2009 року.

Власна інформація

У Дрогобичі 29 сесія міської ради розпочалася молитвою

25 червня міський голова Дрогобича Микола Гук перед тим, ніж відкрити 29 сесію міської ради, на яку на 10.00 прибуло 26 депутатів, змовив з депутатами молитву за успішне її проведення. Сесія розпочалася з так званої "розминки", на якій депутати оголосили заяви. Відтак розпочався розгляд питань порядку денного. На 11.30 було прийнято більше 20 рішень. Сесія транслюється на площу Ринок. Нагадаємо, першою датою проведення 29 сесії було названо 11 червня, потім за проханням депутатів її переносили на 16 і 18 червня. Спроби провести її 19 і 23 червня не увінчалися успіхом.

Іван Тихий,
www.drohobychanyn.io.ua

Від дощів постраждали три населених пункти Дрогобицького району

23-24 червня внаслідок дощів у Дрогобицькому районі місцеві стоки підтопили пасовища, сільськогосподарські угіддя, заплави та присадибні ділянки у с. Волоща та смт. Меденичі. Про це 25 червня ЗІК повідомили у прес-службі Головного управління МНС України в Львівській області. А у с. Добрівляни річка Трудниця вийшла на заплаву та підтопила 2 ділянки по 100 м кв. кожна автодороги (Дрогобич-Комарно), проїзд задовільний. Станом на 24 червня на 17.00 підйом рівнів води у річках припинився. Рівень води з заплав спадає, дорожнє полотно автодороги Дрогобич-Комарно чисте. Проводиться постійне спостереження за рівнями води на водомірних постах рік Дрогобицького району.

www.zik.com.ua

Шале Грааль

"Шале Грааль". Довідкова інформація про нововідкритий заклад

Апарт-готель преміум-класу "Шале Грааль" відчиняє свої двері для гостей, щоб запропонувати свої послуги.

Розміщення

На Ваш вибір 63 одно- та дворівневі апартаменти загальною площею до 140м2. Оснащення номера включає: систему кондиціонування та обігріву, кабельне телебачення, телефон, Інтернет, кухонну зону.

Шале Грааль Шале Грааль Шале Грааль
Шале Грааль Шале Грааль Шале Грааль
Шале Грааль Шале Грааль Шале Грааль

Харчування

Ресторан a la carte "Теодора" пропонує вишукані страви від угорського шеф-кухаря та кулінарні шедеври з власної міні-пекарні. Згідно рекомендацій Вашого лікаря Вам запропонують різноманітне дієтичне харчування. Закритий "VIP-зал" для тих, хто полюбляє спокій та затишок та для проведення ділових зустрічей.

"Lounge Bar", де Ви зможете насолодитися вишуканими коктейлями та спиртними напоями, скористатися послугою Wi-Fi доступу до інтернет. "Fito Bar" з чудовою чайною картою, фруктовими та овочевими фрешами та кисневими коктейлями.

Медікал центр

Тут Ви можете скористатися пакетами послуг при захворюваннях органів стравоходу, урологічних захворюваннях, порушенні обміну речовин, захворюваннях дихальних шляхів, центральної та периферичної нервової системи, захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, захворюваннях шкіри.

Вам запропонують: процедури спелеотерапії, інгаляції, гідро лазерне зрошування ясен, кишкові процедури (мікроклізми, гідроколонотерапія), всі види водолікування (підводний душ-масаж), озокеритотерапія, всі види лікувального масажу.

Спеціально для Вас розроблено геронтологічну програму, призначену для продовження активного життя.

СПА

басейн (довжиною до 20м), душ вражень, джакузі, різноманітні масажні кабінети (масаж з оливковою олією, тайський масаж, стоун-терапія, аюрведа).

Косметичні процедури

пілінг, вертикальний турбосолярій, чистка лиця, ультразвукова чистка лиця і тіла, маски, мезотерапія, контурна пластика, депіляція, антиейдженгові (антивікова) та антицелюлітна програми.

Прейскурант базових цін на проживання в апарт-готелі "Шале Грааль"
(ціни дійсні з 01 липня 2009 року)

Категорія апартаменту Ціна за апартамент, за 1 добу, в грн., в т.ч. ПДВ Кількість основних місць в апартаменті
Високий сезон (01.07.2009 – 31.08.2009)
B&B (проживання +сніданок) B&B + SPA (проживання +сніданок+ базові SPA-послуги)
Studio apart  (Апартамент - студіо з одним ліжком) 1200 1600 2
Comfort apart  (Двомісний апартамент покращеного планування)
Panoramic apart  (Studio або Comfort + Тераса) 1400 1800
Junior suite apart (Однорівневий апартамент на дві спальні) 1700 2300 3
Queen suite apart (Дворівневий апартамент на дві спальні) 2300 3100   4
Family apart (Дворівневий апартамент на три спальні) 2700 3500
Royal apart (Королівський апартамент) 3200 4000

Орієнтовні ціни на харчування в ресторані a la carte "Teodora"
(для гостей, що проживають в апарт-готелі "Шале Грааль")

Тип харчування Вартість (грн./люд)
HB (напівпансіон) – обід / вечеря 150
FB (повний пансіон) – обід + вечеря 300

Вказані вище сезони визначаються виходячи з наступних періодів:

Низький сезон Високий сезон
16.01. – 24.04. 25.12. – 15.01.
16.05. – 30.06. 25.04. – 15.05.
01.09. – 30.09. 01.07. – 31.08.
16.11. – 24.12. 01.10. – 15.11.

Ціна апартаменту включає в себе також паркінг, первинну та заключну консультації лікаря-терапевта. Ціна включає всі податки та збори.

Базові СПА-послуги: басейн, тренажерний зал, 5 саун та бань.

Знижка для туристичних фірм діє лише на пакет "Accommodation", що є складовою частиною решти пакетів послуг.

Доплата за додаткове місце - 200 грн./добу.

Проживання дітей віком до 6 років в одному номері з батьками - безкоштовне.

Час заїзду - 14:00. Розрахункова година - 12:00. Ранній заїзд до 14:00 та пізній виїзд після 12:00 можливі за попереднього узгодженння та оплачуються в розмірі половини тарифу проживання за одну добу.

Опис номерного фонду (загальний)

Категорія апартаменту Кількість апартаментів Сер. площа, м2 Наповнення
Studio apart (Апартамент - студіо з одним ліжком) 6 38 ліжко (двоспальне), стіл столовий, стіл журнальний, диван (розкладний, як опція), ЖК-телевізор + DVD (як опція), телефон, фен, сейф
Санвузол: душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Comfort apart (Двомісний апартамент з одним ліжком покращеного планування) 15 38 ліжко (двоспальне), стіл столовий, стіл журнальний, диван (розкладний, як опція), ЖК-телевізор + DVD (як опція), телефон, фен, сейф
Санвузол: душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Panoramic apart (Studio або Comfort + Тераса 24 м2) 1 60 ліжко (двоспальне), стіл столовий, стіл журнальний, диван (розкладний, як опція), ЖК-телевізор + DVD (як опція), телефон, фен, сейф
Санвузол: душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Junior suite apart (Однорівневий двокімнатний апартамент) 6 60 Вітальня: стіл, стільці, м’яка частина (розкладна, як опція), стіл журнальний, ЖК-телевізор + DVD, телефон, фен, сейф
Спальня: ліжко (двоспальне), тумбочки, ЖК-телевізор, шафа
Санвузол: душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Queen suite apart (Дворівневий апартамент на дві спальні) 2 97 Вітальня: стіл, стільці, м’яка частина (розкладна), стіл журнальний, ЖК-телевізор + DVD, телефон, фен, сейф
Спальня 1: ліжко (двоспальне), тумбочки, ЖК-телевізор, шафа
Спальня 2: 2 ліжка (односпальні) / диван (одно- / двоспальний), шафа, тумбочки
Санвузол: основний - душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз, біде (як опція); гостьовий - умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Family apart (Дворівневий апартамент на три спальні сімейного типу) 0 130 Вітальня: стіл, стільці, м’яка частина (розкладна), стіл журнальний, ЖК-телевізор + DVD, телефон, фен, сейф
Спальня 1: ліжко (двоспальне), тумбочки, ЖК-телевізор, шафа
Спальня 2: 2 ліжка (односпальні), шафа, тумбочки
Спальня 3: диван (одно- / двоспальний), шафа, тумбочки
Санвузол: основний - душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз, біде (як опція); гостьовий - умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Royal apart (Королівський апартамент) 2 110 Вітальня: м'який куток, обідній стіл (4-6 чол.), зона для відпочинку, телевізор + DVD
Спальня 1: ліжко (двоспальне), тумбочки, ЖК-телевізор, шафа
Спальня 2: 2 ліжка (односпальні) / диван (одно- / двоспальний), шафа, тумбочки
Санвузол: основний - душова кабіна / ванна, умивальник, унітаз, біде (як опція); гостьовий - умивальник, унітаз
Кухонна зона: з усім необхідним обладнанням
Всього апартаментів

32

 

Прайс на послуги Медикал-СПА центру "Avel"

Найменування процедур Ціна
Послуги лікарів від 90 до 120 грн.
Ультразвукова діагностика органів від 120 до 200 грн.
Фізіотерапевтичні процедури від 50 до 250 грн.
Лабораторні аналізи від 70 до 700 грн.
Процедури по догляду за шкірою від 300 до 1500 грн.
Процедури по догляду за груддю від 300 до 480 грн.
Процедури по догляду за тілом від 300 до 1440 грн.
Масаж тіла від 75 до 280 грн. (30 хв.)
Депіляція від 45 до 160 грн.
Догляд за руками від 10 до 350 грн.
Догляд за ногами від 120 до 280 грн.
Мокра зона - руська баня, фінська сауна, римська парна, турецька баня, басейн, душ-відро, ванни для ніг, тренажерний зал від 80 грн. до 125 грн. (в залежності від періоду дня)

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати з телефоном +38 (03247) 7-12-08 та на сайті www.chalegraal.com.ua

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ ГОСТЕЙ !!!

Пласт протягом лiта проведе понад 100 таборiв

Національна скаутська організація України Пласт З другої половини червня і аж до початку вересня Національна скаутська організація України Пласт проведе понад 100 таборів по всій території України, а також у сусідній Польщі.

Для наймолодших пластунів - новаків, які ще не досягнули 11-річного віку, відбуватимуться табори на стаціонарних відпочинкових базах. Там діти під наглядом досвідчених інструкторів в ігровій манері вивчатимуть українські пісні, звичаї, історію, культуру та багато іншого.

Для пластового юнацтва, тих, хто має вже 11 і більше років, чи не в кожному регіоні держави пройде понад вісімдесят двотижневих наметових таборів. На них хлопці та дівчата у супроводі наставників навчатимуться розкладати намети, розпалювати багаття, власноруч варити їжу, виживати у складних природних умовах, надавати першу медичну допомогу та безліч інших корисних справ. Найбільше таких таборів пройде на території українських Карпат.

Також у сусідній Польщі відбудуться 3 історичних табори, під час яких члени Пласту відновлюватимуть та упорядковуватимуть могили українських вояків різних армій, що загинули протягом буремного двадцятого століття.

Окрім цього, для досвідченіших юнаків проходитимуть спеціалізовані табори, зокрема мистецькі, велосипедні, авіаційні, водні, спортивні, мандрівні, кінні, історичні, військово-патріотичні, альпіністські та табори для лідерів. Завершиться таборовий сезон у пластунів в кінці серпня загальним з'їздом під назвою "Джемборі", що буде приурочений 20-літтю відродження Пласту в Україні. Там, протягом чотирьох днів між дітьми відбуватимуться змагання, конкурси та естафети. На цю подію також запрошені перші керівники держави, інші скаутські рухи та громадські організації.

Трускавецький Пласт планує провести цього літа аж два табори. Перший - 26 - 30. 06. 09 - табір дівочого куреня № 66 ім. Єлисавети Гулавечівни, який відбудеться в урочищі "Левурда" на Старосамбірщині, та 05 - 19. 07. 09 - станичний табір поблизу с. Либохора Сколівського району.

Олег Рега

Політичний місцевий гумор від Олега Шила

Політичний місцевий гумор від Олега Шила

© 2008-2009 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.