Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№50 (76) 21 липня 2009 р.

Новини Трускавця та регіону

В Трускавці влада та "опозиція" єднаються проти БЮТ

В Трускавці як влада, так і так звана "опозиція" з частини колишньої міської "Нашої України" готові на виборах Президента України підтримати кого завгодно, лише не Юлію Тимошенко. Як повідомив нашому виданню представник новоствореної громадської організації, вже розробляється тактика максимального відтягнення голосів на користь молодого кандидата, який мав би "врятувати Україну", а у другому турі його штаб рекомендуватиме підтримати не Тимошенко, а Януковича. Така активність пояснюється тим, що новоспечений кандидат у президенти обіцяє повернути мажоритарку, в тому числі і на міських виборах, що не може не тішити цих збанкрутілих політиків, до яких належать як окремі представники освіти і медицини, так і вічні політичні невдахи та представники "темного" бізнесу у Трускавці.

Нового директора бібліотеки призначать у серпні

На даний час центральна міська біліотека Трускавця не має директора - з приставкою т. в. о. ці функції виконує п. Наталія Марковецька. Як повідомляє наше джерело в міській раді, саме п. Наталія мала б бути призначена на посаду нового директора бібліотеки, станеться це у серпні.

Інваліди вдячні БЮТ

Трускавецька міська асоціація інвалідів Трускавця висловлює вдячність міській організації партії "ВО "Батьківщина" за надання транспорту для поїздки на цвинтар з метою впорядкування могили довголітньої голоови асоціації Світлани Казьміної. Пані Світлана померла рік тому, вона була для інвалідів Трускавця наче дбайлива матір, тому вони не могли не виразити свою вдячність для неї і тому зробили це впорядкуванням могили та словами молитви.

Трускавецька делегація побувала у Києві

Семеро членів ТМПО "ВО "Батьківщина" минулого тижня взяли участь у святкуванні 10-річчя партії та конференції, що мала місце у Києві. Перед присутніми виступили Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, віце-спікер Микола Томенко, а також Олександр Турчинов, представники Євросоюзу, від дружніх політичних сил - Борис Тарасюк, Микола Мартиненко, Леонід Кравчук.

Трускавець готується до відпусту

Півтора тижня залишилося до відпустового празника святого пророка Іллі, який у Трускавці святкують греко-католицька парафія на Стуса та православна парафія на Мазепи. Вірні вже готуються до відпусту. 2 серпня цього року притпадає на неділю.

Відвідали польських побратимів

Делегація з Трускавця минулого тижня відвідала з візитом польське місто-побратим. "На господарці", тобто керувати Трускавцем залишили заступника мера Віктора Марченка, оскільки перший заступник Я. Чистогорський перебуває у відпустці.

Упереджено та недостовірно

Бюлетень Трускавецької міської ради "Голос з ради", гаслами якого є "Поінформований - значить озброєний!" та "Офіційно. Достовірно. Неупереджено" опублікував результати "соціологічного" дослідження, згідно з яким третина всіх виборців готові гоолосувати за Онанія - великого "рятівника України", що виглядає не просто дивно, а як цинічна та безсоромна брехня. Питання заангажованості цього виданння, яке замість бути інформатором про життя в місті, було і залишається рупором політичних сил, які до вподоби чинній владі, вже не один раз піднімалося окремими депутатами на сесії ТМР, проте віз і досі там.

Книжкові фонди поповнилися?

Більше півтора десятка книг одного з трускавецьких чиновників було закуплено відділом культури ТМР для "потреб" міської бібліотеки.

Трускавець очима художниці

Львівська художниця Галина Сагайдаківська готує ряд картин про вілли в Трускавці та і про наше мальовниче місто-курорт в цілому. Планується і виданння календаря із зображенням краєвидів Трускавця в 2010 році. Поки що художниця, донька знаменитого митця Миколи Сагайдаківського шукає підприємця, який профінансував би ці роботи.

Власна інформація

На Львівщині згоріла вантажівка з нафтопродуктами

на Львівщині згоріла вантажівка з нафтопродуктами 16 липня о 12.18 на пожвавленому відрізку автомагістралі біля м. Дрогобич сталося загоряння в автотягачі цистерни автомобіля "Рено-Магнум", яка перевозила 30 тонн відходів нафтопродуктів з м. Борислав в м. Рогатин Івано-Франківської області.

Як повідомив ZAXID.NET начальник прес-центру ГУ МНС у Львівській області Павло Василенко, під час загоряння в цистерні утворилася тріщина, через яку просочувалися нафтопродукти, що становило загрозу вибуху цистерни та екологічної катастрофи від потрапляння нафтопродуктів у довколишнє середовище.Як розповів речник ГУ МНС у Львівській області, за умов, які становили небезпеку для життя через загрозу вибуху, пожежно-рятувальний підрозділ впродовж години ліквідував пожежу та перекачав нафтопродукти в іншу цистерну. На щастя, жертв і потерпілих немає, однак вантажівка, яка належить ПП "Одайська" (м.Чернівці) згоріла повністю. Рух автотранспорту на ділянці траси сполученням Дрогобич-Трускавець, який був повністю паралізований, відновили близько 13.30.

Як повідомив Павло Василенко, за попередніми даними, причиною загоряння цистерни в автотягачі стало пошкодження паливної системи автомобіля.

www.zaxid.net

У Трускавці закрили сміттєзвалище: тепер сміття возять до Стрия

У Трускавці закрили сміттєзвалище, яке раніше було розташоване в сусідньому селі Станиля. Тепер сміття з міста возять до Стрия. Про це 20 липня ЗІК повідомили у міській раді Трускавця. "Почали возити сміття у Стрий і різниця у відстанях збільшилася майже на 100 кілометрів. Дорожчають паливно-мастильні матеріали. Це все спричиняє зростання плати за послуги з вивезення сміття. В такій ситуації міська влада бажала б скоротити відстані вивозу", - вважають у міській раді. До міської ради Трускавця давно надходили й продовжують надходити пропозиції від різноманітних фірм щодо переробки сміття. Але жодного разу не було досягнуто згоди двох сторін. То велика вартість реалізації проекту, то невелика кількість сміття.

У Трускавці до "Євро - 2012" збудують стадіон на 5 тис. місць

Управління архітектури і містобудування Трускавця передало початковий проект стадіону начальнику Головного управління містобудування і архітектури Львівської обласної адміністрації Степану Лукашику. Про це 20 липня ЗІК повідомили в управлінні архітектури і містобудування Трускавця. Трускавець визначений як головна база для розміщення туристів і однієї з команд учасниць "Євро-2012". Поки що триває пошук інвесторів для будівництва стадіону. Й ще одна проблема - з бюджету розвитку на 2009 рік не було виділено кошти на завершення проектно-технічної документації для будівництва.

Стадіон буде розрахований на 5 тис. місць. Тут передбачено все, що необхідно для стадіону європейського рівня.

У Дрогобичі будівництво фонтану на площі Ринок законсервують до кращих часів

Будівництво фонтану, на який минулого року з міського бюджету було витрачено 113 тис. 670 грн, законсервовують. За словами мера Дрогобича Миколи Гука, наразі немає коштів, щоб завершувати це будівництво, тим паче у місті вже є один занедбаний фонтан, який не працює більше 10 років. Міський голова дав доручення законсервувати фонтан на площі Ринок, обставити його лавками і створити місце відпочинку. Наразі всі роботи на площі Ринок припинені через брак фінансування. У 2009 році на реконструкцію площі Ринок (станом на 17 липня) було освоєно 815 тис. грн, а в 2008 р. - 1442,2 тис. грн. За інформацією відділу капітального будівництва, фактичні видатки з реконструкції площі Ринок становлять 2364 тис. грн.

www.zik.com.ua

Відбулося засідання виконавчого комітету в Дрогобичі

16 липня під головуванням міського голови Миколи Гука відбулося засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, на якому, зокрема, розглянули питання про результати роботи комунальних підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування за 5 місяців 2009 року, про стан пасажирських перевезень, про укладення договорів про надання торгових місць на облаштованій площадці на вул. П. Орлика, про внесення змін до рішення виконкому від 24.01.2008 № 4 та затвердження "Порядку відключення окремих будинків і під'їздів від мереж центрального опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання", про надання дозволу комунальним підприємствам та окремим громадянам на перепланування та реконструкцію приміщень, їх приватизацію, влаштування комунальних вигод, зняття з балансу будинку тощо, про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста, про зміну статусу будинків з гуртожитку на житловий будинок, про затвердження права власності на нежитлові будівлі, про надання грошових допомог на поховання та інші.

Іван Тихий,
www.drohobychanyn.io.ua

Політичний місцевий гумор від Олега Шила

Політичний місцевий гумор від Олега Шила

© 2008-2009 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.