Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№85 (111) 17 листопада 2009 р.

Приїжджайте до нас в Трускавець

Трускавець - це відомий бальнеологічний курорт, на якому лікувалися люди з часів Австро-Угорщини, Польщі, СРСР. Спектр лікувальної дії багатьох мінеральних вод курорту різноманітний - від серцево-судинних захворювань до хвороб шкіри, проте найбільш популярною спеціалізацією Трускавця є хвороби сечостатевої системи, які під дією мінеральної води "Нафтуся" та турботливою опікою спеціалістів виліковуються повністю і без рецидивів. Трускавецькі мінеральні джерела мають теж унікальну властивість підвищення імунітету організму - чи не це і стало причиною, що в час епідемії свинячого грипу в Україні, в тім і Західній, у Трускавці не було зареєстровано ЖОДНОГО випадку захворювання на цю страшну недугу.

В час, коли приходить усвідомлення того, що на першому плані повинно бути здоров'я, а не що-небудь інше, люди шукають його в дорогих клініках, їдуть на відпочинок та оздоровлення в Туреччину, Єгипет, Хорватію чи Болгарію, забуваючи, що в Україні є Богом дане місце, де за помірну ціну, без загрози терористичних актів, без проблем з візами чи далекими перельотами можна відновити, покращити своє здоров'я. Незважаючи на економічну кризу в державі та повальне підняття цін, в нашому Трускавці ціни в санаторіях, готелях, віллах та пансіонатах залишаються стабільно поміркованими, адже думаємо в першу чергу не про власні надприбутки, а про комфортний відпочинок дорогих гостей, їх зручність, їх вигоду, щоб вони захотіли приїхати на наш курорт знову і знову.

Трускавець очікує на Вас, дорогі гості! Приїжджайте в наше місто і Ви будете задоволені! А де зупинитися - вирішуйте самі і обирайте самі (перелік готелів, вілл, пансіонатів, санаторіїв можна знайти на сайтах www.turportal.org.ua, www.truskawets.com, www.karpatypremium.com, www.truskavets-city.gov.ua та інших). Будемо раді Вас бачити в нашому славному місті-курорті. Ласкаво просимо!

Приезжайте к нам в Трускавец

Уважаемые граждане России, Беларуси, Молдовы, Казахстана, Азербайджана, Грузии, Армении, Литвы, Латвии, Эстонии, стран Средней Азии и ближнего зарубежья! Трускавец - бальнеологический курорт, известный со времён Австро-Венгрии, Польши, а во времена Советского Союза ставший всесоюзной здравницей. Минеральные воды Юзя, София, Бронислава, Фердинанд, Мария, а в особенности Нафтуся лечат болезни сердечно-сосудистой системы, органов пищеварения, кожи, мочеполовой и других систем организма человека. Трускавецкие минеральные источники повышают и иммунитет организма, что немаловажно для сегодняшних времён. Быть может, это и стало причиной того, что в разгар эпидемии свиного гриппа в Украине в Трускавце не было зарегистрировано НИ ОДНОГО случая этой болезни.

Люди поняли, что здоровье должно быть на первом месте, поэтому тратят деньги и ищут его по далёких Турциях, Кипрах, Хорватиях, Болгариях, Египтах, забывая, что в благословенных Богом Карпатах есть место, где за небольшую цену, без угрозы каких-либо террористических актов, землетрясений, цунами, без проблем с визами и далёкими перелётами можно восстановить, улучшить своё здоровье. Несмотря на мировой экономический кризис и рост цен, в Трускавце цены в отелях, санаториях, виллах и пансионатах остаются умеренными, потому что здесь думают в первую очередь не о собственных суперприбылях, а о комфортном отдыхе гостей, уюте и приятном времяпрепровождении для них, чтобы они хотели приехать на наш курорт снова и снова.

Трускавец ожидает Вас, дорогие гости! Приезжайте в наш город и Вы будете довольны. А где остановится - решайте сами и выбирайте сами (информацию о всех санаториях, виллах, отелях и пансионатах можно отыскать на сайтах www.turportal.org.ua, www.truskawets.com, www.karpatypremium.com, www.truskavets-city.gov.ua и других). Мы всегда рады видеть Вас в нашем славном городе-курорте. Милости просим!

Новини Трускавця та регіону

В Трускавці пройде міжнародна конференція

10-11 грудня в Трускавці (в санаторії "Карпати") пройде міжнародна конференція на тему "Європейський досвід енергозбереження для Трускавця і реґіону". Ініціаторами її проведення виступили Центр енергозбереження та альтернативної енергетики з Дрогобича та міський голова Трускавця Лев Грицак, який очолює ще агломерацію міст Дрогобиччини. В конференції візьмуть участь спеціалісти з Франції та Польщі.

На конференцію запрошуються керівники, відповідальні за напрямок енергозбереження з Трускавця, Дрогобича, Стебника, Борислава, Сколього та інших міст. Напрямки роботи конференції є такими:

1. Енергоефективність житлових та громадських споруд.
2. Сучасні системи теплопостачання.
3. Альтернативна енергетика для курортного міста.
4. Досвід європейських міст у запровадженні програми енергозбереження.

Комісії засідають, був би результат

В понеділок, 16 листопада, о 15 год. засідала комісія по наданні субсидій. В середу, 18.11 о 10.00 працюватиме спостережна комісія - це відносно осіб з місць позбавлення волі, які проживають по Івасюка, керівник відділу по мобілізаційній роботі міської ради Адам Ластовецький попросив начальника Трускавецького МВ УМВСУ забезпечити присутність дільничного.

В четвер о 11.00 відбудеться засідання оргкомітету до Дня інвалідів, який відзначають 1 грудня. А в п'ятницю о 11.00 відбудеться засідання комісії з виплат заборгованості по зарплаті, запрошується генеральний директор КП "Наше місто", де заборгованість є чи не найбільшою в місті.

Аварія на водогоні

Минулими вихідними сталася аварія на водогоні - прорвало трубу (тріщина на 530 трубі) і було припинено водопостачання Трускавця. Працівники аварійної водоканалу в понеділок цілий день ліквідовували наслідки аварії. Що прикметно, вода не подавалася і з питного озера, яке санстанція забороняє експлуатувати. Через це містом навіть пішла була чутка, що в озері знайшли хвороботворні бактерії, проте вона була спростована в досить жорсткій формі відповідними інстанціями.

Аварія стала причиною і відключення опалення, через неї зірвався і запуск гарячої води (пробно був зроблений минулої суботи). Сьогодні, у вівторок, подача холодної води має бути відновлена.

В четвер - сесія

У четвер, 19 листопада, продовжить свою роботу чергова сесія Трускавецької міської ради. Цього разу не в актовому залі міської ради, а в санаторії "Карпати".

Студенти святкують

У вівторок, 17 листопада - День студента. В зв'язку з карантином навчання у вузах не проходить, проте студенти знайдуть спосіб відсвяткувати. Редакція нашого Інтернет-видання "Трускавецький вісник" вітає студентів з Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника, а також все студентство з цим днем. Залишайтеся вічно молодими в душах і пам'ятайте, що студентські роки - найкращі, вони незабутні і їх не повернути. Живіть на повну, насолоджуйтеся життям. Зі святом!

Ще 2 готелі від ЗАТ "Трускавецькурорт"

Як повідомляє газета "Трускавецькурорт", на вулиці В. Біласа проходить реконструкція двох вілл ("Марія" та "Оксана"), які колись підпорядковувалися санаторію "Каштан" і були відповідно спальним корпусом № 6 і лікувальним № 1.На базі "Марії" постане чотиризірковий готель "Аіда" на 5 номерів місткістю на 10 осіб, реконструкція вже на стадії завершення. Вілла "Оксана" буде чотиризірковою спорудою, в якій передбачено 6 номерів на 12 осіб (спарені двокімнатні номери матимуть площу 63 - 66 кв. м., а люкс - 93). Здійснює реконструкцію двох вілл генпідрядна організація ТзОВ "БІЦ-ЛТД" (генеральний директор Андрій Шемякін).

Лева Грицака відзначили Почесною нагородою

Рішенням Експертної Ради міжнародної іміджевої Програми "Лідери ХХІ століття" та Президії Асамблеї ділових кіл України № 23/17 від 5 листопада 2009 року за заслуги у розвитку соціального прогресу, збагачення загальнолюдських цінностей та активну громадянську позицію міський голова Трускавця Л. Я. Грицак відзначений Почесною нагородою "Особистість року". Вручення атрибутів нагороди відбудеться 22 грудня 2009 року в Малому Маріїнському Палаці - Державній резиденції Президента України, повідомляють генеральний директор Асамблеї ділових кіл, доктор філософії та професор А. Саввов і відповідальний секретар Експертної Ради І. Компанієць.

У Трускавці буде фестиваль телевізійного кіно

В понеділок, 16 листопада, відбулася зустріч організаторів Міжнародного фестивалю телевізійного кіно з міським головою Трускавця Левом Грицаком. Фестиваль відбудеться 10 - 15 січня 2010 року за сприяння голови Львівської ОДА Миколи Кмітя.

Організатори прибули до Трускавця для визначення базових готелів, де поселяться гості фестивалю, в тім VIP-персони та журі, до якого ввійдуть Андрій Курков (Україна), Галина Адамович (Білорусь), Ласло Гугаш (Угорщина). Гостями фестивалю будуть "няня" Анастасія Заворотнюк, Лариса Удовиченко, Богдан Ступка, Федір Стригун, а також культовий польський режисер Єжи Гофман, автор найоб`єктивнішого документального фільму про Україну та ряду художніх фільмів на українську тематику, в тім "Вогнем і мечем".

10 січня 2010 року в Трускавці пройде і ХІІІ міжнародний фольклорний фестиваль "Ой радуйся, земле" за участі колективів із Львівщини, Тернопілля, Станіславівщини, Волині, Закарпаття, Словаччини та Польщі. До 12 січня в Трускавці триватиме і дитячий фестиваль "Яскрава країна" за участі дітей з Донецька, Дніпропетровська та Запоріжжя.

Відпусти у сусідів

В найближчу суботу, 21 листопада, відбудеться відпуст в парафії Архистратига Михаїла УПЦ КП в місті Стебнику (настоятель - о. Михайло Комарницький). Церкву УПЦ КП було перероблено з овочевого магазину, який тут був в часи СРСР, а до війни тут знаходився римо-католицький костел.

Натомість римо-католики Борислава святкуватимуть храмовий празник в урочистість святої Варвари 4 грудня, повідомив настоятель парафії РКЦ в Трускавці та Бориславі о. Христофор Щигло, редемпторист. Відпустова Свята Меса розпочнеться о 12.00 біля будівлі новозведеного костела, очолить її львівський митрополит Мечислав Мокрицький. Нагадаємо, що два колишні бориславські костели (один на Мражниці, а другий в центрі - власне костел св. Варвари, а нині церква св. Анни) використовують громади УГКЦ.

У Трускавці будуть мощі блаженного Якова Стрепи

5 грудня у львівській латинській митрополичій катедрі Успення Найсвятішої Діви Марії представники трускавецької парафії РКЦ (настоятель та парафіяни) отримають частинку мощей (реліквій) блаженного Якова Стрепи (польською - Якуб Стшемєв), покровителя Львівської архідієцезії, процес канонізації якого триває. Урочисту Службу Божу очолить кардинал Генрик Ґульбіновіч, митрополит вроцлавський.

Карантин відміняється

З наступного понеділка відновлюється навчання у школах та вузах, а діти знову зможуть відвідувати дитячі садочки, про це говорилося на понеділковій нараді при міському голові. А вже цього тижня в деяких суботніх школах при парафіях відновлюють катехізацію молоді та дітей, відновлюються і зустрічі для дорослих.

У Трускавці майже за місяць (з 19 жовтня по 15 листопада) було 1089 звернень по ГРЗ (з того біля 40% дітей), з серйозними ускладненнями (пневмонія) стаціонарно пролікували 103 (45 виписано, 58 ще на лікуванні), померла 1 людина, повідомив головний лікар міської лікарні Йосип Свіжинський. Діагнозу "свинячий грип" не було поставлено жодному пацієнту. Таким чином в Трускавці давно пора було відміняти карантин (навіть і не впроваджувати його), проте такі питання вирішуються наверху.

НПФ "Покрова" відсвяткував першу річницю існування

Недержавний пенсійний фонд "Покрова" нещодавно відсвяткував свою першу річницю. Засновником цього фонду є Українська Греко-Католицька Церква. У цьому певна унікальність фонду, адже на теренах колишнього Радянського союзу немає недержавних пенсійних фондів, засновниками яких виступили б церковні структури. Якщо взяти інші країни, то в Індії, наприклад, такі фонди має кожна єпархія. "Ми покликали до життя наш пенсійний фонд "Покрова", дбаючи виключно про соціальний захист наших вірних", - наголосив Блаженніший Любомир.

Обслуговують фонд "Покрова" три фінансові установи: Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів, компанія з управління активами "Всесвіт" та банк-зберігач - державний Ощадний банк України. Фонд "Покрова" стартував у кризовому році, проте його показники динамічно зростають. Серед 109 недержавних пенсійних фондів, зареєстрованих в Україні, Покрова за рейтингом на 12-му місці, розповідає голова Ради НПФ "Покрова" о. Василь Копичин. Відділення НПФ "Покрова" діє і у Трускавці, в приміщенні Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ на вулиці Бандери (неподалік церкви св. Миколая).

Власна інформація

Новини з Дрогобича

- У середу, 18 листопада, з 12.00 до 13.00 відбудеться пряма телефонна лінія з Дрогобицьким міським головою Миколою Гуком. Свої запитання Ви можете ставити за телефоном (03244) 2-17-50.
- У військовій частині А 1108 відбулося урочисте прийняття 25 новобранцями присяги на вірність Україні. Молодих воїнів благословив о. Іван Паньків, декан дрогобицький УГКЦ. Із знаменною подією їх привітали заступник міського голови з гуманітарних питань Богдан Пристай, голова Дрогобицької районної ради Леон Литвин, командування частини, батьки. Відтак новобранці пройшли маршем, демонструючи свою готовність стати на захист священних рубежів України.
- У зв'язку з браком бюджетних коштів, КП "Дрогобичсвітло" встановило такий час освітлення вулиць: ранок 6.00 до 6.45; ввечері 17.45 до 23.00.
- Міський голова Микола Гук звернувся з листом до голови Львівської обласної ради Мирослава Сеника, у якому висловив прохання передати дві дрогобицьких аптеки з обласної комунальної власності у міську. Ці аптеки будуть підпорядковані відділу охорони здоров'я, що дасть змогу створити у них 3-денний запас необхідних медикаментів на випадок надзвичайних ситуацій. Микола Гук переконаний, що ці аптеки можна буде спонукати передусім працювати на громаду, а не лише на комерцію
- Оскільки у Дрогобичі нема звірів, то розпочнемо сезон полювання на бродячих собак, - таку репліку сьогодні, 16 листопада, на нараді в Ратуші озвучив міський голова Микола Гук. Він зазначив, що бродячі собаки - це велика проблема Дрогобича. Через неможливість утримувати тварин, люди повиганяли їх на вулицю, де собаки дичіють і стають небезпечними для населення. Микола Гук доручив через засоби масової інформації звернутися з проханням до господарів собак не забувати випускати на вулицю своїх улюбленців у нашийниках та намордниках. Микола Гук розповів, що недавно сам мало не став жертвою восьми великих собак, які перестріли його перед входом у Ратушу. Однак, собаки промчали мимо. - На щастя, цього разу вони бігли не за мною, - резюмував Микола Гук. Стебницький міський голова Роман Калапач, який був присутній на нараді, пообіцяв поставити перед сесією питання про виділення приміщення для утримання відловлених бродячих собак. У Стебнику нещодавно створено товариство захисту тварин, яке ініціює відкриття притулку для бездомних тварин.

Іван Тихий,
м. Дрогобич

У Трускавці затримано із марихуаною співробітника реабілітаційного санаторію "Молдова"

На Львівщині співробітники Трускавецький міського відділу міліції згідно із отриманою оперативною інформацією затримали особу із марихуаною. Про це ЗІК повідомили у правоохоронних органах. Затриманим виявився спеціаліст фізично-реабілітаційного санаторію "Молдова" - громадянин Ц., 1984 року народження. При собі працівник мав 3 г марихуани, яку він зберігав для власного вжитку.

www.zik.com.ua

ПоЗМАГаємось?..

Минулої п'ятниці о 16.00 в актовому залі Будинку Школяра м. Трускавця відбулися Установчі збори новоствореної громадської організації "Змаг". Зареєстрували цю ГО шляхом повідомлення ще 21 вересня, проте тільки тепер її учасники спільно зібралися для обговорення важливих проблем. На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Обрання голови та секретаря зборів.
2. Створення Трускавецької спортивної молодіжної громадської організації "ЗМАГ".
3. Прийняття Статуту ГО.
4. Вибори керівних та контролюючих органів організації.
5. Проведення державної реєстрації організації.

Великим плюсом новоствореної ГО стало те, що вона об`єднала чи не всі спортивні організації міста, має благородну мету - активізувати спортивне життя молоді, ініціювати проведення спортивних заходів, пропагувати здоровий спосіб життя, здійснювати діяльність, спрямовану на задоволення своїх соціальних, культурних та спортивних інтересів, сприяти створенню відкритого громадянського суспільства в місті та ряд інших. Залишається сподіватися, що все вищенаведене не залишиться пустою декларацією на папері, а буде реально впроваджуватися в життя. Учасником "Змагу" може стати кожен бажаючий від 14 до 35 років життя, членство в організації є індивідуальним та почесним, до "Змагу" можуть входити і юридичні особи.

А ось 11 засновників "Змагу", які одночасно є членами Ради Правління:

1. Гургула Ігор Євгенович, працівник ДЮСК "Спортовець", обраний Президентом цієї неприбуткової організації;
2. Болюк Руслана Степанівна, заступник директора СШ № 2;
3. Осійчук Олег Романович, працівник БУТ, керівник гуртка з велоспорту;
4. Коваленко Степан Богданович, від ГО "Школа рукопашного бою Віталія Плеханова" (до речі, сам Віталій Плеханов, титули та заслуги якого немає потреби перелічувати, теж був присутній на Установчих зборах);
5. Іваник Тарас Григорович - від Федерації шахів та шашок міста Трускавця;
6. Собко Руслан Леонідович - від ГО "Центр молоді "Світлиця" Спортивний клуб "Атлант" (важковаговики);
7. Осійчук Михайло Олегович - від ГО "Клуб "Інстинкт";
8. Балицький Олексій Михайлович, директор КП "Парк Курортний";
9. Габшій Богдан Миколайович, підприємець;
10. Маркула Іван Васильович - від чоловічої збірної міста з волейболу;
11. Славич Ольга-Роксолана Миколаївна - від станиці Трускавець скаутської організації "Пласт".

Юридична адреса ГО "Змаг": вулиця Івасюка, 1а/59. Створено контрольно-ревізійну комісію з 3 членів Ради - ввійшли до неї пп. Р. Болюк, О. Осійчук та О. Балицький. А Почесним Президентом МСМГО "ЗМАГ" одноголосно обрано мера міста Трускавця Грицака Лева Ярославовича. У подячному слові на кінець зборів він зазначив, між іншим: "Хочу побажати новоствореній організації розквіту та розвитку. Щоб наші діти та внуки були продовжувачами справи, яку ми сьогодні започатковуємо. Бажаю учасникам "ЗМАГу" високих спортивних результатів, самовдосконалення, працювати над собою … і бути гордими спортсменами, гордими трускавчанами". Насамкінець варто зазначити, що "змагівці" отримали в цей день досить солідний подарунок - голова Наглядової Ради санаторію "Карпати" передав організації жовтий автобус "Ікарус" для перевезень на змагання та інших потреб трускавецьких спортсменів.

Андріан Марічик

А де ж тут правда?

"В унісон президентській виборчій кампанії у Трускавці почалися неофіційні виборчі перегони претендентів на посаду міського голови. Потенційні кандидати вже піаряться - хто як і де може. Дивно, але серед тих, хто вже так чи інакше "засвітився" у пресі, немає прізвища депутата міської ради, голови фракції "Наша Україна" Ігоря Пілька, який на минулих виборах буквально кілька голосів "програв" діючому міському голові".

Такими словами розпочинає своє інтерв'ю з Ігорем Федоровичем Пільком кореспондент трускавецької газети "Джерела Трускавця" п. Валентина Гук. І вже з початком цього інтерв'ю стає очевидним, що правди там не прочитаєш, а якщо десь вона і проскочить, то тільки маленькою дозою, щоб розбавити словоблуддя та піар.

Проте інколи правду можна побачити поміж рядків, вона виказує істинні наміри людини, яка за личиною турботи про Трускавець думає лише з позиції "тверезого розрахунку" про інтереси угрупування ПІК (абревіатура трьох прізвищ з "ради міста"), про бізнес, а головне - про перерозподіл власності. Давайте подивимося, чому ж п. Пілько йшов на вибори мера в 2006 (і "буквально кілька голосів "програв" діючому міському голові", хоч тоді того не хотів визнати), а тепер не йде. "У ті роки четверта частина землі Трускавця ще не була надана в користування" - однієї цієї фрази більш ніж достатньо, щоб зрозуміти бажання стати мером, тим більше, що "були всі підстави розраховувати на активну підтримку … з боку керівників тодішньої Львівської обласної влади, оскільки майже з усіма я був знайомий особисто, також представники київської законодавчої і виконавчої влади обіцяли допомогу". Після такого завуальованого визнання своїх справжніх намірів Ігор Федорович входить в раж і починає критикувати чинну владу міста, майже повністю знімаючи з себе співвідповідальність за стан господарки та інші речі, хоча є головою найбільшої фракції в міській раді. Проте цілком можливо, що він забув, що ще в "Нашій Україні", адже чомусь фотографується на фоні партійної символіки УНП, підтримує зовсім не Ющенка, а Яценюка, а до виборів та після них невідомо, в якій політичній силі ще опиниться.

"Владою зроблено чимало", - визнає Ігор Федорович, але… і тут починаються закиди, деякі з них виглядають нісенітницею хоча б тому, що суперечать один одному, порушуючи всі відомі та невідомі закони логіки. Погляньте самі: "у міста просто украдено перспективу розвитку" та "у такому місті, як Трускавець, ситуація безнадійною бути не може"; "влада не змогла цільово реалізувати навіть ті мізерні кошти, які отримала від продажу (оминувши аукціони) землі" та "освоївши" колосальні ресурси" - і таких протиріч - на кожному кроці. Ну як украдено перспективу розвитку, коли ситуація не така й погана? Про які мізерні кошти говорить п. Пілько, хіба тепер, в час кризи можна було б продати землю дорожче, ніж тоді? Знаємо, які проблеми були з пошуком покупця на 17 гектарів землі по дорозі на Борислав і хіба цю землю продали не на аукціоні? Інше діло, що Ігор Федорович і вся компанія ПІК хотіли б тримати під особистим контролем ВСЕ, що стосується нерухомості, власності, землі, і якщо не вийшло в 2006 (бо Ігор Федорович виявився заслабким кандидатом), то треба кров з носа спробувати в 2010, поставивши на того, хто з "неординарними поглядами", хто "потрібен" і хто "свого рішення про участь у виборах міського голови … не змінить". І якщо отримані кошти були "мізерні", то звідки виплили "колосальні ресурси"? І чому це влада не розв'язала "жодної стратегічної проблеми"? Маніпуляції словами тут більш ніж очевидні.

Конкретизуючи міські проблеми, депутат згадує про водопостачання, про те, що "серйозна криза нависла над житлово-комунальним господарством, а процес його реформування заліг у шухлядах" і наче підводить підсумок: "Судячи з прогнозів, бюджет міста виконаний не буде, що потягне за собою масу нових питань без відповідей. Місто виявилось неготовим також до проблем, пов'язаних зі зменшенням відпочивальників…" і далі в тому ж дусі. Яке лукавство! Хіба не знає депутат, чому саме не буде виконано бюджет? Хто міг передбачити зменшення податкових надходжень від ЗАТ "Трускавецькурорт", від грального бізнесу, який заборонили? Хіба можна було передбачити епідемію грипу в Дрогобичі та і в цілому в Західній Україні, що так боляче вдарило по ВСІХ санаторіях, віллах, готелях, розважальних закладах? А про те, що Трускавець визнано найкращим містом для проживання в Україні, він скромно мовчить. Як і про те, що саме за чинної влади було досягнуто високої планки прийому світової еліти на Міжнародному форумі, про те, що Трускавець буде задіяно і то досить потужно до Євро-2012, про нагородження мера Грицака відзнакою Президента Ющенка "Золотий Ягуар" в січні цього року за вагомий внесок в розвиток міста. Ну як йому говорити про позитив, це ж не додасть політичних балів, ні йому, ні майбутньому кандидату в мери.

Натомість не проминув згадати Ігор Федорович про реконструкцію вулиці Галицького "з облаштуванням автостоянки" - його ж бо цікавить хіба рідна вулиця Лисенка, а стан вулиці Галицького до реконструкції реально був страшним - це при тому, що ця дорога веде не лише до санаторію "Карпати", про що говорить Пілько, але і до питного озера, до санаторію "Перлина Прикарпаття", яким керує, до речі, теж депутат від "Нашої України", що на цій вулиці живуть люди і треба було думати і робити щось і для простих мешканців, а не лише для "еліти" типу ПІК. А ось інша фраза депутата: "в бюджеті знайшлося 900 тис. грн. для будівництва дороги на вул. Макомацького (в народі - Депутатська), де землю, з якої відселили корінних трускавчан, надали геть не бідним можновладцям, серед яких чимало депутатів, котрі цілком могли б зробити дорогу за власні кошти, а не "доїти" бюджет". І знову маємо справу з напівправдою. Бо мешканці вулиць Стуса, Стебницької, Данилишиних думають дещо інакше - вони постійно ходили з залізничного вокзалу напряму, а не в обхід, це по-перше. А по-друге, давно назріла потреба зробити нормальну дорогу до міського стадіону, впорядкувати ринок та так звану "прибазарну" територію. По-третє, корінних трускавчан відселювала з цієї землі зовсім не теперішня влада, хоча близькі колеги саме Ігоря Федоровича зовсім не проти щось мати саме на цій привабливій земельній площі. А те, що геть не бідні можновладці не хочуть робити дорогу за власні кошти, то п. Пілько чомусь не вказує їхні прізвища, це називається "я вас не зачеплю". І знову ж - нічого, крім піару, шкода, що не чистого.

Перлів в інтерв'ю надто багато, щоб по кожному робити якесь спростування, та й не потрібно - люди зробили вибір в 2006, зроблять його і в 2010. Ось лише деякі з них: "від зміни місця праці Аксентійчука Трускавець багато втратив", "за умов, коли власні ресурси Трускавця є вкрай обмеженими, хоч хто виграє вибори, він не зможе накреслити план розвитку міста і працювати на перспективу без залучення бодай основних місцевих бізнес-структур", "проблема в тому, що міському голові вдалось створити більшість". Відвертою брехнею є і така фраза Ігоря Федоровича: "Оскільки влада зробила мізерні зусилля для запровадження нашого проекту, то ми (фракція "Наша Україна") заявили: "Нездатні дати людям тепло - забезпечте можливість автономного опалення". По-перше, питання автономного опалення з 2008 відстоювала лише депутатська група "Батьківщина" та депутат Руслан Крамар, якому в боротьбі з чинним мером тоді "Наша Україна" не надала ніякої підтримки окрім пустопорожніх декларацій та обіцянок. По-друге, проект теплопостачання міста був розроблений з подачі УЖКГіБ, а депутат Лаврінок дійсно знайшов проектний інститут, але на цьому участь "Нашої України" в розробці схеми теплопостачання завершилася. По-третє, естафету з узаконення автономного депутат хоче перейняти хіба перед виборами, коли вже зроблено ряд кроків у цьому напрямку саме владою міста, а не кимось іншим. І останнє, відповіді-вінегрети, де багато олії та масних слів, а відсутні реальні показники роботи, мали б насторожувати потенційних виборців. Чи не тому п. Пілько, будучи досить розумною та хитрою людиною "тверезого розрахунку", боїться йти на вибори, щоб знову не потерпіти нищівну поразку?

Пан депутат пояснює, що не піде на вибори, бо прочитав статтю "Матриця" "перебіжчика" Дмитра Видріна, який спочатку славословив Юлію Тимошенко, а потім обливає її брудом, як і Чобіт, і Хмара, і інші "колишні" політики. А може хоче п. Пілько приміряти на себе костюмчик Ганущина? А може Мандюка? І чи не тому пан депутат вирішив на місцевих виборах підтримати нову людину, бо тут "позитивну роль повинна зіграти його ділова репутація". І хоча ця репутація не є настільки позитивна, як силкується це довести Ігор Федорович (а про це свідчить хоча б останній скандал з мисливським господарством), все ж вона, напевно, є дещо краща, ніж в самого офіцера. А фраза про нового кандидата, що "він - людина самодостатня і не має потреби ані позичати (а потім відробляти) гроші на вибори, ані "заробляти на місті" свідчить радше про зовсім протилежне.

На завершення хочеться додати і ложечку цукру до гіркого чаю - Ігор Федорович Пілько є дійсно активним депутатом, постійно виступає з депутатськими запитами, він мав би що сказати, якби його запитували незаангажовані професійні журналісти. Але вже як є - прес-секретар нового кандидата в мери хотіла викластися на всі сто і дещо перестаралася. Нічого, сподіваємося, що нове інтерв'ю когось з ПІКу буде більш вдале, а ще більше сподіваємося, що більш правдиве. Бо трускавецька громада хоче почути не лише передвиборчі гасла, але і правду.

Володимир Ключак

Знайомство з конкурсантками

Настала мить, на яку вже давненько чекають жителі нашого прикарпатського регіону - знайомство з учасницями конкурсу "Красуня Прикарпаття - 2009". Як повідомлялось раніше, в конкурсі братиме участь 10 дівчат. Вже відомі імена учасниць і проведено навіть декілька репетицій. Наймолодшій 17 років, найстаршій 21 рік. Представниці м. Дрогобич: Христина Круглій, Галина Нестер, Наталія Хруник, Галина Мах; м. Трускавець: Наталія Гавдьо, Марія Рожко; м. Стебник: Оксана Бережницька; м. Борислав: Зоряна Гутович; с. Лішня Дрогобицького р-ну: Мар'яна Тучапець; с. Брониця  Дрогобицького р-ну: Тетяна Кос боротимуться за почесне звання "Красуня Прикарпаття 2009".

На сьогоднішній день дівчата намагаються ввійти у важкий ритм репетицій ,які ще чекають їх попереду. Адже готуватись треба до 5 виходів. І якщо 4 виходи готуються організаторами конкурсу, то вихід "мій талант", який минулого року полюбився глядачами, безпосередньо залежить від самої учасниці.

Цього року конкурсантки також обіцяють вразити всіх своїми талантами. Будуть танці, співи, декламація творів видатних поетів, театралізовані дійства, гра на музичних інструментах та поєднання всього яскравого і талановитого в одне ціле.

Вже цього тижня розпочинається Інтернет-голосування. На сайті www.droginfo.com.ua буде розміщено фото та коротенька інформація про учасниць, де кожен зможе проголосувати за одну з дівчат.

Організатори конкурсу "Красуня Прикарпаття 2009" Альона Хомич та рекламно-інформаційна агенція "Феєрія" наперед дякують спонсорам та партнерам, які долучились та які планують долучитись до втілення цього проекту в життя.

Тел. для довідок 6-55-55; 067 985 08 02.

Альона Хомич

Реклама та оголошення

Ресторан "Мисливський рай" запрошує на роботу бармена-офіціанта. Тел. для довідок: ( 03247) 6-55-55.

SPA центр "П'ятий океан" запрошує жителів та гостей міста Трускавець і пропонує:

Чоловічі стрижки:
Машинкою під насадку - 30 грн.
Модельні стрижки - 30 грн.
Жіноча стрижка - 40 грн.
Корекція чілки - 15 грн.
Укладка волосся феном від 40 до 60грн.
Фарбування - 90 грн.
Фарбування фарбою клієнта - 50 грн.
Мілірування від 130 грн.
Манікюр та педикюр
Манікюр жін. та чол. від - 40 грн.
Покриття лаком - 10 грн.
Художній розпис нігтів від 25 грн.
Педикюр - 120 грн.
Лікувальний СПА педикюр - 180 грн.
Гелеве нарощення нігтів - 250 грн.
Корекція нарощення нігтів - 130 грн.
Депіляція
Гомілок - 60 грн.
Носо-губної ділянки та підбородку - 25 грн.
Пахвинної ділянки - 30 грн.
Бікіні - 60 - 120 грн.
Великий спектр послуг косметолога
Гігієнічне очищення - 90 грн.
Масаж обличчя від - 35 грн.
Дарсонваль - 10 грн.
Маски від - 10 грн. та ін.
Сауна фінська та інфрачервона, джакузі, тренажери 1 год.- 40грн., наступна - 25грн.
Руська баня на дровах, джакузі, тренажери - 1 год. 55 грн., наступна - 40грн.
Йога, фітнес, Пілате, бодіфлекс, лікувальна фізкультура, аеробіка, аеробіка для дітей, тренажери.
Солярій - 5грн./хв.
Гідрованна від - 50 грн.
Процедури в СПА капсулі від - 50грн.
Таласотерапія від - 200грн.
Пресотерапія (30 хв). від - 80грн.
Всі види масажу від - 30 грн.
Пілінг від - 40грн.

Кваліфікований та привітний персонал запропонує Вам перелік SPA послуг з професійним обладнанням та за доступними цінами. Приймаються замовлення на корпоративи, святкування днів народжень, вечірок (сауна джакузі). Для постійних відвідувачів передбачена гнучка система тарифних знижок.

Час роботи: від 10 до 23 год. з вівторка по неділю. Вихідний - понеділок.
Адреса: м. Трускавець, вул.. Данила Галицького, 2, тел. 6-55-53.

Уточнення

В минулому номері "ТВ" в новині "Трускавець переміг, правда восторжествувала" замість слів "обласний депутат п. Говірко, відомий у Трускавці як бізнесмен, пов'язаний з фірмою ТКС" слід читати "обласний депутат від "Свободи" п. Говірко", оскільки нам представник ТКС подав роз`яснення, що після стрілянини з п. Торським п. Говірко до ТКС не має жодного відношення. Ця помилка допущена нами ненавмисне.

А в статті "Закриваємо "справу мисливців" (теж в минулому номері) замість "Віра Гук, дружина мера Дрогобича" потрібно читати "Валентина Гук, дружина мера Дрогобича". Перепрошуємо Валентину Іванівну за цю чисто механічну помилку - це уточнення публікуємо на її вимогу.

© 2008-2009 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.