Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№9 (132) 27 січня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Депутати зарезервували 1,5 мільйона гривень

На сесії ТМР, яка відбулася минулого четверга, депутати зарезервували 1,5 мільйона гривень з коштів бюджету розвитку на випадок отримання гранту в рамках програми транскордонного співробітництва, який буде визначено у Варшаві, столиці Польщі, повідомив на понеділковій нараді заступник міського голови Віктор Марченко.

Наступна сесія ТМР відбудеться в четвер, 28 січня, на ній планується прийняти звернення депутатів до Президента Віктора Ющенка - як подяку за Указ № 46/2010 від 20 січня 2010 року про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України та удостоєння Ордену Держави (посмертно).

Повідомляє трускавецька СЕС

Як повідомила трускавецька санепідемстанція, у Трускавці в 2009 році було зареєстровано 29 випадків гострих кишкових інфекцій, що в 1,3 рази менше, ніж в 2008 (тоді зафіксували 37 таких випадків). Вірусних гепатитів було зафіксовано в 2009 році 11 (проти 10 в 2008), з них 5 - вірусний гепатит В (в 2008 - 4). В санстанції повідомили теж, що гострі кишкові інфекції реєструються в основному серед дітей до 7 років, тоді як гепатити у осіб віком від 21 до 40 років.

Якщо в 2008 році було виявлено 5 нових випадків туберкульозу, то в 2009 кількість таких випадків збільшилася до 8. Виявили і 3 випадки кашлюка при тому, що в 2008 році не було жодного випадку захворювання на цю недугу.

А станом на третій тиждень січня у Трускавці зафіксовано 141 випадок захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції, що становить 41,4 на 10 тисяч населення, тоді як епідемічний поріг складає на січень місяць 60,19 випадків на 10 000.

Повідомляє трускавецька міліція

15 січня о 3.00 в ході проведення операції "Зброя та вибухівка" працівники БМОП "Беркут" спільно з СКР Трускавецького МВ УМВС затримали гр. Б, 1982 р. н., який проживає по вул. Стуса та вилучили в нього поліетиленовий пакет з вмістом наркотичної речовини. В цей же день в Трускавецький МВ міліції звернулася 51-річна гр. К., медсестра одного з санаторіїв міста, із заявою, що її 33-річний непрацюючий син вчинив з нею конфлікт і погрожував фізичною розправою. А прокуратура визнала неправомірні дії посадових осіб Дрогобицького МБТІ і ЕО під час розгляду в трускавецькому міському суді справи подружжя П. та щодо вчинення підробки документу.

16 та 17 січня були порівняно спокійними днями - 16 в трускавецьку міліцію звернулася студентка Л. із заявою про втрату студентського квитка та мешканець Донецька П. із заявою, щоб прийняти міри по розшуку його дружини. Дружина насправді ніде не пропадала, в неї відібрано пояснення і виявлено, що відносно неї не було скоєно ніякого правопорушення чи злочину. А громадянка Трускавця Ю. вважає, що її син, 1988 р. н., був неправомірно затриманий працівниками міліції за незаконне заволодіння транспортним засобом, про що теж написала письмову заяву у трускавецьку міліцію. В день виборів 17 січня не було зафіксовано жодного злочину - в журналі записів зафіксовано лише фотографування бюлетеня гр. М., про що ми вже повідомляли та виявлено труп гр. Ш., 1933 р. н., по вулиці Сагайдачного 1а без ознак насильницької смерті.

Натомість день 18 січня можна назвати днем крадіжок, пропаж та скарг. Мешканець вулиці Стуса гр. Т. повідомив, що методом злому дверей невідома особа викрала гроші в сумі 1 000 гривень з його кабінету, на ОМП вилучено сліди пальців рук та металеву трубу (лом), в тому ж часі обікрали і квартиру по Стуса, 9. Мешканка Борислава у Трускавці по вул. Суховоля загубила свій мобільний телефон "Нокіа-5610", а пастор церкви "Ковчег" зі Львова гр. П., 1982 р. н., при невідомих обставинах у Трускавці загубив посвідчення водія та техпаспорт на автомобіль ВАЗ-2121. Проте віра робить чудеса і через кілька днів документи священнослужителя були повернуті особою, яка їх знайшла і не вимагала за це жодної винагороди. Вдячний пастор все ж поблагословив добру бабусю винагородою - певною грошовою сумою.

Не перевелися ще кляузники і шахраї у Трускавці - п. П. "накапала" на п. Т. з вулиці Роксолани, що він займається самогоноварінням (а ми думали, що тепер продають хіба розведений спирт, а справжню самогонку ніхто не гонить), а п. К. підробила документи для отримання кредиту в банку, підставивши таким чином п. А., яка і сном і духом не відала, що її вписали поручителем.

Перша школа збирає випускників

В суботу, 13 лютого (трохи більше, ніж за два тижні) відбудеться вечір зустрічі випускників СШ № 1, що на вулиці Садовій у Трускавці, повідомили нас організатори зустрічі.

У Трускавці - позитивна динаміка і хороші перспективи

Як повідомив на понеділковій нараді головний лікар міської лікарні Йосип Свіжинський, у Трускавці за 2009 рік народилося на 23 дітей більше, ніж в 2008 при тому, що в 2009 померло на 26 осіб менше, ніж в 2008. Таким чином природній приріст населення становить 49 осіб, збільшився і міграційний приріст. Що радує, так це і те, що зменшилася кількість смертей осіб в працездатному віці.

Трускавець вже двічі посідав провідні місця за рівнем комфортності життя в рейтингу, публікованому журналом "Фокус" (серед міст до 50 тисяч населення). Позитивна динаміка і хороші перспективи нашого міста-курорту обнадіюють, що і в цього річних рейтингах ми не пастимемо задніх. Є в цьому величезна заслуга чинної міської влади, але це ніяк не хочуть визнавати її опоненти.

Матимемо побратимів-китайців

Українське консульство в Шанхаї виявило ініціативу щодо заключення побратимства одного з китайських міст із нашим курортним містечком. Цілком можливо, що Трускавець може отримати партнера - місто І У, яке знаходиться на виході до Східно-Китайського моря і має 2 мільйони населення. Угода про побратимство могла б зацікавити китайців (багатих, звичайно ж) щодо відпочинку у Трускавці, але головний аспект міг би бути щодо посилення взаємовигідних економічних зв'язків, повідомили спеціально для нашого видання в міській раді Трускавця. Іншим містом, з яким Трускавець може заключити угоду про партнерство, може стати польський Ряшів.

Що цікаво, так це те, що всі угоди про партнерство з Трускавцем ініціювалися саме нашими містами-побратимами, що свідчить про зацікавленість нашим курортом та посилення його престижу на міжнародній арені.

Легалізовано 9 ГО в 2009 році

В 2009 році у Трускавці легалізовано 9 нових громадських об'єднань, з них 6 шляхом реєстрації, а 3 - шляхом повідомлення про утворення. Зареєструвалися в Державного реєстратора у Трускавці ГО "Федерація футболу міста Трускавця" (голова - Стецько В. В., спортивно-оздоровча), ГО "Рада міста" (голова - Козир Р. Я., громадський рух), ГО "Трускавецький Поступ" (голова - Щигель В. С., громадський рух), ГО "Товариство мисливців та рибалок "ГРАНД" (голова - Карпин О. Р., охорона природи), ГО "Трускавець фестивальний" (голова - Ковальчин Б. С., культурно-виховна, мистецька) та міська спортивна молодіжна ГО "ЗМАГ" (голова - Гургула І. Є.).

Шляхом повідомлення зареєстровано ГО "Захист дітей війни" (Данило Л. Я.) та ГО "Фронт змін" (Зубрицький І. В.) як всеукраїнські організації, а місцеву - "Майбутнє Трускавця" (голова - Пристай Р. С.). Проте діють у Трускавці і такі ГО, які не бажають легалізувати свою діяльність, а працюють як "підпільні Кіндрати", випускаючи листівки та роблячи замішання в нашому спокійному місті.

Маестро Білас продовжує творити

Як повідомила начальник відділу культури Світлана Ковальчин, митець Михайло Білас, якому в серпні виповниться 86 років, має нові роботи - гобелени, які за 2 - 3 місяці після відповідної обробки можуть бути виставлені у нових виставкових залах музею. Нагадаємо, що наш земляк має єдиний в Україні прижиттєвий музей митця, директором у ньому є О. Білас-Березова. На початку лютого у виставкових залах, які розміщені в напівпідвальному примішенні і виконані в більш сучасному стилі (сам музей розміщено в старовинній споруді - колишній віллі "Ґопляна"), розмістять свої твори відомі львівські митці. Світлана Богданівна висловила стурбованість хіба тим фактом, що в частині приміщення підрядником, який виконував роботи, не дуже якісно зроблено дренаж, тому є сирість.

Теж нам стало відомо, що керівники оздоровниць не поспішають укладати угоди з музеями міста на проведення групових екскурсій, незважаючи на сміховинну низьку вартість (на рік - 100 гривень). Відпочиваючі, звичайно ж, мають можливість індивідуально відвідувати музеї міста, яких у Трускавці є 3, проте групові екскурсії мають ряд беззаперечних плюсів, тому така позиція окремих керівників є дещо дивною. Проте заключити такі угоди ще не пізно, тож сподіваємося, що ситуація зміниться на краще.

Дитяче харчування в школах на контролі міського голови

Від початку 2010 року у школах Львівщини припинили безкоштовне харчування учнів молодших класів. Про це повідомив начальник головного управління освіти Львівської ОДА Павло Хобзей. На харчування учнів молодших класів немає грошей. Такий стан справ Хобзей пояснив відсутністю державного бюджету на 2010 рік та відповідно місцевого бюджету Львівщини та проблемами у здійсненні розрахунків Держказначейством. "Ми живемо у межах одної дванадцятої бюджету минулого року. У зв'язку з підвищенням заробітної плати вчителям і зростанням цін на енергоносії на харчування грошей немає". "Друге - така ситуація пов'язана з тим, що Держказначейство не пропускає кошти на харчування".

Тим часом міський голова Трускавця Лев Грицак, відділ освіти доклали максимальних можливих зусиль щоб подібна ситуація не вплинула на здоров'я дітей у Трускавецьких школах. Незважаючи на перешкоди харчування школярів є повноцінним і відбувається у звичному режимі.

За запізнення - пожертва на церкву

На понеділковій нараді в трускавецькій ратуші міський голова Лев Грицак зробив зауваження працівникам міськвиконкому, які інколи запізнюються на роботу чи покидають робочі місця задовго до закінчення робочого дня. "Якщо ви вже запізнилися на роботу, то можете вкинути пожертву на будівництво церкви пророка Іллі - скринька в холі. Важко будвати церкву, а ще в наш складний час, так що внесіть свою лепту як своєрідне відшкодування за Ваші спізнення на роботу чи інші недобросовісні вчинки", - апелював до моралі присутніх міський голова.

Власна інформація

Пересувна фотовиставка в музеї історії Трускавця

З метою широкого інформування громадськості про діяльність Пласту-НСОУ, залучення дітей та молоді до участі в організації та на виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 279/2008 "Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні" Крайова Пластова Старшина спільно з прес-службою Пласту ініціювала пересувну експозицію "Пласт - український скаутинг".

Виставка має кілька розділів, наприклад: "Історія Пласту", "Визначні вихованці Пласту", "Визначні пластуни сьогодення", "Табори Пласту", "Скаутинг у світі", "Символіка Пласту" та ін., які з допомогою яскравих професійних фотознімків та текстових коментарів до них знайомлять всіх зацікавлених з Пластом. Виставка почергово експонується у всіх містах, де діють осередки Пласту.

Станиця Трускавець Пласту 23.01.2010р. відкрила пересувну фотовиставку "Пласт - український скаутинг" у Музеї історії міста Трускавець. Для огляду експозиції, яка буде діяти найближчі два тижні, запрошуються мешканці та гості міста, в першу чергу учні шкіл міста. На виставці можна буде отримати також друковану інформацію про Пласт. Для організації екскурсійного супроводу, просимо час відвідуання виставки організованою групою погодити з прес-секретарем Пласту м. Трускавець.

Олег Рега

Вісті з Дрогобича

- Незважаючи на вітряну морозну погоду 19 січня Дрогобицьке міське товариство зимоплавів "Криголам" (керівник - Леся Пиц) організувало купання та оздоровлення у цілющій Йорданській воді на озері, що розташоване наприкінці вулиці Василя Стуса. Сюди прийшло близько ста осіб. Серед тих, хто цього дня вирішив стрибнути в ополонку депутати міської ради Микола Летнянчин, Юрій Мацюрак, начальник відділу економічного розвитку міськвиконкому Дмитро Неміров, керівник міської організації "Спорт для всіх" Ігор Височанський, ветеран праці, знаний спортсмен Ігор Щур та інші. У на озері, що в парку ім. Б. Хмельницького гурт "моржів" "Посейдон" під керівництвом Михайла Белея провів 13-і традиційні Дрогобицькі Йорданські купання. Воду освятив отець Софрон. А відтак в ополонку пірнули бувалі "моржі", а також ті, які побажали набути такого статусу, зробивши крок назустріч власному оздоровленню з Божого благословення. Серед них депутат львівської обласної ради Михайло Задорожний.

- 22 січня у Дрогобичі на площі Ринок відбулося святкове віче з нагоди 91-х роковин злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. На віче виступив міський голова Микола Гук, який, зокрема, подякував Президентові України Вікторові Ющенку за присвоєння звання Героя України Степанові Бандері. Говорячи про вибори Президента, Микола Гук сказав, що в другому турі українці приречені на вибір без вибору. З рефератом виступив доцент педагогічного університету ім. І. Франка Ярослав Радевич-Винницький. Відтак усі присутні взялися за руки і навколо Ратуші створили Живий ланцюг єднання на згадку про подію 20-річної давності.

- У Дрогобичі відбувся 10 традиційний турнір з настільного тенісу пам'яті заслуженого вчителя України Мар'яна Болонного. Зі слів начальника відділу з фізкультури і спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Василя Карпина, у турнірі взяло участь 46 учасників з Дрогобича, Борислава, Трускавця, Миколаєва, Жовкви, Стрия, Львова, Донецька, Луганська. Тенісисти змагалися у двох вікових категоріях - до 45 і після 45 років. Серед ветеранів - перемогу здобув Юрій Поляков зі Стрия, другим був заступник Дрогобицького міського голови Богдан Бах, на третьому місці - стриянин Леонід Мартинов. Серед спортсменів, віком до 45 років, перше місце посів Юрій Нєкрасов (Дрогобич), друге - Максим Шулєпов (Луганськ), третє - Сергій Тригубенко (Миколаїв).

- 26 січня у Дрогобичі відбулося спільне засідання голів депутатських фракцій, партій, які представлені у Дрогобицькій міській раді. Про це повідомив голова фракції партії ВО "Батьківщина" у Дрогобицькій міській раді Володимир Сабат. З його слів, прийнято рішення внести до порядку денного сесії міської ради, запланованої на 28 січня, питання про підсумки виборів Президента України 17 січня, підготовку та хід проведення другого туру виборів. Також лідери фракцій готують звернення до виборців Дрогобича і Стебника з проханням взяти участь у голосуванні у 2 турі президентських виборів та підтримати кандидата від демократичних сил Юлію Тимошенко.

- Нещодавно у центрі творчості дітей та юнацтва "Галичина" у Львові відбувся традиційний гала-концерт лауреатів обласного дитячо-юнацького фестивалю "Різдвяні канікули". Першу премію одержав вокальний ансамбль будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді м. Стебника (мистецький керівник Любов Кузьмич). Лауреатами 2-ої премії стали народний ансамбль бального танцю "Оксамит" Дрогобицького Народного дому ім. І. Франка (мистецький керівник Леся Калічак) та учениця вокально-естрадного відділу Стебницької музичної школи Анна Нечипор (мистецький керівник Любов Кузьмич).

- Як повідомила директор міської центральної бібліотечної системи Людмила Литвин, у центральній міській бібліотеці ім. В. Чорновола відкрито інтернет-центр, який є структурним підрозділом читального залу. Інтернет-центр оснащений комп'ютерами, що забезпечує читачам бібліотеки належний рівень інформаційного обслуговування.

- До успіхів народної студентської хорової капели "Гаудеамус" Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка - лауреата національних, міжнародних конкурсів і фестивалів - додався ще один. Це диплом І ступеня на Всеукраїнському фестивалі вокально-хорового мистецтва, присвяченого 175-річчю Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, який відбувся у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонїі України. Свою майстерність хоровий колектив під орудою заслуженого працівника культури України Степана Дацюка засвідчував вельмиповажному журі. Це - корифеї хорового мистецтва, видатні митці сучасності, народні артисти України, професори, Герої України: Анатолій Авдієвський (голова журі), Павло Муравський, Євген Савчук, композитор Леся Дичко та інші. Дрогобичани вибороли перше місце серед восьми хорів, які прибули з Харкова, Одеси, Сум, Мелітополя, Богуслава. Гран-прі (GRAND PRIX LAUREATE) і диплом "Приз глядацьких симпатій" у номінації "Вокальні ансамблі" виборов на цьому ж фестивалі чоловічий вокальний квартет "Підгір'яни" Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка (Володимир Сич, Ярослав Дзендзерович, Андрій Боженський, Роман Михаць, концертмейстер Галина Токарчук), якими опікується заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри методики музичного виховання і диригування Микола Михаць.

- У неділю, 31 січня, у Дрогобичі відбудеться 19 фестиваль хорового співу "Колядує Франкове Підгір'я". Зі слів заступника начальника відділу культури і мистецтв виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Галини Клепач, до участі в ньому зголосилося 25 колективів. Також очікується участь у фестивалі двох мистецьких колективів з міста-побратима Санока (Республіка Польща). "Цього року фестиваль вперше проходитиме без участі дитячих колективів - заборонила головний державний санітарний лікар Дрогобича Оксана Гривнак, - каже Галина Клепач. - Адже у місті високою є захворюваність на грип і ГРВІ серед дітей підліткового віку".

- З невідомих причин зникла Інтернет-сторінка, на якій було розміщено максимум об'єктивної інформації про події в місті Дрогобичі - "Дрогобицьке земляцтво". До вияснення всіх обставин дрогобичани можуть черпати інформацію про події в місті Дрогобичі на блозі http://blog.i.ua/user/1032408.

Іван Тихий

Йорданські свята у дрогобицькій семінарії

Щороку 18-го січня студенти Дрогобицької Духовної Семінарії святкують Щедрий вечір разом з ректоратом та викладачами. Цьогоріч на святковій вечері був присутній владика Юліян (Вороновський) та владика Ярослав (Приріз). Святкування розпочались зі співу тропаря-кондака празника Богоявлення у семінарійній каплиці. Владики прочитали молитви на освячення дому та благословення службових приміщень, навчальних аудиторій та житлових кімнат студентів духовного закладу. Ці молитовні чини супроводжувались співом коляд-щедрівок. Опісля мала місце свята вечеря із кутею, варениками, грибною підливою, борщем з "вушками", пампухами та іншими традиційними стравами святого щедрого вечора. Семінарійна спільнота все щедрувала й колядувала за трапезою, прославляючи новонароджене Боже Дитя й Христа, Котрий мав прийти хреститись від Предтечі й Хрестителя Івана в ріці Йордан. Підсумував вечір батьківським словом Владика Ярослав, а привітальне подячне слово мав ректор Дрогобицької Духовної Семінарії отець д-р Мирон Бендик.

Колядування й щедрування традиційних українських коляд і щедрівок завершилося цього вечора літургійним чином Великого Повечір'я з Литією в катедральному соборі Пресвятої Трійці, яке розпочалось о 22.30 і яке очолили двоє єпископів у співслужінні священиків храму. Богослужбовий діалог із священнослужителями провадили семінаристи Дрогобицької Духовної Семінарії у супроводі кафедрального хору.

22-го січня розпочався другий навчальний семестр у Дрогобицькій Духовній Семінарії.

Дмитро Сенейко, студент семінарії,
www.sde.org.ua

На Львівщині за 9 років увосьмеро побільшало наркоманів

У Львівській області за період з 2000 до 2009 року, збільшилася майже у 8 разів кількість осіб, які допускають немедичне вживання наркотиків (від 567 осіб до 4351). Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомили у Львівській ОДА.

Як зазначено у повідомленні, лише з початку 2009 року на Львівщині поставлено на облік 458 таких осіб, з них 108 наркоманів, 203 споживачі наркотиків, 147 розповсюджувачів. Було задокументовано 1582 злочини, до кримінальної відповідальності притягнуто 1227 осіб і 186 - до адміністративної. Торік правоохоронці ліквідували 27 наркопритонів.

"Відмічаючи стабілізацію криміногенної ситуації загалом в області, у ряді районів Львівської області спостерігається ріст злочинності, пов'язаної з наркоманією, зокрема у Личаківському районі Львова, Жидачівському та Мостиському районах області і місті Трускавці", - повідомляє Львівська ОДА.

Зважаючи на прикордонне розташування Львівщини, наявність розгалуженої сітки шляхів транзиту, які перетинають область, було посилено організаційну діяльність в напрямі документування злочинів щодо контрабанди наркотиків та їх нелегального ввозу в Україну. За повідомленням облдержадміністрації, 2009 року було задокументовано та ліквідовано 21 міжнародний канал контрабанди наркотиків в Україну з Польщі, Росії, Іспанії та Франції.

Посилення контролю за обігом сильнодіючих лікарських препаратів у закладах сфери охорони здоров'я та торгівлі медикаментами області, викрило (було задокументовано) 45 злочинів у сфері легального обігу наркотиків.

"З незаконного обігу було вилучено 2087 кг наркотичних засобів та психотропних речовин, серед яких 237,4 кг маріхуани, 1840 кг макової соломки, 4,5 кг опію, 1340 таблеток "Трамадолу", 12 таблеток "Соннату", а також більше 3 кг "важких наркотиків" у т.ч. 2,2 кг амфетаміну, 934 г героїну, 9 г метадону, бупринорфіну", - зазначено у повідомленні ОДА.

www.zaxid.net

Оголошення

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту "дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання "ВПЕРЕД!". Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина - це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.

Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б'ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).

Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

СПА-готель "П'ятий океан" запрошує гостей міста Трускавця зупинитися, відпочити, оздоровитися. На території комплексу функціонує СПА-центр "П'ятий океан" і ресторан "Мисливський рай". Елітність, професійність, конфіденційність та небагатолюдність гарантовано. Детальніша інформація - на сайті www.karpatypremium.com.

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.