Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№3 (29) 19 січня 2009 р.

Новини Трускавця

Трускавецький бюджет

На 25 сесії ТМР п'ятого демократичного скликання міські депутати прийматимуть бюджет на 2009 рік. Згідно з процедурою, міський бюджет може бути прийнятий лише після прийняття обласного, тому можна очікувати, що депутати зберуться в кінці січня, або й на початку лютого.

Не знаємо, чи проект нового міського бюджету буде затверджено таким, який ми маємо в своєму розпорядженні, тому подаємо кілька цифр із проекту трускавецького бюджету на 2009 рік.

Отже, загальний обсяг доходів бюджету планується в сумі 83 648,405 тис. грн., з того 53 245,705 тис. грн. - доходи загального фонду, а 30 402,7 тис. грн. - доходи спеціального фонду ( у тому числі бюджету розвитку - 25 852,0 тис. грн.).

Загальний обсяг видатків у 2009 році - 86 465,405 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду - 56 062,705 тис. грн., а спеціального - 30 402,7 тис. грн.

Розмір оборотної касової готівки в Трускавці буде встановлено в сумі 100 тис. грн., скільки ж становитиме і обсяг резервного фонду бюджету.

Планується, що з податкових надходжень місто отримає 44 265 800 грн., а з неподаткових - 2 342 700 грн. від операцій з капіталом прибутки мали б становити 25 852 000 грн., а офіційні трансферти включно з дотаціями та субвенціями принесли б 11 132 905 грн.

Суми величезні, але щось не віриться в їхню реальність, зважаючи як на гірку пілюлю минулого року щодо недоотримання запланованих коштів, так і на проблеми в економіці світовій, а в українській і поготів. Пригадаймо собі, що ще в 2005 - 2006 році доходи планувалися в розмірі 32 715,8 тис. грн. та 38 549,8 тис. грн. відповідно, але з кожним роком планка піднімається все вище і вище. А чи перестрибнемо ми її?

До речі, в сусідньому Дрогобичі планується, що доходи міського бюджету становитимуть біля 168 млн. грн., а видатки - 212, бюджет міська влада Дрогобича вважає досить соціальним.

Народні медики в Трускавці

Лікарі народної медицини організації "Планета здоров`я" прийматимуть відвідувачів у Трускавці в міській лікарні по Данилишиних, 62. Це буде в середу, 28 січня. Попередній запис на прийом можна зробити за телефоном 5-09-43.

Обережно: дурисвіти

Аферисти ну дуже вже полюбляють наше курортне місто. От і в найближчу суботу, 24 січня, вони запрошують надто довірливих трускавчан в центральну бібліотеку міста на 5 годину вечора, щоб "втирати" на "семінарі" "Як захистити себе, свою родину і власну оселю від прокляття та ворожбитства. Згідно з оголошень, розповсюджених по всьому місті, і алкоголізм, і наркоманія, і безпліддя, і хронічні хвороби, і подружня зрада, і фінансові проблеми - це все прокляття, і "добрі дяді" - організатори семінару "допоможуть всі ці проблеми "вирішити".

Нагадаємо, що Свята Церква категорично виступає як проти забобонів, так і проти такого шарлатанства, метою якого є звільнення не від проблем, а від вмісту гаманців.

А де ж клятва Гіппократа?

Невеличкий скандал мав місце в міській поліклініці, де завідувач одного з відділень мала необережність обізвати пацієнтку, яка знаходилася під дверима кабінету, "конфліктною бабою". Все почалося з того, що пацієнтка без супроводу медсестри прийшла за підписом зі своєю медичною книжкою, за що отримала по повній програмі і вона, а згодом і медсестра. Після таких слів пані завідуючої розпочалася словесна перепалка між нею та пацієнткою, в якої стався через емоційне перенапруження гіпертонічний криз.

В Трускавці будуть зміни

Збираються необхідні документи для реєстрації в нашому місті громадської організації "Фронт змін", яку на всеукраїнському рівні очолює екс-спікер Арсеній Яценюк. Подібні осередки вже зареєстровані у Львові, Дрогобичі, Стрию та Червонограді. Очолить трускавецький осередок людина, тісно пов'язана з банківською сферою, подібно як це мало місце в інших містах.

Польський художник у Трускавці

В трускавецькому музеї Михайла Біласа організував свою виставку Здзіслав Пєнькальскі, художник з Польщі. Відвідувачів окрім творів мистецтва приваблював і виступ фольклорного гурту з міста Санок.

Фестиваль "Ой радуйся, земле…"

проходив 11 січня в нашому місті. В ньому взяло участь 20 аматорських колективів, які вже традиційно збираються в Трускавці в період між Різдвом та Йорданом. 4-годинний гала-концерт відбувся в Палаці Культури імені Шевченка.

Власна інформація

Новини регіону

- В Дрогобичі запрацював долотний завод. Два інші великі підприємства міста - автокрановий та нафтопереробний заводи поки що не працюють.
- В Бориславі проти дій завуча страйкували минулого тижня вчителі школи № 7. Заступника директора Юлію Сердюк вже одного разу звільняли з роботи, але вона змогла поновитися на посаді, довівши в суді, що її переслідують за політичні переконання (як штабістку Партії Регіонів). Проте після побиття вчительки фізики Ольги Опацької та відсутності реакції на свавілля вчителі розпочали страйк. Пані Сердюк виправдовує свої вчинки боротьбою з корупцією в школі. та завищуванням оцінок окремим категоріям учнів. На Львівщині та і в Україні в цілому вже звичним явищем стало те, що директори в школах почуваються божками, а завучі царьками.
- З метою економії газу дрогобицьке підприємство НПК "Галичина" повністю перейде на мазут.
- СШ № 2 в Дрогобичі (директор - Лариса Панькевич) нагороджена відзнакою "Флагман освіти і науки України".
- Громадська організація "Клуб СОЦІС" при співпраці з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості розпочали проведення ряду семінарів "Започатковуємо власну справу", метою яких є зменшити рівень безробіття в місті, в тому числі серед людей з особливими потребами.
- Німецька народна спілка в Дрогобичі шукатиме поховання німецьких солдатів, які загинули тут в роки ІІ світової війни. За словами голови цієї організації п. Шредера, в місті поховані 232 солдати, але місця цих поховань наразі невідомі. П. Шредер закликав всіх, хто має якусь інформацію з цього приводу, повідомити про це компетентні органи влади.
- Керівник дрогобицьких правоохоронців Денис Гусашвілі був нагороджений орденом Юрія Переможця. Відзнаку вручив єпископ дрогобицько-самбірський Матфей (УПЦ КП).
- Новий музей книги незабаром постане в місті Котермака, про це повідомив Богдан Пристай, заступник мера Дрогобича з гуманітарних питань.

Власна інформація та за матеріалами ТРК "Алсет"
і газети "Джерела Трускавця"

З Е-пошти

Ліліпутін і Ведмедєв заварили кашу, щоби знищити навіки Україну нашу.
Заварили кашу з газом, вентиль перекрили, літню жіночку Європу сильно засмутили.
Засмутили, знервували та ще й розізлили, підлість Москви і гидоту цим вони відкрили.
Як у серпні на Грузію нещасну напали, так тепер до України подонки пристали.
Нема на них ні управи, ні сили, ні суду, бо усіх москаль поганий вводить у облуду.
Наші прихвосні погані їм допомагають, як собаки нечестиві роти роззявляють.
Але прийде час розплати на Росію кляту, недовго їм всіх гнобити, досить панувати.
Імперія зла пропаде, розвалиться скоро, впаде на них вогонь з неба, як на ту Гоморру.
Де Москва стоїть, там буде озеро стояти і помалу у болото буде заростати.
Баран Жовтий ще довершить це святеє діло, коли Півня Червоного скине з тину сміло.
І розквітне Україна тоді як держава, тоді буде справжня воля, і сила, і слава.
Повернуться знедолені, ті, що на чужині і соборно всі воскликнем: "Слава Україні!"

Юрій Бориславський

Гумор

10 наслідків ремонту у Вашій квартирі:

1. Ви витираєте ноги не перед тим, як увійти в квартиру, а перед тим, як вийти з неї.
2. У вашому домі з`явилися білі таргани.
3. Ваша кішка перейшла від валер'янки до оліфи.
4. Ви перекидаєте котлети шпателем.
5. Заходячи в туалет, ви забуваєте першопричину візиту й починаєте уважно вивчати з`єднання унітазу й перевіряти наявність щілин між кахлями.
6. Ви гладите свою кохану широкими замашними рухами вгору і вниз.
7. Кохана ж вам підставляє замість щічки драбину.
8. Де б ви не були, вас всюди переслідує запах фарби.
9. Нарешті ви втішені, що у вас маленька квартира.
10. Квіти, які ви даруєте своїй коханій, сильно пахнуть ацетоном.

(з газети "Ха-ха")

© 2008-2009 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.