Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№119 (242) 22 грудня 2010 р.

Новини Трускавця та регіону

Лев Грицак на новій посаді

У п'ятницю, 17 грудня, відбулися загальні збори акціонерів санаторію "Карпати". На них було обрано генеральним директором санаторію Грицака Лева Ярославовича, повідомляє наше джерело. Першим заступником, як і очікувалося, став Маринкевич Володимир Мар'янович, який за час перебування Лева Ярославовича на посаді міського голови Трускавця з 2002 по 2010 рік зумів вивести цей один з найбільших і найкращих санаторіїв Трускавця на ще потужніші позиції.

загальні збори акціонерів санаторію Карпати

В санаторії відбувається реорганізація, появляються і нові кадри. Так, керівником новоствореного відділу з питань обслуговування став депутат Львівської обласної ради та колишній керівник КП "Парк курортний" і КП "Наше місто" Олексій Балицький, досвідчений менеджер-управлінець. "Всі зміни спрямовані на покращення роботи санаторію", прокоментував спеціально для "ТВ" останні події з життя цього прекрасного санаторію генеральний директор "Карпат" Лев Грицак.

Перше засідання виконкому в новому складі

22 грудня відбулося перше засідання трускавецького міського виконавчого комітету в новому складі. Тривало воно замість запланованих півтора аж три години. Серед питань, які розглядали та приймали виконкомівці (а всіх членів виконкому разом з керівництвом ради - 19 чоловік, в попередньому було 17) - бронювання робочих місць для громадян, які потребують соціального захисту, організація оплачуваних громадських робіт. Доповідала по цих питаннях директор Трускавецького міського центру зайнятості Маргарита Роман.

Про квартирну чергу у Трускавці та житлові питання доповідала завідувач обліку, розподілу та приватизації житла Галина Грицьків. Більше 30 осіб знято з квартирної черги, бо одні померли, інші переїхали, ще інші покращили житлові умови самостійно, в когось відпала підстава стояти на черзі. Є й такі, хто по 8-10 років не поновлює документи. Всього в Трускавці на квартирній черзі стоїть 620 чоловік, з них 480 - за місцем проживання (тобто при міській раді), решта - на підприємствах.

Юрист КП "Наше місто" Артур Дикий доповів, що 29 чоловік самовільно від'єдналися від ЦО від часу попереднього засідання виконкому. А всього в місті з 7,5 тисяч квартир 2 тисячі мають автономне опалення. Мер міста Руслан Козир висловив думку, що на автономне опалення варто перейти всім містом, це вирішило б і проблему гарячого водопостачання. Але це ще в планах, а самовільно від'єднюються вже. Виконком заборонив від'єднюватися від ЦО під час опалювального сезону.

Теж на виконкомі було надано ряд дозволів на приватизацію кімнат в гуртожитках на Івасюка, 9 та Сагайдачного, 3, на розробку містобудівних обґрунтувань, надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, погоджено ряд актів прийняття в експлуатацію житлових будинків, дано дозвіл на оформлення прав власності, присвоєно кілька поштових адрес. Серед цього всього розмаїття подаємо те, що, на нашу думку, може зацікавити читачів нашого вісника. Отже, перша станція стільникового зв'язку звернулася по дозвіл на облаштування і влада міста вітає цей факт. В місті діють ряд антен, які шкодять людям, серед них на "Бескиді" (про це говорив секретар ТМР Петро Шумин) та на міській лікарні, а також в інших місцях. Для обігріву міської ради, два адміністративні корпуси якої мають площу біля 2 000 квадратних метрів, хочуть збудувати міні-котельню на 100 чи 2 по 100 кВт. В цокольному корпусі Стуса, 6 влаштують пересильний пункт для тих, хто живе в жахливих умовах, а на місці ветхих будинків в той час будуватимуть щось інше, більш пристойне для міста-курорту. Рекламу біля міської ради (щит ззаду Бориславської, 2 зі сторони вулиці Дрогобицької) приберуть, вірніше, закриють ним будівельний майданчик і збільшиться площа для паркування автомобілів чиновників міської ради у будні дні, а для всіх решта на вихідні.

Міськвиконком затвердив координаційний план загальноміських культурно-просвітницьких заходів на 2011 рік, який представила на розгляд виконкому завідувач відділу культури ТМР Світлана Ковальчин.

За майже 2 останні місяці було видано 83 розпорядження міського голови. Санаторій "Карпати" розмежовує свої земельні ділянки на землі комерційного і санаторно-курортного призначення та уточнює поштову адресу різних структурних одиниць, питання по підвальних приміщеннях на Річках, 3, які орендує депутат Галина Шиманська-Карп'юк, відкладено, в санаторії "Молдова" постане реабілітаційний центр "Вертебрологія", де проводитимуть підводну витяжку хребта, на Стуса, 4 погоджено акт готовності до експлуатації споруди курсів іноземних мов ПП "Тітон", громада Трускавця отримає право власності на два музеї - Михайла Біласа та історії міста-курорту.

Багато питань на виконкомі стосувалися приватних володінь, відносин між сусідами, ми це не висвітлюємо. В кінці затверджено регламент виконкому. Тепер засідання його проходитимуть кожного третього четверга щомісяця, а всі рішення публікуватимуться в кількаденний термін на офіційному сайті ТМР, на цьому наполягав член виконкому, колишній заступник міського голови Віктор Марченко.

Тариф на тепло зросте

Вартість 1 Гігокалорії тепла у Трускавці з 1 січня 2011 року зросте з 290 гривень до 319 гривень, тобто рівно на 10%. Таке рішення прийняв виконком ТМР 22 грудня 2010 року. НКРЕ в Києві не врахувала побажання КП "Наше місто" та дозволила підняти тариф на теплопостачання та гаряче водопостачання у Трускавці тільки з розрахунку зростання ціни на газ. Таким чином навіть після підняття ціни на тепло вона буде збитковою, адже собівартість вироблення 1 Гкал тепла - близько 357 гривень. Про це членів виконкому поінформувала начальник планово-економічного відділу КП "Наше місто" Леся Савчин. Останній раз тариф на опалення зростав ще в грудні 2008 року.

Здорових молодих трускавчан щораз менше

За пунктом "кількість хвороб на одного призовника" колись середній показник був 0,8, тепер - 1,8. Про це на виконкомі повідомив завідувач відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи ТМР Адам Ластовецький. У Трускавці цього року до призовної дільниці приписаний 91 юнак ( в 2007 було 152, в 2008 - 114, в 2009 - 96). Серед 91 приписника 36 стоїть на обліку в міській лікарні, 2 інваліди, 1 на обліку в міліції, 6 з батьками за кордоном. Якщо раніше ховалися від призову, то тепер є й такі, що ухиляються навіть від приписки до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського ОРВК. Приклад - юнак Дуб, який ховається в селі. "Але ми його знайдемо", каже Адам Петрович.

Та все ж Трускавець значно випереджає інші міста регіону та області (і всієї України) щодо відправки в армію - майже в три рази. Так, навесні із Трускавця пішло служити 14 юнаків, восени цього року - 18, це немало. Та нема здоров'я, ніхто не може поступити в спеціалізовані освітні військові заклади (для прикладу, кожедубівський) саме з цієї причини.

Червоний Хрест подбав про дітей-інвалідів

20 грудня у селі Нагуєвичі відбулося святкування Дня Святого Миколая для дітей-інвалідів Дрогобицького району. Організатором цього заходу є Дрогобицька районна організація товариства Червоного Хреста (керівник Ольга Павловська), Дрогобицький районний центр соціальних служб сім'ї, дітей та молоді (керівник Наталія Щербанюка), при підтримці римо-католицького Карітасу (керівник о. Бруно Нойман). Під час святкування для дітей було продемонстровано розважальну програму за участю казкових персонажів та Святого Миколая (проведено зусиллями учасників художньої самодіяльності села Нагуєвичі), а також невеликий концерт у якому виступили: Оленка Щипанська, Микола Юхименко, Аліна Мамчур, дует "Вишиванка", та спеціальний гість - Ярек. Завершилось святкування врученням подарунків.

Власна інформація

У Дрогобичі кіт на півгодини "вирубив" електроживлення мікрорайону

21 грудня ввечері один з мікрорайонів Дрогобича півгодини потерпав без електроживлення. Причиною стало замикання на трансформаторній підстанції, яке спричинив кіт, який, як припускають, полюючи на щура, потрапив між оголені проводи, - передає кореспондент ЗІКу.

Спеціалісти Дрогобицького району електричних мереж, прибувши на місце події, вилучили з підстанції мертву тварину, усунули пошкодження і електроживлення мікрорайону було відновлено.

А тим часом, як повідомив черговий по місту Юрій Шкраба, до Ратуші безперестанно телефонували обурені люди, вимагали негайно відновити електроживлення, дехто навіть погрожував черговому "відвезти його на цвинтар".

Мер Дрогобича вважає, що проведена його попередниками реконструкція опалення Ратуші є професійною деградацією

Дрогобицький міський голова Олексій Радзієвський заявив, що реконструйована за попереднього керівництва міста система опалення в Ратуші не забезпечує необхідного температурного режиму в адміністративному будинку. "Проведена реконструкція свідчить про рівень професійної деградації і безвідповідальності", - сказав Олексій Радзієвський. Він доручив своєму заступникові вивчити хто проводив розрахунки, проектував реконструкцію і підбирав обладнання, - передає кореспондент ЗІКу.

Міський голова також зацікавився, де поділися демонтовані батареї, які були виготовлені зі спеціального мідного сплаву. "Це ж тонни металу!", - каже Олексій Радзієвський. З його слів, демонтоване обладнання було справжнім історичним раритетом - яскравим свідченням того, що 100 років тому люди знали, що таке батерея і яка її роль. Мер вимагає конкретної інформації про долю цього унікального обладнання.

www.zik.com.ua

Конфлікт у СШ № 3 м. Трускавця: просто факти

У "Трускавецькому віснику" (№ 116 від 16 грудня 2010 р.) ми вже згадували, що в СШ № 3 нашого міста виникло певне непорозуміння між батьками учнів одного з третіх класів та адміністрацією школи. Проблемою зацікавилися навіть на рівні області, свою інформаційну підтримку батькам готові надати солідні обласні та регіональні газети, а навіть всеукраїнська газета "Експрес". В той же час на місцевому рівні проблема замовчується, хоча існує вона вже з 2009 року. Саме тоді першокласника Романа К. було переведено із СШ № 2 в СШ № 3. Вже більше півтора року батьки домагаються від адміністрації СШ № 3 вислухати їх та зрозуміти, але, як наразі - марно.

Щоб не бути голослівними та відкидаючи звинувачення в упередженості чи заангажованості, нижче вміщуємо тексти документів, наданих нам самими батьками. Єдина правка, яку використовуємо - невказування в цих текстах прізвищ з етичних міркувань. Із класу, в якому навчається 20 дітей, 18 - категорично проти навчання із їхніми дітьми хлопчика, який є дебоширом та забіякою. Детальніше - в нижченаведених документах.

Директору СЗШ № 3 м. Трускавця п. Умновій Г.І.
батьків учнів 3-Б кл. СЗШ № 3

Заява

Ми, батьки учнів 3-Б класу просимо Вас посприяти в належному навчально-виховному процесі наших дітей. 5 березня 2009 р. до нашого класу був переведений учень К. Роман, який заважає своєю поведінкою вчитись нашим дітям. Для нас, батьків, є боляче те, що він дозволяє собі ображати, бити, знущатись, принижувати гідність однокласників. В його поведінці спостерігається жорстокість, агресія, ненависть до дітей і вчителів.

У зв'язку з цим вчителям важко налагодити навчальний процес в класі, бо приділяється увага дисципліні Романа більше. ніж навчанню наших дітей. Тому ми хвилюємося, що наші діти не отримають належної навчально-пізнавальної інформації.

Вчитель Любов Михайлівна з першого класу виховала в наших дітях повагу один до одного, доброзичливість, в нашому класі панувала належна моральна атмосфера.

Тому Ми вимагаємо, щоб учня К. Романа забрали з нашого класу.

Підписи 18 батьків

Заяву батьки подали 06.12.2010 р., її зареєстрували у СШ № 3 під вхідним номером 77. Заяву аналогічного змісту батьки подали на ім'я завідувача міськвно п. О. П. Лобика (вхідний № 30 від 06.12.2010 р.).

Педагогічне, а правильніше сказати - освітнє керівництво побачило вирішення проблеми в інший спосіб, дуже вже оригінальний. Замінити класовода! Класовод, якого поважають батьки та учні класу, мав впасти жертвою обставин тільки тому, що освітня влада не спромоглася піти на крок, якого від неї очікували батьки - переведення хлопця-забіяки в паралельний клас. Бо в паралельному класі - діти високих чинів місцевого рівня, зокрема і з СБУ, а також рідна онучка директриси школи.

Батьки вже півтора року намагалися вирішити питання полюбовно. Тим більше що серед них - працівники цієї ж школи, вчителі. Довідавшись про такий "спосіб вирішення проблеми", батьки обурилися і подали ще одну заяву - директору СШ № 3 п. Умновій, завідувачу міськвно п. Лобику, меру міста п. Руслану Козиру. Ось її текст:

"Ми, батьки учнів 3-Б класу СЗШ №3, категорично проти заміни нашого класовода Крамар Л.М. Вважаємо, що тільки завдяки великому професіоналізму та педагогічній майстерності Любов Михайлівни вдавалося втримати ситуацію по розгортанню конфлікту між учнем К. Романом та усіма учнями класу. В ситуації, яка склалася зараз вбачаємо винним дирекцію школи. Якщо дирекція школи перекладе відповідальність за даний конфлікт на плечі класовода Крамар Л. М. і буде заміна нашого класовода на іншого, ми будемо вимушені:

1) страйкувати разом з дітьми, викликавши представників телебачення "Інтер", "1+1";
2) виставимо усю інформацію по цьому конфлікту на сайт Міністерства Освіти;
3) звернемося в Міську Раду в комісію по боротьбі з корупцією.

Непрофесіоналізм та байдужість дирекції веде до порушення прав 18-ти дітей на освіту в нормальному, спокійному оточенні з ПЕРШОЮ ВЧИТЕЛЬКОЮ, яка для них є взірцем культури, виваженості та порядності. І безпідставна заміна нашого класовода стане стресом для 18-ти дітей, але не змінить поведінку 1-го учня. Ми ще раз наголошуємо, що конфлікту між класоводом та 18-ти дітьми не було і бути не може".

Цю заяву батьки подали 9 грудня і підписалися під нею знову ж всі 18 батьків. І хоча текст її дещо наївний, але видно, що писали її майже в пориві відчаю. Адже при освітньо-чиновницькій безвідповідальності може дійти до страшного випадку. В класі є діти хворі, зокрема і на цукровий діабет і будь-яке фізичне насилля може стати фатальним для тієї чи іншої дитини. Але справа вже не обмежується дітьми - вітчим Романа К. Мар'ян М. вчиняє хуліганські дії та погрожує розправою та самосудом батькам дітей. Якщо врахувати, що він двічі судимий та ще й кримінальний авторитет у Трускавці, то стає зрозуміло, що побоювання батьків зовсім не безпідставні.

Наступний крок батьків - звернення до голови постійно діючої комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, молодіжної політики ТМР п. Олександра Ткаченка. Звертаються до нього батьки і як до депутата міської ради, і як до голови Трускавецького МВ ВГО "Комітет по боротьбі з корупцією".

"Просимо прийняти міри негайного реагування по вжитті заходів до учня К. Романа шляхом переводу у паралельний клас, оскільки останній в силу відсутності можливо батьківського виховання постійно збиває наших дітей, грубо знущається, постійно вживає нецензурну лайку, зриває навчання тощо, про що ми неодноразово звертались у дирекцію школи та жодних дій не було прийнято, оскільки учень К. Роман ставить під небезпеку здоров'я та життя наших дітей".

Паралельно батьки просять голову постійно діючої комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, молодіжної політики ТМР п. Олександра Ткаченка ( і його ж як голову Трускавецького МВ ВГО "Комітет по боротьбі з корупцією") прийняти міри негайного реагування до директора СШ № 3 та інших службових осіб, які не вживають жодних дій на неодноразові письмові та усні звернення. Дані 4 документи супроводжуються додатками, а саме:

"1. Заява до директора СЗШ №3, м. Трускавця, п. Умновій Г.І. від Б. Т. О., про побиття доньки Б. Д. та учня Б. В. від 03.12.2010, Вх. № 77.
2. Заява до директора СЗШ №3, м. Трускавця, п. Умновій Г.І. від Б. Т. О., про додання до заяви (Вх. № 77), медичного заключення ендокринолога та окуліста про крововилив в око у Б. Дарини.
3. Заява до начальника Трускавецького МВ УМВСУ у Львівській обл. майору міліції Малиш І.П. від А. Н.В. про хуліганські дії та погрози в розправі та самосуду М. Мар'яна (вітчима К. Романа), Кравець Галини, від 03.12.2010р. Вх. № 1461.
4. Заява до директора СЗШ № 3, м. Трускавця, п. Умновій Г.І від батьків усього класу (3-Б кл.), СЗШ №3, про вимогу перевести в З-А кл. учня К. Романа, від 06.12.2010 р. (в паралельний клас).
5. Заява зав. міському відділу освіти м. Трускавця, п. Лобику О.П. від батьків усього класу( 3-Б кл.), СЗШ № 3, про вимогу перевести в 3-А кл. учня К. Романа (в паралельний клас), від 06.12.2010 р., Вх. № 30.
6. Заява до директора СЗШ № 3, м. Трускавця, п. Умновій Г.І від батьків усього класу (3-Б кл.), СЗШ №3, про захист класовода Крамар Л.М., та бездіяльність дирекції школи, підписи батьків усього класу.
7. Заява зав. міському відділу освіти м. Трускавця, п. Лобику О.П. від батьків усього класу (3-Б кл.), СЗШ №3, про захист класовода Крамар Л.М., та бездіяльність дирекції школи, підписи батьків усього класу"
.

Розпач батьків можна зрозуміти, хоча дуже важко зрозуміти недбалість та бездіяльність керівництва школи, яка межує на грані халатності та злочинності. Директор не має підстав перевести учня в паралельний клас, можливо це правда. Але і залишати все так як є, теж не має права - ні морального, ні як посадова особа. Батьки готові на врегулювання цього конфлікту, вони дуже не бажають писати заяву у прокуратуру, бо не бажають звільнення директора школи, чи притягнення до кримінальної чи іншої відповідальності ні Галини Іванівни, ні Ореста Павловича ні будь-кого іншого з керівництва.

Батьків дуже занепокоїла відповідь, надана їм керівництвом СШ № 3 (за підписом директора Умнової Г. І, вихідний номер № 183/5).

"Дирекція середньої загальноосвітньої школи №3 м. Трускавця розглянула підписану вами колективну заяву батьків 3-Б класу щодо неадекватної поведінки учня 3-Б класу К. Романа на засіданні ради профілактики 07 грудня 2010 року та мікропедраді вчителів початкових класів 08 грудня 2010 року, на яких ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ:

1. Поставити К. Романа на внутрішкільний облік.
2. Рекомендувати п. К. Г. С. провести обстеження її сина К. Романа у спеціалістів Трускавецької міської лікарні для з'ясування причин відхилення у поведінці.
3. Організувати чергування батьків під час перерви.
4. Надати допомогу вчителю Крамар Л.М. в питанні налагодження належного психологічного клімату в класі"
.

Один із останніх документів, який знову ж підписало 18 батьків - на ім'я п. Умнової і п. Лобика від 18 грудня. Ось його повний текст.

"Ми, батьки учнів 3-Б класу, ознайомилися з відповіддю дирекції школи за № 183/5 від 15 грудня 2010 року. Ми вкрай незадоволені прийнятими рішеннями Ради профілактики від 07 грудня 2010 року та мікропедради вчителів початкових класів від 08 грудня 2010 року щодо неадекватної поведінки учня 3-го Б класу К. Романа. Тепер докладно по кожному пункту прийнятого рішення:

1. Перший пункт є суто статистичним. Нагадуємо Вам, що К. Роман мав би вже стояти на внутрішньошкільному обліку, згідно протоколу засідання ради профілактики на підставі заяви вчителів: Крамар Л.М., Пузеняк М.А., Філенко А.Л.
2. Відмова матері К. Г.С. провести обстеження її сина К. Романа у спеціалістів Трускавецької міської лікарні автоматично викреслює цей пункт.
3. Цей пункт не являється підставою для керівників установ, де працюють батьки, по наданню відгулу для чергування батьків у школі. Це є недоцільним і неможливим для практичного впровадження.
4. Цей пункт сформульований неграмотно. Недопустимо вважати неадекватну поведінку К. Романа неналежним психологічним кліматом в класі. Необхідно захистити батьків та учнів 3-Б класу від К. Романа. Усі учні класу спілкуються та приймають спільну участь у навчально-виховному процесі.

Нагадуємо, що ми звернулися до Вас щодо неадекватної поведінки учня 3-Б класу К. Романа. Вимагаємо підійти до цієї загальношкільної проблеми відповідально і скласти новий план заходів, які б зменшили агресивність К. Романа та покращили його поведінку. Просимо виключити відвідування дирекцією школи уроків в 3-Б класі, що додатково створить психологічний тиск на наших дітей та класовода Крамар Л.М., а проводити індивідуальну роботу з К. Романом (без присутності наших дітей).

Вважаємо усі пункти вашого прийнятого рішення абсурдними.

Батьківські збори постановили: після наших неодноразових письмових звернень, усю відповідальність від подальших неадекватних дій учня 3-Б класу К. Романа ми покладаємо на дирекцію школи № 3".

На цьому можна було б покласти жирну крапку, але ми ставимо кому. Наша зустріч із батьками та написання цієї статті відбувається 22 грудня. 23 грудня має пройти сесія ТМР. 28 грудня відбудеться прийом громадян міським головою Козиром Р.Я., на який батьки вже записалися. Наша публікація документів, копії яких є в нашому розпорядженні, повинна не загострити існуючий конфлікт, а навпаки - вирішити його. Висловлюємо сподівання від імені редакції "Трускавецького вісника" і від імені батьків учнів 3-Б класу СШ № 3 міста Трускавця, що влада (як освітня, так і загальноміська) піде назустріч батькам, а головне - 18 діточкам, які вже не мають сили більше терпіти цей шкільний (чи класний) терор. Цілком можливо, що зміна обстановки для Романа К., переведення його в паралельний клас (бо мама відмовилася від індивідуального навчання) сприятимуть його виправленню і з нього виросте хороша людина, порядний та чесний громадянин українського суспільства. Ми поінформуємо про подальший хід цієї справи і бажаємо, щоби вона не була скандальною, а щоб стала показовим прикладом, як в нашій українській освіті вміють вирішувати складні педагогічні проблеми.

Володимир Ключак та батьки учнів 3-Б класу СШ №3
(Белінська Т.І., Данилко Л.В., Гудз С.Ю., Стецишин І.В., Лутчин Л.О.,
Богуцька Т.О., Цапів Н.Б., Гнат Н.Я., Паньків О.М., Кравчук Г.І.,
Онисько Г.Я., Наймушина О.В., Олексів І.Ю., Войціховська О.І.,
Супруненко Н.С., Франківська І.З., Габчак В.В., Копанько О.А.)

Реклама та оголошення

Меню святкування Нового 2011 Року в ресторані "Мисливський рай" (вул. Д. Галицького, 2, район санаторію "Карпати")

Новий рік в Мисливському раю Холодні закуски
Ікра червона
Асорті із свіжих овочів
Овочі квашені в асортименті
Асорті м'ясне
Асорті сирне
Гриби білі мариновані
Карпаччо з лосося
Риба фарширована
Язик заливний
Рулет заливний
Маслини, оливки

Салати
"Дари моря" (креветки, кальмари, мідії, яйце, ікра)
"Ялинка" (святкове олів'є)

Гарячі закуски
Риба есколар на лавовому грилі
Сатай з курки під соусом теріякі
Жульєн
Темпура овочева

Другі страви
Окорок кабана
Тушкована квашена капуста

Десерт
Фрукти (ананас, мандарин, виноград)
Кава, чай
Ванільно-шоколадне парфе/ Апельсиновий шербет

Напої
Шампанське "Крим"
Коньяк "Закарпатський"
Вино (Франція)
Горілка "Nemiroff Premium"
Мінеральна вода
Сік

"Хлібний кошик"
(хліб чорний, хліб білий, тминові палички, булочки з цибулею)

Вартість вечора на 1 персону - 1 500 гривень. Діти від 5 до 14 років - 50%-ва знижка.

Гості Новорічного свята отримують дисконтну картку з 10%-вою знижкою на ресторан "Мисливський рай" та етно-кафе "Гражда".

Телефони - 5-34-64, 6-55-52, 067-968-28-05.

© 2008-2010 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.